Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łukasz Szczygło - kandydat do Rady Miasta (os. Tysiąclecia)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:07 pm    Temat postu: Łukasz Szczygło - kandydat do Rady Miasta (os. Tysiąclecia) Odpowiedz z cytatem

Łukasz Szczygło -Kandydat na Radnego do Rady miasta z okręgu numer 2 w Knurowie.
Postaram się o więcej ścieżek rowerowych, nowy stadion Concordii Knurów,Rozbudowę Sztukaterii ,Budowę stałego lodowiska ,Czy festiwale muzyczne dla młodych.
Czas POstawić na młodych

Dla wszystkich zainteresowanych inicjatywami które chce rozpocząć jak np straż dla zwierząt w Knurowie ,Czy odbudowa stadionu Concordii zapraszam na stronkę :
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001740133701

A potem do Urn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:18 pm    Temat postu: Re: Łukasz Szczygło-Na Radnego Rady miasta z osiedla Tysiącl Odpowiedz z cytatem

Ulwar napisał:

Postaram się o więcej ścieżek rowerowych, nowy stadion Concordii Knurów,Rozbudowę Sztukaterii ,Budowę stałego lodowiska


A skąd pieniądze na te inwestycje? Jak wyobrażasz sobie swoje starania o nowy stadion Concordii jako mały, szary radny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosto - do dziś knurów nie wykorzystuje nawet połowy środków z Unii które posiada, wystarczy sięgnąć po te środki.
Ja wolę odbudować stadion niż go burzyć , jak słyszałem aktualna władza chce zamiast stadionu stawiać market.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ty obiecujesz, że te środki załatwisz? Jakie masz doświadczenie w tych sprawach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do starania o stadion mam zamiar zebrać podpisy wszystkich obywateli pod petycją żeby A)nie został zburzony b)został rozbudowany
myślę że większość osób mi taką petycję podpiszę . A z taką petycją to już prosta droga to wykorzystania pieniędzy z Unii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiecywać jest zawsze łatwo nie obiecuję że to zrobię ale że będę chciał to zrobić . Mam znajomego prawnika ,kilku znajomych ekonomistów, przy dobrej współpracy wszystko da się osiągnąć oczywiście mogę zostać zakrzyczany przez rządzących ale im więcej tam ludzi myślących jak ja tym większe szanse na to że da rade się coś zdziałać a już nie tylko ja jeden myślę podobnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co rozbudowywać ? Smile moim zdaniem to niepotrzebne Smile wystarczyłoby jakby ładniej wyglądał Smile
I skąd informacje na temat, że "do dziś knurów nie wykorzystuje nawet połowy środków z Unii które posiada" ? Gdzie takie coś można znaleźć ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty na radnego Smile Hehe ciekawe gdzie jeszcze się wciśniesz Razz Ja np. bym nie głosowała na Ciebie... Jakoś nie widzę Cię w tej roli Smile Ale ogólnie pozdrawiam, dawno Cię nie widziałam. No i oczywiście mimo wszystko życzę powodzenia, pomysły masz ciekawe Wink
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem te pomysły są nie tyle ciekawe ile populistyczne, jak kandydata na przewodniczącego podstawówki "lustra w szkolnych łazienkach, więcej dyskotek itd", ale brak konkretów jak uzyskać na to fundusze.
A stadion Concordii bym na razie zostawił, niech drużyna najpierw zasłuży na nowy stadion, kto by ich tam chciał teraz oglądać w ogóle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chcę po prostu odnowić stadion , jak mi się uda a ja i znajomy który też startuje na radnego mamy kilka firm które być może zaangażowałby się w sponsoring Concordii -może zaczęło by to wszystko na nowo żyć .
Nie obiecuje nikomu że wszystko będzie pięknie na pewno -ja po prostu mam marzenia które chce realizować.
Co do środków unijnych takie rzeczy ciężko się dowiedzieć to krąży w środowisku partyjnym niedługo będzie koło targowiska Happening PO to wszytko będzie powiedziane ile środków właśnie zostało dotychczas niewykorzystane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulwar - przeczytaj jakie są zasady pozyskiwania środków UE. Najpierw WŁASNA KASA a potem być może zwrot z UE.

Co będzie w lecie na stałym lodowisku? Jeszcze nie widziałem czegoś takiego. No, chyba że w hali. Ale skoro nie budują hali przy MSP-9 to gdzie miałoby powstać lodowisko?

Co to jest straż dla zwierząt? Nie mogę zapoznać się z Twoją stroną bo nie mam zamiaru zakładać konta na FB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu się zgodzę, często wiele osób ma super pomysły, ale ciężko z ich realizacją, a w naszym ukochanym kraju tak już jest, że Ci co chcą się rozwijać i zrobić wiele dobrego, niestety są ignorowanie i eliminowani. Bo w końcu po co wydawać pieniądze na konkrety dla uciechy wielu, skoro można do własnej kieszonki Wink
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm populistyczne -nie wiem Dofinansowanie bractwa rycerskiego knurów to nie populizm lecz sprawa osobista -obiecałem to chłopakom a słowa dotrzymuje . Straż dla zwierząt też w Knurowie by się przydała-oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.strazdlazwierzat.com.pl/

prosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Knurowie najbardziej przydałyby się nowe drogi i porządne place zabaw dla dzieci. Bo tego niestety brakuje.
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka