Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dni Knurowa 2006
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co, zagrały Brathanki? Domniemuję, że tak, bo kasę wzięli, a że burza i deszcz... to nie ich wina Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
robik85



Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 61
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem











Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brathanki nie zagrały... Ich występn prawdopodobnie odbędzie się w innym terminie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspresowe, reporterskie tempo - potęga internetu, fotografi cyfrowej i... pracy konkretnego człowieka - robik85 dzięki za zdjęcia Thumbsup

Co to za zespół przedstawiony na drugim zdjęciu?
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gemis napisał:
Brathanki nie zagrały... Ich występn prawdopodobnie odbędzie się w innym terminie Smile


To mnie zaskoczyłeś - pozytywnie oczywiście. Przeciez to nie ich wina, ze była burza. Przyjechali i byli gotowi do występu. Ciekawe, co przewiduje umowa w takich sytuacjach...
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 2 i 3 zdjeciu zespoł "LADIES", na 4 - El-Secatorre na 5 - HumandrivE Smile
Burza byla fajna Smile Krycie sie na poczatku w kontenerze kolo sceny Smile haha bieganie po placu calym... Potem kompanie sie w kaluzach... hahaha to wszystko bylo lepsze od tego koncertu Smile

Podobalo mi sie jak zagralo El-Secatorre (2 raz slyszalem) tylko jedno mi sie nie podobalo... wokalista uzywal do wokalu przestera...

HumandrivE podobalo sie Smile
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
DaDo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 75

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dobrego źródła wiem, że koncert Brathanków został przeniesiony na najbliższa "większą" imprezę.

Czyli pewnie wystąpią na jakieś pożegnanie lata czy coś takiego.

Do Admina - zespół na drugiej fotografii to Humandrive.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaDo napisał:
Do Admina - zespół na drugiej fotografii to Humandrive.


Oj chyba nie ;]
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DaDo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 75

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie gafę popełniłem. Nie policzyłem tych "lalek" Wink

Druga fotka - tyski zespół El Secatorre
Trzecia fotka - Humandrive

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to liczyłeś DaDo ale El Secatore jest na piątym zdjęciu a HumandrivE na szóstym a na drugim jak i trzecim zdjęciu jest zespół Ladies Smile
No niestety pogoda niedopisała, szkoda bo chciałem posłuchać jak radzi sobie nowy knurowski zespół który jak zresztą zauważyłem wystapiłw okrojonym składzie. No nic teraz trzeba czekać na koleją wiekszą imprezę z koncertem zespołu Brathanki Smile


Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
robik85



Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 61
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właściwie to mój błąd, dałem zdjęcia a ich nie podpisałem - przepraszam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie szkodzi wspaniałomyślnie Ci wybaczamy Laughing Wink


Pozadrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leon napisał:
(...)
No, tak, Xander, roboty mniej, a kasa ta sama, co? Mam pytanko, czy byl przetarg na korzystanie z uslug firmy ochroniarskiej, czy robicie to gratis? Tak w ciagu calego roku troche sie tego nazbiera. A tak poza tym, to chyba wystarcza patrole SM i Policji. Thumbsup


W związku z tym, że kolega @leon usiłuje podnieść tutaj spiskową teorię dziejów oraz w związku z tym, że tenże sam kolega nie był bywalcem "starego forum" Knurow.com kilka słów sprostowania odnośnie powyższego textu.
@leon
1) SDS Team to nie firma ochroniarska więc i przetargu być nie musi.
Jeśli SDS Team to nie firma to w takim razie co to jest pewnie zapytasz dorgi leonie.
Uprzedzając Twoje pytanie odsyłam Cię na stronę internetową
Studium Sztuk Walk i Samoobrony Dju Su i tłumaczę, że SDS Team to ekipa instruktorów Studium Sztuk Walk (obecnie Team liczy 4 osoby i jest w stanie zabezpieczyć pobyt VIP'ów podczas imprezy, imprezy zamknięte (kilka jest już na koncie) oraz niewielkie imprezy plenerowe. Jeśli szukasz referencji skontaktuj się z Dyrekcją CK i będziesz wiedział wszystko, możesz też zapytać niektórych forumowiczów ze "starego forum", którzy mieli z nami styczność.
Na sobotniej imprezie (jak i na większych "plenerach") pojawiła się także firma CERTUM z Gliwic, która to firma podczas większych imprez współpracuje z SDS, a dowódcy Certum bardzo sobie chwalą ta współpracę.
2) Jeśli twierdzisz, że "trochę się tego nazbiera" to proponuję załapać się do jakiejś firmy i zaryzykować własnym zdrowiem. Jak sobie zrobisz bilans roczny to wyjdzie na to, że jesteś masochistą. SDS Team robi to przede wszystkim z zamiłowania do akcji finanse pozostają na dalszym planie (wszyscy mamy stałą pracę dużo bardziej dochodową niż "obstawki").
3) Patrole SM i Policji .... hmmm proponuje zapytać się uczestników ostatniego koncertu Hard Rock Cafe Festival. Wszyscy, którzy widzieli tą zadymę powiedzą Ci, że Policja i SM zjawiły się dopiero na moją wyraźną prośbę a do ich przyjazdu 3 ludzi z SDS Team robiło za sanitariuszy i rozganiało 2 niezbyt przyjaźnie do siebie nastawione ekipy. Dopiero po pamiętnej rockowej zadymce po konsultacji z Teamem dyrekcja CK zabezpieczyła na wszystkie mniejsze plenery obstawiane tylko przez SDS Team patrol Straży Miejskiej i ekipę medyczną.

Mam nadzieję drogi leon'ie, że rozwiałem Twoje spiskowe zamysły. Jeśli ktokolwiek ma jeszcze jakieś pytania odnośnie działalności SDS to odsyłam na stronkę www (wystarczy kliknąć na banner w moim podpisie), moje GG. Jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania także osobiście (można wpaść na trening SDS'u).

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
leon



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 24

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 6:41 pm    Temat postu: drogi Xander'ze Odpowiedz z cytatem

Wave Kurcze, przepraszam, ale znowu zwracam sie tylko do jednego zainteresowanego, taki juz jestem.
Mowisz, Xander, ze SDS Team to nie firma, wiec przetargow byc nie musi i - niestety - mylisz sie. Przetargi musza byc zawsze, jezeli zamowienie dla danego podmiotu w ciagu roku przekracza odpowiednia sume podana w Euro w danym dniu, itd.... Wiec mylisz sie, ze biorac pieniadze z budzetu miasta za swoje uslugi, ktore, jak mowisz, sa na dalszym planie, ale sa!!! nie podlegasz przetargom. Podlegasz, chyba, ze Centrum Kultury zatrudni Was na etat...Dlatego tez moje drugie pytanie brzmialo, ilez tych "obstawek" w ciagu roku robicie. Z tego, co mowisz, troche tego jest, wiec moze jednak podlegasz ze swoim ugrupowaniem pod Ustawe o Zamowieniach Publicznych, bo tak sie to fachowo nazywa. Ciesze sie, ze Vip-y,- nie wiem, kurde, jakie moga byc Vip-y w Knurowie,- maja swoich "opiekunow" lub "anilow strozy" w osobach Czworki s SDS-u. Zawsze to lepiej pokazac mieszkancom, kto tu rzadzi... Widac, bez sensu wynajmowac do ochrony imprez firme z Gliwic, jezeli sa takie orly w rodzimym miescie, A moze na odwrot...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
autosteyr



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Xander: To chyba w tym roku na Dniach Knurowa, przez ten deszcz, było spokojnie(j)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka