Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łukasz Szczygło - kandydat do Rady Miasta (os. Tysiąclecia)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z ciekawości zapytam, ile trzeba mieć głosów żeby wejść?

To jest jakaś stała wartość? Bo w tych sprawach jestem zielony.... Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w zależności od siły partii
Pis potrzebuje mniej głosów bo rządzą w Knurowie , posłowie niezależni muszą mnieć dużo głosów posłowie PO muszą mieć około 100-150 głosów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym na razie stadion Concordii zostawił tak szczerze Smile Nie wiadomo co się w ogóle szykuje tam obok gdzie miał być nowy budynek zarządu...
Więc jeśli chodzi o sport to może najpierw wyremontować boisko przy MSP7 ? Smile by wyglądało podobnie jak przy msp6 ? Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poprostu nie chce zeby ten stadion został kolejnym marketem:)
mam ich już dość a w każdym to samo:) Ale to są plany nie obiecuje ze wszystko osiągnę ja nawet nie wiem czy się dostane do rady miasta:) Ja po prostu che działać . Spotykać się z ludźmi i coś robić jak się uda:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulwar napisał:
Ja poprostu nie chce zeby ten stadion został kolejnym marketem:)
mam ich już dość a w każdym to samo:) Ale to są plany nie obiecuje ze wszystko osiągnę ja nawet nie wiem czy się dostane do rady miasta:) Ja po prostu che działać . Spotykać się z ludźmi i coś robić jak się uda:)



Dobre Smile

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się jak się podoba:) Do urn ludu do urn:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Kamiński



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 33

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Szanowny panie Łukaszu proszę mi podpowiedzieć co pan rozumie rozbudowę sztukaterii ?

W ostatnim czasie Sztukateria została odnowiona, po zimowych przeciekach, została wymieniona posadzka i ogólnie remont w srodku przeprowadzono bardzo dobrze, sprawnie i likal jest maksymalnie wykorzystany, jak pod względem zajęć tak i pod względem aranżacji pomieszczeń. Wokół budynku udało nam się zbudować na jej potrzeby nawet spory parking. Przeprowadziliśmy szereg inwestycji dzięki których wygląda naprawdę dobrze, zapraszam do niej by mógł pan sprawdzić jak jeszcze można ją rozbudować, bo chyba poprzez wybudowanie piętra.

Ten lokal jest w pełni wykorzystany i jedno co można zrobić to albo budowa podobnych świetlic osiedlowych, co jest ekonomicznie nieuzasadnione, albo postawienie na coś co będzie spełniało oczekiwania wszystkich mieszkańców, czyli budowa nowoczesnego centrum kultury ze sceną, zapleczem garderobianym, salami treningowymi i muszlą koncertową na zewnątrz. Na obecną chwilę dom kultury jest w Szczygłowicach i on zaspokaja tylko częściwo potrzeby miasta. Teren na taki cel byłby się znalazł w rejonie skrzyżowania ul. Ułanów i ul. Szpoitalnej od strony parku.

Z koleii jeśli chodzi o lodowisko to czy nie rozsądniej zbudować o podobnych rozmiarach rolkowisko, które może służyć również latem wszystkim amatorom rolek i łyżew. I jeśli by je tylko częściowo chociaż zadaszyć, to byłby już sukces, a miejsce na to za szkołą nr. 6 jak znalazł.

Pozdrawiam PK
_________________
Jeśli masz jakieś zapytania to jest mój mail: kampa1900@wp.pl Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Paweł Kamiński"] Szanowny panie Łukaszu proszę mi podpowiedzieć co pan rozumie rozbudowę sztukaterii? [/quote]

Ogólnie o więcej warsztatów organizowanych jak np . Lekcje gry na gitarze, Gry planszowe (teraz bardzo popularne wśród młodych w stylu no Warcrafta ) . Warsztaty z Djembe.
Oczywiście sam uważam że powinien Powstać jeden duży Dom Kultury:)
I będę starał się o to walczyć
Co do rolkowiska widzę że podobnie myślimy:) Miło że są tu ludzie o podobnych pomysłach:) A zaproszenie chętnie przyjmę i w najbliższym czasie przyjdę do Sztukaterii:)
Pozdrawiam Panie Pawle:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze chodzi o sport to ja proponuję siłownię na świeżym powietrzu Smile w innych miastach się sprawdza Smile
I może by tak wprowadzić zakaz palenia na przystankach ? bo nie wiem czy jest taki...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie: duży plus za raubritterów (!), plusy za zwierzęta, optymizm, wiek=nieskalanie, pracowitość oraz plusik za strajkującego dziadka;)
Minus za Platformę ("Nelly, niedobrzy ludzie Cię otaczają..."), małe doświadczenie i młodociane potrzeby finansowe (łatwo kupić).
Więc w sumie nieźle do przodu. Jak Pan nie założy krawata do niebieskiej koszuli, nie poniesie za nikim teczki ani nie zgodzi się robić im kawy i pozostanie tym śląskim raubritterem, to jestem na tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Jak Pan nie założy krawata do niebieskiej koszuli
-zalożyłem do czerwonej bo to kolor rebeliantówSmile
nie dam raczej nikomu sobą pomiatać ani na uczelni ani w liceum ani nie dałem więc w polityce tez nie dam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co ze zniesieniem diet radnym Mr. Green i przeznaczeniem ich np. na budowe stadionu 4 lata sporo by się tego nazbieralo.
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dede



Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 197
Skąd: Rams-stadt

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulwar napisał:
Obiecywać jest zawsze łatwo nie obiecuję że to zrobię ale że będę chciał to zrobić . Mam znajomego prawnika ,kilku znajomych ekonomistów, przy dobrej współpracy wszystko da się osiągnąć oczywiście mogę zostać zakrzyczany przez rządzących ale im więcej tam ludzi myślących jak ja tym większe szanse na to że da rade się coś zdziałać a już nie tylko ja jeden myślę podobnie.



Na początku tego tematu kandydat odpowiedział na wszystkie możliwe pomysły i postulaty. Im bliżej wyborów tym lista obietnic będzie dłuższa.

Proszę zwrócić uwagę na frazę: "nie obiecuję, że to zrobię, ale że będę chciał". Ja chcę i to bardzo, wszyscy chcemy - jakoś z tego chcenia nic się nie urodziło.

Bardzo proszę o zachowanie trzeźwego podejścia podczas wyborów. Przejrzałem dziś listy chętnych do rady miasta i powiatu i z przykrością stwierdzam, że te wybory świeżej krwi nie przyniosą. Obym się mylił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lista nie będzie dłuższa panie DSmile Pan panie D skoro tak bardzo chce to czemu pan nie staruje dorady miasta czemu pan nie próbuje nic robić ja nie tylko mówię ja bynajmniej coś usiłuje działaćSmile
Coż najlepiej narzekać niż coś zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do zakazu palenia ....mi się wydaję że wprowdzą ten zakaz w knajpach i już dużo pubów padnie może zamiast zakazu palenia budwować jak za prl murowane przystanki na których nie wiało nie padało zamiast ograniczać palaczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka