Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Street Racing
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 1:07 am    Temat postu: Street Racing Odpowiedz z cytatem

Forum Knurowskiego Stowarzyszenia Street Racingu powstało w związku z wzrastającą liczbą ludzi interesujących się tą gałęzią sportów samochodowych. Coraz więcej ludzi spotyka się na różnych spotach,zlotach. Założeniem tego forum jest aby w naszej małej miejscowości jaką jest Knurów, ludzie którzy lubią się ścigać, uwielbiają swoje samochody mogli się poznać , od czasu do czasu wyskoczyć na klubowe piwko, zrobić jakiś większy spot czy zlot. Zachecam wszystkich gorąco do wyrażania swoich opinii na temat tego forum. Myślę że szczególnie forum o takiej tematyce przypadnie młodym ludziom dla których niejednokrotnie sporty samochodowe to prawdziwa pasja!! Pozdro Wszystkim!!

http://www.kssr.fora.pl/index.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 9:33 am    Temat postu: Re: Street Racing Odpowiedz z cytatem

Verbatig napisał:
Forum Knurowskiego Stowarzyszenia Street Racingu .....



Ciekawy pomysł... tylko ciekawe jakie będzie zainteresowanie...

Szkoda że w Knurowie nie ma raczej bezpiecznych miejsc gdzie można urządzić np. 1/4 mili...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a chociaz miejsca gdzie mozna troche pojezdzic autem bez obawy ze za 5 minut przyjedzie straz miejska ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix napisał:
a chociaz miejsca gdzie mozna troche pojezdzic autem bez obawy ze za 5 minut przyjedzie straz miejska ?


przecież wyżej to samo napisałem...

...ważne żeby to było miejsce bezpieczne... wyłączone z ruchu
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie to samo.. mi wystarczy zwykly plac lub kreta uliczka przy jakims opuszczonym zakladzie i o to sie pytam. Chyba sie to troche rozni od prostej dlugosci grubo ponad 400 metrów(trzeba wyhamować) bo z tym faktycznie moze byc problem Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fuzi



Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 68

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh, juz widze jak wieczorami ulica szpitalna (miedzy marketami) gnac beda kadety w szachownice i poniemieckie vectry...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a więc co do tematu- myśle że to ciekawy pomysł, coś czego jeszcze u nas nie było.

Co do miejsc do ścigania-chodzi tu głównie o 400m -Ci którzy sie scigaja wiedza że są takie miejsca, w których można się bezpiecznie pościgać-oczywiście samo bezpieczeństwo takich imprez w dużej mierze zależy od samych jej uczestników- chodzi tu głownie o alko!Którego nikt nie toleruje na takich imprezach Violent

Co do Twojej wypowiedzi Fuzi- niestety nie mamy tutaj USA ani Japonii aby jeździc najnowszymi furami dopasionymi w najnowsze systemy a więc jeździ się tym na co Ci stać-niejednokrotnie ten kadet czy "poniemiecka Vectra" zostawia z powodzeniem najnowsze porsche Thumbsup

Tvardy-wyczytałem że należysz do Klubu Uno - a więc myśle że wiesz o co mi chodzi mając na myśli spoty i ustawki- jeżeli choc pare razy byłeś na czymś takim z Klubu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Verbatig napisał:

Co do Twojej wypowiedzi Fuzi- niestety nie mamy tutaj USA ani Japonii aby jeździc najnowszymi furami dopasionymi w najnowsze systemy a więc jeździ się tym na co Ci stać-niejednokrotnie ten kadet czy "poniemiecka Vectra" zostawia z powodzeniem najnowsze porsche Thumbsup


Takie cuda się zdarzają... ale w auto i tak musi być trochę włożone
inaczej same umiejętności czasami bardzo dobre nie wystarczą

Verbatig napisał:

Tvardy-wyczytałem że należysz do Klubu Uno - a więc myśle że wiesz o co mi chodzi mając na myśli spoty i ustawki- jeżeli choc pare razy byłeś na czymś takim z Klubu.


Ano należę Smile ponad 4 lata Smile
Spoty to super sprawa... polecam http://autokacik.pl

śląskie spoty są co miesiąc... w Zabrzu albo w Katowicach... na zmianę

Jeśli chodzi o ściganie to też mi się zdarzyło Smile
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kossa



Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 51
Skąd: Robin Hood's homeland

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
eh, juz widze jak wieczorami ulica szpitalna (miedzy marketami) gnac beda kadety w szachownice i poniemieckie vectry...


A maluchem tez mozna???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kossa napisał:
Cytat:
eh, juz widze jak wieczorami ulica szpitalna (miedzy marketami) gnac beda kadety w szachownice i poniemieckie vectry...


A maluchem tez mozna???


Pewnie że można Smile
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kossa napisał:
Cytat:
eh, juz widze jak wieczorami ulica szpitalna (miedzy marketami) gnac beda kadety w szachownice i poniemieckie vectry...


A maluchem tez mozna???


Pewnie że można


Przykładem dla wszystkich niech bedzie dość znany maluch z Rydy Śląskiej który nie ma większych problemów z Calibrą 4x4 T. W dodatku chłopaki dość niedawno ustawiali się nim z kolesiem z Porshe Carrery i Pan z Porsche powiedział że jeżeli z nim wygrają to on im odda te auto bo on takiego auta nie chce z którym maluch wygrywa- efekt był taki że po starcie na mecie maluch zameldował się niestety pół samochdu gorzej niż porsche- jakie Cuda potrafi stworzyć silnik z Zastavy z doładowaniem Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fuzi



Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 68

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Verbatig napisał:

Co do Twojej wypowiedzi Fuzi- niestety nie mamy tutaj USA ani Japonii aby jeździc najnowszymi furami dopasionymi w najnowsze systemy a więc jeździ się tym na co Ci stać-niejednokrotnie ten kadet czy "poniemiecka Vectra" zostawia z powodzeniem najnowsze porsche Thumbsup

Zgodzę się, że wszytkim można się pościgać i chwała tym, którzy to robią zgodnie z ideą tego sportu. Pisząc o kadetach w szachownice i poniemieckich vectrach miałem na myśli pojazdy żadko kiedy spełniające wymogi bezpieczeństwa. Ktoś kto zasłoni rdzę nalepką turbo staje na kresce z misją wygrania czy ustanowienia nowego rekordu trasy a mając V6 pod maską będzie w stanie wykręcić <15s. Niestety hamulce mające grubość żyletki nie wyrobią... Dalej są popisy na parkingu, palenie gumy, kręcenie się na ręcznym czy inne sposoby katowania samochodu. To są rzeczy, które tempia stróże prawa. Mam nadizeję, że pomysł tworzenia takiej grupy jest dobrze przemyślany. może nawet znajdzie się tam kącik dla lubiących jazdę po zakrętach?

Cytat:

Przykładem dla wszystkich niech bedzie dość znany maluch z Rydy Śląskiej który nie ma większych problemów z Calibrą 4x4 T.

Potwór ten ma nie wiele wspólnego z maluchem jakie się spotyka na drogach i nie powstał żeby gonić się po prostej.

Idea konstruowania takich projektów w garażach bardzo mi się podoba. Byle im było daleko do druciarstwa. Na wiosne jeden z takich pomysłów powinien wytoczyć się na drogi knurowa tylko trochę większy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na wiosne jeden z takich pomysłów powinien wytoczyć się na drogi knurowa tylko trochę większy.


Czyżby chodziło tu o legendarnego Golfa I?? Thumbsup

Forum ma służyć głównie dyskusji ludzi posiadających wspólne zainteresowania i w dodatku mieszkających w tym samym mieście Smile

Oczywiście można potem pomyśleć o jakiś spotkaniach na parkingach lub pubach w celu pogadania na wspólne tematy. Fajnie by było też gdyby od czasu grupką wybrać się na jakiś większy spot jak m1 chociaż. Dlatego też zparszam wszystkich chętnych do udziału w forum i pragne aby to się troszke rozwinęło u nas w mieście!! Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie świetny pomysł z tym forum.
Co prawda ściganie mi już przeszło, ale fanem "rozsądnego" tuningu będę chyba do śmierci. Byłem aktywnym uczestnikiem zlotów w słomczynie i licznych KJSów, rozumiem również ideę street racingu, ale wybaczcie mi jak widzę gnojka, który na parkingu przed Supermarketem, na którym stoją samochody i chodzą ludzie z zakupami kręci bączki, jeździ driftem i katuje swoją nastoletnią hondę to szlag mnie trafia i mam ochotę sprać go na kwaśne jabłko. Takie same uczucia wzbudza u mnie młody kierowca z bardzo krótkim stażem i zerowym doświadczeniem szpanujący furą z 350 konnym silnikiem.

Na koniec proponuję propagować hasło:

Rajdy TAK! Głupocie NIE!

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można wiedzieć jakiego koloru była ta Honda?? Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka