Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadek w Nieborowicach
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 11:09 am    Temat postu: Wypadek w Nieborowicach Odpowiedz z cytatem

Słyszałem przed chwilą w RMF-ie że w Nieborowicach na wysokości zjazdu(z mostu) do sielanki z ulicy Rybnickiej zderzyły się dwa samochody które spłoneły i niestety zgineła jedna osoba.Czy wie może ktoś coś więcej.
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nadkomisarz Zdzisław Dratwa ze śląskiej drogówki powiedział PAP, że kierujący oplem corsą zjechał na przeciwległy pas uchu i zderzył się oplem vectrą. Obydwa samochody spłonęły.
Na miejscu zginął kierujący corsą, kierowca vectry został przewieziony do szpitala. "Prawdopodobnie życiu tego kierowcy nie zagraża niebezpieczeństwo, ale nie mamy jeszcze szczegółowych informacji na temat jego stanu zdrowia" - zaznaczył nadkom. Dratwa.

Droga po wypadku została zamknięta. Policjanci poprowadzili objazd przez Knurów. Tak będzie jeszcze prawdopodobnie przez dwie godziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dla czego ale gdy wsiadam do samochodu to mam ochotę żegnać się z bliskimi Sad posiadam prawo jazdy od 1991 roku wiele kilometrów pokonuję rocznie samochodem po Polsce(i nigdy nie uważałem sie i nie uważam za super kierowcę) to co widzę na naszych drogach porostu mnie przeraża chamstwo brak kultury to że każdemu się śpieszy.Posiadam CB radio i uszy mi więdną jak słyszę z jaką kulturą odzywają się do siebie kierowcy po prostu porażka Sad ostatnio gdy wracałem samochodem z Nowego Sącza(na wysokości Brzeska) wyprzedził mnie na podwójnej ciągłej przedstawiciel handlowy z Kamisa powiedziałem mu przez radyjko że lepiej pięć minut pózniej i w całości niż wylądować w czarnym worku a gość mi na to...pięć minut pózniej stówka mniej...bez komentarza Dontknow koleżanki i koledzy wsiadając do samochodu zapominamy że jesteśmy tylko ludzmi zapominamy że w naszych domach ktoś na nas czeka Zona,mąż,dzieci rodzina itd.itd.kończąc ten temat życzę Wszystkim użytkownikom dróg zawsze szczęsliwych powrotów do domu naprawdę nie warto gnać na złamanie karku w ślepej pogoni za pieniądzem bo gdy uda nam się przeżyc wypadek to na łużku szpitalnym mówimy sobie...jaki ja byłem głupi,bezmyślny,ale cieszę sie że Żyję...... ŻYCIE JEST BEZCENNE.....
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corsa jadąca od strony Rybnika zjechała na przeciwny pas i uderzyła w Vectrę. Samochody staneły w płomieniach, ktoś z Corsy nie zdążył wysiąść i się spalił razem z autem.
Zdarzenie maiło miejsce gdzieś na Rybnickiej koło baru Sielanka (obok wiaduktu).

Narazie tyle mi wiadomo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DEMON



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 270
Skąd: z piekła

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zjeździe z wiaduktu w stronę Gliwic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wypowiedziach widzę że mój apel to rzucanie grochem o ścianę!!!
POWODZENIA Sad
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carbon



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 460
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety,większość kierowców uważa się za najlepszych,do czasu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.gliwice.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art2876,tragiczny-wypadek-w-nieborowicach.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wheelwright



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzychu_Bravura napisał:
Nie wiem dla czego ale gdy wsiadam do samochodu to mam ochotę żegnać się z bliskimi :( posiadam prawo jazdy od 1991 roku wiele kilometrów pokonuję rocznie samochodem po Polsce(i nigdy nie uważałem sie i nie uważam za super kierowcę) to co widzę na naszych drogach porostu mnie przeraża chamstwo brak kultury to że każdemu się śpieszy.Posiadam CB radio i uszy mi więdną jak słyszę z jaką kulturą odzywają się do siebie kierowcy po prostu porażka :( ostatnio gdy wracałem samochodem z Nowego Sącza(na wysokości Brzeska) wyprzedził mnie na podwójnej ciągłej przedstawiciel handlowy z Kamisa powiedziałem mu przez radyjko że lepiej pięć minut pózniej i w całości niż wylądować w czarnym worku a gość mi na to...pięć minut pózniej stówka mniej...bez komentarza :dontknow: koleżanki i koledzy wsiadając do samochodu zapominamy że jesteśmy tylko ludzmi zapominamy że w naszych domach ktoś na nas czeka Zona,mąż,dzieci rodzina itd.itd.kończąc ten temat życzę Wszystkim użytkownikom dróg zawsze szczęsliwych powrotów do domu naprawdę nie warto gnać na złamanie karku w ślepej pogoni za pieniądzem bo gdy uda nam się przeżyc wypadek to na łużku szpitalnym mówimy sobie...jaki ja byłem głupi,bezmyślny,ale cieszę sie że Żyję...... ŻYCIE JEST BEZCENNE.....



W pełni podzielam Twoją wypowiedź. Sam jestem PH i dużo czasu spędzam za kółkiem. 10-go listopada w Bielsku po nagłym hamowaniu gościu za mną zdążył się zatrzymać ale niestety ten za nim się zagapił. Skasował nową Yeti, Focusa za mną i tył mojej Octavii.
Są to ułamki sekund i dopiero po wszystkim zdajemy sobie sprawę jak łatwo stracić zdrowie lub życie. Mam również CB i zgadzam się z Tobą co do kultury innych kierowców. Nie warto czasami ust otwierać bo człowieka z błotem zmieszają.
Oczy dookoła głowy trzeba mieć i ograniczone zaufanie do wszystkich uczestników ruchu. Jest tyle samochodów na naszych kiepskich drogach, że nie warto gnać na złamanie karku. Pomyślmy o naszych bliskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carbon



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 460
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wheelwright napisał:
Krzychu_Bravura napisał:
Nie wiem dla czego ale gdy wsiadam do samochodu to mam ochotę żegnać się z bliskimi Sad posiadam prawo jazdy od 1991 roku wiele kilometrów pokonuję rocznie samochodem po Polsce(i nigdy nie uważałem sie i nie uważam za super kierowcę) to co widzę na naszych drogach porostu mnie przeraża chamstwo brak kultury to że każdemu się śpieszy.Posiadam CB radio i uszy mi więdną jak słyszę z jaką kulturą odzywają się do siebie kierowcy po prostu porażka Sad ostatnio gdy wracałem samochodem z Nowego Sącza(na wysokości Brzeska) wyprzedził mnie na podwójnej ciągłej przedstawiciel handlowy z Kamisa powiedziałem mu przez radyjko że lepiej pięć minut pózniej i w całości niż wylądować w czarnym worku a gość mi na to...pięć minut pózniej stówka mniej...bez komentarza Dontknow koleżanki i koledzy wsiadając do samochodu zapominamy że jesteśmy tylko ludzmi zapominamy że w naszych domach ktoś na nas czeka Zona,mąż,dzieci rodzina itd.itd.kończąc ten temat życzę Wszystkim użytkownikom dróg zawsze szczęsliwych powrotów do domu naprawdę nie warto gnać na złamanie karku w ślepej pogoni za pieniądzem bo gdy uda nam się przeżyc wypadek to na łużku szpitalnym mówimy sobie...jaki ja byłem głupi,bezmyślny,ale cieszę sie że Żyję...... ŻYCIE JEST BEZCENNE.....



W pełni podzielam Twoją wypowiedź. Sam jestem PH i dużo czasu spędzam za kółkiem. 10-go listopada w Bielsku po nagłym hamowaniu gościu za mną zdążył się zatrzymać ale niestety ten za nim się zagapił. Skasował nową Yeti, Focusa za mną i tył mojej Octavii.
Są to ułamki sekund i dopiero po wszystkim zdajemy sobie sprawę jak łatwo stracić zdrowie lub życie. Mam również CB i zgadzam się z Tobą co do kultury innych kierowców. Nie warto czasami ust otwierać bo człowieka z błotem zmieszają.
Oczy dookoła głowy trzeba mieć i ograniczone zaufanie do wszystkich uczestników ruchu. Jest tyle samochodów na naszych kiepskich drogach, że nie warto gnać na złamanie karku. Pomyślmy o naszych bliskich.



W 100% popieram Wasze wypowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby wszyscy mieli takie refleksje.... Ja również podpisuje sie pod apelem Krzycha:)
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem za odbieraniem prawka za poważniejsze przewinienia drogowe i nie trzeba będzie żadnych apeli Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego jak widzę w lusterku że jakiś koleś (99% przypadków) wyprzedza na 3, 4 czy 5-tego to po prostu nie puszczam (z naprzeciwka nie ustępuje). Z reguły to oni odpuszczają, nie chodzi mi o pokazanie że jestem szybszy czy że nie pękam itp. Moim zdaniem jak kolo się wystraszy czołowego z tirem czy osobówką i mocz mu poleci po spodniach to wyjdzie na jego zdrowie - psychiczne oczywiście. Pierwszym miejscem jakie przyszło mi do głowy to Rybnicka - światła nad A4 - kierunek Rybnik.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
Dlatego jak widzę w lusterku że jakiś koleś (99% przypadków) wyprzedza na 3, 4 czy 5-tego to po prostu nie puszczam (z naprzeciwka nie ustępuje). Z reguły to oni odpuszczają, nie chodzi mi o pokazanie że jestem szybszy czy że nie pękam itp. Moim zdaniem jak kolo się wystraszy czołowego z tirem czy osobówką i mocz mu poleci po spodniach to wyjdzie na jego zdrowie - psychiczne oczywiście. Pierwszym miejscem jakie przyszło mi do głowy to Rybnicka - światła nad A4 - kierunek Rybnik.


Strasznie glupie zachowanie jezeli kogos nieposcisz specjalnie a widzisz zagrozenie to powinno zabrac ci sie prawo jazdy bo sprawiasz jeszcze gorsze zagrozenie na drodzie jak ten gosciu co wyprzedza na 3ciego samowolka i ochota zemsty, glupota oraz zaciecie z jakim chce sie dac nauczke innemu kierowcy jest w tym kraju naprawde jednorazowa ale wlasnie z powodu takich zachowan jak twoje ginie co roku na drogach setki osob !!!
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
Strasznie glupie zachowanie jezeli kogos nieposcisz specjalnie a widzisz zagrozenie to powinno zabrac ci sie prawo jazdy bo sprawiasz jeszcze gorsze zagrozenie na drodzie jak ten gosciu co wyprzedza na 3ciego

Napisałem już że robię tak gdy widzę że ktoś z drogi robi sobie tor wyścigowy. Są oczywiście przypadki gdy puszczam dane auto, jednak dlatego że uważam że to był błąd kierowcy lub jakieś inne czynniki spowodowały dany manewr. Jak ktoś uważa że droga jest tylko jego i jest Panem i Władcą, Mistrzem Kierownicy, to zdaje mi się że przytemperowanie takich pajaców jest dobry posunięciem. Może coś zrozumią, nie jest sam na drodze przecież, i jak taki delikwent się wpycha na max-a to ja muszę mocno przyhamować a za mną przecież może być jakieś auto. Ale widzę Baron że w Niemczech piraci drogowi są uwielbiani i stawiani na piedestał.

EDIT: jak widzę że sytuacja grozi wypadkiem (subiektywne odczucie) to wpuszczam delikwenta.

Baron napisał:


samowolka i ochota zemsty, glupota oraz zaciecie z jakim chce sie dac nauczke innemu kierowcy jest w tym kraju naprawde jednorazowa ale wlasnie z powodu takich zachowan jak twoje ginie co roku na drogach setki osob !!!


Baronku Wave nie z powodu moich zachowań ale z powodu piratów drogowych, kierowców na drugim gazie itp. Czym szybciej to pojmiesz tym lepiej dla Ciebie, ja proponuje jeszcze przed 18-stką Wink
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka