Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DNI KNUROWA 2007 - 16 i 17 czerwca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Heh dobra wywieszam białą flagę więcej dyskusji nie podejmuję bo nie warto!
Wiochą trąci i tyle!


he he he nie przekonasz mnie, że jest spoko!!! I , że to jest max na co stać NASZE miasto !!!!
Wiem !!! to znaczy jestem przekonany, bo bywało dużo dużo lepiej .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
szalletix



Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 11

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak w nawiasie wracając do tematu koncertów w Knurowie to FRONTSIDE zagra w Knurowie już w październiku i my też tam będziemy WHIZPER he he he i czy komuś się to podoba czy nie pozdrawiam wszystkich i tych z krytyką na ty i tych co szanują różną muze. No Igor ja myśle że ORION też zagra. (akustyk inny) - buhaha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne, a wyjątkowo krótkie to było. No cóz, to w końcu nie było 700-lecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byq



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

To ja udostępniam kawałek filmika gdzie akurat zdążyłem ująć co nie co Very Happy Mr. Green

fajewerki.avi

Niech moc Mr. Green bedzie z wami!!
_________________
Hej Hej Jeszcze raz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Igorex: O gustach się nie rozmawia. Jednym ten "beton z magola" pasował, innym (w tym także i tobie) nie przypadł do gustu. Igor jeśli masz jakieś pomysły możemy pogadać i sprzedać je do CK (pisałem wcześniej, że są otwarci na propozycje).
Odnośnie ochrony, mógłbym powiedzieć krótko - bo takie są wymogi, ale wyjaśnię szerzej temat:
1) Uważasz, że 17 funkcjuszy SM dało by radę zabezpieczyć cały teren, mając jednocześnie do patrolowania teren całej gminy?
2) Polecam lekturę: USTAWY z dnia 22 sierpnia 1997 r. o bezpieczeństwie imprez masowych. (Dz. U. z dnia 11 września 1997 r.) USTAWA w necie
3) Policja też ma ograniczone siły do rozdysponowania na powiat. Aby nie być gołosłownym 2 konkretne (acz nie jedyne) przykłady przydatności ochrony:
a) 16.06.07 - bójka 2 osób w okolicy pizzerii "Sari", interweniuje patrol Policji i SM. Podczas interwencji następuje próba "koleżeńska" próba pomocy (odbicia) zatrzymywanych zadymiarzy przez grupkę około 10 osób (wszystkie osoby mają szklane butelki) tylko dzięki obecności ochrony udało się ostudzić zapał ekipy odbijającej kolegów (skończyło się na wyzwiskach).
b) 17.06.07 - koniec imprezy, znów deptak w okolicy pizzerii, znana z zadymek przy gwarku ekipa (około 15 osób) usiłuje wywołać burdę, ponieważ SM jest akurat na akcji interwencję podejmuje 2 osobowy patrol z KMP w Knurowie, pojawia się ochrona i zadymiarzom odechciewa się burdy.
4) Ochrona jest przede wszystkim po to by działała prewencyjnie. W naszym mieście mało kto traktuje funkcjonariuszy SM poważnie, gdyż większość potencjalnych zadymiarzy zna uprawnienia SM i Policji (dobrze wiesz jakie funkcjusze mają prawa), z doświadczenia natomiast wiem, że widok kilkunastu patroli ochrony najczęściej lepiej wyposażonych niż SM budzi respekt i zniechęca zadymiarzy małego kalibru do jakichkolwiek działań. Jeśli natomiast zaczyna się młyn ochrona reaguje znacznie szybciej niż SM (pomijam fakt, że f-cjusze nie mogą interweniować w kilku miejscach jednocześnie z powodu małej ich liczby). Tegoroczną imprezę zabezpieczało 50 zawodowych ochroniarzy (firmy CERTUM i TOMBOR) odpowiedzialnych za plac oraz 3 ludzi z SDS odpowiedzialnych za pobyt na terenie artystów oraz innych gości (Pana Premiera Buzka, Pana Prezydenta Ramsa i delegacji z miast partnerskich). W imieniu całego SDS Team wielkie ukłony i podziękowania dla Certum i Tomboru za świetną współpracę i maximum profesjonalizmu.
Mam nadzieję, że kwestia zapotrzebowania na ochronę podczas imprezy wyjaśniłem Ci wyczerpująco (jeśli nie zapraszam na PW lub GG).
Wracając do walorów artystycznych. Boney M z puchy miało tylko podkład Vocal szedł na żywo (mam info bezpośrednio od akustyka) nie dało się tego ukryć iż w niektórych momentach były, nazwijmy to umownie, "drobne zgrzyty" (fałsze).
Poza tym bardzo dobrze pisze Oriana i mogę podpisać się pod jej postem obiema rękami.
Mimo iż miałem masę pracy podczas koncertów, miło było posłuchać starych szlagrów Boney M. Jak było widac po publice (nie tak licznej jak na Bajmie) i niektórych (większości) postach można się bawić przy "odgrzewanym betonie" Boney M zwanym. Wiem, jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził i zawsze będą głosy sprzeciwu i niezadowolenia, trudno trzeba się z tym pogodzić.

Dobra kończę elaborat, jest 2 w nocy i po kilkunastu godzinach pracy padam na pysk.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Pasiu



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 45
Skąd: Knurów - Gliwice

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 3:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igorex napisał:

No to w przyszłym roku pani H. Vondraćkowa , Karel Gott , a na deser Demis Rusos !!!!! Super

I to by zapewne większość starszych ucieszyło...
Może jeszcze wiecznie żywą Marylkę (Małgośka mówią mi) dorzucić, coby i po polsku coś było - Jakby się tu odezwała, nie jeden by się piwkiem zakrztusił i przerwał choć na chwilę konsumpcję... Mr. Green

Ech...
A pomyśleć...widziałem na DVD koncert Andre Rieu na rynku w Maastricht...
To była dwudniowa impreza, ale mam wrażenie, że o takiej w Polsce (nie mówiąc już o Knurowie) to tylko pomarzyć można...
Nie ta kultura (muzyczna), no i nie taka zamożność społeczeństwa...
Tam to win i serów nie brakowało...
Ale na to trzeba kasy i to nie tylko miejskiej ale i u konkretnych ludzi.
A jaki przeciętny zjadacz chleba wyłoży kasę na sery i wino dla siebie, jak za taką samą kasiurkę może wyżywić całą rodzinkę kiełbasą z piwem.
W dodatku przy tych cenach na grillu dla nie jednego budżetu rodzinnego taka impreza to zdecydowane "zaszalałem": na czteroosobową rodzinkę, dodać atrakcje dla dzieci, ewentualnie czasopowstrzymywacz 40%(mrożony Thumbsup ) dla tatusia na spółe ze znajomymi i stówka jak nic w jeden wieczór...

Aha, chyba chrzczone nieco było to piwko - przynajmniej w sobotę, bo w niedzielę nie degustowałem, a już na pewno oszczędzali CO2...
_________________
Pasiu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lipexengram



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 19

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała impreza Bardzo trafiona!!!
Profesjonalna firma nagłaśniająca Prosound( nagłaśniała min. APOCALIPTYKE) Poradziła sobie w 100%.
I nie wmwiajcie mi że coś było nie tak bo Ja jestem bardzo zadowolony bo jeszcze nigdy nie grałem w takim komforcie i nigdy
nie słyszałęm Wizper-ów ( zapamiętajcie nazwe bo często przekręcacie Shame on you ) tak brzmiących Smile a Closterceller czy Bony M to wiadomo.
A o Akustykach Prosound-u można mówić tylko pozytywnie jako pracownicy i jako ludzie.
Xander Wizper-y i Cropla mogą sie wypowiedzieć no poprostu LUZAKI Very Happy aż się super współpracowało Very Happy.

W Sobote bawili sie młodsi Very Happy i troszke dorosłych. Very Happy
A w niedziele młodsi rozkręcili starszych Very HappyI bawili się wszyscy. Naprawde na Karliku była przednia zabawa Very Happy
Nawet nie wiedziałem że znam tyle tekstów Very Happy bo prawie wszystko śpiewałem:D
_________________
Luźno jak u mnie w gaciach
www.cropla.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lipexengram napisał:

Xander Wizper-y i Cropla mogą sie wypowiedzieć no poprostu LUZAKI Very Happy aż się super współpracowało Very Happy.


Lipa o co ci chodzi z tym textem bo nie bardzo kumam?

BTW we wtorek postaram się sprzedać w CK pomysł na dyskotekę pod gwiazdami być może uda się to wdrożyć już w sierpniu, ale niczego nie gwarantuję, nie mniej jednak postaram sie przekonać dyrektorów do tego pomysłu.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
szalletix



Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 11

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WHIZPER - Potwierdzamy AKUSTYK pierwsza klasa oraz nagłośnienie (PROFESJONALIŚCI) pare minut i nagłóśnione życze takiego akustyka naszemu miastu pozdro dla wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dudik



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu się zgodzęSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szalletix napisał:
WHIZPER - Potwierdzamy AKUSTYK pierwsza klasa oraz nagłośnienie (PROFESJONALIŚCI) pare minut i nagłóśnione życze takiego akustyka naszemu miastu pozdro dla wszystkich.

Super Super Super Super
W końcu był ogień i wszystko słyszalne (pierwszy koncert małej Ingi ) !!!!
Czy Oriony zagrają z Frontside ????? No jasne !!
Szalletix !!!! Nie zmieniam zdania !! Whizper nie nadaje się na festyny !!! I wcale się nie starzeję ...he he he Dancing Pamiętasz stare Dni Knurowa albo 90-lecie K W K Knurów jak "kapele " napierdzielały od 14.00 d o 22.00 ? , chociaż jeden dzień był poświęcony dla " nas " , czyli młodych !!! Evil or Very Mad
Tylko tyle ....... Prayer o więcej nie proszę , może ktoś o tym pomyśli w przyszłym roku......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pajak



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

było zajebiście.
mało pamiętam z Closterceller'a, ale Boney M pierwsza klasa.
fajnie, że Whizperzy i Cropla zagrała.

szkoda, że miałem jeden nieprzyjemny incydent z ochroną.
pani z ochrony, gdy ludzie wzięli mnie na łapki i przerzucili przez barierkę, miała ostry dym do mnie. najwyraźniej nigdy nie była na żadnej imprezie typu Igry, gdzie jest to normalne, a wręcz wskazane Smile

dzięki naszej młodzieży sklepy typu 'Iza' bądź też 'Żabka' nigdy nie upadną. gdy zbliżają się urodziny miasta. chyba nie muszę tego tłumaczyć. Evil or Very Mad

EDIT:

Igorex napisał:
Pamiętasz stare Dni Knurowa albo 90-lecie K W K Knurów jak "kapele " napierdzielały od 14.00 d o 22.00 ?

ha. nie mówię nawet o WOŚP'ie 15 lat temu. Evil or Very Mad
mój ojciec to prowadził. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby na przyszły rok zaprosić np Perfekt byłoby fajnie Smile Na pewno większość zna teksty piosenek Smile i by sie pośpiewało Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pajak napisał:
szkoda, że miałem jeden nieprzyjemny incydent z ochroną.
pani z ochrony, gdy ludzie wzięli mnie na łapki i przerzucili przez barierkę, miała ostry dym do mnie. najwyraźniej nigdy nie była na żadnej imprezie typu Igry, gdzie jest to normalne, a wręcz wskazane Smile


Heh widzisz takie były ustalenia na odprawie przed imprezą, i tak masz szczęście ze ci nikt liścia nie sprzedał bo brałem też takie możliwości pod uwagę. Twoja osoba posłużyła za przykład i przestrogę dla innych to się natura nazywa. Możesz mi wierzyć lub nie, ale Żaneta była na niejednej imprezie, ma duże doświadczenie i wie co ma robić. Po prostu trzymała się ustaleń i wytycznych (między innymi moich). Ciesz się, że nie skończyłeś jak jeden misio, który pod pretextem szukania tatusia nachalnie usiłował nam się pod scenę przedostać. Wierz mi miał znacznie gorzej. Smile

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

PS. Po koncercie rozmawiałem z Anją z Closterkeller i mówiła, że mimo stosunkowo małej publiki na ich występie atmosfera była rewelacyjna i świetnie się czuła na scenie. Podobne wrażenia odniósł wokalista Boney M.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka