Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Straż Wiej.. tfu Miejska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiadasz czuł się trzeźwy ? Tak jasne Sad, autor wątka jak zakładał ten temat to pewnie nadal był po spożyciu, bo jabym na trzeźwo takiego tematu nie poruszał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raqoo obseruję Cię na kilku tematach i jesteś bardzo cyniczny.
Czyżbyś nigdy nie popełniał błędów? Wszędzie każdego krytykujesz, ciagle jesteś na nie. Jestem ciekaw czy Tobie taka sytuacja się nie zdażyła?
Nie znam autora więc nei wiem czy był nawalony i miał głupi pomysł, czy tak jak ja po sylwestrze źle się czuł na drugi dzień i wydawało mu się że jeszcze jest podchmielony.
Życie nie jest białe i czarne, życie jest szare. I nie nam oceniać.

Autor ma rację takie rzeczy powinny być dostępne na komendzie, lecz nic na to nie poradzimy więc trzeba sobie inaczej radzić, ale też nie ma co obwiniać boguducha winnych Policjantów.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście powinno się wpisać w obowiązki policjantów komercyjną obsługę alkomatu, no bez jaj.
Jestem cyniczny wobec konsumpcyjno-żądaniowego podejścia do życia, ludzie powinni częściej używać mózgownicy.

Skutki upojenia alkoholowego upojenia są udokumentowane i jeżeli komuś się wydaje, że po wieczornej libacji następnego dnia rano funkcjonuje jak trzeźwy człowiek to napewno jest jeszcze pijany. W dodatku jeszcze ma pretensje do gliniarzy, mogli go wziąść na badanie krwi to by wiedział na pewno Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Olka69



Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 208
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upojenie alkoholowe ,a wypicie kilku kieliszkow to ogromna roznica....gdyby byl pod wplywem upojenia alkoholowego, nie poszedl na komisariat ,prosic o badanie alkomatem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz mnie w tym stanie przychodzą takie pomysły co się nie śniły fizjonomom Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raqoo - czy ktoś cię skrzywdził? Daj ludziom szansę. Czy Ty w podobnej sytuacji wsiadłbyś za kierownicę? A może podjechałbyś do pracy autobusem ... a wszelki wypadek. A może policja powinna pobierac np. 1zł za badanie alkomatem. Mogliby za to kupowac nowe ustniki - komercyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja następnego dnia po %% wieczorze jeżeli już korzystam wyłącznie z komunikacji publicznej, nie jestem na tyle głupi by łudzić się, że naukowo stwierdzone fakty na temat skutków alkoholu na organizm ludzki mnie nie dotyczą.

Badanie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu nic nie mówi o skutkach braku odpoczynku/regeneracji po długim procesie neutralizacji alkoholu, zresztą oczywiście się czepiam i wogóle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, masz rację w 100%. Applause odpoczynek, sen, indywidualne zdolności spalania alkoholu itp. Tylko nie o tym mówilismy. Chodzi o MOŻLIWOŚĆ przebadania się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amonbast



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 267

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.
ja miałem dzisiaj taki przypadek, mianowicie, wychodzę po obiedzie z restauracji BARBÓRKA i widzę na przejściu dla pieszych idealnie zaparkowany czarny ford fusion, nie da rady przejść po zebrach, więc wkurzony dzwonię pod 986 i relacjonuję dyżurnemu zaistniałą sytuację, miły pan odpowiada mi, iż w tym momencie nie dysponuje żadnym patrolem w okolicy i nie jest w stanie w najbliższym czasie wysłać nikogo w to miejsce, ale jeżeli mam taką prośbę to on zgłosi zajście na posterunek policji. ja grzecznie pytam czy policja podejmie jakieś środki, a on mi uparcie powtarza, iż nie może nic wysłać ale może to zgłosić na policję. podziękowałem panu i powiedziałem, że na policję to sam mogę zadzwonić. pytam wprost po kiego grzyba jest ta gówniata STRAŻ MIEJSKA znaczy WIEJSKA, za co biorą pieniądze, za to że złapią kolesia wychodzącego z psem bez smyczy, a może wlepią mandat za mycie auta pod blokiem. darmozjady za nasze pieniądze. ręce opadają.
pozdrawiam.
_________________
czas to zegar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem ze wzbudzę tak wielkie emocje w jednym z forumowiczów, początkowo miałem to olać ale.......
raqoo napisał:
Skutki upojenia alkoholowego upojenia są udokumentowane i jeżeli komuś się wydaje, że po wieczornej libacji następnego dnia rano funkcjonuje jak trzeźwy człowiek to napewno jest jeszcze pijany. W dodatku jeszcze ma pretensje do gliniarzy, mogli go wziąść na badanie krwi to by wiedział na pewno Smile

1) to nie była libacja, libacje to sobie możesz ty urządzić z kolegami
2) wieczorem byłem lekko podpity (jeśli rozróżniasz kape śmierci od lekkiego upojenia)
3) jeśli bym czuł/wiedział ze jednak na 100% mam % w sobie to napewno bez potrzeby bym nie pojechał na drugi koniec miasta na wycieczkę.
4) przezorny zawsze ubezpieczony
5) życzę ci abyś kiedyś przekonany o swoim stanie zdrowia wsiadł do samochodu i zatrzymała cie policja do kontroli... 2 man down (resztę bajki i twoje tłumaczenie ze byłeś przekonany ze jesteś trzeżwy sobie sam dopisz)
raqoo napisał:
Powiadasz czuł się trzeźwy ? Tak jasne Sad, autor wątka jak zakładał ten temat to pewnie nadal był po spożyciu, bo jabym na trzeźwo takiego tematu nie poruszał.

powiem krótko bo nie mam zamiaru gościu z tobą się wdawać w kolejne beznadziejne dyskusje (czytaj kłótnie) na tym forum
Jesteś BEZNADZIEJNY ! Swoją głupotą dorównujesz jednemu ze znanych tu forumowiczów

tyle co mam do powiedzenia w tym temacie Think
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:


tyle co mam do powiedzenia w tym temacie Think


Nie wydaje ci się, że mając rano w planie jazdę samochodem, to najlepszym wyjściem jest nie pić wieczorem wcale alkoholu?
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
Nie wydaje ci się, że mając rano w planie jazdę samochodem, to najlepszym wyjściem jest nie pić wieczorem wcale alkoholu?

to nie był taki super poranny szczyt np. godz 6 czy 8
Podróż miała się odbyć przed południem (godz.10:30) około 9:30 pojechałem na "kontrolę"
Odpowiadając na pytanie: poprostu tak wyszło tego dnia Dontknow
pierwszy raz mi się tak zdażyło (mam prawko od 3 lat) ze dzień przed planowaną podróżą wypiłem nieznaczną ilość alko. Ponieważ jestem jeszcze niedoświadczonym 3-letnim kierowcą, który dużo się nasłuchał o jeżdzie na podwójnym gazie, zrobiłem to co opisałem...
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że zawsze można nie pić, ale jeśli już się tak zdarzyło to lepiej jechać na komisariat się zbadać niż jechać autem mając w sobie %.
Chciałbym, żeby więcej ludzi postępowało tak jak Danirad Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może od razu powiedz Danirad ile wypiłeś i ukróci to przypuszczenia.
Choć ulotność alkoholu jest bardzo zależna od człowieka lecz da to jakiś obraz.

Dobrze postąpiłeś idąc na badanie, bo większość się nie przejmuje i jedzie.
Ci co mają kilka promili też zawsze sie tłumaczą że czuli się trzeźwymi, byli tak nawaleni że nie widzieli różnicy.

I znowu sztuczne szukanie winnego. Ani Danirad ani na pewno Policja nie jest winna temu że mamy biedny kraj i sytuację taką jak opisano.

Jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy, ale dobrze umieć się przyznać do błędu.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i w SM są zmiany.

Patrole straży miejskiej również na rowerach

Zmotoryzowane i piesze patrole straży miejskiej są teraz wspierane przez strażników na rowerach. 7 rowerów komenda miała od kilku lat. Nie korzystano z nich jednak, bo strażników było za mało.

- Teraz w 18-osobowej grupie strażników siedmiu tworzy patrol rowerowy. Ich wyjazdy są uzależnione od pogody - mówi Andrzej Daroń, komendant knurowskiej straży miejskiej. Rowerowe patrole zobaczymy przede wszystkim w okolicach parków i placów zabaw. Najczęściej zdarza im się zatrzymywać pijących pod chmurką.


JH
Dziennik Zachodni

http://www.dziennikzachodni.pl/aktualnosci/301642,knurow-patrole-strazy-miejskiej-rowniez-na-rowerach,id,t.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka