Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Policja bije
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie rzecz bior?c to ja podziwiam hipokryzj? co niektórych osób (nie mówi? tutaj o rodzimych forumowiczach).
Cudownie jest usi??? z kaw? czy piwem, z przek?skami, w mi?ym towarzystwie i na ogromnym ekranie analizowa? z kodeksami w d?oni dzia?ania funkcjonariuszy a potem wypisywa? bzdury.
Je?li kto? nie bra? czynnego udzia?u w interwencjach na ulicy, gdzie na analiz? sytuacji i podj?cie s?usznej decyzji ma si? niekiedy sekundy lub mniej, powinien zamkn?? paszcz? i si? nie wpiernicza? mi?dzy wódk? a zak?sk?.
Dla mnie osobi?cie temat jest czysty. Przeszkadza? w interwencji i dosta? to na co w pe?ni zas?u?y?. Utrudnianie interwencji, czynna napa?? na f-cjusza, zniewa?enie policjanta. Ma?o powodów do stosowanie ?PB? Dla mnie a? za du?o.
Wipler celowo wypu?ci? materia?y aby nabi? sobie popularno?ci. Mog? si? za?o?y?, ?e po wyborach wszystko ucichnie.

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
sensey

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, czy dosta? s?usznie, oceni s?d.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarianL

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ?wietle ostatnich wydarze? z Wroc?awia mo?na by? odgrza? stary temat. Jestem ciekawy co teraz XanderCage powie - czy b?dzie broni? bandytów w mundurach (wcze?niej broni? policji niezale?nie od jakichkolwiek okoliczno?ci). W tej sprawie nawet zwi?zek zawodowy policjantów odci?? si? od bandziorów, którzy akurat przywdziali mundur (wcze?niej te? bronili policji niezale?nie od jakichkolwiek faktów i okoliczno?ci: http://nszzp.pl/aktualnosci/oswiadczenie-zarzadu-glownego-nszz-policjantow-22-maja-2017-r/

Ciekawe co XanderCage mówi? rok temu o tej sprawie (wprawdzie dyskusji na tym forum o tym nie by?o, ale mo?na domniemywa?, jakie sformu?owania by pad?y: po co si? stawia?, by? pod wp?ywem dopalaczy, nie wykonywa? polece?, itp.).
Teraz co mnie naprawd? cieszy, to dymisja wa?nych komendantów (wojewódzki, jego zast?pca, komendant miejski). Jeszcze mi brakuje dymisji komendanta g?ównego (rok temu by? w pe?ni przekonany o niewinno?ci zamieszanych funkcjonariuszy) oraz ministra spraw wewn?trznych. A ponadto jak g?ówny winny trafi do wi?zienia (w Kanadzie za Dzieka?skiego g?ówny winowajca dosta? 2,5 roku - nie wiem ile rzeczywi?cie odsiedzia?), to mo?e rzeczywi?cie nie b?dziemy musieli ba? si? policji.
Powrót do góry
Xander_cage

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czeka?em na to...
@MarianL: Fajna prowokacja ch?opcze... musz? Ci? niestety zmartwi? ... nie uda si?.
Rozumiem, ?e rewelacyjny materia? TVN pozwala Ci wyda? wyrok, który brzmi "Bandyci!, mordercy w mundurach itd itp". Otó? ch?opcze Twoje teksty rodem z kanonu sebixów wykl?tych z pokolenia JP 50% (bo si? troch? boj?) nie zrobi? na mnie wra?enia.
?yjemy na szcz??cie w kraju, w którym obowi?zuje zasada domniemania niewinno?ci - win? nale?y udowodni?, a je?li takowa zostanie udowodniona winnego ukara? z ca?? stanowczo?ci?. Na szcz??cie od wydawania w tym kraju wyroków jest s?d a nie TVN i Facebook.
Nie wiem, czy czyta?e? o?wiadczenie NSZZ Policjantów. Zdaje si?, ?e nie ca?kiem a czytanie zako?czy?e? na pierwszym akapicie i na tym zako?cz? a kto ch?tny niech si?ga do ?ród?a.

Dalej:
Domniemywa? ch?opcze to mo?esz czy aby mamie z ko?yski nie wypad?e? a nie przypisywa? mi s?owa których nie wypowiedzia?em.

Tak ogólnie to szlag mnie trafia jak ca?a banda kretynów bije pian? na tragedii. Najpierw M.?ak teraz Wroc?aw i na tle tego wszystkiego rozgrywa si? lans si? politycznych. Jeszcze bardziej szlag mnie trafia jak widz? wypowiedzi w twoim stylu. Móg?bym odpowiedzie? brzydko i dosadnie ale doce? to, ?e mimo wszystko staram si? by? wobec Ciebie kulturalny i nie prowokuj dalej ja?owej dyskusji. Moje zdanie na ten temat jest takie jak wy?ej.

Normalny obywatel, szanuj?cy i przestrzegaj?cy prawa nie ma podstaw aby ba? si? policji a reszta czyli osoby na bakier z prawem ba? si? maj?.
Masz w g??bokim powa?aniu obowi?zuj?ce regu?y to zacznij liczy? si? z konsekwencjami.

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
MarianL

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?eli zwracasz si? do mnie ch?opcze, to wiedz, ?e o ile dobrze sprawdzi?em, jestem od ciebie 3 lata starszy (czyli to ty jeste? ch?opcem).

Xander_cage napisał:

Normalny obywatel, szanuj?cy i przestrzegaj?cy prawa nie ma podstaw aby ba? si? policji a reszta czyli osoby na bakier z prawem ba? si? maj?.

Niestety tu si? mylisz. Jako przyk?ad wystarczy poda? akcj? antyterrorystów z Katowic z roku 2012, gdzie omy?kowo wtargn?li do mieszkania. Jak wida? mo?na by? niewinnym, siedzie? sobie w domu i te? mie? zdemolowane mieszkanie. Rozumiem, ?e ka?dy mo?e si? pomyli?, ale odwracanie kota ogonem (twierdzenia rzecznika policji o jakiej? "braku wspó?pracy"), a przede wszystkim to, ?e winni do ko?ca nie zostali rozliczeni (jak ju? zapad? wyrok skazuj?cy osoby bezpo?rednio bij?ce pokrzywdzonych, to policjanci zrobili najazd na S?d Okr?gowy i wymogli uchylenie wyroku). Ja mam przynajmniej nadziej?, ?e zapadnie przynajmniej taki wyrok (niekoniecznie kto? musi i?? do wi?zienia), ?e bij?cy nie b?d? ju? pracowa? w Policji.
Natomiast co do Wroc?awia, to tutaj mam nadziej?, ?e kto? pójdzie siedzie?. Konsekwencje polityczne ju? zapad?y (dymisje komendantów), natomiast na zako?czenie post?powania karnego pewnie b?dzie trzeba czeka? kilkana?cie miesi?cy (oczywi?cie znam zasad? domniemania niewinno?ci, mam tylko nadziej?, ?e sko?czy si? tak, jak tego oczekuj?).
Ja dzia?a? NSZZ Policjantów absolutnie nie popieram - da?em link tylko po to, ?eby potwierdzi?, ?e nawet organizacja, która ?lepo broni w ka?dym przypadku policjantów te? w tym przypadku nie chce mie? z interweniuj?cymi w tej sprawie nic do czynienia.
Oczywi?cie wiem, ?e to TVN wyda wyrok, ale trzeba uczciwie przyzna?, ?e gdyby nie oni, to pewnie sprawa by?aby zamieciona pod dywan, jak wiele innych.
Powrót do góry
Iro

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Czeka?em na to...
@MarianL:

Masz w g??bokim powa?aniu obowi?zuj?ce regu?y to zacznij liczy? si? z konsekwencjami.

Xander, w jakims stopniu si? z Tob? zgadzam. Ludzie ?ami?cy prawo powinni mie? ?wiadomo??, ?e prawo ich dosi?gnie i ?e dosi?gni?cie mo?e by? nieprzyjemne.
Nie mniej jednak NIC nie t?umaczy ?adowania z paralizatora do bezbronnego cz?owieka zakutego w kajdanki i zagnanego do kibla, NIC!
To by?y tortury, znencanie si?, inaczej tego si? nie da nazwa?.
Masz racj?, obowi?zuje zasada domniemania niewinno?ci, ale jeste? w stanie znale?? jakie? sensowne wyt?umaczenie uzycia paralizatora w tej sytuacji?

Irek
Powrót do góry
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ch?opak raczej ?wi?ty nie by?, na filmie wida?, ?e wyrzucili go z dyskoteki, potem opór przy zatrzymaniu.
Jednak ?adowanie taserem w skutego cz?owieka to przekroczenie uprawnie?. Tutaj wina jest bezsprzeczna.
Tak samo jak zatrzymanie ludzi, którzy to filmowali, nie ma zakazu filmowania pracy funkcjonariusza publicznego.

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iro napisał:

...Nie mniej jednak NIC nie t?umaczy ?adowania z paralizatora do bezbronnego cz?owieka zakutego w kajdanki i zagnanego do kibla, NIC!
To by?y tortury, znencanie si?, inaczej tego si? nie da nazwa?.
Masz racj?, obowi?zuje zasada domniemania niewinno?ci, ale jeste? w stanie znale?? jakie? sensowne wyt?umaczenie uzycia paralizatora w tej sytuacji?

Irek

@Iro Mog? pobawi? si? w postawienie kilku hipotez, ale podkre?lam to b?d? jedynie hipotezy.
Postawiona hipoteza by?a by pewniejsza gdyby dost?pny by? pe?ny materia? video z kamer komisariatu oraz tasera.
Dobra. Wró?bita Xander prawd? przewidzi:

Go?? (Igor S.) ju? podczas zatrzymania sprawia problemy, potrzebne jest wsparcie drugiego patrolu. Udaje si? powin?? go na komis. Personalia wrzucone na b?ben pokazuj?, ?e go?? jest do innego artyku?u poszukiwany. Trzeba wiec przes?ucha?. Podczas przes?uchania Igor stwierdza, ?e chce siusiu. Musi zosta? doprowadzony do toalety gdy? ma takowe prawo. Do WC idzie Igor + funkcjusz. i wtedy Igor wpada na pomys? aby nieco nawypier... narozrabia? i wali z ?apami na funkcjusza. Igor jest po mieszance fety i tramalu wiec God Mode ma w??czony mocno i u?ycie si?y fizycznej nie wchodzi w gr? bo b?dzie bezskuteczne. Mamy czynn? napa?? wi?c mo?e bro?? Te? nie bo zbyt du?e ryzyko nara?enia postronnych osób na utrat? ?ycia lub zdrowia. Pozostaje TASER i wezwanie wsparcie. Kable posz?y kamera tasera nagrywa wsparcie wezwane. Pojawiaj? si? funkcjusze na wsparcie ale Igor wcale nie jest grzeczny, wierzga nogami, usi?uje ugr??, r?ce mimo i? w obr?czkach te? lataj? (dzia?aj? jak m?ot). Leci jeden strza?, drugi, trzeci... Igor odpuszcza. Musi zosta? skontrolowany na miejscu i tak si? dzieje.
Ca?o?? uwieczniona na kamerce tasera wydostaje si? na zewn?trz i potem zr?cznie poci?ta idzie jako materia?. Lud chce krwi, Schetyna si? lansuje, a funkcjusz wylatuje z roboty bo B?aszczak miast czeka? na wynik post?powania narobi? w pampers.

Tyle mojego gdybania.

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
Iro

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:

...

Go?? (Igor S.) ju? podczas zatrzymania sprawia problemy, potrzebne jest wsparcie drugiego patrolu. Udaje si? powin?? go na komis. Personalia wrzucone na b?ben pokazuj?, ?e go?? jest do innego artyku?u poszukiwany. Trzeba wiec przes?ucha?. Podczas przes?uchania Igor stwierdza, ?e chce siusiu. Musi zosta? doprowadzony do toalety gdy? ma takowe prawo. Do WC idzie Igor + funkcjusz. i wtedy Igor wpada na pomys? aby nieco nawypier... narozrabia? i wali z ?apami na funkcjusza. Igor jest po mieszance fety i tramalu wiec God Mode ma w??czony mocno i u?ycie si?y fizycznej nie wchodzi w gr? bo b?dzie bezskuteczne. Mamy czynn? napa?? wi?c mo?e bro?? Te? nie bo zbyt du?e ryzyko nara?enia postronnych osób na utrat? ?ycia lub zdrowia. Pozostaje TASER i wezwanie wsparcie. Kable posz?y kamera tasera nagrywa wsparcie wezwane. Pojawiaj? si? funkcjusze na wsparcie ale Igor wcale nie jest grzeczny, wierzga nogami, usi?uje ugr??, r?ce mimo i? w obr?czkach te? lataj? (dzia?aj? jak m?ot). Leci jeden strza?, drugi, trzeci... Igor odpuszcza. Musi zosta? skontrolowany na miejscu i tak si? dzieje.
Ca?o?? uwieczniona na kamerce tasera wydostaje si? na zewn?trz i potem zr?cznie poci?ta idzie jako materia?. Lud chce krwi, Schetyna si? lansuje, a funkcjusz wylatuje z roboty bo B?aszczak miast czeka? na wynik post?powania narobi? w pampers.

Tyle mojego gdybania.

Pozdrawiam
Xander

Sorry, ale nie kupuj? tego. Zgoda co do uzycia ?rodków przymusu podczas zatrzymania na mie?cie. Tam mo?na uzna?, ze go?c sprawia? problem i naleza?o go zglebi?, potrz?sn?? nim, byc mo?e te? potraktowac pr?dem. Nadal jednak uwazam, ?e strzelanie do faceta zakutego w kajdanki i zamkni?tego w kiblu to gruba przesada, nawet jesli sprawia? problem to by? sam, do tego zakuty w kajdanki, policjantów kilku, je?li sprawia? problem to naleza?o go zamkn?? nawet w tym kiblu i poczeka? na wsparcie, a nie strzela? bez opami?tania.
Co do B?aszczaka - mia? rok na przeprowadzenie postepowania, ma?o tego, jego zast?pca Zieli?ski co? tam wi?cej wiedzia? nie wierz? wi?c, ?e B?aszczakowi nie powiedzia?, obaj zwyczajnie pal? g?upa, a w?asciwie nie pala, a sa sob?.

pozdrawiam,
Iro
Powrót do góry
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam si? z Iro, jak na mie?cie sprawia? problemy to u?ycie ?rodków przymusu bezpo?redniego jest w pe?ni zrozumia?e. Jednak strzelanie taserem w skutego cz?owieka w ?azience jest przekroczeniem uprawnie? i jako cz?owiek zwi?zany ze s?u?bami powiniene? to wiedzie?.
Nikt nie twierdzi, ?e by? niewinny. Zapewne by? pod wp?ywem ?rodków odurzaj?cych, stawia? opór przy aresztowaniu, wszystko wida? na nagraniach. Tamtego nikt nie neguje. Chodzi o sam fakt sytuacji w taserem. W jak wielkim stopniu policjanci przyczynili si? do jego ?mierci ?
Czy zawieszenie lub wyrzucenie ze s?u?by jest adekwatn? kar? ? Czy zwyk?ego szarego obywatela te? by wyrzucono tylko z pracy ?
Czy zatrzymywanie ludzi, którzy nagrywaj? prac? policjantów jest zabronione ?
Wydaje mi si?, ?e spraw? próbowano zamie?? pod dywan, gdyby nie ujawniono nagra? z tasera to nadal by nic nie zrobiono.
Czy nie jest dziwnym to, ?e cz?sto jak si? co? dzieje na komisariacie to kamery przestaj? dzia?a? ? A mo?e nagranie z tasera te? chcieli usun?? tylko nie wiedzieli, ?e nagrywa ?
Wszystkie nagrania z komisariatów powinny by? w czasie rzeczywistym zgrywane na serwery Komendy G?ównej i zabezpieczane, ?eby nie dochodzi?o do takich sytuacji. Policjanci tak jak np w USA równie? powinni mie? zamontowane kamery i nagrywa? wszystkie interwencje.

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tego si? obawia?em...
Napisa?em czysto hipotetycznie a traktujecie to jak prawd?....

Mo?e kto? z Was pokusi si? o w?asn? hipotetyczn? wersj? wydarze?...
A nie, przepraszam zapomnia?em, ?e TVN ju? tak? stworzy?...
Poka?cie mi zatem dowody na potwierdzenie wersji TVN...
Obawiam si?, ?e po za reporta?em nie ma ?adnych ogólnodost?pnych dowodów w tej sprawie a te, które przedstawiono w reporta?u s? delikatnie rzecz ujmuj?c zdekompletowane.

Ludzie w tym kraju o winie czy niewinno?ci decyduje s?d. Je?li s?d na podstawie zebranych dowodów uzna, ?e by?o przekroczenie uprawnie?, zn?canie czy spowodowanie ?mierci to go?cie musz? dosta? po dupie bezapelacyjnie.
Jak do tej pory nikt nie widzia? ca?ego materia?u dowodowego. TVN rozp?ta? shitstorm publikuj?c zr?cznie poci?ty a nast?pnie zmontowany materia? i spowodowa? otwarcie kadzi z pomyjami które publika wylewa teraz na Policj?. Na tym tle nast?puje bicie piany przez polityków wszelkiej ma?ci, "prawilniaki" coraz g?o?niej wykrzykuj? jak bardzo "kochaj? policj?" a zwykli ludzie wydaj? os?dy nie maj?c szerszego poj?cia o temacie. Zaczekajmy z wydawaniem wyroków na zako?czenie post?powania i ewentualny wyrok s?du, który zapewne b?dzie podany do wiadomo?ci publicznej i wtedy wyrabiajmy sobie os?dy.

Podobna sytuacja mia?a miejsce przy okazji zamieszek na stadionie Concordii. Nie chce mi si? cofa? i szuka? ile i od kogo gromów dosta?em za to co pisa?em. Pad? wyrok "pies winny! psa na zbity pysk! morderca! nie mia? prawa!" a co si? okaza?o? Ano to, ?e s?d uzna?, i? wszystko by?o przeprowadzone zgodnie z prawem a policjanci nie ponosz? winy za ?mier? na boisku. I ilu z tych którzy wywalali pomyje na policj? i przy okazji ?arliwie krytykowali to co pisa?em powiedzia?o po ca?ej sprawie "Myli?em si?..., Mia?e? racj?..., nies?usznie oskar?yli?my, przepraszam..."? Nikt.
Osobi?cie chc? by? w tej sprawie neutralny a? do czasu zapoznania si? z szerszym materia?em dowodowym. Nie chc? broni? nikogo ani oskar?a?.
Ja i wielu innych spokojnie czekamy na wyja?nienie sprawy a potem b?dziemy komentowa?.

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
LeBoucher

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander, a to nie jest tak, ?e traktowanie taserem skutego cz?owieka jest niezgodne z zasadami stosowania przymusu bezpo?redniego i nie powinno mie? miejsca niezale?nie czy facet macha nogami czy nie macha? Tak mi si? obi?o o uszy.
Xander_cage

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeBoucher napisał:
Xander, a to nie jest tak, ?e traktowanie taserem skutego cz?owieka jest niezgodne z zasadami stosowania przymusu bezpo?redniego i nie powinno mie? miejsca niezale?nie czy facet macha nogami czy nie macha? Tak mi si? obi?o o uszy.

Owszem i w tej kwestii nie ma w?tpliwo?ci. S? natomiast w?tpliwo?ci co do okoliczno?ci zastosowania tasera. Jest zbyt du?o pyta? na które nie znamy odpowiedzi, np:
1) Jak facet znalaz? si? w WC?
2) W którym momencie za?o?ono mu kajdanki?
3) Jak zachowywa? si? przed u?yciem tasera?
itp, itd...

Pyta? jest wiele i wiele kwestii pozostaje niewyja?nionych.

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
Iro

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:

Podobna sytuacja mia?a miejsce przy okazji zamieszek na stadionie Concordii. Nie chce mi si? cofa? i szuka? ile i od kogo gromów dosta?em za to co pisa?em. Pad? wyrok "pies winny! psa na zbity pysk! morderca! nie mia? prawa!" a co si? okaza?o? Ano to, ?e s?d uzna?, i? wszystko by?o przeprowadzone zgodnie z prawem a policjanci nie ponosz? winy za ?mier? na boisku. I ilu z tych którzy wywalali pomyje na policj? i przy okazji ?arliwie krytykowali to co pisa?em powiedzia?o po ca?ej sprawie "Myli?em si?..., Mia?e? racj?..., nies?usznie oskar?yli?my, przepraszam..."? Nikt.
Osobi?cie chc? by? w tej sprawie neutralny a? do czasu zapoznania si? z szerszym materia?em dowodowym. Nie chc? broni? nikogo ani oskar?a?.
Ja i wielu innych spokojnie czekamy na wyja?nienie sprawy a potem b?dziemy komentowa?.

Pozdrawiam
Xander

Xander, przyznasz chyba, ze sytuacja ze stadionu w Knurowie jednak by?a zupe?nie inna pod wieloma wzgl?dam? W Knurowie zgin?? cz?owiek, który stanowi? zagro?enie i ewidentnie ?ama? prawo. We wroc?awiu zgin?? cz?owiek zamkni?ty w toalecie i zakuty w kajdanki.
Faktem jest, ?e TVN i politykierzy ró?nej masci zbijaja sobie punkty na tym wydarzeniu, nie mniej jednak dlatego, ?e i policja i prokuratura próbowa?a zamie?? spraw? pod dywan.
Gdybby rok temu ludzie B?aszczaka, Zieli?skiego i Ziobry uczciwie zabrali si? za wyjasnienie sprawy, dzisiaj nie by?oby urz?dzania kabaretu na grobie I. Stachowiaka
Powrót do góry
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/550666,policja-o-smierci-igora-stachowiaka-nie-byl-skazany.html
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: