Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycja nowego działu/folderu na forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 11:30 am    Temat postu: Propozycja nowego działu/folderu na forum Odpowiedz z cytatem

Witam

Na początek krótki wstęp. Ostatnio miałem dość ciekawą rozmowę na temat zakupów ciuchów na sezon zimowy dla syna. Znajoma poinformowała mnie o bardzo ciekawych ofertach.

Chwilę później wpadłem na następujący pomysł. Może by tak założyć temat przyklejony, dział/folder na forum z ciekawymi ofertami pod względem cenowym i jakościowym. Proszę o wypowiedzi. Dział mógłby się nazywać promocje. Nie mam na myśli kopiowania ofert z gazetek, lecz jeżeli wpadlibyśmy na jakiś produkt w ciekawej cenie, moglibyśmy się podzielić na forum tą informacją.

Oczywiste jest, że sam pomysł wpłynie pozytywnie na pozycje forum.

Ja mogę zacząć taką ofertą:

Real w 3 stawach:

Bajki na DVD Disneya w cenie 19,90. Między innymi takie tytułu: Wall-e. Ja kupiłem "101 Dalmatyńczyków". Moim zdaniem cena bardzo ciekawa a bajek Disneya to nie muszę reklamować.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm dziwne, że niema odzewu czyżby osoby przeglądające forum korzystały wyłącznie z zakupów on-line Smile.

Na pewno są wśród nas łowcy okazyjnych zakupów, zapraszam do ujawnienia się.

Ewentualnie skrytykujcie Smile, byle konstruktywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry Very Happy Mnie tam się podoba.

Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłbym stworzyć taki temat w dziale wolna dyskusja i go przykleić Smile chyba Admin nie miałby nic przeciwko Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XAVERY



Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 324
Skąd: Knurów/Gliwice

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za. Pomysł jest bardzo dobry Thumbsup
Można taki temat założyć w Poradniku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Mógłbym stworzyć taki temat w dziale wolna dyskusja i go przykleić Smile chyba Admin nie miałby nic przeciwko Wink


Sam podwieszony wątek to trochę kicha... ciężko będzie nad nim panować. Może lepiej zrobić w HydeParku dodatkowy dział... ale trzeba by go też pilnować, żeby nie było zbędnych dyskusji...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisze Tvardy może przemyśleć jego pomysł. Ponieważ przyklejony wątek jest ciężko przeglądać. Ja mam takie odczucia przynajmniej po wątku rowerowym. Przeszukiwanie wg dużej ilości wpisów jest też mało interesująca. W dodatku można by usuwać wpisy gdy okazja przestanie być okazją.

Oczywiście dziękuję za dobrą wole i przycholność lukas2401, wazelina dla moda musi być Smile.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Srednio w kazdym dniu w dziale ogloszenia pojawia sie 5 ogloszen z kosmetykami od konsultantek pewnych firm kosmetycznych. W jaki sposob temat z promocjami bedzie chroniony przed takimi atakami ? :p pytanie do kolegow modów
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
Srednio w kazdym dniu w dziale ogloszenia pojawia sie 5 ogloszen z kosmetykami od konsultantek pewnych firm kosmetycznych. W jaki sposob temat z promocjami bedzie chroniony przed takimi atakami ? :p pytanie do kolegow modów



Jeżeli jasno to nie zostanie powiedziane jako zabronione to mają prawo. Chyba, że zostanie zabronione i moderatorzy będą mogli wysyłać na ban-anowe wakacje... wtedy będzie trochę łatwiej i skuteczniej
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chciałem być taki dobry i już stworzyłem taki temat w dziale Wolna Dyskusja Wink zresztą jakby co to będzie go można usunąć. Stworzenie nowego działu to raczej prośba do Admina Smile ja osobiście zakazałbym umieszczania ofert typu Avon, Oriflame itp
Co do przeglądania wpisów to wątpię, żeby aż tak dużo ludzi wpisywało ciekawe oferty. Poza tym jeśli towar jest w promocji to najwyżej 2 tygodnie, a nie pół roku, więc ja nie widzę w tym aż tak dużego problemu, ale to nie ja decyduję przecież Razz
_________________


Ostatnio zmieniony przez lukas2401 dnia Wto Lis 17, 2009 1:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardziej chodziło o promocje w stylu okazyjnych cen, jakości produktu. Ogłoszenia gazetkowe są ogólno-dostępne w moim przekonaniu więc powtarzanie takich informacji mija się z celem.

Jeżeli była potrzebna pomoc w moderce nad tym tematem służę swoją osobą.

Tak dla przykładu podana okazja nabycia filmów dvd disneya dotyczy konkretnego Real'a i to jest moim zdaniem okazja cenowa, która powinna się znaleźć w nowo tworzonym dziale.

Update:

Czy Admin się wypowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
Srednio w kazdym dniu w dziale ogloszenia pojawia sie 5 ogloszen z kosmetykami od konsultantek pewnych firm kosmetycznych. W jaki sposob temat z promocjami bedzie chroniony przed takimi atakami ? :p pytanie do kolegow modów


lukas2401 napisał:
A ja chciałem być taki dobry i już stworzyłem taki temat w dziale Wolna Dyskusja Wink zresztą jakby co to będzie go można usunąć. Stworzenie nowego działu to raczej prośba do Admina Smile ja osobiście zakazałbym umieszczania ofert typu Avon, Oriflame itp
Co do przeglądania wpisów to wątpię, żeby aż tak dużo ludzi wpisywało ciekawe oferty. Poza tym jeśli towar jest w promocji to najwyżej 2 tygodnie, a nie pół roku, więc ja nie widzę w tym aż tak dużego problemu, ale to nie ja decyduję przecież Razz


Szczerze mówiąc to mi ten pomysł "nie leży" i to tylko z jednego prozaicznego powodu, o którym napisał Patrycju5z. A nie chce mi się pisać regulaminów, których i tak większość nie czyta. Obawiam się, że temat stanie się furtką do zamieszczania wszelakich ofert/reklam, które z założenia nie są dozwolone w Ogłoszeniach. Ale żeby nie było, że marudzę to na razie (na próbę) zostawmy ten wątek, który założył lukas2401 i zobaczmy jak się będzie rozwijał. Przepinam jednak go do Poradnika.

A tak przy okazji, uwaga dot. działu Poradnik - ma on dotyczyć tematów związanych z Knurowem i okolicą, więc porady typu: jak wyprać kanapę czy jaki kupić kabel do TV to się nadaje do działu Wolna dyskusja, bo nie ma to nic wspólnego z miastem.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
1964



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle tak samo jak Admin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remik19



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 450
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i powstał folder "Promocje" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka