Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strefa Ekonomiczna - innym się udało a czemu w Knurowie NIE?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Jesteś supermanipulatorem.

Mmm.. ważne że super, dzięki za komplement Wave Chociaż jest z tym trochę jak w powiedzeniu przygadał kocioł garnkowi, przemyśl czy nie mam trochę racji Wszystko Wiedzący Herosie
Ale tak na powaznie, co do sedna sprawy pozwolę sobie pozostać przy swoim.
I już bardzo poważnie - przeginasz pałę kolego. Kłamstwo to jest poważne oskarżenie, jeżeli nie mam racji to wykaż to, a przyznam Tobie rację i powiem tak, minąłem się z prawdą, ale kłamstwo to jest świadome wprowadzanie w błąd z tego co rozumiem, a to jest powazny zarzut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Rams , na mój głos też proszę nie liczyć , czas wziąć się za robotę i oderwać od koryta czarnych .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alojz napisał:
przemyśl czy nie mam trochę racji Wszystko Wiedzący Herosie

Myślę zanim napiszę i dlatego podtrzymuję to, co napisałem. Jeżeli ignorujesz fakty notoryjnie znane lub fakty podane w postach nad twoim wpisem, to znaczy, że kłamiesz, bo możesz i powinieneś się z nimi zapoznać, a jeśli tego nie robisz, to niestety nie działa domniemanie pomyłki w dobrej wierze.
Alojz napisał:
jeżeli nie mam racji to wykaż to, a przyznam Tobie rację i powiem tak, minąłem się z prawdą

Ja już to właśnie wykazałem, nie zamierzam pisać dwa razy tych samych postów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alojz napisał:
Secundo to jak zwykle - wszystko interpretuje na niekorzyśc prezydenta Ramsa, ale Daniradowi i Anonimowi się dziwię.
Jak mozecie tak ostro niesprawiedliwie oceniać -Danirad , z tym "pajacem" to już poważnie przegiąłeś, skoro nie znacie dokładnie sprawy.

Dla mnie zrobił z siebie PAJACA dlaczego?
1)
secundo napisał:
1) Jest to bardzo proste. Gmina ma prawo (i obowiązek) przystąpić do procesu po stronie Skarbu Państwa jako interwenient uboczny, który z łatwością wykaże swój interes prawny. Jeżeli Rams tego nie wie, to w ogóle nie powinien kandydować na następną kadecję. A prawników UM wywalić na zbity pysk.

2) A facet wszystkim wkręca ze to nie jego sprawa i/lub nie dało się nic zrobić.
Gdzie on do ku*** nędzy walczy o miejsca pracy w mieście?
Kopalni nie będzie wiecznie !
Dlaczego dowiadujemy się o tym wszystkim po 3 miesiącach?
Dobrze ze wogóle sprawa ujarzała światło dzienne przed wyborami. Żyjcie ludzie złudzeniami.

Dziwisz się mi?
Jak byś zaragował gdybyś oddał głos w wyborach na kandydata który obiecuje ze stworzy nowe miejsca pracy, a co robi widzimy !
Te nowe "mocne" [przyszłościowe] dla miasta miejsca pracy to 200 marketów które powstało za Jego kadencji !
A do tego niebawem powstanie kolejna wielka firma oferująca miejsca pracy dla naszego miejskiego narodu - LIDL


secundo napisał:
I czy w następnej kadencji, gdyby nie daj Boże wygrał Rams, znowu przez 3 lata pozyskamy prawie zero a w czwartym roku błyśniemy? Ja nie chcę takiej "dynamiki".

w następnej kadencji gdy wygra Rams to będziemy mieli 3 lata pracy nad kanalizacją a w 4 roku będzie powtarzanie dookoła co to udało się zrobić dla miasta, Przecież ludzie macie nową kanalizację na którą czekaliście 100 lat. I zdanie standardowe: Głosujcie na mnie a stworze nowe miejsca pracy Violent chyba na kopalni
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej zdjęć Ramsa w Przeglądzie Lokalnym.Gdzie te rewitalizacja koloniji?Gdzie fontanna w parku na Dworcowej?Gdzie przebudowa targowiska którą już obieca 3 kadencje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Więcej zdjęć Ramsa w Przeglądzie Lokalnym.Gdzie te rewitalizacja koloniji?Gdzie fontanna w parku na Dworcowej?Gdzie przebudowa targowiska którą już obieca 3 kadencje?
plany budowy targu są. Budowa rusza na wiosne. A co do kolonijii to w bipie jest wpisana inwestycja na koloniji na rok 2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że Ramsowi jest na rękę sytuacja, w której na działkę strefy wciskają się Augustianie a proces może potrwać kilka lat. Dlaczego? Bo przez ten czas ma problem z głowy i alibi na nicnierobienie w tej sprawie, nie musi się tłumaczyć z braku inwestora a ten, który rzekomo był, uciekł przecież nie przez niego.
Tak samo postępował ze szpitalem. Najpierw nie chciał się w ogóle zajmować szpitalem, bo nie gminny, potem pogroził, że nie dopuści do prywatyzacji a na końcu wręczył prezesowi sprywatyzowanego szpitala Laur Knurowa.
Przez kilka lat w pierwszej kadencji nie zajmował się drogami, bo nie należały do gminy, potem dopiero okazało się, że można robić wspólne inwestycje z zarządcą. Kosmonautów przygotowywali chyba z 2 lata. Dróg nie chce przejąć do dzisiaj, bo miałby problem z ich utrzymywaniem.
Znowu trzeba by pracować, a przecież to boli. Burdel w urzędzie? Po co porządkować? Wyszedłby jeszcze większy niż widać i trzeba by więcej naprawiać.
I tak w kółko przez kolejną kadencję. Facet się nadaje wyłącznie do skreślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Ja uważam, że Ramsowi jest na rękę sytuacja, w której na działkę strefy wciskają się Augustianie a proces może potrwać kilka lat. Dlaczego? Bo przez ten czas ma problem z głowy i alibi na nicnierobienie w tej sprawie, nie musi się tłumaczyć z braku inwestora a ten, który rzekomo był, uciekł przecież nie przez niego.
Tak samo postępował ze szpitalem. Najpierw nie chciał się w ogóle zajmować szpitalem, bo nie gminny, potem pogroził, że nie dopuści do prywatyzacji a na końcu wręczył prezesowi sprywatyzowanego szpitala Laur Knurowa.
Przez kilka lat w pierwszej kadencji nie zajmował się drogami, bo nie należały do gminy, potem dopiero okazało się, że można robić wspólne inwestycje z zarządcą. Kosmonautów przygotowywali chyba z 2 lata. Dróg nie chce przejąć do dzisiaj, bo miałby problem z ich utrzymywaniem.
Znowu trzeba by pracować, a przecież to boli. Burdel w urzędzie? Po co porządkować? Wyszedłby jeszcze większy niż widać i trzeba by więcej naprawiać.
I tak w kółko przez kolejną kadencję. Facet się nadaje wyłącznie do skreślenia.


Secundo to co piszesz nie jest już przykre, jest poprostu obleśne.
Wiesz dobrze, że każdemu prezydentowi zależy na nowych inwestycjach. Rams z tego co wczesniej było powiedziane znalazł inwestora, niestety sprawa zostałą odłożona przez reprywatyzację. Żadna w tym wina prezydenta.
Laur przyznaje Rada Miejska i dyrektor nie dostał za prywatyzajcę tylko dostał szpital za leczenie ludzi przez 100 lat.
Wspólne inwestycje z powiatem czy województwem były robione z tego co pamiętam od początku kadencji - np. Dworcowa, 1 Maja. Co wiecej, pamietam ochydne wypowiedzi wówczas że nie powinien wydawać miejskiej kasy na cudze rzeczy (innych jednostek).
Jak mozesz zarzucać miastu zwlekanie z remontem ulicy Kosmonautów która należy do powiatu - to jest absurd, jesteś tak niesprawiedliwy, że zaczynam Ci współczuć.
Jaki burdel w urzędzie o czym Ty gadasz? A przejmowanie cudzych problemów? Ok, mozemy o tym dyskutować, ale "znaj proporcje Mocium Panie" - krytykuj raczej tych którzy nie radzą sobie ze sowimi problemami. To moze od razu zarzućmy prezydentowi miasta że istnieją powiaty zarzadzane nierzadko przez nieudaczników.

Danirad, niestety dałeś sie zmanipulować secundowi - czy naprawdę sądzisz, że gdyby Knurów przystąpił do procesu (nawet gdyby mógł) to to by coś zmieniło? Pamiętaj, że sparwa dzieje się poza Knurowem, dotyczy ziem należących do Skarbu Państwa, które ten ma oddać za to że komuniści ukradli jakieś majątki Kościołowi. Czy naprawdę skreślasz człowieka tylko za to że nie wstąpił do jakiegoś procesu który dotyczy cudzego majatku? A jak przystąpi to co Twoim zdaniem sie stanie? Inwestor poczeka 3 lata na koniec procesu? Zastanów się czy nie dajesz sobą manipulować.

PS
Ale muszę przyznać ze tym razem secundo zastoswał ciekawe chwyty manipulacji, choć zdradził się tym że jeden z nich jest dość prymitywny: w całęj sprawie wychwytuje się jeden szczegół i przedstawia się go jako sedno sparwy, np. Prezydent uczestniczył we wręczeniu lauru dyrektorowi Szpitala, Secundo mówi że prezydent wręczył ( ztego co wiem to wręcza go Przewodniczący Rady wspólnie z Prezydentem). To Rada Miasta przyznaje Laur (nie prezydent), ale Secundo mówi tylko o tym kto wręczał (znów zwraca uwagę na pewien szczegół całej sprawy, czyniac z niego kwestię zasadniczą). Mogę podać wiecej pikantnych przykładów gdyby kogoś to interesowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
.
Burdel w urzędzie?


To słowo ma bardzo perojatywne znaczenie. Kobiety pracujące w urzędzie mogłyby pozwać Cię za zniewagę!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
secundo napisał:
.
Burdel w urzędzie?


To słowo ma bardzo perojatywne znaczenie. Kobiety pracujące w urzędzie mogłyby pozwać Cię za zniewagę!!!!!!

You are welcome. Nie zapomnij kajdanek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą Rams nie ma nic do miejsc pracy na kopalni tylko spółka węglowa więc to są słabe argumenty / wypociny...........



A te budynki po kopalni " nowej " przecież powstało tam kilkanaście firemek, więc dużo ludzi dostało prace / możłiwości rozwoju.


Mi tam się podoba rozwój Knurowa, ale ja tam się na polityce nie znam.

Jedyne co słyszałem, powtarzam SŁYSZAŁEM, to to że Rams zlał sprawe dofinansowania budowy basenu......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie ci mi Co powstało za Ramsa W Knurowie poza basenem ??
Orliki ?? Które są dzięki PO? Co się tu rozwija???
Nie wiem jakieś centrum kultury , ośrodki sportowe, festwiwale kulturalne ?
Bo wg mnie nie dzieje się nic .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 ronda, basen, lodowisko, wypasione boiska np. za "piątką" czy na Koloniji (przy szkole 1) - po raz pierwszy ktoś tak na powąznie zajął się Koloniją Applause
Do tego tzw. "kopiec Ramsa Smile , mnóstwo dróg np. Kosmonautów wraz ze ścieżką rowerową, drogi w Szczygłowicach, na Krywałdzie, mamy kasę na przekopanie całej hydrauliki pod miastem, Mosir organizuje sporo imprez sportowych, Kino organizuje mnóstwo imprez kulturalnych. Z inwestycji jeszcze dodaj ogromny cmentarz, remonty budynków szkół wraz z ociepleniem. itd. itd. Lista nie ma końca.
Podpowiem Ci coś jako dużo młodszemu koledze - jak chcesz krytykować obecne włądze Knurowa, to raczej na innych polach niż inwestycje Smile Naprawdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po raz pierwszy ktoś tak na poważnie zajął się Koloniją-proszę Pana to kpina ? Mam tam rodzinę tam nic się nie dzieje ludzie mają już dość Ramsa w tamtym rejonie:)
Kino Casiono ? Ta kpina która nie jest ani kinem ani porządna sceną muzyczna ? Bo dobry koncert nie ma szansy bytu tam . a jest tak mało wyświetlanych nowych filmów że kinem tego nie nazwę ?
I co Ścieżka rowerowa jedna przy głównej ulicy ? W dodatku urywa się w połowie miasta ? Całkiem nieźle mu wyszło śmiać się albo płakaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ah i Mosir Czyli pseudo dom kooltury - z wrazidlokami na czele - połowa w Mosirze połowa w sztukaterii. A może wreszcie niech zrobią jeden normalny dobry dom kultury w którym będzie wszystko więcej zajęć itp no ale nikomu sie nie chce;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka