Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opinie o Biurze Compent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AMANDO



Dołączył: 08 Maj 2013
Posty: 48

PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według wpisów w CEIDG (CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA
O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
) na dzień dzisiejszy firma dalej jest aktywna.
Dontknow [/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i aktywna ale nie już w Knurowie. Zbyt dużo przekrętów....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ab_89



Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właścicielki tej firmy najprawdopodobniej się rozdzieliły. Jedna ma nową siedzibę w Knurowie ul. 1 maja 50. My zostaliśmy oszukani przez tę firmę na 40 tysięcy i szukamy innych oszukanych do pozwu zbiorowego. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karton



Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzi oszukanych jest dużo, kwoty od ok. 10tyś do ponad 130 tyś zł. Już mają wyroki nakazujące spłaty niektórych należności i nic to nie daje bo nie posiadają majątku (formalnie). Co do rozłamu to jest to najprawdopodobniej prawda, Aleksandra (współwłaściciel) urzęduje na 1go maja z tyłu pubu "Bawaria"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ab_89 napisał:
Właścicielki tej firmy najprawdopodobniej się rozdzieliły. Jedna ma nową siedzibę w Knurowie ul. 1 maja 50. My zostaliśmy oszukani przez tę firmę na 40 tysięcy i szukamy innych oszukanych do pozwu zbiorowego. Pozdrawiam


40K w plecy i szukasz chętnych do pozwu zbiorowego?
Proszę cię...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiesiek70



Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 48

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Plumowski

Proszę Cię jesteś taki milioner UBLIŻASZ KOMUŚ że 40 tyś stracił i że to mało .Skąd w ludziach tyle JADU
Nie pisz głupot

żenada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesiek70 napisał:
@Plumowski

Proszę Cię jesteś taki milioner UBLIŻASZ KOMUŚ że 40 tyś stracił i że to mało .Skąd w ludziach tyle JADU
Nie pisz głupot

żenada


Mam wrażenie że kolega nie zrozumiał...
Będąc w plecy 40K nie szukałbym innych do pozwu zbiorowego, tylko sam bym walczył w sądzie.
Teraz kpw?
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiesiek70



Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 48

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam wrażenie że kolega nie zrozumiał...
Będąc w plecy 40K nie szukałbym innych do pozwu zbiorowego, tylko sam bym walczył w sądzie.
Teraz kpw?



Chyba nie znasz Prawa ani ŻYCIA jeżeli znajdzie 10-50 takich jak on co potracili po 20 tyś. 30,40 60 ect. to łatwiej i szybciej jest wygrać sprawę niż samemu i koszta sprawy są żadne.A samemu w sądzie to można.......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opson



Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 131

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOgo by nie spytać to w 90% ludzi nie potrafił powiedzieć nic dobrego o tym biurze , a ludzie i tak tam chodzili.

Ja kilka lat temu chiałem kupić mieszkanie i z niewiedzy dałem 10tys zaliczki niby sprzedającemu. Sprzedający sie zmienił 3 razy w ciągu 6 miesięcy a ja ani kasy nie mogłem odzyskać , ani mieszkania kupić , bo wiecznie jakieś problemy.
Ja znalazłem wreszcie mieszkanie poza pośrednikami i potrzebowałem tych 10 tys to panie sobie wymyśliły , że mają niby 30 dni na oddanie kasy. Zainteresowalem się tematem tych pseudo umów z nimi spisywanych i sie okazało, że biura nieruchomości nie mogą pobierać żadnych depozytów , bo są tylko pośrednikiem. Prowizje pobierają po finalizacji nie wcześniej.
Pobrany depozyt nawet jeżeli był (chodz jest bardzo wątpliwy prawnie) powienien być zwrócony na żadanie i od ręki. Obracanie tymi pieniędzmi przez biuro jest całkowicie nielegalne. Ja wyskrobałem pismo , że jeżeli w ciągu 24h nie zostanie mi zwrócona kasa idę do prokuratury zgłośic wyłudzenie i nielegalny obrót cudzymi środkami. Po pół godzinnym straszeniu mnie jakimiś kosztami z kosmosu itp na drugi dzień bardzo miło zadzwoniły do mnie panie i kase oddały.
Teraz za późno dla wielu osób , bo firma znikneła , ale sądzić się trzeba ze sz.....i , bo to zwykłe naciągaczki.
Ci ich znajomi z banków co załatiwja super kredyty i notariusze też wątpliwej jakości byli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadeusz20



Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 7:12 pm    Temat postu: Oszustki z Knurowa. Biuro nieruchomości Compent. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chciałam się dowiedzieć czy ktoś coś wie na temat Aleksandry Krystek ponieważ w dalszym ciągu nie odzyskałam papierów. Z tą Panią nie ma żadnego kontaktu. Naciągnęła mnie jak i innych na grube pieniądze. Bardzo Proszę jeżeli ktokolwiek wie gdzie może teraz przebywać, czy ma jakieś biuro proszę o kontakt. Najprawdopodobniej ma nowe biuro w Katowicach , ale czy to prawda?... Byłam pod jej adresem zameldowania które znalazłam w internecie ale nie mieszka tam już od 2 lat. Obecnie zamieszkała jest w Katowicach NAJPRAWDOPODOBNIEJ. Jutro jadę to sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 8:44 pm    Temat postu: Re: Oszustki z Knurowa. Biuro nieruchomości Compent. Odpowiedz z cytatem

tadeusz20 napisał:
Witam.
Chciałam się dowiedzieć czy ktoś coś wie na temat Aleksandry Krystek ponieważ w dalszym ciągu nie odzyskałam papierów. Z tą Panią nie ma żadnego kontaktu. Naciągnęła mnie jak i innych na grube pieniądze. Bardzo Proszę jeżeli ktokolwiek wie gdzie może teraz przebywać, czy ma jakieś biuro proszę o kontakt. Najprawdopodobniej ma nowe biuro w Katowicach , ale czy to prawda?... Byłam pod jej adresem zameldowania które znalazłam w internecie ale nie mieszka tam już od 2 lat. Obecnie zamieszkała jest w Katowicach NAJPRAWDOPODOBNIEJ. Jutro jadę to sprawdzić.
Jeśli mówisz o adresie na Zawiszy Czarnego w Katowicach to nie jedź, biuro zamknięte kilka miesięcy temu. Sprawa jest prowadzona w prokuraturze przeciwko jej jak i wspólniczce, jest rozwojowa i oskarżenie wniosło już chyba ponad 10 osób. Najlepiej jedź na komende w Gliwicach na przeciwko sądu, tam policjant prowadzi sprawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzegorz rokita



Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 7

PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 11:57 pm    Temat postu: cudaczki Odpowiedz z cytatem

Witam mnie jakimś sposobem udało się załatwić pozwolenie 3 miesiące przed zwinieciem się tych pań. Ale na mejla parę osób pisało do mnie o swoich stratach nawet 60000zl tyś. Pewnie nie doodzyskania. Niestety. Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurów2000



Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Państwa,

Zarejestrowałem się na forum po to by specjalnie napisać w tym wątku i uzyskać informacje na temat Compentu a raczej na temat Pani Kariny i Aleksandry. Wiadomo już coś więcej?
Jak te sprawy w toku? Zapadły jakieś wyroki?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nasze Panie dostały wyroki 2,5 i 2 lata więzienia oraz zwrot ponad 630 tyś zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
srebrny_motylek



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 110
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

juz zapomniałam o naszych paniach.
ja kilka lat temu kupilam za ich posrednictwem nieruchomość. Na szczescie mnie nie naciągnęły. Jak sobie pomyślę co mogło mnie spotkać.

czyli Panie trafią za kratki????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka