Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na prezydenta Knurowa [Wybory 2018]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiadomo już kto kandyduje w obecnych wyborach? Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Czy wiadomo już kto kandyduje w obecnych wyborach? Dontknow


jest jeden nominant z PiSu
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W całej Polsce już walczą a w Knurowie nic. Sad a ten nominat to kto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
W całej Polsce już walczą a w Knurowie nic. Sad a ten nominat to kto?


https://www.facebook.com/Pawe%C5%82-%C5%BBak-Kandydat-na-Prezydenta-Miasta-Knur%C3%B3w-1967159163370244/?__tn__=HHH-R
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gafhproject



Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 64

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna zapytała na FB tegoż kandydacika o społeczne inicjatywy. Ten się chwali, że uczestniczył w pogrzebie największego fana drużyny fustalowej w Knurowie.
Nosz kur. przy takich osobach jestem pewien, że Rams wygra kolejne wybory. I chyba dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam na fb to ten Pan nie ma nawet programu wyborczego. Pyta się ludzi na fb o ważne rzeczy, żeby potem móc to wkleić w program wyborczy.
Cytat:
- Co Pan zrobił dla miasta ?
- Płaciłem podatki


Jestem poważnym kandydatem Wink Szkoda w ogóle tracić czasu na takie osoby, które nie mają pomysłu na miasto. Jeśli ja kandydowałbym na urząd prezydenta miasta to miałbym rozpisane co jest złe, co trzeba zmienić, czego brakuje i przede wszystkim JAK zamierzam to zrobić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem czy Wy to widzicie ale koleś oficjalnie kpi z Knurowa i jego mieszkańców Very Happy
Przecież po jego pierwszym poście widać, że ON NIE JEST STĄD.
A w kolejnych jego wypowiedziach tylko to potwierdza Mr. Green

Ja już nie nie mieszkam w Knurowie ale jeżeli miałbym wybierać między takim typem a Ramsem to bym się nie zastanawiał, bo raczej wchodzić z deszczu pod rynnę się nie opłaca....
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma lepszego kandydata na prezydenta niż Pan Rams, nic bym nie zmieniał bo jest dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem inaczej... nie ma dobrego kandydata na to stanowisko...
ani Rams ani żaden inny...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
Powiem inaczej... nie ma dobrego kandydata na to stanowisko...
ani Rams ani żaden inny...

Żeby stwierdzić czy kandydat jest doby czy nie to musi w ogóle być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan Niezbędny



Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
Moim zdaniem nie ma lepszego kandydata na prezydenta niż Pan Rams, nic bym nie zmieniał bo jest dobrze.

Dobrze? Zależy dla kogo, może dla ciebie, który ma dobrą posadkę dzięki prezydentowi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Adam Rams wypalił się już po pierwszej kadencji. Człowiek nie ma kompletnie pomysłu na rozwój naszego miasta. Jako sołtys w małej wsi nadałby się idealnie, ale na prawie 40 tysięczne miasto już na pewno nie. Poza miękkimi inwestycjami miasto nie rozwija się w ogóle na szerszą skalę. Nie występuje żadna strategia rozwoju naszego miasta. Tak jak śpiewał Grzesiu Markowski, który zresztą został kilka lat temu zaproszony podczas obchodów Dni Miasta: ".. trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..". Teraz jest odpowiednia na to pora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan Niezbędny napisał:
Lolek napisał:
Moim zdaniem nie ma lepszego kandydata na prezydenta niż Pan Rams, nic bym nie zmieniał bo jest dobrze.

Dobrze? Zależy dla kogo, może dla ciebie, który ma dobrą posadkę dzięki prezydentowi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Adam Rams wypalił się już po pierwszej kadencji. Człowiek nie ma kompletnie pomysłu na rozwój naszego miasta. Jako sołtys w małej wsi nadałby się idealnie, ale na prawie 40 tysięczne miasto już na pewno nie. Poza miękkimi inwestycjami miasto nie rozwija się w ogóle na szerszą skalę. Nie występuje żadna strategia rozwoju naszego miasta. Tak jak śpiewał Grzesiu Markowski, który zresztą został kilka lat temu zaproszony podczas obchodów Dni Miasta: ".. trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..". Teraz jest odpowiednia na to pora.


Nic o mnie nie wiesz, się nie wypowiadaj bo posadki mi nie załatwił i WIESZ że faktycznie jest ona ciepła ale ze względu na warunki... A ja nie siedzę i nie pierdze w stołek... W której części miasto się nie rozwija Szczyglowice? A może osiedla? Myślę rozbudowie infrastruktury, jak masz wizję to startuj.. A poza tym chciałbyś żeby w knurów ie rządził PiS albo inne Kukizy, daj spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczyna się sezon utyskiwania na Prezydenta a jak przychodzi do wyborów to i tak wygra. Dlaczego? Bo ludzie są z Niego zadowoleni. Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan Niezbędny



Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
Jan Niezbędny napisał:
Lolek napisał:
Moim zdaniem nie ma lepszego kandydata na prezydenta niż Pan Rams, nic bym nie zmieniał bo jest dobrze.

Dobrze? Zależy dla kogo, może dla ciebie, który ma dobrą posadkę dzięki prezydentowi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Adam Rams wypalił się już po pierwszej kadencji. Człowiek nie ma kompletnie pomysłu na rozwój naszego miasta. Jako sołtys w małej wsi nadałby się idealnie, ale na prawie 40 tysięczne miasto już na pewno nie. Poza miękkimi inwestycjami miasto nie rozwija się w ogóle na szerszą skalę. Nie występuje żadna strategia rozwoju naszego miasta. Tak jak śpiewał Grzesiu Markowski, który zresztą został kilka lat temu zaproszony podczas obchodów Dni Miasta: ".. trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..". Teraz jest odpowiednia na to pora.


Nic o mnie nie wiesz, się nie wypowiadaj bo posadki mi nie załatwił i WIESZ że faktycznie jest ona ciepła ale ze względu na warunki... A ja nie siedzę i nie pierdze w stołek... W której części miasto się nie rozwija Szczyglowice? A może osiedla? Myślę rozbudowie infrastruktury, jak masz wizję to startuj.. A poza tym chciałbyś żeby w knurów ie rządził PiS albo inne Kukizy, daj spokój.


Wiem kim jesteś i znam kilka informacji na twój temat. Jesteś blisko związany z obecnym prezydentem, więc nie dziwi mnie wcale twoje zadowolenie względem jego osoby. Dla mnie nie jest istotne z jakiej partii jest prezydent miasta. Najważniejsze jest, aby miał wizję na jego rozwój i ciekawy plan działania. Jeśli tym będzie wstanie mnie przekonać to niezależnie od tego czy będzie z członek Platformy czy Pisu będzie miał mój głos. Niestety obecny prezydent Rams uważa, że rozwój miasta polega na wyremontowaniu kilkuset metrów drogi bądź chodnika i na tym można zbierać laury. To jest stanowczo za mało, aby dobrze rządzić 40 tysięcznym miastem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TadeuszWielki



Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 159

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam na Wilsona. Nie dość, ze ciemno jak w d... to się zapadniemy za parę miesięcy przez zgodę Ramsa dla KWK - na wszystko.
Na tego pana ja nie zagłosuję. Ani na radnego Barchanskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka