Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samowolka UM, Straży Miejskiej i Targowiska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 7:16 pm    Temat postu: Samowolka UM, Straży Miejskiej i Targowiska Odpowiedz z cytatem

Pisze tutaj ponieważ od wczoraj zaobserwowałem bardzo ciekawe zjawisko patologii jaka panuje w UM, Straży Miejskiej i u zarządcy targowiska ale od początku.
Wczoraj jadę na targ, patrzę i parking od ul. Szpitalnej zawalony zniczami, kwiatami itp. pierdołami. Wjeżdżam i oczywiście nie ma gdzie zaparkować (30% parkingu zajęty zniczami, kolejne 20% dostawczakami i reszta samochody). Lawiruje przez tłum ludzi którzy chodzą po parkingu robiąc zakupy i myśle sobie "kurde, tutaj stoją to czyżby był cały targ zajęty handlującymi że aż nie ma ich gdzie pomieścić? Super!, lepszy wybór będę mieć na zakupach!" Wyjeżdżam z parkingu (przy wyjeździe jeszcze ochrzan od sprzedających po co wjeżdżałem na parking) i parkuje na żwirze obok PWiK. Wysiadam z auta, ide na "stary targ", wchodze a tam pusty plac, jedynie osoby co handlują codziennie. Myśle sobie "o co tu chodzi"? Pytam się pierwszego handlującego dlaczego tutaj nie mogą przyjść z tymi zniczami jak jest miejsce tylko tam? Nie znają na to odpowiedzi. Wracam się i patrze na bramie wisi tabliczka "zakaz handlu poza terenami targowiska" więc łapie za telefon i dzwonie do UM. Odbiera Pani i pytam przez telefon czy parking jest terenem targowym a ona że absolutnie nie więc grzecznie ją poinformowałem że jest zawalony zniczami a plac na targu pusty, nie ma gdzie zaparkować. Pani powiedziała że poinformuje firme która się zajmuje targowiskiem i zrobią z tym porządek. Dzisiaj znowu jadę na targ, patrzę a na parkingu 2x więcej zniczy, myśle sobie o co tutaj chodzi? Wchodzę na stary targ,plac pusty, pod wiatą pusto więc łapie za telefon i dzwonie do straży miejskiej a tutaj odpowiedź "od poniedziałku do piątku mogą sobie stać na parkingu ale Pan sie nie martwi, w sobote znikną". Zdziwiony pytam ale dlaczego na parkingu jak jest plac pusty? Pan odpowiedział taka wola mieszkańców. Zdziwiony myśle sobie kurde, to od czego jest straż miejska? Czyli wolą mieszkańców można łamać prawo? Czy jak zaparkuje na zakazie to też unikne mandatu bo wolą mieszkańca jest tam parkować? Dlaczego UM nic o tej woli mieszkańców nie wie? Może wie ale robi z siebie głupka? Dlaczego nie można zrobić jednego targu tylko jak plac jest pusty to wywalać na parking? Przecież to jest jakaś paranoja. Dlaczego wydaliśmy kilka milionów na budowę wiaty która jest kompletnie nie użytkowana w takich sytuacjach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę to sprawa jest poważna i niezrozumiała. Wychodzi na to, że osoby, które mają szczególne przywileje są bardziej traktowani od zwykłych obywateli. Od samego początku widzę jakie zachowanie kroi się w naszym mieście. Czyżby straganiarze zapłacili władzy knurowskiej za ich nietykalność, a władza zabroniła cokolwiek integrować Straży Miejskiej w tej sprawie?? ... Myślę, że sprawę można byłoby zgłosić do szerszego grona. Może telewizja albo jakieś media. Oczywiście nie mówię tu o Ramsowskim Przeglądzie Lokalnym, bo on jak zwykle nie doszuka się w tej kwestii nic złego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Ramsiarzy mógłbym wytłumaczyć mi tą całą sytuację?? Jeśli nie dostane wytłumaczenia do wieczora jutro będę musiał zawezwać do Knurowa telewizję, która będzie musiała nagłośnić do jakiś wykroczeń lub przestępstw, bo nie wiem dokładnie do czego to przyporządkować chodzi w naszym mieście. Przypomnę o sytuacji o jakiej nie dawno słyszałem. Knurowska Straż Miejska ścigała ludzi, którzy powiesili jeden plakat w niedozwolonym miejscu!!! Dziwne, że to ich tak bardzo przeszkadzało, a sytuacja w knurowskim targowiskiem już im nie przeszkadza. Nie mam nic przeciwko do handlującym ludziom tylko przeciwko nielegalnym działaniom oraz niesprawiedliwości jaka dzieje się w Knurowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujek Władek napisał:
Czy ktoś z Ramsiarzy mógłbym wytłumaczyć mi tą całą sytuację??

Za chwilę Cię zaskoczą, że zrobili konsultacje społeczne. Wpłynęły 3 głosy (śwagra od zniczy, jego żony i kierowcy dostawczaka) no i UM ZWNM się pochylił nad wolą mieszkańców))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nowy targ cały pusty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek007



Dołączył: 30 Paź 2015
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lis 05, 2015 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujek Władek napisał:
Z tego co widzę to sprawa jest poważna i niezrozumiała. Wychodzi na to, że osoby, które mają szczególne przywileje są bardziej traktowani od zwykłych obywateli. Od samego początku widzę jakie zachowanie kroi się w naszym mieście. Czyżby straganiarze zapłacili władzy knurowskiej za ich nietykalność, a władza zabroniła cokolwiek integrować Straży Miejskiej w tej sprawie?? ... Myślę, że sprawę można byłoby zgłosić do szerszego grona. Może telewizja albo jakieś media. Oczywiście nie mówię tu o Ramsowskim Przeglądzie Lokalnym, bo on jak zwykle nie doszuka się w tej kwestii nic złego.


i jak Pawełku zamówiłeś tą telewizje z Korwinem? tfuu w końcu za kim Ty teraz jesteś? Korwin? Maciek? Kukiz ? czy Pis?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Pią Lis 06, 2015 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawełek007 napisał:
wujek Władek napisał:
Z tego co widzę to sprawa jest poważna i niezrozumiała. Wychodzi na to, że osoby, które mają szczególne przywileje są bardziej traktowani od zwykłych obywateli. Od samego początku widzę jakie zachowanie kroi się w naszym mieście. Czyżby straganiarze zapłacili władzy knurowskiej za ich nietykalność, a władza zabroniła cokolwiek integrować Straży Miejskiej w tej sprawie?? ... Myślę, że sprawę można byłoby zgłosić do szerszego grona. Może telewizja albo jakieś media. Oczywiście nie mówię tu o Ramsowskim Przeglądzie Lokalnym, bo on jak zwykle nie doszuka się w tej kwestii nic złego.


i jak Pawełku zamówiłeś tą telewizje z Korwinem? tfuu w końcu za kim Ty teraz jesteś? Korwin? Maciek? Kukiz ? czy Pis?


Może załatwiłem może nie, ale nie wiem co do tego ma tutaj Korwin, bo chyba coś ci się pomyliło, być może masz mnie za jakąś inną osobę. Jeśli masz jakąś prywatną sprawę do mnie to proszę byś skontaktował się ze mną w postaci prywatnej wiadomości i możemy się spotkać w cztery oczy i jeśli masz jakieś zastrzeżenia do mojej osoby to możemy sobie to osobiście wyjaśnić. Widzę, że mocno odbiegasz od tematu, którego jest tutaj główna dyskusja, czyżby tak bardzo bałeś się tych ataków, że próbujesz znaleźć zastępczy temat? Człowieku opanuj się, bo robisz za dużo szumu. Nie jestem żadną osobą publiczną byś zaczął cokolwiek o mnie pisać tym bardziej, że piszesz totalne kłamstwa nie związane w ogóle z moją osobą. Zauważyłem, że niedawno założyłeś konta na tym forum. Czyżby twoja aktywność na tym forum na być tylko i wyłącznie spowodowana atakami na moją osobę? Jeśli tak to chyba w sądzie spotkamy się szybciej niż znajdziesz dobrego prawnika? Ja na twoim miejscy zakończyłbym tą twoją szopkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka