Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czyżby zaczęła się już kolejna kampania wyborcza?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 11:21 am    Temat postu: Czyżby zaczęła się już kolejna kampania wyborcza? Odpowiedz z cytatem

Już od pewnego czasu zauważyłem, że wszelakie otwarcia, wydarzenia i ogólnie co się dzieje dobrego w naszym mieście firmuje swoją obecnością zastępca Prezydenta Miasta Knurów Pan Piotr Surówka. W związku z tym nasunęły mi się 2 pytania:
1) Czyżbyśmy już poznali kandydata na Prezydenta naszego miasta na kolejną kadencję?
2) Nie śledzę jakoś wnikliwie wydarzeń w naszym mieście ale wcześniej wszędzie był Pan Prezydent Adam Rams. Ostatnie jego wystąpienia jakie pamiętam to otwarcie mega inwestycji w Knurowie tj. Mc Donalda i kultowego filmiku o inwestorze w naszej strefie ekonomicznej chyba 2 dni przed wyborami. Czyżby z powodu braku możliwości kandydowania na kolejną kadencję zapał do "udzielania się na forum publicznym" trochę się zmniejszył?

Czy tylko ja to zauważyłem?

Od razu zaznaczę, że są to tylko moje przemyślenia oraz spostrzeżenia i nie zamierzam nikogo atakować ani obrażać tym postem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak proszę dać propozycję na kandydata przyszłego prezydenta bo na razie nie widzę zmiennika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecny prezydent może kandydować na jeszcze jedną kadencję, więc spoko luz - zapewne z tego prawa skorzysta.

A kandydaci się przecież pojawiali.

No i... nie ma ludzi niezastąpionych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka