Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Po co nam Palikot?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SLD nigdy! pochodne wszystko czerwonej hołoty tfu!
Za ich czasów były największe przekręty.

PO dużo gadają a G robią. Jak PiS był u władzy to bruździli im non stop żeby nic nie mogli zrobić, a jak oni są u władzy to ktokowiek podniesie głos sprzeciwu to nazywają to sabotażem, paranoja. W USA wybory to sieczka ale kto przegrał po wyborach z honorem ustępuje miejsca a te dzieci tego nie potrafią za to duży minus.

PiS dużo propagandy i słabe pomysły oraz katastrofalny soujsz z śmiesznym LPR. Ale ich osłowie zamieszani są w mniejszą ilość afer niż osły z PO, więc są mniejszym złem.

PSL śmieszne nie wiadomo co, zbieranina osłów różnych ugrupowań, z resztą przy każdej zmianie rządzącej partii sporo osłów zmienia logo swojego koryta. Do jednego wora razem z LPR, tymi od Leppera, nawet nazwy zapomniałem bo to takie sezonowe partie.

Tak myślałem czy nie lepiej by były polikwidować te marionetkowe partie i podział stworzyć na zasadzie, lewo, prawo, liberał, socjal i przedewszystkim raz wybierasz stronę a nie skaczesz na ten kwiatek gdzie więcej pyłku. Tylko że wybory by zmieniały komplet osłów ale każde ugrupowanie miało by stałą liczbę miejsc, choć znając naszych wtedy by sie pewnie nigdy w niczym nei dogadali :/
Czemu u nas terroryści nie atakują budynków rządowych ehh :/ mielibyśmy nowych bohaterów narodowych Razz
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian87pl napisał:
SLD nigdy! pochodne wszystko czerwonej hołoty tfu!
Za ich czasów były największe przekręty.



Jasne... a Ty jesteś autorytetem w tych sprawach i oczywiście wszystko wiesz na ten temat... Dancing Dancing Super Dancing Dancing Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że wszystko - polityka to G, a co G to nie tykaj - i tyle w tym temacie.

A że obywatelskim obowiązkiem jest głosować więc idę wybrać mniejsze zło bo jeszcze nie miałem okazji zagłosować na kogoś lub na coś co szczerze wybrałem z przekonania.

Ale wiem że starym złodziejom już nie dam szansy, bo nowi złodzieje nie są tak wyrafinowani i powinni mniej szkód narobić.
A tak w ogóle to najchętniej bym zamnkął ten cyrk na kółkach. Może anarchia by nie była aż tak szkodliwa jak oni.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jimi



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 612
Skąd: Knurów - Mieszka I

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paskud napisał:
damian87pl napisał:
SLD nigdy! pochodne wszystko czerwonej hołoty tfu!
Za ich czasów były największe przekręty.



Jasne... a Ty jesteś autorytetem w tych sprawach i oczywiście wszystko wiesz na ten temat... Dancing Dancing Super Dancing Dancing Dancing



a co może tak nie było?
Może nie to już nie te samo SLD co kiedyś, ale mnie jakoś nie przekonują.
PiS ma u mnie duży minus za popieranie ojca rydzyka no i za to że są tam Kaczyńscy... jakoś ich nie potrafię ścierpieć.
PO miało trochę wpadek z korupcją ale jak na razie wychodzą z tego nie tyle osłabieni co nawet wzmocnieni..

A co do opozycji to PiS wcale lepsze nie jest od PO..

aaa PSL jeszcze, przydała by się tam świeża "krew".

Dyskusja rozgorzeje jeszcze bardziej bo każdy popiera inną partię.. ja wybrał bym mniejsze zło czyli PO, ewentualnie dać szansę SDPL.
_________________
You say Bruno Mars, I say Guns'n Roses
You say Hannah Montana, I say nirvana
You say Owl City, I say Bon Jovi
You say Taylor Swift, I say AC/DC
You say Justin Bieber, I say Fuck You
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu słuchałem Tuska, który w Londynie obiecywał emigrantom, że załatwi te sprawy, które najbardziej przeszkadzają obywatelom. Wydawałoby się, że właśnie komisja „przyjazne państwo” jest powołana do takiej pracy, czyli tworzeniu ustaw mających na celu ułatwienie życia Polakom. Ale kiedy na jej czele stanął Palikot, który do owego momentu nie wadził mnie wcale – to zacząłem się poważnie zastanawiać czy czasem PO nie napotkało takiego samego muru jak PiS przy próbach zmian dostępności do zawodów prawniczych. Teraz widząc czym owa komisja się zajmuje – wypada tylko upić się pędzonym bimbrem i strzelić sobie w łeb legalną bronią.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palikot przyprawia o mdłości PiSiorów Mr. Green .
Ten gość jest niesamowity .Kasa . ekscentryzm ,wolność Super .Bawi się w politykę i rozśmiesza społeczeństwo swoimi pomysłami a drugą połowę doprowadza do szału Smile.
Polityka to oglądalność , palikot kreuje się na pierwszoplanowego aktora .Ciekawe czy sam zostanie producentem , czy będzie dalej grał tam gdzie gra Wink
Zastanawia mnie jedna rzecz Think , dopuści Macierewicz Palikota aby tą szopkę z " megakomisją " uczynił jeszcze bardziej śmieszną .

PiSać bo PalikOt na topie Mr. Green , szkoda tematu na czysto polityczne przepychanki .Piszcie o Palikocie jak w temacie .

Po co nam Palikot ?
Jak słyszę w tv "Palikot" to wiem że wskaże na jakiś problem którym nikt nie chce się babrać lub politycy chcą coś ugrać , a że jest śmiesznie .......
Wolę jak jest śmiesznie niż głupio ( PIS , Samoobrona , LPR Not talking ) to nie było śmieszne .

Palikot to debeściak ?
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malybrat



Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew opiniom PiSowców jest to inteligentny facet. Mowi co mysli i nie boi sie poruszac roznych drazniacych kwestii. W nosie ma wszystkich i wszystko - nie boi sie nikogo. Jak go wyrzuca z PO zrobia duzy blad. Moze czasem troche przesadza jednak porusza te sprawy ktorych inni sie po prostu boja (dbajac o swoj wizerunek).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z PO go nikt nie wyrzuci, ponieważ założył by w mig swoją partię do której bez problemu znalazł by setki członków. Platforma ma bardzo poparcie dzięki właśnie niemu;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palikot pomylił estradę z sejmem. Olał komisję, której jest szefem. Ważną komisję i mocno firmowaną przez premiera. Ale nikt go się z PO nie pozbędzie nie dlatego, że jest jej twarzą ale pewnie za dużo wie. A szkoda dla polityki i dla PO. Obecnie pokazuje, że i PiS ma swoich Palikotów w postaci Macierewicza, który nie dopuszcza Go do zespołu, który „bada” sprawę tragedii 10 kwietnia. I robi to nieudolnie, ośmieszając powagę Sejmu RP. Pod tym względem robi dobrą robotę. Ale czy pozytywne epizody są w stanie przykryć lata psucia standardów polityki?
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ale czy pozytywne epizody są w stanie przykryć lata psucia standardów polityki?".
Kto pamięta co działo się jeszcze rok czy dwa lata temu ? .Tym bardziej ludzie którzy polityką się nie interesują.

Myślę że liczy się tu i teraz .

Niestety coraz więcej ludzi widzi to co chce widzieć .Złego kontrowersyjnego Palikota a co dzisiaj zrobił Macierewicz wykorzystał rodziny ofiar katastrofy do tego aby społeczeństwo zmiękczyć i wzbudzić litość co w konsekwencji znowu odbije się na Palikocie - taka gra Mr. Green .Ja się nie dałem nabrać Shame on you , pomimo wielkiego współczucia dla rodzin , dali się wmanewrować w rozgrywkę Palikot VS Macierewicz .

Ktoś mądrzejszy powinien to wszystko jak najszybciej skończyć .
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie p.Palikot jest motorem napędowym tego nudnego sejmu. Próbuje inicjować działania, wskazuje groteski i absurdy polskiego prawa i zasad oraz obyczajów. Krytykuje konserwatywne podejście i moim zdaniem dobrze, bo nie można stać w miejscu. Szkoda tylko, że takich posłów jest nie ma więcej. Większość to trzęsące portkami pionki, bojące się wychylić - a od czego są posłowie?
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
Dla mnie p.Palikot jest motorem napędowym tego nudnego sejmu.
wolałbym aby Sejm RP pozostał nudny. Było wesoło za Leppera i na dobre nam to nie wyszło. Poza tym, że wiemy aby już na takich clown'ów nie oddawać głosu.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za Leppera było głupio a nie wesoło .Teraz jest śmiesznie .
Tak czy siak Palikot kiedyś pójdzie na swoje ( nowa partia ) , jest poprostu niewygodny i dla swoich i innych opcji politycznych - mówi to co widzi .
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy rzeczywiście pajace polskiej polityki są tak bardzo użyteczni. PiS i PO urządzają sobie wojenki naszym kosztem. Zamiast pisać ustawy, analizując dane czy spotykać się z ludźmi w terenie powołują niepotrzebne zespoły, bawią się w celebrytów, tańczą z gwiazdami i Bóg wie co jeszcze. Ale zgodnie z przysięgą poselską dobro i pomyślność obywateli winno być dla nich najwyższym nakazem. A jak jest?

Z ostatnich dni…

Macierewicz powołuje specjalny zespół. Palikot chce się dołączyć. Zespół unika Palikota. Palikot urządza konferencje prasowe, briefingi i wszystko co spełnia Jego żądze parcia na szkło. Ile procentowo czasu i energii mu to zajmuje? Czy dobro i pomyślność obywateli jako najwyższy nakaz da się czasowo w grafiku Palikota lub Macierewicza i innych im podobnych zmieścić?

Tymczasem zwykły człowiek w Knurowie: nie może zarejestrować firmy w jednym okienku jak mu obiecano, biegnie wyjaśnić sprawy w Urzędzie Skarbowym mimo, że wszystko zrobił wg instrukcji. No ale US zamiast sprawę ułatwiać to mu utrudnia bo prawo na to pozwala a żądza władzy urzędnika musi być zaspokojona. Idealny problem dla Komisji Przyjazne Państwo - przewodniczący: Janusz Palikot.

Kto ma poprawiać prawo skoro posłowie zajęci są wojną Polsko – Polską, którą prezes PiS obiecał skończyć? I tak ów firmy nie rejestruje, spłaca fikcyjne długi, które naliczył US a Jego znajomi, którzy mieli u Niego pracować nadal bezskutecznie szukają zatrudnienia.

Tym się kończą harce na estradzie, która powinna być świątynia prawa a nie cyrkiem dla ubogich jak nie z Lepperem to z Palikotem na czele.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
patrycju5z napisał:
Dla mnie p.Palikot jest motorem napędowym tego nudnego sejmu.
wolałbym aby Sejm RP pozostał nudny. Było wesoło za Leppera i na dobre nam to nie wyszło. Poza tym, że wiemy aby już na takich clown'ów nie oddawać głosu.


Jak takie porównania robisz to faktycznie nie o ma o czym tuttaj rozwamiac.

Pozdrawiam.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka