Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

7 lat w Sieci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> O stronie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 11:10 pm    Temat postu: 7 lat w Sieci Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie Smile

?yk statystyki:

Wielko?? strony: ok. 160 MB
Plików: ok. 3400
Uaktualnie?: 159
Zdj??: ok. 1100
Wpisów do Ksi?gi Go?ci: ponad 200
U?ytkowników na Forum: ok. 500
Postów (wypowiedzi) na Forum: ok. 8700
Pozycji w ?ród?ach: 61
Linków: 175
O stronie w mediach: 31 razy

Strona ci?gle nie przebudowana i nie od?wie?ona pod wzgl?dem graficznym, dlatego na os?od?: przygotowa?em sporo (tak mi si? wydaje) nowych materia?ów oraz postara?em si? Smile o s?owo "na rocznic?" w postaci d?wi?ku i obrazu. By? mo?e wysz?o tal jako? oficjalnie i smutnie Smile, ale do takiego wniosku doszed?em juz po "zwini?ciu" scenografii, tak wi?c nie b?dzie "ripleja" Smile.

Pozdrawiam i dzi?kuj? za te 7 lat - z Wami i dla Was.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
secundo

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 11:20 pm    Temat postu: Re: 7 lat w Sieci Odpowiedz z cytatem

To ja Ci dzi?kuj?!!! I gratuluj?. Jeste? WIELKI! I trzymam kciuki za ten moment, kiedy zostaniesz doceniony, za rzeczy, jakie robisz dla Knurowa i dla nas, nie tylko moj? (i nasz?) wdzi?czno?ci?, uznaniem i sympati?, ale bardziej konkretnie, bo to Ci si? po prostu nale?y. Jak psu buda... a wybitnym ludziom dobra pensja (powy?ej dziesi?tki(!), a co!). Wszystkiego dobrego w dniu jubileuszu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja sie przyl?czam do gratulacji i podzi?kowa?. Wiele razy ju? przegl?da?em materia?y na stronie o Knurowie. Najcenniejsz? rzecz? jest fakt, i? wszystko mo?na przeczyta? i obejrze? w jednym miejscu w sieci.
Powrót do góry
MRUCZanka

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adminie - Super sprawa z nagraniem na stronie g?ównej Mr. Green Dzi?kuj? za podzi?kowania Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Jestem pe?na podziwu i szczerze si? raduj?,?e da?e? si? jednak namów? na Forum - które ?adnie i czysto prowadzisz,reaguj?c na wszystkie chwyty Smile Po drugie - Twoja strona od zawsze by?a kopalni? wiedzy o naszym miasteczku i wg mnie powinna by? stron? oficjaln? Smile Na urz?dowej same nudy Wink Mr. Green ?ycz? jak najliczniejszych odwiedzin i "korzysta?" z zasobów strony, a tak?e du?o nowych, ciekawych matreia?ów do upublicznienia.

100 lat!!! Thumbsup Applause Wav Occasion
Powrót do góry
Plumowski

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:52 pm    Temat postu: Re: 7 lat w Sieci Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
Jak w temacie Smile

Pozdrawiam i dzi?kuj? za te 7 lat - z Wami i dla Was.

Marku, jeste? wielki.
Tak trzyma?.
marok

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest wielki Dziekujemy Ci
Powrót do góry
Jonas

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzi?kuj?c za powstanie strony i mo?liwo?ci wypowiedzi zapewniam o swojej gotowo?ci wspó?pracy. Na innym forumku powsta? kiedy? fajny dzia? o którym kto? gdzie indziej tutaj wspomnia?. My?l?, ?e pomys? nie g?upi (bo mój Smile ) i jam to nie chwal?c si? dokona? (namówi? tamtego admina, zrobi? wywiady z komendantami, przepisa? tekst z dyktafonu).
Troszk? roboty by?o i za friko ale satysfakcja nagrodzi?? ten trud a i sam admin tez si? odwdzi?czy?. My?l?, ?e nie trudno b?dzie znale?? osoby m?ode, pe?na zapa?u i pomys?ów by zrobi? co? podobnego lub lepszego bo w palnie mia?em zrobienie wywiadów z ordynatorem szpitala, radnymi i innymi niekoniecznie w?adnymi ale ciekawymi lud?mi Knurowa. Wszystko po to by "obudzi?" miasto, zelektryzwa? je poprzez sie?. A to mia? by? tylko pocz?tek bo w planach by?a nawet gazetka. Ech... rozmarzy?em si?. Wszystko przez to, ?e widz? i? w Knurowie tylu fajnych, zdolnych ludzi. Oby to si? nie zmarnowa?o. Pozdrawiam
Admin
Administrator

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
Na innym forumku powsta? kiedy? fajny dzia? o którym kto? gdzie indziej tutaj wspomnia?. My?l?, ?e pomys? nie g?upi (bo mój Smile ) i jam to nie chwal?c si? dokona? (namówi? tamtego admina, zrobi? wywiady z komendantami, przepisa? tekst z dyktafonu).
Troszk? roboty by?o i za friko ale satysfakcja nagrodzi?? ten trud a i sam admin tez si? odwdzi?czy?. My?l?, ?e nie trudno b?dzie znale?? osoby m?ode, pe?na zapa?u i pomys?ów by zrobi? co? podobnego lub lepszego bo w palnie mia?em zrobienie wywiadów z ordynatorem szpitala, radnymi i innymi niekoniecznie w?adnymi ale ciekawymi lud?mi Knurowa.

Tylko mog? si? przy??czy? do apelu do osób, które chcia?yby si? tego podj??. Niezale?nie od Ciebie Smile te? dawno, dawno temu wpad?em na taki pomys?. I by?oby to mo?liwe do wykonania (i wiele, wiele innych pomys?ów), gdybym zajmowa? si? serwisem zawodowo. Niestety, na wi?cej ni? to co robi? nie mam wi?cej czasu.

Przejrzyj stron? oraz forum i zobacz ile osób odpowiedzia?o/zareagowa?o na kilka innych inicjatyw/pró?b/pomys?ów, a przekonasz si?, ?e wbrew pozorom ma?o kto garnie si? do konkretnych dzia?a?.

3 przyk?ady:

1. Przez 7 lat: 6 osób nades?a?o jakie? materia?y o Knurowie (Szuflandia) i kilka osób nades?a?o/udost?pni?o troch? zdj?? i pocztówek.

2. Spotkanie forumowiczów: oprócz admina i moda nikt nie przyszed?.

3. Pój?cie na sesj? RM i dokonania nagrania obrad - zero odzewu.

Tak to ju? statystycznie jest.

Dzi?ki za odew, tym bardziej, ?e z Londynu. Fajnie, ?e znajdujesz czas, aby zajmowa? si? sprawami naszego ma?ego miasta, b?d?c w jednej ze stolic ?wiata.

Pozdrawiam.
kain

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje z okazji istnienia 7 lat w sieci. Je?eli mog? jednak „pomalkontenci?” to niby na stronie Wirtualnego Knurowa, jest wszystko...Ale, nie tylko wg mnie nale?a?oby doda? jeszcze jeden element, a mianowicie dzia? z miejscowymi og?oszeniami (tablica og?osze?; s?up og?oszeniowy, jak zwa? tak zwa?). W dobie Internetu, jest to sprawdzony, szybki i skuteczny sposób na zakup, wymian? czy sprzeda?. Nie ka?dy przecie? czyta og?oszenia w Przegl?dzie Lokalnym lub spaceruje od s?upa do s?upa i je przegl?da.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
TOM

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kain napisał:
Gratuluje z okazji istnienia 7 lat w sieci. Je?eli mog? jednak „pomalkontenci?” to niby na stronie Wirtualnego Knurowa, jest wszystko...Ale, nie tylko wg mnie nale?a?oby doda? jeszcze jeden element, a mianowicie dzia? z miejscowymi og?oszeniami (tablica og?osze?; s?up og?oszeniowy, jak zwa? tak zwa?). W dobie Internetu, jest to sprawdzony, szybki i skuteczny sposób na zakup, wymian? czy sprzeda?. Nie ka?dy przecie? czyta og?oszenia w Przegl?dzie Lokalnym lub spaceruje od s?upa do s?upa i je przegl?da.
Pozdrawiam.

Czy nie o to Ci chodzi?
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewforum.php?f=6
Powrót do góry
knurowski student

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chcia?bym sie przy?aczyc do gratulacji dla Marka i ?yczyc dalszej konsekwencji i ch?ci w prowadzeniu tych dzia?a?.
Powrót do góry
Mariusz

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potezna baza

gratuluje
Powrót do góry
Daniela

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie przyl?czam do gratulacji i podzi?kowa?. Wiele razy ju? przegl?da?em materia?y na stronie o Knurowie. Najcenniejsz? rzecz? jest fakt, i? wszystko mo?na przeczyta? i obejrze? w jednym miejscu w sieci.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> O stronie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: