Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Policja bije
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas

PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 6:41 pm    Temat postu: Policja bije Odpowiedz z cytatem

Biedro?. Prawdopodobnie, ?e by? gejem, za du?o krzycza? to mu si? dosta?o. Ale ilu? to marzy?o aby mu wrazi? i oto marzenia si? spe?nia… tylko czy dobrze nam z tym ?
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
Wawrzyn

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mo?e b?d? pisa? w punktach ?atwiej b?dzie Ci ze mn? dyskutowa?

1) czy obejrza?e? filmik do ko?ca? Rzecznik prasowy jasno stawia spraw?. Robert B. (postawione zarzuty) bra? udzia? w ataku na LEGALN? manifestacj? oraz ZABEZPIECZAJ?CYCH marsz funkcjonariuszy.

Póki co to media informuj? jedynie o bójkach "pokojowo nastawionych kontrmanifestantów" z policj? oraz o ataku "kilkunastu zamaskowanych sprawców" na 3 prawicowców jad?cych poci?giem na manifestacj?. Wed?ug ?wiadków u?yto do tego pa?ek.

2) Czy ja jako hetero chodz? po mie?cie z innymi hetero i wymachoooje (czemu mi to cenzuruje) banderami "Kocham moj? dziewczyn? i robi? to z ni? ka?dego wieczoru". Nie! Wi?c po co homo co chwila takich manifestacji potrzebuj?.

Dlaczego w wolnym kraju kto? próbuje narzuci? mi ?e homoseksualizm jest czym? naturalnym, skoro ja ma inne zdanie?

Pytam, dlaczego homoseksuali?ci nie uszanuj? mojej religii jak? jest katolicyzm i podczas przejazdu Papa Mobile w Hiszpanii ca?uj? si? w momencie, gdy obok nich jest Papie?. Po co?! Przecie? maj? t? religi? i Jego Osob? w du.ie?

3) Jestem prawicowcem, wg mnie patriot?. Od razu powiem, ?e nie mam nic do Afroamerykanów, Azjatów czy te? Bia?ych Wink Nie przeszkadza mi, ?e Ukrai?cy czy Wietnamczycy zdobywaj? prac? w Polsce. Uznaje za naturalne fakt, ?e kto? ma inny kolor skóry, wyznaj? inn? wiar?, kocha inny klub ALE nie uznaj? za naturalne tego, ?e m??czyzna i m??czyzna lub kobieta i kobieta WBREW nie tylko religiom ?wiata, ale i wbrew ZASADOM PRZYRODY próbuj? ze sob? ?y?. Jest to dla mnie PATOLOGIA i CHOROBA.

Je?eli kto? ma ochot?, prosz? bardzo, mo?e ?y? z innym przedstawicielem tej samej p?ci. TYLKO nie wywierajcie presji, ?ebym zaakceptowa? was jako normaln? par? i przyzna? racj?.

Ostatnio zmieniony przez Wawrzyn dnia Nie Lis 14, 2010 12:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Wawrzyn: Mo?e zabrzmi to niezbyt ciekawie ale wyj??e? mi to z ust!!
Obejrza?em materia? i zastanawiam si? sk?d pan B. wytrzasn?? t? lipn? atrap? ko?nierza ortopedycznego i dlaczego ma nietkni?t? twarzyczk? (bez zadrapania ni siniaczka.... znam metody prewencji i wiem ?e je?li musz? la? to lej? tak, ?e ?lady zostaj? na ca?ym ciele równie? na twarzy.
Pan B. niech sobie swoje przekonania o wolno?ci wsadzi w d.... (je?li tak w?a?nie lubi) i niech razem ze swoimi kolegami i kole?ankami robi? co chc? byle po cichu, i tak ?eby nie narzuca? swoich przekona? na si??.

Chryste mo?e wyszed?em na homofoba ale tak w?a?nie czuj?!

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
?ukasz Kopiszka

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 1:26 am    Temat postu: Re: Policja bije Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
Biedro?. Prawdopodobnie, ?e by? gejem, za du?o krzycza? to mu si? dosta?o. Ale ilu? to marzy?o aby mu wrazi? i oto marzenia si? spe?nia… tylko czy dobrze nam z tym ?

Lista organizacji, które wesz?y w sk?ad koalicji "antyfaszystowskiej":
Boyówki Feministyczne
Centrum Reanimacji Kultury
Czarny Sztandar
Europejska Fundacja Praw Cz?owieka i Zwierz?t
Federacja Anarchistyczna s. Pozna?/Rozbrat
Fundacja Autonomia
Fundacja MaMa
Fundacja Panoptykon
Fundacja Polska Jest Kobiet?
Fundacja Trans-Fuzja
Fundacja Zmiana
Kampania Przeciw Homofobii
Kampania Solidarno?ci z Palestyn?
Kolektyw Elba
Kolektyw Falanster
Kolektyw Kocurrra
Kolektyw NoLogo
Kolektyw Obin
Krytyka polityczna
Lambda Warszawa
Lewicowa Alternatywa
Lewicowa Sie? Feministyczna Rozgwiazda

Otwarta Rzeczpospolita
OZZ Inicjatywa Pracownicza
Pracownicza Demokracja
Przestrze? Inicjatyw Twórczych TEKTURA
Radykalna Akcja Solidarna
Rhythms of Resistance Lublin
Rhythms of Resistance Trójmiasto
Samba Ka
Samba z szamba
Simbola Antifaszista
Stowarzyszenie Aktywne Pomorze
Stowarzyszenie Kultury Alternatywnej "Zgrzyt"
Stowarzyszenie M?odzi Socjali?ci
Stowarzyszenie Nigdy Wi?cej
Stowarzyszenie Nomada
Stowarzyszenie Pro Femina
Stowarzyszenie Wolno??-Równo??-Solidarno??
Stowarzyszenie Wspólna Ziemia
Ufa
Warszawska Akcja Antyfaszystowska
?ydowska Ogólnopolska Organizacja M?odzie?owa
?ydowskie Stowarzyszenie Czulent
ייִדיש לעבט / jidysz lebt

Czym jest faszyzm?

Tymczasem jak to by?o po stronie ludzi bior?cych udzia? w marszu niepodleg?o?ci...

..i kto tutaj jest faszyst??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wawrzyn napisał:
mo?e b?d? pisa? w punktach ?atwiej b?dzie Ci ze mn? dyskutowa?
Tak rzeczywi?cie ?atwiej. dzi?ki
Wawrzyn napisał:
1) czy obejrza?e? filmik do ko?ca? Rzecznik prasowy jasno stawia spraw?. Robert B. (postawione zarzuty) bra? udzia? w ataku na LEGALN? manifestacj? oraz ZABEZPIECZAJ?CYCH marsz funkcjonariuszy.
Tak, obejrza?em filmik do ko?ca, nie tylko ten. Tak?e relacje w wiadomo?ciach plus informacje tekstowe w portalach informacyjnych. Twoja sprawa komu wierzysz ale z do?wiadczenia wiem, ?e w takich sprawach policjanci kryj? swoich. Sprawy zabaw mot?ochu nie komentuj?. Interesuje mnie tylko sprawa pobicia. Polecam lektur?: http://www.eioba.pl/a102172/zbrodnia_i_kara_policjanci_gangsterzy_czarne_owce_w_policji
Wawrzyn napisał:
(...)
2) Czy ja jako hetero chodz? po mie?cie z innymi hetero i wymachoooje (czemu mi to cenzuruje) banderami "Kocham moj? dziewczyn? i robi? to z ni? ka?dego wieczoru". Nie! Wi?c po co homo co chwila takich manifestacji potrzebuj?.
Skoro jeste? prawicowcem jak dalej piszesz to zapewne tak?e katolikiem. Skoro tak - to jako dobry katolik powiniene? z „robieniem tego” jak to nazywasz ka?dego wieczoru z dziewczyn? zaczeka? do ?lubu. Inaczej moralnego prawa do oceniania innych co te? „to robi?” nie masz. A dwa to nie czuje si? adresatem tych pyta? bo ani gejem nie jestem ani ich rzecznikiem czy adwokatem pana Biedronia. Ka?dy chrze?cijanin powinien mie? domen? by s?abszych broni?. Nie czuj? si? dobrym chrze?cijaninem ale pod tym wzgl?dem czuj? si? du?o bardziej ?wi?ty ni? wielu duchownych.

Wawrzyn napisał:
Dlaczego w wolnym kraju kto? próbuje narzuci? mi ?e homoseksualizm jest czym? naturalnym, skoro ja ma inne zdanie?

Pytam, dlaczego homoseksuali?ci nie uszanuj? mojej religii jak? jest katolicyzm i podczas przejazdu Papa Mobile w Hiszpanii ca?uj? si? w momencie, gdy obok nich jest Papie?. Po co?! Przecie? maj? t? religi? i Jego Osob? w du.ie?
To samo jak wy?ej. Nie czuj? si? adresatem tych pyta?. Niech si? lepiej jaki? gej wypowie. Ja mog? si? domy?la? ale owe domys?y zachowam dla siebie z uwagi na to jak wielu czyta to forum pobie?nie. Kto? jeszcze móg?by wzi?? mnie za hiszpa?skiego geja. ?atek na tym forum mam do?? by ?adny p?aszczyk sobie uszy? wi?c nowych nie trzeba.
Wawrzyn napisał:
3) Jestem prawicowcem, wg mnie patriot?. Od razu powiem, ?e nie mam nic do Afroamerykanów, Azjatów czy te? Bia?ych Wink Nie przeszkadza mi, ?e Ukrai?cy czy Wietnamczycy zdobywaj? prac? w Polsce. Uznaje za naturalne fakt, ?e kto? ma inny kolor skóry, wyznaj? inn? wiar?, kocha inny klub ALE nie uznaj? za naturalne tego, ?e m??czyzna i m??czyzna lub kobieta i kobieta WBREW nie tylko religiom ?wiata, ale i wbrew ZASADOM PRZYRODY próbuj? ze sob? ?y?. Jest to dla mnie PATOLOGIA i CHOROBA.

Je?eli kto? ma ochot?, prosz? bardzo, mo?e ?y? z innym przedstawicielem tej samej p?ci. TYLKO nie wywierajcie presji, ?ebym zaakceptowa? was jako normaln? par? i przyzna? racj?.
Nie jestem prawicowcem ani lewicowcem tylko Polakiem. Jestem z tego dumny. Zale?y mi na Polsce, na jej rozwoju, pomy?lno?ci i prawo?ci. Dlatego nie chce by w moim kraju ktokolwiek by? dyskryminowany za cokolwiek. Ka?dy ma prawo do pracy i godziwej p?acy by nie musia? wyje?d?a? i p?aci? podatków gdzie indziej. By tworzy? dobra dla Tego kraju przyczyniaj?c si? do jego rozwoju. Dziel?c kraj na lepszych i gorszych, lepszych patriotów i gorszych, katolików i innowierców b?d? niewierz?cych, homo i hetero tworzymy przestrze? do anarchii i agresji gdzie jedni s? nastawieni przeciw drugim. To wcale nie s?u?y mojej ojczy?nie i prowadzi do regresu a nie rozwoju.

Nie wiem co dok?adnie pan ?ukasz Kopiszka chce powiedzie? w swoim po?cie. Ale wiem na co ja chc? zwróci? uwag?. Otó? w miejscu tak bardzo do?wiadczonym przez faszystowsk? agresj? – w Warszawie wznoszono okrzyki i r?ce w paskudnym ge?cie. Ze wzgl?du na histori? i pami?? pomordowanych takie gesty powinny by? nie tyle z urz?du karane co spo?ecznie pi?tnowane. Kto tymi gestami si? afiszowa?? Wymienisz która to organizacja?

Xander Cage albo ekran masz zakurzony, ?e ?le widzisz albo z Rubina zrobi?e? monitor Smile
Xander_cage

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Jonas: Tak si? sk?ada, ?e pracuj? na Laptopie. Ekran mo?e i mam zakurzony, ale jak ostatnio musia?em chodzi? w ko?nierzu to nie mog?em sobie ot tak swobodnie g?ow? kr?ci? jak to robi? pan B. a i samo narz?dzie tortur wygl?da?o z go?a odmiennie.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Jonas

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander mam nadziej?, ?e zauwa?y?e? emotka. Po?artowa? nie zaszkodzi.

Polecam te? materia? z nowym filmikiem do oceny. Troszk? ma?o waleczny ten Biedro?, jakby powiedzieli inni; wy? jak ciota. Cho? mo?e to dla efektu jak i rzeczony ko?nierz. Pewnie pan Biedro? jak si? zrani w paluszek to banda?uje ca?? r?k? - ot taka odmiana hipochondryka. Ale to Jego sprawa i na pewno nie powód do pi?tnowania czy usprawiedliwiania przemocy policjantów.

Filmik Obejrze? trzeba.
Xander_cage

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
Troszk? ma?o waleczny ten Biedro?, jakby powiedzieli inni; wy? jak ciota. Cho? mo?e to dla efektu jak i rzeczony ko?nierz. Pewnie pan Biedro? jak si? zrani w paluszek to banda?uje ca?? r?k? - ot taka odmiana hipochondryka. Ale to Jego sprawa i na pewno nie powód do pi?tnowania czy usprawiedliwiania przemocy policjantów.

Filmik Obejrze? trzeba.

A obejrza?em sobie filmik i tylko utwierdzi?em si? w przekonaniu, ?e to ?ciema. Ogl?daj?c uwa?nie mo?na zobaczy?, ?e j?ki pana B wzrastaj? wprost proporcjonalnie do cz?stotliwo?ci migania fleszy. Generalnie wszystkie komentarze do materia?u s? w jednakowym tonie poni?ej jeden z cytatów:
Cytat:
Sposób w jaki krzycza? i robi? szopk?, to ewidentna hucpa pod kamery, nic mu si? nie dzia?o, jak by chcia?, to by szed? o w?asnych si?ach, zapewne specjalnie z siebie robi? ofiar? by w?asnie tego typu film potem przyjazny "kto?" móg? wsadzi? na sie?. Biedro? mo?e i jest peda?em, ale nie znaczy to ?e musi by? g?upi - prawda?

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Powrót do góry
Wawrzyn

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak, obejrza?em filmik do ko?ca, nie tylko ten. Tak?e relacje w wiadomo?ciach plus informacje tekstowe w portalach informacyjnych. Twoja sprawa komu wierzysz ale z do?wiadczenia wiem, ?e w takich sprawach policjanci kryj? swoich. Sprawy zabaw mot?ochu nie komentuj?. Interesuje mnie tylko sprawa pobicia. Polecam lektur?: http://www.eioba.pl/a102172/zbrodnia_i_kara_policjanci_gangsterzy_czarne_owce_w_policji

Podaj linki do tych wiadomo?ci, póki co pojawiaj? si? tylko informacj? utwierdzaj?ce w przekonaniu, ?e Biedro? i spó?ka byli winni.

Mówisz, ?e interesuje Cie tylko sprawa pobicia. Co za hipokryzja.. kolejne zdanie to zach?cenie do przeczytania artyku?u z innej beczki. Ja natomiast pisa?em o wydarzeniach bezpo?rednio zwi?zanych z manifestacj?.

Cytat:
Skoro jeste? prawicowcem jak dalej piszesz to zapewne tak?e katolikiem. Skoro tak - to jako dobry katolik powiniene? z „robieniem tego” jak to nazywasz ka?dego wieczoru z dziewczyn? zaczeka? do ?lubu. Inaczej moralnego prawa do oceniania innych co te? „to robi?” nie masz. A dwa to nie czuje si? adresatem tych pyta? bo ani gejem nie jestem ani ich rzecznikiem czy adwokatem pana Biedronia. Ka?dy chrze?cijanin powinien mie? domen? by s?abszych broni?. Nie czuj? si? dobrym chrze?cijaninem ale pod tym wzgl?dem czuj? si? du?o bardziej ?wi?ty ni? wielu duchownych.

Nie oceniam "tego co robi?" tylko to, ?e chodz? po ulicach i manifestuj? fakt, ?e lubi? jak jeden drugiego od ty?u.
Gdyby? dobrze przeczyta? to by? wiedzia?, ?e nie mówi? im: "Wypie*****? z Polski" tylko "Ograniczcie si? do okazywania swojej orientacji w inny sposób"

Cytat:

Nie jestem prawicowcem ani lewicowcem tylko Polakiem. Jestem z tego dumny. Zale?y mi na Polsce, na jej rozwoju, pomy?lno?ci i prawo?ci. Dlatego nie chce by w moim kraju ktokolwiek by? dyskryminowany za cokolwiek. Ka?dy ma prawo do pracy i godziwej p?acy by nie musia? wyje?d?a? i p?aci? podatków gdzie indziej. By tworzy? dobra dla Tego kraju przyczyniaj?c si? do jego rozwoju. Dziel?c kraj na lepszych i gorszych, lepszych patriotów i gorszych, katolików i innowierców b?d? niewierz?cych, homo i hetero tworzymy przestrze? do anarchii i agresji gdzie jedni s? nastawieni przeciw drugim. To wcale nie s?u?y mojej ojczy?nie i prowadzi do regresu a nie rozwoju.

Ka?dy ma inny pomys? na to jak Polska powinna wygl?da?.Problem polega na tym, ?e lewica czy te? ?rodowiska homoseksualistów próbuj? swoje zdanie narzuci?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jonas

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Jonas napisał:
Troszk? ma?o waleczny ten Biedro?, jakby powiedzieli inni; wy? jak ciota. Cho? mo?e to dla efektu jak i rzeczony ko?nierz. Pewnie pan Biedro? jak si? zrani w paluszek to banda?uje ca?? r?k? - ot taka odmiana hipochondryka. Ale to Jego sprawa i na pewno nie powód do pi?tnowania czy usprawiedliwiania przemocy policjantów.

Filmik Obejrze? trzeba.

A obejrza?em sobie filmik i tylko utwierdzi?em si? w przekonaniu, ?e to ?ciema. Ogl?daj?c uwa?nie mo?na zobaczy?, ?e j?ki pana B wzrastaj? wprost proporcjonalnie do cz?stotliwo?ci migania fleszy. Generalnie wszystkie komentarze do materia?u s? w jednakowym tonie poni?ej jeden z cytatów:
Cytat:
Sposób w jaki krzycza? i robi? szopk?, to ewidentna hucpa pod kamery, nic mu si? nie dzia?o, jak by chcia?, to by szed? o w?asnych si?ach, zapewne specjalnie z siebie robi? ofiar? by w?asnie tego typu film potem przyjazny "kto?" móg? wsadzi? na sie?. Biedro? mo?e i jest peda?em, ale nie znaczy to ?e musi by? g?upi - prawda?

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
Moje wra?enia po obejrzeniu s? takie, ?e jak ju? skuli Biedronia to mogliby go prowadzi? normalnie a nie prawie w „uchwycie transportowym”. Ma kajdanki zapi?te z ty?u to raczej nie ucieknie a dooko?a raczej nie znajdowa?by si? nikt kto chcia?by go odbi? (s?ysza?e? okrzyki). A to, ?e robi? z tego szo? to mniej istotnie, wa?ne jest ?e wsadzili go do transportera skutego to raz a dwa – to ju? kwestia dyskusyjna – (dos?ownie i w przeno?ni) wszed? tam funkcjonariusz i mu przy?o?y?.
Wawrzyn napisał:
Jonas napisał:

Podaj linki do tych wiadomo?ci, póki co pojawiaj? si? tylko informacj? utwierdzaj?ce w przekonaniu, ?e Biedro? i spó?ka byli winni.

Mówisz, ?e interesuje Cie tylko sprawa pobicia. Co za hipokryzja.. kolejne zdanie to zach?cenie do przeczytania artyku?u z innej beczki. Ja natomiast pisa?em o wydarzeniach bezpo?rednio zwi?zanych z manifestacj?.
Nie zrozumieli?my si?. Temat jaki nosi ten w?tek to: „Policja bije” i chcia?bym na to zwróci? uwag?. Przeczyta?e? zapewne inne w?tki("Znowu grasuj? wandale") a i jak sam pewnie stwierdzasz – ch?opaki w niebieskich mundurach jako? nie rw? si? do interwencji jak przeciwnikami s? posturne draby czy nawet agresywne wyrostki. Biedro? jaki jest ka?dy widzi a to, ?e przy okazji jest gejem nie jest powodem by go bi?. I pewnie tutaj si? ze mn? zgodzisz. Tutaj dla przyk?adu inny filmik, gdzie policja w do?? bezczelny sposób ogranicza wolno??. Bezprawnie i bezpodstawnie. I na tym chcia?em si? skupi? a nie na demonstracji czy ogólnie gejach bo temat by nam si? rozlaz?. Cho? ch?tnie porozmawiam ale mo?e przy okazji innego, bardziej pasuj?cego w?tku.
Wawrzyn napisał:
Cytat:

Nie oceniam "tego co robi?" tylko to, ?e chodz? po ulicach i manifestuj? fakt, ?e lubi? jak jeden drugiego od ty?u.
Gdyby? dobrze przeczyta? to by? wiedzia?, ?e nie mówi? im: "Wypie*****? z Polski" tylko "Ograniczcie si? do okazywania swojej orientacji w inny sposób"
Tak, tylko ?e je?li teraz nie wykrzykujesz takich hase? to na pewno b?d?c w grupie podobnych Ci umiarkowanie antygejowskich osób – b?dziesz. Po prostu w t?umie nastroje si? radykalizuj? ze wzgl?du na anonimowo?? t?umu i nie tylko zreszt?. I to jest problem bo w demokracji g?os jednostki si? nie liczy i nie tylko chodzi tu o s?ynne sk?din?d demokracje ludowe.
Wawrzyn napisał:
Cytat:

Ka?dy ma inny pomys? na to jak Polska powinna wygl?da?.Problem polega na tym, ?e lewica czy te? ?rodowiska homoseksualistów próbuj? swoje zdanie narzuci?.
Prosz? nie upolityczniajmy tego sporu. Ja wiem, ?e Wy - ludzie prawicy macie do tego sk?onno?ci po Waszym przywódcy. Ja, cho? w mojej rodzinie jest wielu zwolenników PIS, akurat mam na ten temat zdanie zgo?a odmienne. Obecnie rz?dzi prawica, najsilniejsza partia opozycyjna te? jest prawicowa, ba skrajnie prawicowa tak?e nie rozumiem kto z lewicy mo?e cokolwiek narzuca? poza w?asnym p?aszczem na w?asne barki. Darujmy sobie prosz? polityczne wstawki.

Chcia?bym wyja?ni?, ?e nie chodzi o to by rozstrzyga? czy demonstracja i kontrdemonstracja by?y legalne czy nie. Kto w tym sporze ma racj?. Ale rzecz w tym, ?e policja nie ma prawa bi? bezbronnych osób. Oboj?tnie kim one s?. Nigdy nie wiadomo kiedy na miejscu poszkodowanego mo?esz znajdowa? si? Ty. Ten w?tek nie jest w obronie gejów ale w samoobronie!
Xander_cage

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Jonas: W cz??ci si? z Tob? zgodz? (Je?li chodzi o te kajdanki), ale wszystkie formacje mundurowe dzia?aj? w my?l zasady "lepiej zapobiega? ni? leczy?" st?d te? chwyt transportowy. W swojej karierze widzia?em ju? magików co to potrafili ró?ne rzeczy z kajdankami robi?. Kolej na kwesti? sporn? czyli to czy w "suce" B dosta? w tub? czy te? nie. I tutaj wydaje mi si?, ?e upiek?o si? panu B co najwy?ej zosta? sprowadzony do pozycji kl?cz?cej (na pod?odze) z g?ow? po?o?on? na siedzeniu. To jest procedura (niepisana) bezpiecze?stwa w wypadku samochodu bez tzw. "sieczkarnika" (klatki do przewozu osób zatrzymanych).

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Powrót do góry
?ukasz Kopiszka

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biedron zawodowa ofiara
http://www.wykop.pl/link/526765/robert-biedron-kontra-krzysztof-bosak/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qunene

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka ?e jak kiedy? szed? patrol policji (milicji) to dla spokoju lepiej by?o przej?? na drug? stron? (?eby aby si? do niczego nie przyczepili) teraz mamy wolno?? równo?? itd. ale brak respektu dla s?u?b mundurowych i posty typu:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=8187&postdays=0&postorder=asc&highlight=banda&start=15
teraz rozpacz nad Biedroniem (Policjant na s?u?bie jest nietykalny) i wszelkie dywagacje uwa?am za ma?o sensowne. Biedronia spa?owa? i po sprawie (jemu i podobnym chodzi o medialny rozg?os i tyle pare pa? na* dupe i mo?e mu si? odechce)

*w
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qunene napisał:
Prawda jest taka ?e jak kiedy? szed? patrol policji (milicji) to dla spokoju lepiej by?o przej?? na drug? stron? (?eby aby si? do niczego nie przyczepili) teraz mamy wolno?? równo?? itd. ale brak respektu dla s?u?b mundurowych i posty typu:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=8187&postdays=0&postorder=asc&highlight=banda&start=15
teraz rozpacz nad Biedroniem (Policjant na s?u?bie jest nietykalny) i wszelkie dywagacje uwa?am za ma?o sensowne. Biedronia spa?owa? i po sprawie (jemu i podobnym chodzi o medialny rozg?os i tyle pare pa? na* dupe i mo?e mu si? odechce)

*w

?wi?te s?owa! Nie ma szacunku do funkcjonariuszy , gnoje chodz? po ulicy i wykrzykuj? "mamy tradycj? j.... policj?", nosz? ubrania z wymalowanymi tekstami A.C.A.B, JP itd... Za noszenie takiego czego? policjant powinien la? i patrze? czy równo puchnie.
Wracaj?c do Biedronia, nawet je?li dosta? to zas?u?y? (po co si? pcha? skoro wiedzia? ?e mo?e by? gor?co) i powiem wi?cej dosta? za ma?o jeszcze mu powinni wyrok za napa?? na funkcjusza przybi?.
W ogóle temat zaczyna si? robi? ?enuj?cy, nied?ugo na forum b?dzie rozpacz nad pseudokibicami, którzy dostali ?omot podczas wszcz?tej przez siebie rozróby na stadionie.

Proponuj? aby mod zamkn?? ten temat.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Powrót do góry
Jonas

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
@ Jonas: W cz??ci si? z Tob? zgodz? (Je?li chodzi o te kajdanki), ale wszystkie formacje mundurowe dzia?aj? w my?l zasady "lepiej zapobiega? ni? leczy?" st?d te? chwyt transportowy.
Taka zasada tworzy pole do nadu?y? a jakich - to wierz?, ?e jeste? osob? inteligentn?, i wiesz jakie nadu?ycia mog? by? tego wynikiem. My?l? wi?c, ?e z jednej strony masz do?? bandytyzmu a z drugiej niechcia?by? aby bandytyzmem parali si? ludzie w niebieskich mundurach. Bo wtedy ju? ?adnej nadziei na popraw? nie b?dzie.
Xander_cage napisał:
W swojej karierze widzia?em ju? magików co to potrafili ró?ne rzeczy z kajdankami robi?.
Te? mam za sob? karier?, której tak jeste? oddany i rzeczywi?cie ludzie nigdy nie przestan? zaskakiwa? ale na stra?y praworz?dno?ci w pierwszej kolejno?ci powinny sta? ludzie, którzy nosz? god?o pa?stwowe na czapkach. I oboj?tnie ile filmów z brutalnymi gliniarzami si? naogl?da?e? i jak wielkie to zrobi?o to na Tobie wra?enie. Wiedz, ?e film to tylko film a w rzeczywisto?ci powinni?my robi? wszystko by najbardziej prawo zobowi?zywa?o tych co mu z ramienia funkcji s?u??.
Xander_cage napisał:
Kolej na kwesti? sporn? czyli to czy w "suce" B dosta? w tub? czy te? nie. I tutaj wydaje mi si?, ?e upiek?o si? panu B co najwy?ej zosta? sprowadzony do pozycji kl?cz?cej (na pod?odze) z g?ow? po?o?on? na siedzeniu. To jest procedura (niepisana) bezpiecze?stwa w wypadku samochodu bez tzw. "sieczkarnika" (klatki do przewozu osób zatrzymanych).
Bardzo dobrze to uj??e? – „wydaje Ci si?”. Na razie wszystkie fakty s? przeciw policji, poczekajmy co wy?oni si? dalej.
?ukasz Kopiszka napisał:
biedron zawodowa ofiara
http://www.wykop.pl/link/526765/robert-biedron-kontra-krzysztof-bosak/
Nie wiem czy link jest wynikiem Twojego poczucia humoru czy mo?e to co zabawne wydaje Ci si? powa?nym. S?owa pana Bosaka dla wszystkich nie-faszystów s? tyle samo warte co Biedronia dla nie-gejów.
Qunene napisał:
T?sknoty, o których tutaj opowiadasz demaskuj? Ci? jako tzw. sierot? po PRL-u. Warto zda? sobie z tego spraw? i nie ?yczy? innym tego czego sam nie lubisz… a mo?e lubisz? Think'W ka?dym b?d? razie niezdrowym jest wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki.
Xander_cage napisał:
Nie ma szacunku do funkcjonariuszy , gnoje chodz? po ulicy i wykrzykuj? "mamy tradycj? j.... policj?", nosz? ubrania z wymalowanymi tekstami A.C.A.B, JP itd... Za noszenie takiego czego? policjant powinien la? i patrze? czy równo puchnie.
Wracaj?c do Biedronia, nawet je?li dosta? to zas?u?y? (po co si? pcha? skoro wiedzia? ?e mo?e by? gor?co) i powiem wi?cej dosta? za ma?o jeszcze mu powinni wyrok za napa?? na funkcjusza przybi?.
Nie mylmy faktów. Biedro? jak napisa?em wcze?niej to nie kibol, agresywny wyrostek czy dresiarz.
Xander_cage napisał:
Proponuj? aby mod zamkn?? ten temat.
proponuj? aby poszuka? innych argumentów ni? nietrafionych porówna? Biedronia do kibolów. Temat nie b?dzie ?enuj?cy i mod nie b?dzie musia? niczego zamyka? a nawet sam si? do dyskusji przy??czy. Pozdrawiam
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: