Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Intymnie...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baleronik



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 7

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:36 am    Temat postu: Intymnie... Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem nowy. Sprawa z jaką się do was zwracam może wzbudzic waszą nieufnośc, bo pseudonimy internetowe i żarty na internecie sprzyjają temu. Ale temat, który chce poruszyć, w naszym kraju, nadaje się tylko do podania z ukrycia. Zrozumcie mnie
Szukam jakiś lokali dla homoseksualistów i nic nie wiem co jest w okolicy. Bylem kiedyś już prawie w agencji towarzyskiej na Zaciszy, ale zabrakło mi odwagi. Nie wiem, czy maja tam mezczyzn. O klub dla gejów też w okolicy trudno. Nie wiem co robic.
Mam nadzieje, ze dacie jakąs rade, bo czytam to forum i widze, ze jestescie odwazni i nie boicie sie władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha dobre, w polsce jest mala tolerancja do takich zagadnien powiesz glosno ze kochasz inaczej mozesz ciezko dostac po glowie w Knurowie niema takiego klubu i dlugo niebedzie chyba ze ty go zalozysz, wiecej informacji znajdziesz na stronie -> http://www.gay.pl/teksty.php?id=0&kod=ZYCN&str=4 <-- zaznaczam tylko dla doroslych !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
mixer



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 74

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 3:33 pm    Temat postu: Re: Intymnie... Odpowiedz z cytatem

Baleronik napisał:
Szukam jakiś lokali dla homoseksualistów i nic nie wiem co jest w okolicy.


Kluby gejowskie są głównie w dużych miastach, więc pytanie o Knurów jest raczej prowokacją niż rzeczywistym problemem, tym bardziej, że nie ma tutaj klubu nawet dla tej pozostałej części społeczeństwa (zabacz wątek o klubach na forum).

Baleronik napisał:
Bylem kiedyś już prawie w agencji towarzyskiej na Zaciszy, ale zabrakło mi odwagi.


A czy nie wystarczyło zadzwonić i... po wstydzie Smile

Baleronik napisał:
Mam nadzieje, ze dacie jakąs rade, bo czytam to forum i widze, ze jestescie odwazni i nie boicie sie władzy.


???
A co to za odwaga, żeby anonimowo dyskutowac w Necie? I co ma do tego "władza"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tuxracer



Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: skątowni

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 8:39 pm    Temat postu: Baleronik Odpowiedz z cytatem

Moim zdani Baleronik prowokuje i robi sobie jaja. Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pan_wątrobian



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 63
Skąd: z zaskoczenia

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem, każda niewygodna opinia będzie dla Ciebie prowokacją. Kto nie z Wami, maszeruje przeciw Wam.. Violent zresztą domeną tego forum jest doszukiwanie się wszędzie drugiego dna... pasożytowanie na informacjach niesprawdzonych, rzuconych ot tak...
_________________
do rany przyłóż - zagoi lub wyżre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani ja też mam do was pytanie...
Po kiego grzyba wpieprzacie się w temat jeśli nie macie nic sensownego do dodania po za bełkotaniem i tworzeniem kolejnej spiskowej teorii dziejów.
Kichę robicie i tyle.
Nowy kolega zwraca się z dosyć specyficznym i odważnym problemem i zaraz dostaje po pale. Nie ważne jakie są intencje kolegi Baleronik'a, nie ważne czy robi sobie jaja czy rzeczywiście ma problem. W dobrym tonie jest albo udzielić odpowiedzi na zagadnienie albo nie pakować się w temat i zostawić go by umarł śmiercią naturalną.

Sorki za OFF TOPIC.

@Baleronik : Jeden link już dostałeś, proponuję jeszcze poszperać w googlach pod hasłami "anonse towarzyskie", "agencje" itp ... podejrzewam, że coś znajdziesz na 100%.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Baleronik



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 7

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochany Mixer:
1. Nie pytam o klub w Knurowie tylko w okolicy (ale masz rację - okolica to pojecie względne)
2. Zadzwonić też się wstydzę.
3. Może masz rację, że dyskutować ukrytym pod pseudonimem na necie to żadna odwaga. Ładnieś to ujął. A
le jednak za każdym pseudonimem ukrywa się prawdziwy, wrażliwy człowiek. A władza do moich preferencji seksualnych nic nie ma (a szkoda trochę, tacy fajnie chłopcy...), a została tu wymieniona, jako przykład, pochwała dla forumowiczów, którzy ukryci za nickami nie muszą się bać głosić żadnych poglądów. Opinię taką pozwalam sobie napisać po przeczytaniu tu wielu postów.
i wreszcie pkt. 4 - Tak - to spisek i prowokacja. Żyd dyktuje, gej pisze, a mason ma ubaw po pachy. Komunista schładza nas czeskim piwem. Gdzieś w pobliżu przemknął cyklista...
Przepraszam, ale jak się można dziwić mojej ostrożności w szukaniu zrozumienia, skoro zewsząd uprzedzenia i podejrzenia... ech...
Ale będzie lepiej, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baleronik napisał:
Nie pytam o klub w Knurowie tylko w okolicy (ale masz rację - okolica to pojecie względne)

A nie prościej się zakochać w jakimś przystojnym koledze? Wszyscy by chcieli zaraz płacić za to, co się ludziom należy za friko!Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baleronik



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 7

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, gdyby tak można było: Chcę kochać i już!
A może Ty jesteś zainteresowany secundo? Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baleronik napisał:
A może Ty jesteś zainteresowany secundo? Mr. Green

Nie bierz tego do siebie, ale nie narzekam na swoje życie seksualne i nie poszukuję dodatkowych wrażeńWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mowcie co chcecie, mi to wyglada na prowokacje Razz
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Nowy kolega zwraca się z dosyć specyficznym i odważnym problemem i zaraz dostaje po pale.

Myślę, że gdyby tam dostał, toby mu nawet odpowiadałoWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sirastra



Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 59

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Xander_cage napisał:
Nowy kolega zwraca się z dosyć specyficznym i odważnym problemem i zaraz dostaje po pale.

Myślę, że gdyby tam dostał, toby mu nawet odpowiadałoWink

baaardzo lotny żart, wręcz tynfa wart Speak to the hand
Ukłon w stronę okna i odkaszlnięcie w stronę drzwi Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sirastra napisał:
Ukłon w stronę okna i odkaszlnięcie w stronę drzwi Brick wall

Jaki kontekst, takie żarty, hrabio...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buhaaaaaaaaaaaa to jest dobre ! --------> http://www.maxior.pl/?p=index&id=50999&5 Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka