Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy prezydent miasta - Nieszporek czy Rams?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedział że wszyscy będą trenować na osiedlu na nowych boiskach a kto będzie na starym stadionie niebezpiecznym gdzie po treningu piłkarze wyglądają jakby z dołu wyjechali ale zapomniał że boisko treningowe ma już nawierzchnie trawiastą.Czyli piłkarze nie mogą tu grać ale ludzie mieszkać mogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Rams chce zlikwidować boiska przy Dworcowej!!!

Nie roznoś kolejnych plotek Violent
Wyjaśniła się plotka o likwidacji boiska przy Dworcowej i budowie parkingu dla tirów czy supermarketu.

Ten teren w planie zagospodarowania przestrzennego jest terenem pod budownictwo SPORTOWE.

Dziękuje Panie Rams za odpowiedz. Thumbsup
Może niektórych zaskoczę ale jestem w miarę zadowolony z ... Pana Ramsa.
Policja, SM, sprawa Starego Miasta, tereny inwestycyjne przy Szpitalnej (za które bije się w pierś bo jednak wyszedł brak mojej wiedzy w tym temacie)
Trochę przesadza mówiąc o koloniji ale ogólnie po dzisiejszej debacie powiem: KUPIŁEM TO to Panie Rams.
Dlaczego?
Płynność wypowiedzi i jednak mądrze chłop gada, (polejcie mu ! )
1:0 dla Ramsa

Ponaglam uzupełnić aby nagle nie pojawiły się zarzuty iż nagle pokochałem Pana Ramsa. Piszę ze ogólnego zdania nie zmieniam. (za tymi kilkoma wyjątkami które podałem wyżej)
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysiaaa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 73

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny raz promuje Pyskowice pan Michał Dionizy. Najpierw peany na cześć szpitala (ciekawe dlaczego Not talking , teraz o infrastrukturze tego miasta... Czy to kandydat na Burmistrza Pyskowic, czy Knurowa? Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysiaaa napisał:
Kolejny raz promuje Pyskowice pan Michał Dionizy. Najpierw peany na cześć szpitala (ciekawe dlaczego Not talking , teraz o infrastrukturze tego miasta... Czy to kandydat na Burmistrza Pyskowic, czy Knurowa? Dontknow


Pyskowice akurat są trafnym przykładem, rozwój widać gołym okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plan zagospodarowania przestrzennego idzie zmienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że praktycznie wszystkie pytania zostały przeczytane Smile bynajmniej moje Wink Jestem pozytywnie zaskoczony, że debata trwała ponad 3h.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i koniec, Rams napewno jest bardziej medialny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie p. Rams w debacie zmiażdżył p. Nieszporka, który – jak się okazało - po pierwsze nie ma żadnego pomysłu na swoją ewentualną prezydenturę a ponadto nie potrafił się nawet wypowiedzieć. Czasami było, aż śmiesznie. Liczyłem jak na kandydata z PO na więcej – a okazało się wielkie nic.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Zawiodłem się przy pytaniu dotyczącym przyszłości Knurowa. Żadnego planu oprócz nadziei, że państwo będzie działać tak, żebyśmy mogli jeszcze z 30 lat fedrować... Miałem nadzieję, że zostaną zaprezentowane jakieś plany, a tu kompletne zero Dontknow


No bo Nieszporek wyraźnie powiedział, że ma plany ale nie może ich wypowiadać głośno, bo je konkurencja podchwyci i wykorzysta Mr. Green

A tak na poważnie - obejrzałem lub wysłuchałem już 3 debaty i powiem jedno. Urzędujący prezydenci mają tą przewagę nad konkurentami, że siedzą w temacie. Jeżeli do wiedzy dochodzi umiejętność płynnej i składnej wypowiedzi to konkurenci nie mają szans. Tak było wczoraj z Katowicami, najlepiej wypadł prezydent Uszok, Bytomiem - Koj, no i dzisiaj mieliśmy przykład z własnego podwórka.

W każdym razie już wiemy kto będzie prezydentem Knurowa w następnej kadencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zdzichu_Klucznik



Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 70

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1:0 dla Ramsa. Czy się to komuś podoba czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rams wygral zdecydowanie, w moim zdaniem Nieszporek sprawil wrazenie nieprzygotowanego, zagubionego i zastanawia mnie dlaczego jest starostą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że Pan Nieszporek był nieprzygotowany merytorycznie do debaty. Mówił, że nie wykorzystujemy wsparcia funduszy unijnych, jednak to Pan Rams potrafił podać miejsca jakie Knurów zajął w tym roku (ranking przygotowany przez chyba "Politykę"). Gdyby Pan Nieszporek się przygotował mógłby wspomnieć o lokatach jakie miasto zajmowało w poprzednich latach... na to właśnie liczyłem, a tu jedno wielkie nic.
Obiektywnie rzecz biorąc Pan Rams był zdecydowanie lepszy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zdzichu_Klucznik



Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 70

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz jak na spowiedzi: Kilka razy odszedłem od odbiornika i nie słyszałem kilku ważnych rzeczy.
Możecie napisać co Rams i Nieszporek mówili o strefie ekonomicznej? Pojawił się wątek nowych terenów inwestycyjnych, np. przy autostradzie A1? (o tym ostatnim wiem akurat z programu Wspólnie dla Knurowa). Była mowa o ziemi oddanej Kościołowi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie strefy ekonomicznej to z tego co zapamiętałem Pan Rams mówił, że byli już inwestorzy z konkretnym planem, ale jak wiadomo ojcowie Augustianie z Krakowa "chcą" ten teren Wink a, że należy on do Skarbu Państwa to nie da się z tym nic zrobić i trzeba czekać aż wszystko się rozstrzygnie mając nadzieję, że z korzyścią dla naszego miasta Smile

O terenach inwestycyjnych przy A1 nie słyszałem dokładnie, wiem tylko, że Pan Nieszporek mówił ogólnikami, że trzeba się zająć tym terenem Smile

Jeśli chodzi o ziemię oddaną kościołowi to Pan Rams powiedział, że wszystko było zgodnie z prawem, a na zarzut, że radni podpisali to na ślepo Pan Rams powiedział, że radni zawsze mają do wszystkiego wgląd Wink

Tyle bynajmniej zapamiętałem Very Happy jeśli coś pominąłem to przepraszam i proszę uzupełnić Smile

Jutro cała debata powinna być dostępna do ściągnięcia Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
... zastanawia mnie dlaczego jest starostą?


Dlaczego jest starostą? Odpowiedź jest prosta - bo jest w PO. Sam powiedział, że partia wiele może załatwić a jak redaktor dopytywał jak to tak można – to potem się grubo z tej wypowiedzi tłumaczył – trochę za dużo mu się powiedziało Smile
Jak sam przyznał p. Dionizy był w PZPR teraz jest w PO i tak życie z partią leci ...
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 21 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka