Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ąse nadąse vs. amse kadamse

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barbie_bękart



Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 24
Skąd: skądinąd

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 12:54 pm    Temat postu: ąse nadąse vs. amse kadamse Odpowiedz z cytatem

zupełnie poważnie i bez żartów.

bardzo intersuje mnie odpowiedź na następujące pytanie: która wersja słynnej wyliczanki jest Wam znana - amse kadamse, amse madamse czy może gliwickie ąse nadąse flore (omade omade omadeo deo deo riki tiki deo deo riki tiki łan tu fri) ? a może znacie jakiś inny początek. ponoć, co dzielnica, to obyczaj, a co ma wisieć - nie przymarznie.
zachęcam do dyskusji.

problem ten powraca jak hebanowy bumerang, mierzwiąc raz po raz włosy w odruchowej gęsiej skórce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahhahaha
ja znam z przedszkola wersję amse kadamse Mr. Green ale moje dziecko ostatnio uraczyło mnie "onse ma donse" Thumbsup
o i znam jeszcze coś takiego" Pani zo zo zo , pani sia sia sia, pani zo pani sia, pani zosia męża ma.. " i on pije wciąż, przepił żonę przepił coś tam i dlatego jest malutki Mr. Green
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka