Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mecze Concordii (Górnika) Knurów i pi?karze - wspomnienia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marok

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 8:38 pm    Temat postu: Mecze Concordii (Górnika) Knurów i pi?karze - wspomnienia Odpowiedz z cytatem

Witam i zachecam do wspomnie? o meczach ktore pamietacie i wspominacie(bo to nam pozosta?ó).Dla mnie jeden z bardziej pamietnych spotkan byl mecz z Wisla Krakow o awans do Ekstraklasy(kulisy tych spotkan znamy).Rowniez mecze 2-ligowe z Jagiellonia Bialystok,czy pozniejsze 3 ligowe z Jastrzebiem ,Sosnowcem ,carbo Gliwice.Z pilkarzy pamietam braci Sulskich,Pawla Jandude,Kretka ,Wosiaka,Sa?asinskiego ,Jegora,Zagorskiego,Dankowskiego,Skorupe,ko?tko, no i oczywiscie JURKA DUDKA.Choc najmlepiej wspominam :pinkiego:Waldemara Pindura gral dlugie lata w Concordii i zostawil sporo zdrowia w tym klubie.Zach?cam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
TOM

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sko?czy?em interesowa? sie pi?k? no?n? jak MZKS Górnik Knurów przegra? rywalizacje o I lig?. Pamietam mecze z Jagieloni? (chyba w barazach o awans i oczywi?cie z Wis?? Kraków a tak?e ze Stal Stalow? Wola). Po tym jak uk?ady "na górze" zabi?y ten sport w Knurowie i klub rozpocz?? (o ile mnie pami?c nie myli) sezon od spadku/degradacji do IIl ligi uzna?em, ?e nie ma co szarpa? nerwów na trybunie, za kim? kto sprzedaje mecze.

PS. Interesuj?ce jest to, ?e jaki? czas temu kiedy chcia?em sobie od?wie?y? pami?? o klubie na stronach wikipedii to tam by? poruszony ten niechlubny fakt, po którym tak wielu odwróci?o si? od klubu a obecnie nie ma o tym ani s?owa, ?e mecze rozegrano mi?dzy zarz?dem i kopalniami. Pamietam te g?upie t?umaczenia, ?e górnictwa nie sta? na kolejny klub górniczy w pierwszej lidze. Wtedy zabili pi?kno tego sportu. Pami?tam to jakby to by?o wczoraj...ten zawód po wynikach meczy bara?owych i dziwny spadek do III ligii. Ten klub wtedy za?atwiono raz na zawsze. Przesta?em si? od tamtego czasu interesowa? pi?k? no?n? bo czym by?a pi?ka bez ulubionego klubu, któremu nie pozwolono walczyc o byt na boisiku tylko za?atwiono go na cacy w gabinetach.

Ostatnio zmieniony przez TOM dnia Wto Kwi 10, 2007 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kyzio

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie pami?tam spotka? drugoligowych Concordii / Górnika Knurów. W pami?ci mam za to sporo spotka? trzecioligowych, jak np. z Szczakowiank? Jaworzno, Marbet-Ceramed Bielsko-Bia?a (teraz Podbeskidzie BB.), troszk? mniej pami?tam GKS Jastrz?bie, ale wiem, ?e by?a zadyma po meczu heh:P - niestety :///

Jednak najbardziej w pami?ci mi pozostaj? spotkania kiedy to Piast spotka? si? w lidze z naszymi... szkoda, ?e w Gliwicach potrafi? chyba od A klasy co roku awansowa? a? do II ligi, Knurów widocznie nie chce, a to jest mo?liwe !

Co do pi?karzy na mnie najwi?ksze wra?enie wywierali tacy zawodnicy jak: w latach ?wietno?ci Zbyszek Matuszek (zreszt? mój pierwszy trener:D), ?ukasz i Jacek Wi?niewscy, Marek Tokarz oraz Krzysiek Zagórski. To by?y czasy, Concordia o ile dobrze pami?tam zako?czy?a wtedy zmagania w 3 lidze na 4 miejscu ust?puj?c miejsca dru?ynom które wyst?powa?y w II lidze, jak BBTS, Mied? Legnica, a Szczakowianka Jaworzno nawet w I... dobrze powspomina?, to nam pozosta?o, chocia? zapowiada si? do?? optymistycznie... Concordia jest g?ównym kandydatem do awansu, a przecie? po reorganizacji rozgrywek w IV lidze mog? by? naprawd? bardzo ciekawe zespo?y, i poziom mo?e poprzez to wzrosn??. No i niestety nawet przy ma?ej nutce optymizmu ukazuje mi si? czarna wizja. Przecie? po tej reorganizacji b?d? dalsze wyjazdy na spotkania, b?d? trudniejsi przeciwnicy, co za tym idzie b?dzie ci??ej si? utrzyma? (plan minimum), czyli potrzebne s? pieni?dze, a jak z tym w Knurowie jest bardzo dobrze wszyscy wiemy, ale mo?e po sukcesie 'za darmo' naszych starszych kolegów miasto w ko?cu zacznie co? dzia?a? i dostrze?e, ?e nam, Knurowskim pi?karzom zale?y na jak najwy?szej lidze i nawet bez pieni?dzy chc? awansowa? do IV ligi...

Wiecie mo?e co? na temat jakiego? sponsora czy kto? si? interesuje tym wogóle? prosz? o odpowied? Wink mimo, ?e jestem w tym klubie prawie codziennie to takie sprawy mnie nie interesuj? tzn do tej pory nie interesowa?y;p;p
Powrót do góry
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne, ?e taki klub jak Kmita Zabierzów wyst?puj?cy w II lidze(liczba mieszka?ców 4600) potrafi znale?? sponsora, a nasz klub nie...
Czasy ?wietno?ci Górnika Knurów niestety znam tylko z opowie?ci, ale pami?tam mecze ze Szczakowiank?, dawnym Marbet-Ceramed Bielsko-Bia?a... ahhh to by?y czasy Sad
Administrator

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosz? tutaj nie pisa? o aktualnej sytuacji czy bie??cych wydarzeniach. Do tego s? inne tematy.

Przypomn?, ?e o Concordii piszemy tak?e m.in. tutaj:

http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=162
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=808

Najnowszy temat:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=860

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Kwi 10, 2007 11:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marok

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Knurowie przegrywa?y takie firmy jak:obecni 1-ligowcy Korona Kielce,GKS Be?chatów,Cracovia,Wis?a Krakow.MZKS GÓRNIK KNUROW wygrywa? równie? z ?L?SKIEM WROC?AW,HUTNIKIEM KRAKÓW,POLONIA BYTOM,STAL MIELEC ,POLONIA WARSZAWA.Pamietam ze przed jednym z drugoligowych spotka? odby? sie mecz mi?dzypa?stwowy kobiet Polska-Francja.W reprezentacji Polski wyst?pi?a Knurowianka Katarzyna Jendryczko.Pozniej by?y przegrane 2 lata z rzedu bara?e o 1 lig?,a pozniej przegrany bara? o pozostanie w 2lidze z Miedz? legnica.I 3 liga
Powrót do góry
Ascet

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez zawsze lubialme marka tokarza Razz i adama ho?de ;P

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam strone prowadzon? osobi?cie przez najlepszego wychowanka druzynu Concordii strone o Jurku Dudku.Polecam galerie ze zdj?ciami a w szczegolno?ci zdjecia Concordia [wspomnien czar druzyny Concordii z pocz?tku lat 90-tych,oraz m?odo??-Jurek w dziecinstwie.
http://www.jerzydudek.eu/www/index.php
Powrót do góry
Urbi

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos slabo u Ciebie Kyzio z pamiecia bo brat Jacka to nie zaden Lukasz tylko Dariusz. niedawno jeszce gdzies w Sosnicy pogrywal.
Powrót do góry
Arivoy

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi, ale on nie napisa?, ?e s? bra?mi Smile
Ascet

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
cos slabo u Ciebie Kyzio z pamiecia bo brat Jacka to nie zaden Lukasz tylko Dariusz. niedawno jeszce gdzies w Sosnicy pogrywal.

lukasz wisniewski tez gralwconcordii.. bodajze przyszedl z rezerw gornika z a odszedl do piasta

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro mowi o czasach swietnosci to musi chodzic o Darka bo ten Lukasz zbytnio sie nie wslawil. czyz nie?
Powrót do góry
marok

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam pytanko.Czy kto? z szanownych forumowiczów posiada w swojej kolekcji nagrany na video b?d? na dvd mecz Jurek Dudek i Przyjaciele który odby? sie na stadionie Concordii w czewcu 2005.Bardzo by mi na tym zale?a?o.Je?li jest mozliwos? skopiowania lub przegrania to by?o by super.Mecz o ile pami?tam transmitowa? cyfrowy Polsat.Dzi?ki[mo?e ty posiadasz szanowny Adminie-bo ty posiadas wszystko co zwi?zane jest z naszym miastem] Wave Wav
Powrót do góry
Admin
Administrator

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na VHS-ie by si? znalaz?o. Pytaj w klubie "Concordia" - swego czasu by?o info, ?e maj? w sprzeda?y specjalne wydanie DVD z meczem.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sro Maj 23, 2007 10:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urbi

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukam u siebie bo mialem chyba w dvixie. ale to moze potrwac bo sesja sie zbliza.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: