Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O SDS słów kilka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 9:42 pm    Temat postu: O SDS słów kilka Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!

Chciałbym w tym miejscu przybliżyć nieco Studium Sztuk Walk I Samoobrony Dju Su oraz to czym się zajmujemy.

Do rzeczy więc...

W czasie ostatnich kilkunastu lat prowadzenia własnej szkoły kung fu, Mistrz Janusz Kropiwnicki (7 dan) dodatkowo wyspecjalizował się w pracy z dziećmi, dbając nie tylko o ich umiejętności w samoobronie, ale i o ich ogólny rozwój fizyczno - duchowy. Metody zajęć z najmłodszymi są sprawdzone, bezpieczne i dostosowane do możliwości psychicznych i fizycznych dzieci. Zakres techniczny jest wzbogacony o elementy ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami małej akrobatyki. Jest to prosty i maksymalnie skuteczny system technik obronnych, opierający się na wzmocnieniu i pobudzeniu podstawowych odruchów obronnych człowieka oraz wzmocnieniu fizyczno - duchowym, aby zapewnić skuteczność w stresie nawet osobie zaskoczonej i mało wytrenowanej.
Szybki do nauczenia program szkoleniowy jest opracowywany indywidualnie dla każdej grupy adeptów, również dla osób, które nigdy nie ćwiczyły żadnych form walki, także kobiet i osób starszych.
becnie są to zajęcia samoobrony oraz kursy samoobrony oparte na bazie:

* Combatu
* Boksu
* Kung Fu Chan Shaolin Si
* Samoobrony Dju Su
* Judo

Nasi instruktorzy posiadającą wysokie stopnie mistrzowskie Polskiej Federacji Sztuk Walki oraz International Budo Federation IBF.

Więcej informacji możecie znaleźć na naszej stronie internetowej http://www.sds.knurow.com

Wszelkie pytania dotyczące SDS możecie zadawać tutaj lub na PW korzystając z formularza do wysyłki maili lub numerów gg zamieszczonych na naszej stronie w dziale kontakt.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
DarcyDark



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Oczywiście na samym początku pozdrawiam Xandra :> Musiałam niestety założyć nowe konto, bo zapomniałam poprzedniego nicka, ale nie może mnie tu zabraknąć, prawda? Tak więc jestem :] Xander przedstawił to wszystko od strony osiągnięć i spraw technicznych, ja natomiast chciałabym Wam polecić treningi z punktu widzenia uczestnika. Do Studium chodzę już czwarty rok i muszę przyznać, że jeszcze nigdy mi się nie nudziło, bo zajęcie są niezwykle urozmaicone, przeplatane najróżniejszymi technikami, treningiem siłowym, a także elementami duchowymi, które prowadzą do wewnętrznego spokoju i samodyscypliny. Nasze treningi są dla każdego… Przez lata przewijała się tam masa ludzi…jedni chodzili miesiąc, dwa, a inni chodzą nadal, tak jak ja. Tu po prostu trzeba się odnaleźć. Poznałam tu wiele wspaniałych osób na które zawsze mogę liczyć. Nawet, gdy mam masę roboty, to zawsze przychodzę, bo tu odzyskuję harmonię i zdecydowanie poprawiam sobie nastrój. Mamy świetną atmosferę, klimat. Co tu więcej mówić – zdecydowanie polecam odwiedzenie Nas :>

Serdeczne pozdrowienia dla całej Ekipy Smile

Darcy Dark (I.)
_________________
Crawling to my glass prison
A place where no one knows
My secret lonely world begins...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ja tam chodzę już 7 lat i mam zamiar uczestniczyć kolene 7 albo i wiecej. Dla mnie treningi są świetnym momentem do wyciszenia sie, do zapomnienia o codziennych progblemach, to tu mogę się spotkać z przyjaciółmi. SDS to nie tylko spotkania z kolegami\koleżankami ale również ciężka praca fizyczna, bo jak wiadomo "trening czyni mistrza", lecz każdy trenuje w miarę swoich możliwości. Łączymy elementy walki z różnych stylów co czyni nas skuteczniejszymi, ponieważ jesteśmy przygotowani do obrony w każdej sytuacji.


Co tu dużo mówić treningi to wielka frajda!!

<pewnie dużo namieszałem ale nigdy z polaja dobry nie byłem>

Pozdrooo...BLESS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cvaniaceq



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 127
Skąd: swiat i okolice

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siema!
Wasze opinie na temat SDS brzmia bardzo pozytywnie. Fakjnie ze w naszym miescie cos takiego ma miejsce!
Pozdrawiam
cv_
_________________
LEPIEJ WIDOCZNY - WIDOCZNIE LEPSZY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SDS działa już od 14 lat w Knurowie z tym, że dopiero od kilku lat mam możliwość wykorzystania różnych mediów do raklamy SDS.

Ja trafiłem do Mistrza Kropiwnickiego z pewnym bagażem doświadczeń w innych sztukach walki. Zostałem przyjęty bardzo serdecznie, Mistrz wykorzystał moje umiejętności i ukierunkował mnie na właściwy stylowi SDS "tor treningowy". Co więcej zaszczepił mi pewnego bakcyla, który tak głęboko zakorzenił się we mnie, że nie potrafię sobie wyobrazić zaprzestania treningów, nawet przerwa wakacyjna przyprawia mnie o zawrót głowy.
Sztuki walki dla mnie to nie tylko ciężki trening fizyczny, to także filozofia i styl życia, bez nich na nic się nie przydadzą umiejętności fightera. Sztuki Walki to mój sposób na stres, poprawę kondycji psychofizycznej, ale przede wszystkim to sposób na nudę i świetny relaks. Sztuki Walki uczą dyscypliny (nie tylko młodych ludzi, ale i starszych), samozaparcia w dążeniu do określonego celu oraz wytrwałości i systematyczności, o którą w czasach mamienia nas przez tysiące zbędnych gadżetów bardzo trudno.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was drodzy forumowicze do udziału w treningach i sprawdzenia siebie.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Chciałam odwołać się do wcześniejszych wypowiedzi naszych forumowiczów i z pewnością podzielam ich zdanie. Nie chodzę jakoś specjalnie długo na treningi, ale zawsze chciałam na coś takiego chodzić no i wkońcu mi się udało. Treningi są świetnym momentem do odbiegania od codziennej rzeczywistości jaka nas otacza. Przychodzimy tam by się wyciszyć, uczyć się nowych rzeczy, a przede wszystkim sprawdzić samego siebie, swoje własne możliwości.. Mam zamiar chodzić tam tak długo jak na to przyszłość pozwoli, szkoła mi w tym nie przeszkodzi;) mimo że matura tuż tuż Very Happy. Jeżeli ktoś chce sprawdzić siebie, poprawić kondycję, nauczyć się wielu przydatnych w życiu rzeczy zapraszamy serdecznie.

Patka.

Dowiedz się kim jesteś, i pozostań sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka