Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ministerstwo wódki i śledzia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do autorów petycji o usunięcie lokalu.
1) Jak funkcjonowaliście, gdy 30m dalej była dyskoteka? To wam nie przeszkadzało?
2) Dlaczego tak napastliwie "ciśniecie" ministerstwo jak kredens śląski wcale taki cichy nie jest (10x głośniejszy od ministerstwa jak mają tam wesele)
3) W tym rejonie znajduje się też inny ogródek piwny, dlaczego jego nie zamykać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
Pytanie do autorów petycji o usunięcie lokalu.
1) Jak funkcjonowaliście, gdy 30m dalej była dyskoteka? To wam nie przeszkadzało?
2) Dlaczego tak napastliwie "ciśniecie" ministerstwo jak kredens śląski wcale taki cichy nie jest (10x głośniejszy od ministerstwa jak mają tam wesele)
3) W tym rejonie znajduje się też inny ogródek piwny, dlaczego jego nie zamykać?


Bardzo logiczne pytania. Co do Kredensu to potwierdzam, że jak są wesela to bez zamknięcia okien w domu nie zaśniesz. Jest to uciążliwe głównie latem, bo wtedy w restauracji są pootwierane okna, więc nie jest to nagminne. Z Ministerstwem jest podobnie. Nie wylewajmy dziecka z kąpielą. A LWSM zachowuje się jak Piłat - my umywamy ręce. Dają zgodę, a jak ktoś zaprotestuje (zawsze się ktoś taki znajdzie) to są w stanie od razu zmienić decyzję o 180 stopni. To jest nie profesjonalne, nikt nie jest w stanie prowadzić biznesu w taki sposób. A i właściciele lokalu także powinni reagować, gdy klienci zachowują się nieprawidłowo. Po prostu: rozsądek i odpowiedzialność obu stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie otrzymalem odpowiedzi od autorow wiec ponawiam pytania
Pytanie do autorów petycji o usunięcie lokalu.
1) Jak funkcjonowaliście, gdy 30m dalej była dyskoteka? To wam nie przeszkadzało?
2) Dlaczego tak napastliwie "ciśniecie" ministerstwo jak kredens śląski wcale taki cichy nie jest (10x głośniejszy od ministerstwa jak mają tam wesele)
3) W tym rejonie znajduje się też inny ogródek piwny, dlaczego jego nie zamykać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 80
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
Nie otrzymalem odpowiedzi od autorow wiec ponawiam pytania
Pytanie do autorów petycji o usunięcie lokalu.
1) Jak funkcjonowaliście, gdy 30m dalej była dyskoteka? To wam nie przeszkadzało?
2) Dlaczego tak napastliwie "ciśniecie" ministerstwo jak kredens śląski wcale taki cichy nie jest (10x głośniejszy od ministerstwa jak mają tam wesele)
3) W tym rejonie znajduje się też inny ogródek piwny, dlaczego jego nie zamykać?


1 Wyli z drugiej strony ,dlatego się przeprowadziłem z kap.woj na jn
2 Wesela są raz na tydzień lub dwa tygodnie
3Tamtego jakoś nie słychać

Poza tym chyba też tam chodzisz jak tak bardzo ci na MWIS zależy .
_________________
Jeśli mówisz za moimi plecami, to jesteś w dobrej pozycji by pocałować mnie w d*pę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodze do takich lokali, lecz mieszkam na Kapelanów (obok knajpy) i jakoś nie jest uciążliwy dla mnie ten lokal. To, że wesela są raz w tygodniu to znaczy, że można sie wydzierać do któreś w nocy? To chcecie ten spokój czy nie? Dlaczego jeden lokal ma być zwolniony z ciszy nocnej? Skąd pewność, że wszyscy wracający i się wydzierający są z ministerstwa a nie z ogródka piwnego?

Ktoś zainwestował kupe kasy i wypowiedzenie umowy przez LWSM byłoby dla mnie chore, tak nie zachowują się partnerzy biznesowi, spółdzielnia wiedziała co tam powstanie więc nie bardzo rozumie tego zachowania. To, że ludziom nie będzie się ten lokal podobać wiedziałem już nawet przed otwarciem, osobą mieszkającym na tym osiedlu przeszkadzają nawet dzieci bawiące się pod blokiem to co dopiero knajpa....
Dla mnie nie chodzi o spokój, w moim odczuciu komuś bardzo nie podoba się konkurencja i chce ją brzydko wygryźć.

Jest to moje osobiste zdanie, nie jestem gościem tego lokalu i nie znam nikogo z MSiW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 80
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
Nie chodze do takich lokali, lecz mieszkam na Kapelanów (obok knajpy) i jakoś nie jest uciążliwy dla mnie ten lokal. To, że wesela są raz w tygodniu to znaczy, że można sie wydzierać do któreś w nocy? To chcecie ten spokój czy nie? Dlaczego jeden lokal ma być zwolniony z ciszy nocnej? Skąd pewność, że wszyscy wracający i się wydzierający są z ministerstwa a nie z ogródka piwnego?

Ktoś zainwestował kupe kasy i wypowiedzenie umowy przez LWSM byłoby dla mnie chore, tak nie zachowują się partnerzy biznesowi, spółdzielnia wiedziała co tam powstanie więc nie bardzo rozumie tego zachowania. To, że ludziom nie będzie się ten lokal podobać wiedziałem już nawet przed otwarciem, osobą mieszkającym na tym osiedlu przeszkadzają nawet dzieci bawiące się pod blokiem to co dopiero knajpa....
Dla mnie nie chodzi o spokój, w moim odczuciu komuś bardzo nie podoba się konkurencja i chce ją brzydko wygryźć.

Jest to moje osobiste zdanie, nie jestem gościem tego lokalu i nie znam nikogo z MSiW.


Jest 23:36 a ja muszę mieć zamknięte okno żeby cokolwiek obejrzeć w tv nie chcąc budzić domowników ponieważ w MWIS TV zapieprza na cały regulator no i jakieś pokrzykiwania jeszcze chyba jakiś mecz oglądają.


Cisza nocna obowiązuje wszystkich, ja mieszkam na przeciwko MWIS tak że mam gorzej od ciebie.

Nie chodzi o zamknięcie lokalu tylko żeby szanowny Pan właściciel się ogarnął, mija 22:00 do środka albo mordy w kubeł a jak się nie podoba to do domu, a nie tylko pieniążki liczyć i mieć wszystkich w dupie.

Żenada i wstyd co to za biznesmen który nie umie utrzymać porządku na własnym podwórku???

dobranoc.
_________________
Jeśli mówisz za moimi plecami, to jesteś w dobrej pozycji by pocałować mnie w d*pę...


Ostatnio zmieniony przez NOMAD dnia Sob Sie 26, 2017 12:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 80
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat wyczerpany ? czy wszyscy się poddali
_________________
Jeśli mówisz za moimi plecami, to jesteś w dobrej pozycji by pocałować mnie w d*pę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noc_na



Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 14

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 1:33 pm    Temat postu: Re: ministrestwo Odpowiedz z cytatem

Daleka jestem od zamykania pubów ale to co działo się pod MWIS niedawno wstrząsnęła mną bardzo...kłótnia kolo ogródka dwóch gości .kłótnia kończy się wchodzą do środka ...nagle z ministerstwa wybiega gość z tel przy uchu i drze się do niego prosząc w swoim "języku,"żeby ktoś przyjechał ...upływa kilka minut przed znów kłóci się tych dwóch ...podjeżdża facet wyskakuje z auta powala jednego i kopie tak ze ...ciarki mi po plecach przeszły. ..a do drugiego drze się w niebo głosy. I znów kopie powalone wcześniej na ziemię. ....może takie widoki większości nie przeszkadzają....i teraz pytam czy mamy czekać aż coś się wydarzy ???....nie jest to odosobniony wydarzenie niestety które mamy nieszczęście obserwować ...i jeśli wam nie przeszkadza to polecam zaprosić na miesiąc na imprezowanie do siebie ...spr reakcje sąsiadów 😆....a jeśli chcecie by M istniało załóżmy kamery z wizją na komendzie ...bo te na bloku to raczej atrapy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noc_na



Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 14

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co dalej z ministerstwem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD402



Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasa rządzi tym krajem i nic się w tym temacie raczej nie poprawi . Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NOMAD402 napisał:
Kasa rządzi tym krajem i nic się w tym temacie raczej nie poprawi . Sad


Nie tylko tym krajem... ale cały światem
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD402



Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HajerKnw napisał:
nie jestes pierwsza osoba od której słysze żale na tę melinę. jak mam rozumiec sprzedawana tam jest tylko wodka, ktora z mojej obserwacji jest obecnie pita glownie przez patologie, zreszta wbrew temu co sie powszechnie sadzi, Polacy pija bardzo malo. Stali bywalcy spelun nie zmienią przyzwyczajen, a ze lokal jest zapewnie drogi w utrzymaniu, za pare miesiecy pewnie bedziesz mial spokoj

a jak nie, to jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Sanepidy, pipy ( czy obsługa ma umowę o pracę).


No i się doczekałem Smile Smile Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noc_na



Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 14

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktos juz wie co sie otwiera zamiast ministerstwa?czyzby kolejna knajpa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka