Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowska Grupa Tuningowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patryk-zeus



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 12

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze jedno , ja bym te kombi zwinął swoją ciężarówką--HEHEHEHEHEHEHEHEHE Not talking
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja pragnę dziś powiedzieć o naszych dzisiejszych sukcesach KGT mianiowicie Knurów posiada autko o najgłośniejszym na Śląsku wydechu i jest to Bmka Barta , przy pomiarze z 1,5 m udało się wycisnąc aż 118dB!! Mi udało się śmignąć 4 miejsce w III klasie 1300 -1550ccm na 1/4 ale już na zakończenie sezonu będzie lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patryk-zeus napisał:
A jeszcze jedno , ja bym te kombi zwinął swoją ciężarówką--HEHEHEHEHEHEHEHEHE Not talking
a co, tez ma 5,6 sek do 100?? no to pogratulowac:D co do tego stilo...nie interesuje mnie ile ten koles w to auto wlozyl...to dalej jest fiat, wyglada jak fiat, jezdzi jak fiat i smierdzi jak fiat. co on chce tymi hamulcami zatrzymywac?? 1,8 czy moze jakiegos super jtd:P nie mowie, ze to auto jest brzydkie ale niestetty jest przerostem formy nad trescia. i to jest moje zdanie. a co do moich felg...no zapewne podobaja sie tylko ludziom ze wsi...pewnie dlatego koles z gdanska po nie przyjechal jak je sprzedawalem. wsiadaj sobie chlopczyku do tej swojej ciezarowki rozwoz dalej ten gruz z budowy i nie wypowiadaj sie na temat rzeczy o ktorych powiedzial ci kolega kolegi Very Happy pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk-zeus



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 12

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj chłopcze nie wiedziałam że jesteś taką alfa i omegą przeglądając wszystkie tematy nie tylko na tym sie wymądrzasz ale cóż pozostawiam to bez komentarza( tkwij sobie dalej w swojej nie wiedzy i przedświadczeniu o swojej madrości ) . Uważam jedno że nie wypada i brzydko postępujesz wypowiadając sie na tym forum , używajac takiego języka i takich form ale to tylko świadczy o twojej kulturze . pozdrawiam cie cieplutko i zycze ci miłej niedzieli w gronie przyjaciół napewn masz takowych .... =D>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5,6 sek do setki padosz Thumbsup czyżbyś miał m3 w kombii?? Laughing
widać że potrafisz czytać instrukcje obsługi Applause

Po Twoich wypowiedziach Panie kyto widać że nie masz za grosz kulutury i należysz do grupy ludzi COCO JUMBO I DO PRZODU i oczywiście jesteś najlepszy w całej wsi Thumbsup GRATULACJE Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedam S8 audi przeleciane 8000 km nowka kosztowala 120 000€ teraz 64 000 8 miesiecy stare !! dla was wszystko ! peaseeeeee 2 man down
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Verbatig napisał:
oczywiście jesteś najlepszy w całej wsi Thumbsup GRATULACJE Prayer
o co chodzi z tymi waszymi tekstami o wioskach itd? macie jakis kompleks bo mieszkacie w knurowie czy co? bo nie rozumiem. ja nie mieszkam w knurowie, wiec mnie to w ogole nie rusza co mowice. przykro mi, ze nie zgadzam sie z wasza opinia na temat aut. ale akurat mam takie zdanie a nie inne. i nie mam zamiaru przytakiwac, ze cos jest super skoro widze, ze nie jest super i jeszcze dlugo dlugo nie bedzie. jak juz mowilem, jedyne co ten koles ma w tym aucie fajne to te felgi, a reszta...jest taka sobie. za wyjatkiem przedniego zderzaka bo okreslajac go "taki sobie" powiedzialbym komplement. a co do mojego m3 w kombi (a propos w bmw wersja combi nazywa sie touring) nie lubie aut ktore rzucaja sie w oczy dlatego nie wybralbym ani m3 ani w ogole zadnego bmw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk-zeus



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 12

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie , gratulacje BARTU najgłośniejszego wydechu na całym śląsku szkoda że mnie wczoraj nie było , ale odsypiałem nocke . jak będiecie mieć fotki lub filmik to nie zapomnijcie o mnie ( bartu podaj mi jeszcze raz nr. gg- musiałem wymienić dysk twardy i wszystko szlag trafił ) jeszcze raz pozdro i gratulacje Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sosen



Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 33
Skąd: stąd

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Verbatig napisał:
5,6 sek do setki padosz Thumbsup czyżbyś miał m3 w kombii?? Laughing
widać że potrafisz czytać instrukcje obsługi Applause

Po Twoich wypowiedziach Panie kyto widać że nie masz za grosz kulutury i należysz do grupy ludzi COCO JUMBO I DO PRZODU i oczywiście jesteś najlepszy w całej wsi Thumbsup GRATULACJE Prayer

Jak narazie to ja zauwazylem że Pan Kyto wyraża tylko swoje zdanie, wy za wszelką cene chcecie pokazać że się myli ...

a do Pana Patryka: to ja napisalem że te zawiasy można kupic za 1500 zł, i szczerze gdybym mial wybierać między zawiasami za 1500 z allegro, a takimi za 8000 zł to wybralbym te tansze bo to i tak wyglada tak samo i watpie, ze rożni sie czyms tak bardzo zeby placic 6,5 tys. wiecej. I jesli posiadacz Stilo wydał aż tyle na te zawiasy to ja sadze ze te pieniadze mogl wykorzystac w duzo lepszy sposob.

oczywiście nie mówie ze Stilo jest złe, bo wygląda bardzo dobrze.
_________________
everybody wang chung tonight
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patryk-zeus napisał:
jak będiecie mieć fotki lub filmik to nie zapomnijcie o mnie ( bartu podaj mi jeszcze raz nr. gg- musiałem wymienić dysk twardy i wszystko szlag trafił ) jeszcze raz pozdro i gratulacje Thumbsup



Proszę fotki

http://mtk.6r.pl/galeria/thumbnails.php?album=330
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk-zeus



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 12

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za link,fotki fajne tyle że pogoda troszkę nie dopisała. Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patryk-zeus napisał:
Dzięki za link,fotki fajne tyle że pogoda troszkę nie dopisała. Thumbsup



no niestety

impreza została rozgoniona przez deszcz
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko moge zrozumiec ale tak patrzac na te foty to niektorzy powinni zostac przy rowerach..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix napisał:
Wszystko moge zrozumiec ale tak patrzac na te foty to niektorzy powinni zostac przy rowerach..


Proszę o szacunek dla rowerów i rowerzystów! Smile
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zło



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: z inter carsu

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam sie zgodzam z zdaniem kyto.Stilo mi sie nic a nic nie podoba kiedys jak miał tylko felgi to lepiej wygladał.Teraz to te felgi sa za małe do tych "plastików" .A te wzorki na aucie jeszcze sa ?? Smile Pozatym kyto napewno nie jezdzi M3 kombii bo takiego czegos nie robili Brick wall obstawiam jakies subaru lub audi.Osobiście i tak najbardziej mnie śmieszy pewne BMW białe serii 5 (e34)ktore czasem jezdzi po knurowie porażka D'oh! Felix dałes przykład czego z autem nie wolno robic Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka