Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowska Grupa Tuningowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny samochód.
Dobrze wyglądałyby jesszcze ciemne przednie angel eyes. Pozwoliłem sobie na małą wizualizację:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla mnie to co kolega pokazała tak czy siak nazywamy TUNINGIEM bo właśnie w Tuningu chodzi o swoją indywidualność , chęć zmiany wyglądu bądź jego parametrów nazywamy TUNINGIEM - a jak sie nie podoba to napiszemy do Profesora Miodka i on nam to wyjaśni Thumbsup

Kolejna sprawa że fakt faktem no niekiedy zdarzają się naprawdę śmieszne przypadki ale w TUNINGU wyróżniamy oprócz jego rodzaji a więc wizualnego czy mechanicznego również style a tu mamy między innymi: F&F ( Fast & Furious), japoński JDM, niemiecki German Style, Street Style, Dub Style, Blink blink, Lowrider, hiszpański, francuski, ostatnio szokujący i coraz bardziej popularny Rat Style, z wyższej półki VIP Style, Cult Style (lata '60 i '70), Rost Style, Retro Style, Resto Style , California Style, Styl "cichociemny", Jap-Style, D1 (Drift Machine), Vintage Style,Styl Śródziemnomorski, Styl Angielski, WIEŚ STYLE, Rice style, i to chyba wszysto

PODSUMOWUJĄC: Pana z Audi proszę o zapoznanie się z tymi stylami czym się charakteryzują, a dopiero potem krytykowanie, jakiś samochodowych dodatków. Jeżlei znasz chociaż podstawy Savuar Vivre to powinienieś wiedzieć że o GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE.

Najlepiej krytykować , chwaląc się swoją niewiedzą na temat Tuningu Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyto napisał:
moje auto to totalny indywidualizm...



i na tym polega między innymi tuning Super

auto ogólnie ładne, ale np. mi nie podoba się brak zderzaków

ale jak już ktoś to napisał... a kolega chyba o tym nie słyszał:

o gustach się nie dyskutuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paskud napisał:
a kolega chyba o tym nie słyszał:

o gustach się nie dyskutuje
kolega o tym doskonale slyszal, tylko czym bylby temat o tuningu i o samochodach gdyby kazdy mial to samo zdanie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matiii25



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyto napisał:
no to widze, ze sporo macie tych tuningowanych fur. naliczyliscie, az jedna:) ale i tak uwazam, ze te stilo co stoi na szpitalnej jedyne co ma fajne to felgi. cala reszta to porazka, a szczegolnie tylny zderzak z tymi rurami;/ a poza tym...to dalej jest fiat.

sorki, ze tak najezdzam na was w tym temacie, ale naprawde naogladalem sie u was napinatorow, szczegolnie na parkingu cmentarza na rakoniewskiego. 1 tuningowiec wpadada jakas zakapiona bmw e36 z silnikiem 1,6 czy 1,8 i mysli, ze jest bogiem. a prawda jest taka, ze zdymilbym jego "tuning" na kazdym biegu w moim combi. to co ja widze na waszych ulicach, okreslilbym mianem zmian stylistycznych, ale nie tuningiem
Chodzi ci o jakas konkretna bavarke Think podaj kolor??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa kolega kyto sam nie wie czego chce wszystkich i wszystko krytykuje . Pisze ze zrobil by wszytskich swoim combi a tu nagle posyla zdjecia swojej audicy ktora w zadnym przypadku takiego nadwozia nie przypomina Thumbsup
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 8:23 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Właściciel tego pojazdu



pewnie uważa że ma super stuningowaną brykę...

Uważam że zawsze trzeba mierzyć siły na zamiary, jednego stać na mercedesa i na jego modyfikacje a innemu musi starczyć na malacza
jednak wiele osób chce mieć auto indywidualne, jedyne w swoim rodzaju itp...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vogel86 napisał:
aaa kolega kyto sam nie wie czego chce wszystkich i wszystko krytykuje . Pisze ze zrobil by wszytskich swoim combi a tu nagle posyla zdjecia swojej audicy ktora w zadnym przypadku takiego nadwozia nie przypomina Thumbsup
mam 2 auta. o b2 juz nawet nie wspominam, bo ja je traktuje jak zabaweczke, a o kombi powiedzialem, bo to wiekszy "policzek" dla takich cwaniakow gdy wyprzedza je wielkie kombi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 11:09 am    Temat postu: Re: :) Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
Właściciel tego pojazdu



pewnie uważa że ma super stuningowaną brykę...

Uważam że zawsze trzeba mierzyć siły na zamiary, jednego stać na mercedesa i na jego modyfikacje a innemu musi starczyć na malacza
jednak wiele osób chce mieć auto indywidualne, jedyne w swoim rodzaju itp...


Dokladnie tak wlasnie jest, mamy jakie mamy samochody i liczy sie to ze kazdy probuje zrobic znim cos zeby bylo inne od seryjnych modeli...
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie najwieksza innoscia u wlascicieli maluchow, duzych fiatow itd. bylo by gdyby doprowadzili te auta do stanu oryginalnego. juz dawno nie widzialem malucha, na oryginalnych jeszcze tych metalowych zderzakach, z felgami wypuklymi, z cienka kierownica i fotelami bez zaglowkow. jakbym mial mozliwosc to chetnie bym sobie takiego kupil. bo to jest prawdziwy klasyk. a gdyby sie jeszcze trafil z silnikiem 600 to juz w ogole by bylo pieknie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mam 2 auta. o b2 juz nawet nie wspominam, bo ja je traktuje jak zabaweczke, a o kombi powiedzialem, bo to wiekszy "policzek" dla takich cwaniakow gdy wyprzedza je wielkie kombi:)


ale kombi to musi pewnie ciężkie być Thumbsup co to za autko?? Pasek??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sosen



Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 33
Skąd: stąd

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyto napisał:
dla mnie najwieksza innoscia u wlascicieli maluchow, duzych fiatow itd. bylo by gdyby doprowadzili te auta do stanu oryginalnego. juz dawno nie widzialem malucha, na oryginalnych jeszcze tych metalowych zderzakach, z felgami wypuklymi, z cienka kierownica i fotelami bez zaglowkow. jakbym mial mozliwosc to chetnie bym sobie takiego kupil. bo to jest prawdziwy klasyk. a gdyby sie jeszcze trafil z silnikiem 600 to juz w ogole by bylo pieknie

dokładnie... takie auta lepiej już jest doprowadzić do stanu oryginalnego... bo to klasyk jest...
_________________
everybody wang chung tonight
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patryk-zeus



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 12

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,ja do kolegi ( właściciela audi i combi ) - widzę że masz wiadomości co do różnych naszych samochodów i lubisz krytykować.Więc przyświeć swoją wiedzą i powiedz mi jaki układ wydechowy jest w tym STILO które tak krytykujesz ( może myślisz że są tam np 2 końcówki dospawane do belki tak jak w twoim wiejskim autku ,w którym wywaliłeś zderzaki jak twierdzisz -- ŻEBY ORAĆ POLE U SIEBIE NA WSI -- sorki ale również nie pochwaliłeś się informacjami co do zawiasów LAMBO , gdyż za 1500,00 możesz kupić sobie na allegro komplet klepany w garażu u wujka ( te zawiasy dla twojej informacji montowane w stilo są sprowadzane z USA i koszt kompletu to 8000,00 Z HOMOLOGACJĄ .Jak widzę to i felgi sprawiłeś sobie ze SZROTU i twierdzisz że masz je takie ładne - osobiście nie wziąłbym ich nawet za FREE,bo są daremne i to fest.Każdy robi co uważa za najlepsze dla swojego auta,a jak komuś nie odpowiada to niech się nie wypowiada i nie obraża czyiś styl,bo wygląda to tak jak byś innym zazdrościł różnych przeróbek indywidualnych.Pozdrawiam i życzę udanych modyfikacji !!!! Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toś dobrze powiedział Panie kolego- by the way z tej strony DOGI z KGT, wielkie gratulacje Patryk wywiadu z Orzesza, miło że to właśnie ktoś z Knurowa go udzielił(reportaż był pokazywany na TVP3) Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk-zeus



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 12

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green Dzieki stary ,może ktoś nagrywał trójkę?? Bo nie widziałem-niestety na cyfrze nie ma regionalnej. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka