Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wykorzystywanie służbowego auta.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 11:55 am    Temat postu: Wykorzystywanie służbowego auta. Odpowiedz z cytatem

Czy prezydent może w trakcie swojej pracy przyjechać służbowym autem na zakupy do sklepu po alkohol?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam osobiście wychodzi z Urzędu wsiada do auta i jedzie po gorzałę??? Nie ma kierowcy???

A GRAL tak blisko to pieszo by zaszedł!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 2:24 pm    Temat postu: Re: Wykorzystywanie służbowego auta. Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Czy prezydent może w trakcie swojej pracy przyjechać służbowym autem na zakupy do sklepu po alkohol?


Czy forumowicz może się zarejestrować by tylko prowokować i zwalczać jedną osobę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu się podniecacie. O jakim prezydencie mowa ???
Nasz w Knurowie ma kierowcę.
Z pewnością po alkohol nie dyma do sklepu - również . Bo i po co ?? Chyba że na własne potrzeby. Ale to i ja również czasami jeżdżę służbowym po zakupy i nie tylko.
W końcu mam nienormowany czas pracy Smile

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 4:31 pm    Temat postu: Re: Wykorzystywanie służbowego auta. Odpowiedz z cytatem

Alojz napisał:

Czy forumowicz może się zarejestrować by tylko prowokować i zwalczać jedną osobę?

Przykre jest to, że na forum WK jest to tolerowane. Znam wiele osób, które przestały pisywać właśnie dlatego, że panuje tu taki klimat.
Jedynie Admin ma narzędzia do weryfikacji tożsamości (np za pomocą IP-ka), ale z niego nie korzysta. Dlaczego?? Widocznie taka sytuacja Mu odpowiada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
niuniek



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 95

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 5:44 pm    Temat postu: Re: Wykorzystywanie służbowego auta. Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
Alojz napisał:

Czy forumowicz może się zarejestrować by tylko prowokować i zwalczać jedną osobę?

Przykre jest to, że na forum WK jest to tolerowane. Znam wiele osób, które przestały pisywać właśnie dlatego, że panuje tu taki klimat.
Jedynie Admin ma narzędzia do weryfikacji tożsamości (np za pomocą IP-ka), ale z niego nie korzysta. Dlaczego?? Widocznie taka sytuacja Mu odpowiada Smile


nie wypada czepiać się admina ... cenzura była za komuny i wtedy kedy groziła nam w IV RP ... a jak ktoś ma czyste sumienie to się włączy do rozmowy i zdementuje to i owo

przecież założenie konta Adam Rams (na poprzedmin forum chyba takie przed wyborami było kiedyś) i zdementowanie informacji nie jest problemem i zajmuje klka minut

sam nie raz widywałem charakterystyczną czarną skodę superb w okolicach Jęczmiennej i zastanawiałem się o co kaman ... zrozumiałem dopiero jaki mi rozjaśniono kto sie tam buduje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc ,właśnie -jaki prezydent - UEFA , FIFA czy innego rafafa Dontknow

Przedostatniego postu nie trybię po co został napisany .
Jejku co o nas ludzie powiedzą piszemy na WK Mr. Green.

Kto chce to pisze , gdzie chce o czym chce .
Ja nie trawie polityki to się nie wypowiadam, bo jeszcze przezemnie nie wybraliby żadnego kandydata na prezydenta .......
no chyba żeby skleili wszystkich do kupy to jeden byłby porządny i pożądany Mr. Green .

Temat nadaje się do zamknięcia , nic dobrego z tego nie będzie tylko przepychanki Not talking .
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianka70



Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 15

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o co chodzi z tym alkoholem ??/ ktoś to widział?? opowiedzcie?? o co kaman?? chyba ze sa to jakies bezpodstawne pomówienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zauważyłem jednej i tej samej osobie OD ZAWSZE nie odpowiadają niektóre tematy,sprawy poruszane na forum WK nazwał bym tą osobe francuskim pieskiem lub kto woli bułkę przez bibułkę... to nie kółko różańcowe tylko forum dyskusyjne na którym KAŻDY MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ!!!A jeśli takowe mi się nie podobają to mam dwie możliwości, wyrazić kontrargument lub druga możliwość nie wchodzić na forum WK.
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 10:06 pm    Temat postu: Re: Wykorzystywanie służbowego auta. Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Czy prezydent może w trakcie swojej pracy przyjechać służbowym autem na zakupy do sklepu po alkohol?

Może. Bo ma czas pracy określony wymiarem zadań a nie od-do & pracownik ma prawo korzystać z samochodu służbowego do celów prywatnych, jeżeli firma mu zezwoli i odpowiednio rozliczy. A jeżeli np. wstępuje do sklepu po drodze, nie musi w ogóle przejmować się. Kupować może wszystko, co legalnie sprzedają w sklepach, więc alkohol też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzychu_Bravura napisał:
Jak zauważyłem jednej i tej samej osobie OD ZAWSZE nie odpowiadają niektóre tematy,sprawy poruszane na forum WK nazwał bym tą osobe francuskim pieskiem lub kto woli bułkę przez bibułkę... to nie kółko różańcowe tylko forum dyskusyjne na którym KAŻDY MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ!!!A jeśli takowe mi się nie podobają to mam dwie możliwości, wyrazić kontrargument lub druga możliwość nie wchodzić na forum WK.


wyraziłem tylko swoją opinię i to nie po to, żebyś znów się do mnie dowalał.
nie pisałem o Tobie i proszę o wzajemność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eth



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 173

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 10:36 pm    Temat postu: Re: Wykorzystywanie służbowego auta. Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:

Jedynie Admin ma narzędzia do weryfikacji tożsamości (np za pomocą IP-ka), ale z niego nie korzysta. Dlaczego??

A to dobre Ja Ci podam moje IP z którego aktualnie korzystam a Ty podaj mi moje dane... ocknij się (67.159.5.99) nie rób z siebie proadmina
A na jakiej podstawie ktoś miał by udostępnić dane autora tego tematu, zabił kogoś ? KOMUNA CHYBA WRACA DAJCIE MU PAŁĘ I NIECH BIJE
Żeby nie offtopic
Pewnie prezydent wszedł na forum Knurowa przeczytał co wypisują radni PIS-u (Paweł Kamiński) i musiał się napić - nie dziwie się na zdrówko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uderz w stół a nożyce się odezwą.
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walusss



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 383
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale tępy temat...
_________________
"...jedni wyciągają ręce po pomoc, a przywódcy na ekranach wciąż ściskają sobie dłonie.
Kiedy ludzie się obudzą wreszcie i zobaczą, że dokoła nich cały świat płonie.... "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wszystko dlatego, że zamknęli sklepy z dopalaczami. Ludzie na głodzie różne głupoty wypisują Wink
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka