Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jesteśmy rasistami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jimi



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 612
Skąd: Knurów - Mieszka I

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raqoo napisał:
Jimi to była suszarka Smile

haha dobree Thumbsup
_________________
You say Bruno Mars, I say Guns'n Roses
You say Hannah Montana, I say nirvana
You say Owl City, I say Bon Jovi
You say Taylor Swift, I say AC/DC
You say Justin Bieber, I say Fuck You
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie nie śmiejcie się z kolegi Bar na.
W jego wyimaginowanym świecie suszarką tez można zabić ...

Jonas proszę bardzo, skoro tak wychwalasz system w UK to weź swoje pieniądze i kup każdemu imigrantowi coś do jedzenia, na pewno bardzo się ucieszą. No i Polska będzie takim wspaniałym krajem gdzie nic się nie robi a dobrze się żyje, będziemy dalej krajem błaznów tyle że dobrodusznych (SIC!)

A w francji to zamieszki bo chcą ograniczyć napływ NIELEGALNYCH imigrantów. Przecież tam to jest na skalę USA, jak się Meksyk rzucał gdy chcieli ścianę postawić.
Moje podwórko i wszyscy będą skakać według moich reguł, jak się nie podoba to nikt tutaj nie trzyma na siłę jak w mlekiem i miodem płynącym ZSRR. W Polsce NAJPIERW obdarujmy rodaków, którzy są i tak na każdym kroku przez Państwo okradani, a potem przejmujmy się innymi.
A na samym końcu jeśli coś zostanie to można się dopiero zastanowić czy dać tym złodziejom, nielegalnym imigrantom i całej reszcie zbieraniny bandziorów.
Oh to takie barbarzyńskie przecież ... Ile Ty oddasz swoich piniędzy obcym? No słucham! "Sorka za dygresje w temacie."

Jonasie
To kto miał broń tego nie wiadomo właśnie, to kto ją mógł uzyć w sposób kontrolowany tego też nie wiadomo. Pewnie podczas szamotaniny broń wypaliła, przypadkowo lub nie bo widzisz handlarze nie mieli broni wiec postanowili sobie ją pozyczyć. Niestety Policjanci nie byli tacy wielkoduszni jak Ty. Gdyby to Policjanta zastrzelono z jego broni to byśmy się śmieli co za pacan z własnej broni go zabili.
Policjant to nei RoboCop któy zawsze na chłodno kalkuluje. Zagrożenie wiec odpowiada tak żeby nie było niewystarczajaco. Wiesz może co to adrenalina i jak działa, pewnie sam doświadczyłeś podczas bójki nie zastanawiasz się nad każdym następnym ciosem czy to już nie bedzie zanadto tylko walisz aż przeciwnik nie upadnie, aż się nie podda, aż zagrożenie nie minie.
I nie jesteś bezstronny bo ciagle tylko atakujesz Policjantów.
Którzy mają prawo być nieoznakowani, ale musza się wylegitymować na żądanie zainteresowanego, co na pewno zrobili. Nieznajomość prawa lub za dużo głupich amerykańskich filmów nie zwalnia z powinności posłuszeństwa organom państwowym których przedstawicielem jest Policja.

Secundo
Aha i wyobraź sobie że broń może sama z siebie wypalić. Wiele osób zgineło w ten beznadziejny sposób. Po to jest właśnie zabezpieczenie broni.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loretka



Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 30

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Aha i wyobraź sobie że broń może sama z siebie wypalić. Wiele osób zgineło w ten beznadziejny sposób.


Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian87pl napisał:
Panowie nie śmiejcie się z kolegi Bar na.
W jego wyimaginowanym świecie suszarką tez można zabić ...


..tu niema co sie smiac sytuacja naprawde sie zdarzyla w kinach w tedy wlasnie lecial film PSY moze byli po seansie nie wiem, ale jezeli jeszcze w zadnego z was nikt nie celowal to nie znacie uczucia zimnego dreszczu po plecach!
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian87pl napisał:

Jonas proszę bardzo, skoro tak wychwalasz system w UK to weź swoje pieniądze i kup każdemu imigrantowi coś do jedzenia, na pewno bardzo się ucieszą. No i Polska będzie takim wspaniałym krajem gdzie nic się nie robi a dobrze się żyje, będziemy dalej krajem błaznów tyle że dobrodusznych (SIC!)

Nie wychwalam, piszę jak jest. Nadmierny socjal jest szkodliwy any way.

damian87pl napisał:
Moje podwórko i wszyscy będą skakać według moich reguł, jak się nie podoba to nikt tutaj nie trzyma na siłę jak w mlekiem i miodem płynącym ZSRR. W Polsce NAJPIERW obdarujmy rodaków, którzy są i tak na każdym kroku przez Państwo okradani, a potem przejmujmy się innymi.
A na samym końcu jeśli coś zostanie to można się dopiero zastanowić czy dać tym złodziejom, nielegalnym imigrantom i całej reszcie zbieraniny bandziorów.
Oh to takie barbarzyńskie przecież ... Ile Ty oddasz swoich pieniędzy obcym? No słucham! "Sorka za dygresje w temacie."

Nie mieszaj wszystkiego naraz bo trudno się do tego ustosunkować. Ogólnie rzecz biorąc imigracja tak o ile służy państwu. Ktoś musi utrzymać ZUS - prawda? Nielegalna imigracja - NIE bo może wymknąć się spod kontroli. Ale nie porównywał bym tych co szukają lepszego życia z bandziorami. Jesteś młody i nie pamiętasz czasów kiedy Polacy byli nielegalnymi imigrantami w USA czy Europie Zachodniej. Wiele Im zawdzięczamy.

damian87pl napisał:
Jonasie
To kto miał broń tego nie wiadomo właśnie, to kto ją mógł uzyć w sposób kontrolowany tego też nie wiadomo. Pewnie podczas szamotaniny broń wypaliła, przypadkowo lub nie bo widzisz handlarze nie mieli broni wiec postanowili sobie ją pozyczyć. Niestety Policjanci nie byli tacy wielkoduszni jak Ty. Gdyby to Policjanta zastrzelono z jego broni to byśmy się śmieli co za pacan z własnej broni go zabili.
Policjant to nei RoboCop któy zawsze na chłodno kalkuluje. Zagrożenie wiec odpowiada tak żeby nie było niewystarczajaco. Wiesz może co to adrenalina i jak działa, pewnie sam doświadczyłeś podczas bójki nie zastanawiasz się nad każdym następnym ciosem czy to już nie bedzie zanadto tylko walisz aż przeciwnik nie upadnie, aż się nie podda, aż zagrożenie nie minie.
I nie jesteś bezstronny bo ciagle tylko atakujesz Policjantów.
Którzy mają prawo być nieoznakowani, ale musza się wylegitymować na żądanie zainteresowanego, co na pewno zrobili. Nieznajomość prawa lub za dużo głupich amerykańskich filmów nie zwalnia z powinności posłuszeństwa organom państwowym których przedstawicielem jest Policja.
jak było nie wiemy a w sporze między obywatelem (kiedy domniemywamy jego niewinność) a policją zawsze stoję po stronie obywatela.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian87pl napisał:
To kto miał broń tego nie wiadomo właśnie, to kto ją mógł uzyć w sposób kontrolowany tego też nie wiadomo.

Nieprawda. Wiadomo.
damian87pl napisał:
handlarze nie mieli broni wiec postanowili sobie ją pozyczyć.

Nieprawda. Tylko policjant tak twierdzi. Nie dowiedziono tego.
damian87pl napisał:
Aha i wyobraź sobie że broń może sama z siebie wypalić. Wiele osób zgineło w ten beznadziejny sposób. Po to jest właśnie zabezpieczenie broni.

Nieprawda. Zabezpieczona nie wypala. Sam to potwierdzasz. Czyli za strzał zawsze ktoś odpowiada (ten, kto odpezpieczył, pozostawił bez nadzoru, wymachiwał z palcem na spuście itp.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:

damian87pl napisał:
Aha i wyobraź sobie że broń może sama z siebie wypalić. Wiele osób zgineło w ten beznadziejny sposób. Po to jest właśnie zabezpieczenie broni.

Nieprawda. Zabezpieczona nie wypala. Sam to potwierdzasz. Czyli za strzał zawsze ktoś odpowiada (ten, kto odpezpieczył, pozostawił bez nadzoru, wymachiwał z palcem na spuście itp.)
to nie do końca pewna sprawa. Pewność na 100%, że broń sama nie wypali mamy dopiero kiedy będzie nienaładowana. W starych sztukach były to częste wypadki. Swego czasu wycofywano GLOCK'i. Niebezpieczeństwem są jeszcze własne przeróbki. Zabezpieczenie broni chroni przed przypadkowym wystrzałem ale także przed niekontrolowanym wystrzałem w przypadku wadliwego spustu. Także istnieje problem wypukłych spłonek, kiedy amunicja jest wystawiona na wysokie temperatury.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Jonas, widzę że dobrze znasz sie na broni palnej Smile

Secundo
Tak więc jednak nie wiadomo czy wystrzał był przypadkowy czy celowy ponieważ podczas szarpaniny dużo się dzieje za szybko.
To że tego nie dowiedziono nie przeczy temu że tak mogło być. Wersji handlarzy tez nie udowodniono o jednak święcie jej wierzycie. Nawiasem to wersja złodzieji i rzeźimieszków, ale skoro im ufacie, takich samych bandytów zresztą wybieramy do rządu i sporo ludzi im również ufa.

Jonas
Zawsze stoisz po stronie obywatela? To obywatele są bandytami, gratulacje.
Ja stoję po stronie prawdy. ZAWSZE!

Właśnie nadrmiernie rozwinięta opieka socjalno-społeczna rujnuje USA od zbyt wielu lat. A że Polak potrafi to to ludzie wykorzystywali. Ich sprawa. Prawo jest od tego żeby nie pozwalać na takie rzeczy, to jest problem Amerykanów, nie nasz jeśli to nie na naszym podwórku.

Niestety dla dyskusji lecz dobrze dla mnie że nie doznałem tych okropnych czasów. Co nie znaczy że się nie interesuję tym okresem oraz zgłębianiem komunizmu/socjalizmu i jego przestępstw.
Lecz jednego nie rozumiem, komu dużo zawdzięczamy?
Polonii z całego świata która wspomagała rodaków w ciężkich czasach?
Czy może USA i resztę zgniłego Zachodu, który sprzedał nas Ruskom za naszą rozlaną krew na wszystkich frontach i walnym przyczynieniu się do zwycięstwa oraz uratowania UK przed inwazją Niemiecką?
Moim zdaniem tylko pierwsza teza jest poprawna więc przyjmijmy moje wcześniejsze pytanie za retoryczne.


I nie da się nie mieszać różnych płaszczyzn życia ze sobą, bo jednak rozmawiamy o życiu a nie o teoretyce. W życiu wszystko jest wzajemnie sprzężone i zależne od siebie, czy tego chcemy czy nie, czy tak powinno być czy nie. A niestety Polska to bardzo upolityczniony kraj i praktycznie wszystko zależy od polityki, bo te osły siedzą w każdej branży i jeśli im się coś nie spodoba to nie pozwolą żeby coś się w kraju stało.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian87pl napisał:
Dzięki Jonas, widzę że dobrze znasz sie na broni palnej Smile

mam trzy bele zdobyte w call of duty Wink
damian87pl napisał:
Secundo
Tak więc jednak nie wiadomo czy wystrzał był przypadkowy czy celowy ponieważ podczas szarpaniny dużo się dzieje za szybko.
To że tego nie dowiedziono nie przeczy temu że tak mogło być. Wersji handlarzy tez nie udowodniono o jednak święcie jej wierzycie. Nawiasem to wersja złodzieji i rzeźimieszków, ale skoro im ufacie, takich samych bandytów zresztą wybieramy do rządu i sporo ludzi im również ufa.
aby wystrzelić masz trzy ruchy; odbezpieczyć, przeładować, wymierzyć i strzelić. Jednym zajmuje to półtora sekundy(jest taki gość)innym dużo więcej. Także to co napisałeś jest bardzo mało prawdopodobne. Handlarz to nie złodziej. Nawet ten co Ci reszte źle wyda. Ja wiem, że nam pewne zawody źle się kojarzą; jak polityk, lekarz bo łapownik czy handlarz bo spekulant. Ale PRL mamy już za sobą więc może powinniśmy przestać tak kojarzyć?

damian87pl napisał:
Jonas
Zawsze stoisz po stronie obywatela? To obywatele są bandytami, gratulacje.
Ja stoję po stronie prawdy. ZAWSZE!
obywatele są bandytami? Chyba źle wspominasz rewolucję francuską Wink

damian87pl napisał:
Właśnie nadmiernie rozwinięta opieka socjalno-społeczna rujnuje USA od zbyt wielu lat. A że Polak potrafi to to ludzie wykorzystywali. Ich sprawa. Prawo jest od tego żeby nie pozwalać na takie rzeczy, to jest problem Amerykanów, nie nasz jeśli to nie na naszym podwórku.
tu już pojechałeś. To właśnie Obama chce zmian w kierunku większego socjalu. Jeszcze obecnie możesz zapomnieć o bezpłatnej służbie zdrowia. Kredyty można było łatwo dostać ale to dzięki manipulacjom a nie jakimś programom rządowym. Jak wiesz jest kryzys i skończyła się kreatywna księgowość.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo Cię rozumiem z ostatnim cytatem z mojego postu.
Co to wogóle ma do rzeczy? Opieka zdrowotna w USA do rasizmu w Polsce?
Oraz machlojki bankowe do ustalania faktów z zajścia z tematu?

A powiedz mi kto jest Twoim zdaniem bandytą?
Dla mnie powinien być to ktoś komu się likwiduje wszystkie przywileje obywatelskie, lecz niestety u nas bardziej ceni się przestępców niż praworządnych ludzi. Widać swój do swego ciągnie to sprawdza się przy osłach i mafii.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian87pl napisał:
Nie bardzo Cię rozumiem z ostatnim cytatem z mojego postu.
Co to wogóle ma do rzeczy? Opieka zdrowotna w USA do rasizmu w Polsce?
Oraz machlojki bankowe do ustalania faktów z zajścia z tematu?

A powiedz mi kto jest Twoim zdaniem bandytą?
Dla mnie powinien być to ktoś komu się likwiduje wszystkie przywileje obywatelskie, lecz niestety u nas bardziej ceni się przestępców niż praworządnych ludzi. Widać swój do swego ciągnie to sprawdza się przy osłach i mafii.
sam zbaczasz z tematu swoimi dygresjami co zbrodnią nie jest. Ale jeśli już to robisz to sprawdź czy piszesz zgodnie z prawdą, która to jest Ci droga.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmieszny artykuł:
http://wiadomosci.onet.pl/2682,2177869,marsz_przeciw_przemocy_policji_ukarac_zabojce,wydarzenie_lokalne.html
Bo to w nim pokazuje co za idioci z tych protestujących:
"Witamy imigrantów w Polsce" oraz Żaden człowiek nie jest nielegalny, otwórzcie granice".
Oraz:
W sobotę późnym wieczorem na placu przy dworcu PKS odbył się happening z udziałem znajomych i przyjaciół Nigeryjczyka, podczas którego symbolicznie nadano tamtejszemu placowi targowemu jego imię.
Żenada. To już wykorzystywanie tragedii medialnie.

Ciekaw jestem orzeczenia sądu oraz jakie wyroki dostanie ta grupa osób zatrzymanych. No i w końcu ich ostatnei słowa po wyroku jakie będa, czy w końcu wyznają prawdę czy do końca będa grali neiwinnych.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian87pl napisał:
Śmieszny artykuł

Dla Ciebie śmieszne dla innych tragiczne.
damian87pl napisał:
czy w końcu wyznają prawdę czy do końca będa grali niewinnych

Tu jest pies pogrzebany. Ty już z nich zrobiłeś bandytów, bo Ty znałeś prawdę od razu. Tę jedyną i całą. Prawdopodobnie znałeś ją już zanim padł strzał. A ta prawda głosi, że czarny imigrant na bazarze to śmieć, złodziej i bandyta. Właściwie kulka należała mu się a priori. Bo z takich śmieci trzeba wymiatać Polskę jak z robactwa, prawda? Taki gorszy rodzaj człowieka. A te Polki, które z nimi żyją i rodzą im dzieci, to takie gorsze Polki. A te dzieci gorszych Polek i czarnuchów, to takie właściwie nie nasze, taką dziwną skórę mają.
I zauważ: to jest właśnie rasizm w pigułce. Czyli masz odpowiedź na tytułowe pytanie wątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
I zauważ: to jest właśnie rasizm w pigułce. Czyli masz odpowiedź na tytułowe pytanie wątku.
chciałem się jeszcze podroczyć aby sami do tego doszli ale zauważyłem, że w pewnym momencie od prawdy się ucieka. A to samowystrzał - możliwy ale rzadko się to zdarza, a to jak źle mają Polacy w UK a inni mają dobrze itd. Psychologiczne podtrzymywanie własnej wartości czy może zakłamanie na podstawie pseudo-antropologicznych badań? BTW kolega Damian (zakładam, że tak Mu na imię) był blisko od zdemaskowania sam siebie. Thx secundo.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film przeczy wszystskiemu co mówią handlarze.
Więc sądzę że znam prawdę, patrząc na DOWODY w postaci filmu (który nie umie skłamać) i zeznań Policjantów oraz ludzi postronnych które są zgodne, oraz zeznać grupy handlarzy których zezanie nie dosć że się całkowicie mijają z wersją innych świadków to jeszcze są słabo spójne ze sobą. No i jeszcze jak dla mnie są zbyt absurdalen zeby mogły być prawdziwe.
Nigdzie nie twierdzę że sa ludzie i podludzie ze względu na uwarunkowania jakiekolwiek. Natomiast twierdzę że są ludzie lepsi i gorsi ze względu na to co czynią, czy popełniają przestępstwa.
Poroszę o czytanie ze zrozumieniem tego co piszę a nie przekręcania żeby pasowało każdemu!

Co do rasizmu pisałem (i to nie tylko tutaj) że działa on w obie strony. U nas murzyni i żydzi przedewszystkim nie ciesza się zbytnim uznaniem, za to Polacy nie cieszą się ani dobrym imieniem ani samym bytem na Wyspach.
To także rasizm tylko że narodowosciowy a nie "kolorowy". Ta sama bajka i Polaków dużo mordują w UK i nikt z nich nie robi męczenników. Każdy wie co tam czeka i jakie są zagrożenia, co się może stać i jak ludzie będa do nich nastawieni a mimo wszystko decydują się tam jechać, choć nikt im nie kazał.

Piszę że poczekamy do procesu, lecz już zaczynają się niedobre ruchy społeczne w obronie w sumie nie wiadomo kogo, a raczej byleby przeciwko Policji (którą o ironio porównóje się do ruskiej Milicji, chyba ktoś na głowę upadł).
A hasło: wpuszczajcie do nasz wszystkich chętnych imigrantów to mnie zwaliło z nód jak grom z jasnego nieba. Lud/grupa zwykle jest poniżej średniej inteligencji jednostki, lecz takie absurdalne żądania podcinania sobie samemu skrzydeł to zawiewa śmiechem lub zgroza jeśli Ci ludzie naprawde w to wierzą.

Słucham jednego z drugim altruistów, ile Wy oddacie pieniędzy z kieszeni na wszystkich obcych którzy zwalą się do nas po lepsze darmowe życie.
ILE?!
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka