Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CROPLA - premiera debiutanckiego albumu!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kapeccropla



Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 112

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2010 5:36 pm    Temat postu: CROPLA - premiera debiutanckiego albumu! Odpowiedz z cytatem

Płytka Ep Cropli za symboliczne 10 złotych możecie nabyć na stronie internetowej www.cropla.pl Minialbum można także pobrać za darmo w formacie mp3 lub flac. Gorąco polecamy!

zamównienie mozna równiez zrealizować za pośrednictwem gg: 1349516

Na krążku o burzliwym tytule "Can you feel the storm coming?" znalazły się cztery premierowe kompozycje: „Orphanage”, „Prayer”, „Falling down” oraz akustyczny „Farewell”. Nagrania zrealizowano w studio Earthworm Records.

- Materiał, który będzie można usłyszeć na płycie, to efekt naszej sześciomiesięcznej pracy. Jego rejestrację rozpoczęliśmy już we wrześniu ubiegłego roku. Gramy muzykę typu crossover i zależało nam na osiągnięciu jak najlepszego brzmienia - mówi gitarzysta grupy.

Cropla to swoista mieszanka temperamentów piątki młodych ludzi, którzy w obecnym składzie grają od 2008 roku. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiego krążka muzycy wystąpili m. in. na festiwalu w Jarocinie oraz na Slot Art Festival. Minialbum "Can you feel the storm coming?" jest efektem współpracy Cropli z Produktownią Muzyczną - nową niezależną wytwórnią na polskim rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lipexengram



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 19

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać zainteresowanie knurowską muzyką jest na najwyższym poziomie...

Nikt nie napisze że jest to tandeta czy jest to naprawde dobre wszyscy wolą to puścić mimochodu...

Smile

Pozdrawiam Smile

_________________
Luźno jak u mnie w gaciach
www.cropla.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zapodam teledyskiem ;]

http://www.youtube.com/watch?v=CCYlFmUpl2I
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się podoba-zarówno teledysk jak i dźwięk oraz wokal Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nadal widzę wokalistę śpiewającego z zamkniętymi oczyma, ale już jest lepiej bo nie śpiewa do podłogi...mimo wszystko oczy mówią bardzo dużo, teledysk fajny, ale nie ma emocji, a muzyka to również emocje. I oczywiście wyczuwam inspirację LP Smile...jak to mówią trening czyni mistrza, nikt od razu wielki nie jest, więc jeszcze wszystko przed wami.

LipexengramNiektórzy nie wbijają na forum codziennie Smile
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ilumir



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 80

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja płytkę mam Very Happy.

Wizualnie wydana jest naprawdę dobrze. Ładnie się patrzy na okładkę. Miłym dodatkiem są także teksty piosenek. Nie wiem czemu ale wszystkie nazwiska są pisane z małej litery. Przeoczenie czy celowy zabieg "stylistyczny" ?

Muzycznie także jest dobrze. Jest ciężkie brzmienie jest ok Wink. Podoba mi się bardzo bas, więc dla basisty dodatkowa wódka na każdym koncercie. Jedynie czego mi brakuje to solówki. Przydałoby się na następnych utworach nawet małe solo.

Generalnie płytka mi się podoba. Nie mam mokro w majtkach gdy jej słucham ale jest ok, więc tak trzymać i czekamy na pierwszy pełnoprawny album Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka