Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Shoutbox na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Prosz? Ci? powiedz mi: jak wg. ciebie wyglada idealne forum? Smile

Nie ma takiego! Nigdy wszystkim nie b?dzie si? wszystko podoba?o. Smile

Podobnie jak TOM, nie jestem zwolennikiem na?adowania wszystkiego co si? da. Nie znaczy to, ?e nasze forum nie mog?oby si? rozbudowa? o kilka elementów, które co prawda raczej nie maj? znaczenia dla wymiany my?li, ale s? przyjemne dla oka lub upi?kszaj? (np. rangi, info o platformie przegl?darka/system op. u?ytkownika, numer GG w profilu, dodatkowe statystyki itp. bajery).

Shutbox? Lepiej mniej i wolniej, a sensowniej i z zachowaniem dla potomnych Smile. Ale nie mówi? nie - czytaj ni?ej.

Poniewa? nie korzystam z napakowanego w te wszystkie mo?liwo?ci oprogramowania "by Przemo", tylko "z go?ego" zestawu skryptów, ka?da modyfikacja forum to nie jest naci?ni?cie "jednego guzika". Na razie musimy si? zadowoli? tym co jest, do momentu a? mnie "natchnie" do zmian i "skapnie" wi?cej wolnego czasu. Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
TOM

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
TOM napisał:
a to forum podane przez Ciebie wed?ug mnie te? jest przekombinowane Mr. Green

Prosz? Ci? powiedz mi: jak wg. ciebie wyglada idealne forum? Smile

Nie wiem Very Happy bo jeszcze takiego nie widzia?em Mr. Green a tak na powa?nie to my?le, ?e takie jak to i jemu podobne s? optymalne Very Happy a tak jeszcze powa?niej to jestem uczulony na wi?kszo?? (ale nie wszystkie) wodotryski, które stworzono dla rozszerzenia rzekomej funkcjonalno?ci. Czy? nie podoba Ci si? na forum, którego poda?em przyk?ad? Ten i?cie cudowny zegar we flashu(na wypadek jakby systemowy w komputerze/systemie nie dzia?a?) albo te? gustowny nag?ówek/logo/baner (bo w sumie nie wiem co to ma by?) tego forum Mr. Green . Zatem b?d?c na takie przekombinowane fora uczulonym musia?bym za?ywa? wapno (takie p?askie okr?g?e - "du?a moneta" rozpuszczane w wodzie), które za?ywa?em jako dziecko maj?c uczulenie na niektóre owoce czy pomidory gdy zaczyna? si? sezon na nie w ogródku/sklepach. Very Happy. Ciekawe czy taka forma tej taletki pozosta?a do dzi? na swedz?ce bomble a'la ugryzienie komara Very Happy.

EDIT(bo w mi?dzyczasie admin cosik napisa? Very Happy):
Admin: Zdadzam si? z Tob?, napakowane forum utrudnia podstawow? funkcjonalno?? forum ale par? drobiazgów jak z jakiego systemu operacynego i przegl?darki si? korzysta jest OK - zw?aszcza jak wy?wietane jest to w postaci logo/maskotek tych?e produktów a jako hint pe?na nazwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wszystko ucich?o... Mo?e by tak jeszcze raz wróci? do pomys?u stworzenia SB u nas na forum ? Mr. Green
Powrót do góry
tvardy
Moderator

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dovin napisał:
Tak wszystko ucich?o... Mo?e by tak jeszcze raz wróci? do pomys?u stworzenia SB u nas na forum ? Mr. Green

je?eli mia?oby to przyci?gn?? wi?cej osób to czemu nie...

...jednak je?eli nie to chyba nie ma to wi?kszego sensu...

Marku mo?e na prób? ??

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: