Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Centralne ogrzewanie w spółdzielniach mieszkaniowych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz Magdziak



Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 96

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ankiety są jeszcze opracowywane więc trzeba jeszcze zaczekać. O tyle miła wiadomość, że bardzo dużo wróciło wypełnionych i to cieszy.
_________________
Instalacje elektryczne,pomiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz Magdziak napisał:
Ankiety są jeszcze opracowywane więc trzeba jeszcze zaczekać. O tyle miła wiadomość, że bardzo dużo wróciło wypełnionych i to cieszy.


Liczą głosy czy sami wypełniają za tych co nie oddali swoich ankiet.
Jak mnie zdenerwują to pójdę i poproszę o odszukanie mojej i sprawdzę czy ktoś nie kombinuje przy tym sprawdzaniu i przeliczaniu.
Żeby na koniec się nie okazało, że mają więcej ankiet niż lokatorów Smile
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Magdziak



Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 96

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spółdzielnia rozdała kilka tysięcy ankiet. Lokatorzy oddali już bardzo dużo wypełniony i jeszcze oddają. Nie da się wszystkiego sprawdzić w ciągu kilku dni.
Do Kizi: skoro musisz się wszędzie doszukiwać teorii spiskowych nie zawadzi sprawdzić. Myślę, że nie będzie z tym problemu.
_________________
Instalacje elektryczne,pomiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz Magdziak napisał:
Spółdzielnia rozdała kilka tysięcy ankiet. Lokatorzy oddali już bardzo dużo wypełniony i jeszcze oddają. Nie da się wszystkiego sprawdzić w ciągu kilku dni.
Do Kizi: skoro musisz się wszędzie doszukiwać teorii spiskowych nie zawadzi sprawdzić. Myślę, że nie będzie z tym problemu.


Ja nie doszukuję się wszędzie teorii spiskowych, nic z tego.
Ja nie mogę już patrzeć jak jesteśmy traktowani, olewani i ignorowani przez urzędników, którym się wydaje, że wszystko im wolno.
To nie chodzi tylko o LWSM ale i ratusz, służbę zdrowia.....
Jakby nie było to akurat LWSM pracownicy opłacani są z naszych pieniędzy i należy im to przypominać. Łaski nam nie robią. Zawsze mogą zmienić pracę jak im za ciężko.

32 lata mieszkam tu w Knurowie i od 32 lat płacę regularnie czynsz bez szemrania, ale już mnie trafia jak widzę co się dzieje w LWSM.
Ciągłe podwyżki czynszów. Teraz mają być zakładane jakieś ledowe oświetlenia. Po co nam takie drogie oświetlenia? Komu mamy tym razem dać zarobić wielkie pieniądze? Dziwię się innym lokatorom, że siedzą cicho i milczą.
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Magdziak



Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 96

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat podwyżek zależnych od LWSM nie było i jest szansa że i w przyszłym roku może być podobnie. A ledowe oświetlenie ma akurat przynieść oszczędności w zużyciu energii elektrycznej. Trzeba czasem trochę zainwestować, żeby mieć oszczędności. A jakie one będą okaże się po jakimś czasie i zależy, w przypadku bloków, od bardzo wielu czynników.
_________________
Instalacje elektryczne,pomiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
silos



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 136

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz Magdziak napisał:
Akurat podwyżek zależnych od LWSM nie było i jest szansa że i w przyszłym roku może być podobnie. A ledowe oświetlenie ma akurat przynieść oszczędności w zużyciu energii elektrycznej. Trzeba czasem trochę zainwestować, żeby mieć oszczędności. A jakie one będą okaże się po jakimś czasie i zależy, w przypadku bloków, od bardzo wielu czynników.


Przetarg ( o ile takowy w społdzielni istnieje) wygra Pańska firma ?
Przed inwestycją powinno być wyliczenie czy to się opłaci.
Odnosze wrażenie że " im ten Miś (czytaj oświetlenie LED) będzie droższy tym My więcej zarobimy ). Po czasie okaże się że to kolejny nietrafiony pomysł tak jak zamykane śmietniki.
Może LWSM rozpisze ankiete (znowu jakiś znajomy zarobi), i tak to się kręci .Jeżeli LWSM KNURÓW MA ZA DUŻO pIENIĘDZY NIECH OBNIŻY CZYNSZ .
_________________
http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/um3578_foto_829684.gif
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Magdziak



Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 96

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przetargu na Ledy nie ma tylko składane są oferty i LWSM wybiera najbardziej interesujące oferty.
A ja żadnej firm nie mam.
_________________
Instalacje elektryczne,pomiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech wreszcie wyjdzie "ustawa spółdzielcza" wystarczy jedno mieszkanie i już musi być wspólnota. Wszyscy zaoszczędzimy Smile

Koszt utrzymania spółdzielni jest dużo większy niż firmy zewnętrznej utrzymującej budynki, działającej w sprawach bieżących. Spółdzielcze prawo własności nieźle Very Happy albo jest się właścicielem albo nie. Musze uzyskać pozwolenie na ściankę działową czy też przestawienie zlewu/wanny o metr czy też założenie rolet zewnętrznych - kpina z prawa własności. Albo w sumie nie bo własnościowo spółdzielcze to nie nasze.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
Niech wreszcie wyjdzie "ustawa spółdzielcza" wystarczy jedno mieszkanie i już musi być wspólnota. Wszyscy zaoszczędzimy Smile

Koszt utrzymania spółdzielni jest dużo większy niż firmy zewnętrznej utrzymującej budynki, działającej w sprawach bieżących. Spółdzielcze prawo własności nieźle Very Happy albo jest się właścicielem albo nie. Musze uzyskać pozwolenie na ściankę działową czy też przestawienie zlewu/wanny o metr czy też założenie rolet zewnętrznych - kpina z prawa własności. Albo w sumie nie bo własnościowo spółdzielcze to nie nasze.


Właśnie dostałam zgodę na założenie rolet zewnętrznych, ważne do września ( 3 miesiące) ale....... no właśnie ale miałam mały wypadek i mam połamaną rękę w gipsie i chwilowo nie mogę zająć się roletami a czas mija.
Takie jest moje prawo do kawałka podłogi i kawałka działki na której postawiono blok.
Mieszkanie wykupiłam przed laty za inne pieniądze (nie za przysłowiową złotówkę) i byle pracownik spółdzielni więcej może niż ja. Może mi nakazać, zakazać, naliczyć, doliczyć......
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiziamizia napisał:

Mieszkanie wykupiłam przed laty za inne pieniądze (nie za przysłowiową złotówkę) i byle pracownik spółdzielni więcej może niż ja. Może mi nakazać, zakazać, naliczyć, doliczyć......

Komuna to się zowie...
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna



Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 61

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast narzekać było przyjść walczyć o swoje prawa na Walne.
Wszyscy piszą i żalą się, a jak jest szansa coś zmienić, to wkładają głowy w kubeł. Jak wyglądało Walne w tym roku? Np. na WP II, 48 członków decydowało o całym osiedlu. Można więc twierdzić że LWSM w Knurowie jest wspaniała i super i mieszkańcom dobrze się wiedzie. Skąd więc to niezadowolenie.
Dla przykładu na Walnym Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej aż huczało. Proszę sonie poczytać na temat "Zabrzańskie Stowarzyszenie Mieszkańców" http://www.zsm-zabrze.pl/ lub http://nz24.pl/publicystyka/spoldzielcy-walcza-o-sprawiedliwosc/
_________________
Krystyna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna



Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 61

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie.
LWSM roznosi kolejne bo już trzecie w niektórym przypadku rozliczenia kosztów za centralne ogrzewanie za okres grzewczy 2012-2013.
Proszę napisać, jeżeli ktoś dostał kolejne poprawione rozliczenie.
Jakie różnice wystąpiły w opłatach.
_________________
Krystyna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie dostałam jeszcze ani jednego rozliczenia, ale dobrze wiedzieć że teraz nosza...

@kiziamizia to i tak dużo czasu. Ja dostałam zgodę na wymianę kaloryferów.... miesiąc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rfilo



Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 144
Skąd: Świńskie Miasteczko

PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krystyna napisał:
Mam pytanie.
LWSM roznosi kolejne bo już trzecie w niektórym przypadku rozliczenia kosztów za centralne ogrzewanie za okres grzewczy 2012-2013.
Proszę napisać, jeżeli ktoś dostał kolejne poprawione rozliczenie.
Jakie różnice wystąpiły w opłatach.

którego osiedla to dotyczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna



Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 61

PostWysłany: Nie Cze 29, 2014 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne poprawione rozliczenia pojawiły się na osiedlu WP II
_________________
Krystyna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 27 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka