Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jerzy Dudek - pożegnalny mecz
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 11:11 am    Temat postu: Jerzy Dudek - pożegnalny mecz Odpowiedz z cytatem

Jerzy Dudek znowu ma wystąpić w biało-czerwonych barwach. Tym razem chodzi o pożegnalny mecz bramkarza reprezentującego nasz kraj na mundialu w 2002 roku, a trzy lata później polskiego bohatera finału Ligi Mistrzów. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/bedzie-wielki-powrot-do-kadry-ale-tylko-na-chwile,1,3765237,wiadomosc.html

Mam nadzieję, że zmierzymy się w tym spotkaniu z niezłą drużyną, a Jurek zaliczy 85 minut w bramce Applause
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, że post pod postem, ale zaciekawiła mnie wypowiedź Jurka po meczu Real - Milan, zapytany o ten pożegnalny występ, odpowiedział, że owszem, owszem, jeżeli dostanie powołanie to wystąpi, ale żegnać się z reprezentacją nie ma zamiaru Applause Czy w takim wypadku ma szansę na powołanie ? Mogło by się okazać, że to nadal Nasz najlepszy bramkarz, w co jakoś nie wszyscy wierzą. Think
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dudek, póki jeszcze jest w Realu oprowadza po Madrycie. Są też akcenty knurowskie. Sympatyczny artykuł.

http://slask.naszemiasto.pl/artykul/834160,jerzy-dudek-pokazuje-nam-madryt,id,t.html


Fragment:

No i czasem łezka się w oku kręci, gdy wspominam rodzinne Szczygłowice - opowiada zawodnik Realu.

Tę dzielnicę Knurowa zna jak własną kieszeń. W tym blokowisku spędził 22 lata swojego życia. Kilka kilometrów dalej, na stadionie Concordii Knurów, uczył się grać w piłkę nożną. W Szczygłowicach kończył podstawówkę i szkołę górniczą.

- Przeszedłem tu prawdziwą szkołę życia. Charakteru nauczyło mnie podwórko i sport. Szybko przekonałem się, że o swoje trzeba walczyć. I walczyłem - na boisku o miejsce w składzie juniorów Concordii, Sokoła Tychy, Feyenoordu Rotterdam, Liverpoolu i reprezentacji Polski. A gdy dostałem piłkarski etat w kopalni Knurów, oprócz treningów musiałem pracować na stadionie. To mnie nauczyło pokory - wspomina Jerzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kilka wywiadów z Dudkiem i o Dudku:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/jerzy-dudek-dziekowali-mi-nawet-rodzice-casillasa,1,4382017,wiadomosc.html

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/jerzy-dudek-dla-onetpl-syn-nazwalby-mnie-wtedy-sta,1,4411007,artykul.html

http://sportowetempo.pl/puls_dnia/artykul/23112_Jerzego_Dudka_chce_miec_caly_swiat
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Renia



Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 63

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda , że to już koniec reprezentacyjnej kariery . Póki co mamy obecnie w kadrze jeszcze jedną osobę z Knurowa - wie ktoś o kim mowa ? - Quiz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
durdzi



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 92

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz Piszczyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artsik



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 111

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Renia napisał:
Szkoda , że to już koniec reprezentacyjnej kariery . Póki co mamy obecnie w kadrze jeszcze jedną osobę z Knurowa - wie ktoś o kim mowa ? - Quiz Smile

Oświeć mnie. Piszczek jest z Czechowic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renia



Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 63

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remigiusz Rzepka - nowy trener przygotowania fizycznego , mieszkający w Knurowie odkąd pamiętam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj leciał materiał o Jerzym Dudku w Faktach w TVN. Pokazwali Knurów, Kopalnie, Szkołe w Szczygłowicach i boisko Concordii Smile
http://www.tvn24.pl/fakty.html
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marok



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 826

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś nowego o naszym Jurku
http://www.youtube.com/watch?v=uSkzEP_D6p8&feature=player_embedded#!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 04, 2011 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny wywiad. Dużo o Szczygłowicach, Rybniku.... korzeniach.

http://ekstraklasa.net/europa/jerzy-dudek-nie-czuje-sie-legenda,artykul.html?material_id=4edb570b9a22ddae09000000
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemek_g



Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 12:19 pm    Temat postu: sama prawda Odpowiedz z cytatem

"W Rybniku czy Knurowie poza tym, że wybuduje się jakiś nowy market, to niewiele się zmienia." I tak sławny Knurowianin pokazał światu prawdę o naszym wspaniałym i pełnym życia mieście Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 12:52 pm    Temat postu: Re: sama prawda Odpowiedz z cytatem

przemek_g napisał:
"W Rybniku czy Knurowie poza tym, że wybuduje się jakiś nowy market, to niewiele się zmienia." I tak sławny Knurowianin pokazał światu prawdę o naszym wspaniałym i pełnym życia mieście Smile


A co byś chciał usłyszeć ?? że będzie metro, pomnik największy, jaskinia hazardu ... ?? bądź realistą . Z grajdoła nikt nie zrobi metropolii na skalę światową.
Ale, że można coś ze swoim życiem zrobić, coś osiągnąć, stać się sławnym i cenionym, nooo to już inna para kaloszy. Czego Jurek jest doskonałym przykładem.
Nic tylko brać przykład i przenosić również na inne dziedziny życia.

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemek_g



Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodzi o to co chciałbym usłyszeć, bardziej chodzi mi o to co dzieje się w naszym mieście, i że jest to fakt zauważalny nie tylko przez stałych mieszkańców. W wielu wątkach na tym forum ludzie odnosili się do działań naszych włodarzy, dających możliwość budowy kolejnych supermarketów, i chyba każdy widzi że to miasto jest sypialnią pozbawioną rozrywek dla młodych ludzi, wystarczy wieczorem przespacerować się wieczorem po mieście i zobaczyć puste ulice, puste lokale etc.
A co do mojego życia nie narzekam bo jest ok. realizuje się i to daje mi satysfakcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lobo



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 98

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 4:46 pm    Temat postu: Re: sama prawda Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
przemek_g napisał:
"W Rybniku czy Knurowie poza tym, że wybuduje się jakiś nowy market, to niewiele się zmienia." I tak sławny Knurowianin pokazał światu prawdę o naszym wspaniałym i pełnym życia mieście Smile


A co byś chciał usłyszeć ?? że będzie metro, pomnik największy, jaskinia hazardu ... ?? bądź realistą . Z grajdoła nikt nie zrobi metropolii na skalę światową.
Ale, że można coś ze swoim życiem zrobić, coś osiągnąć, stać się sławnym i cenionym, nooo to już inna para kaloszy. Czego Jurek jest doskonałym przykładem.
Nic tylko brać przykład i przenosić również na inne dziedziny życia.

Pozdr
Arc


Kolega Arc też jest już prawie tak sławny jak Dudi , a przynajmniej jego twarz Smile . Widziałem ją chyba więcej razy niż Jurka czy inne gwiazdy z naszego miasteczka .
Jakie to proste aby się zareklamować prawda ??
Czas pomyśeć o karierze w UM .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka