Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kaczmarski - na ile aktualny?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 79
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 3:58 pm    Temat postu: Kaczmarski - na ile aktualny? Odpowiedz z cytatem

Dziś, 22 marca, Jacek Kaczmarski skończyłby 50 lat. "Dziennik" z tej okazji wydał płytę z 10 jego piosenkami. Płyta rozpoczyna się od tytułu "Nasza klasa" z albumu z 1992 roku. Kiedy po raz kolejny posłuchałem tej piosenki uświadomiłem sobie, że jest bardziej "na czasie" dziś, niż w chwili kiedy Kaczmarski ją napisał.

"... Adam w Tel-Avivie... Wojtek w Szwecji... Kaśka z Piotrkiem są w Kanadzie... Staszek w Stanach... Za to Magda jest w Madrycie... "

Może tylko miejsca się zmieniły na Londyn, czy Dublin.

A co zresztą jego twórczości? Na ile jest aktualna, czy w ogóle jeszcze się tego słucha i po co?

Dwd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hyhyhy dziś przeczytałem, że wydano box z 37 płytami Kaczmarskiego...
płodnym artystą był
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka