Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowska brygada zwalcza zło w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 10:46 am    Temat postu: Zaproszenie Odpowiedz z cytatem

Nastoletnim mieszkańcom Knurowa, Pyskowic, Sośnicowic, Toszka, Gierałtowic, Pilchowic i Rudzińca oraz Wielowsi, czyli gmin Powiatu Gliwickiego polecam poniższą ofertę knurowskiego Stowarzyszenia Cztery Pory Roku Smile
Zgłaszajcie się !

Link do oferty: https://docs.google.com/forms/d/1VIT_rfSBt0rQ8d-kAGUJJHAttElaWOVNvIx4912FHvo/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR1xXIW_VFwxLG1bqvC5IkUu_vDy_ncZLfittWK_RPBVdDn82g6t5qbqL68

*a, jeśli nie ma tu nastolatków, to z pewnością są ich rodzice, rodzeństwo, znajomi, itp. - przekażcie im info

Wav
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W imieniu knurowskiego Stowarzyszenia Cztery Pory Roku proszę o wsparcie:

finansowe - w formie przelewów
i/lub promocyjne - udostępniając zbiórkę.

Każda złotówka pomoże!

Szczegółowe info przeczytacie, gdy klikniecie w poniższy link:
https://zrzutka.pl/7z8nhe

Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 3:28 pm    Temat postu: info od mojej firmy Odpowiedz z cytatem

OŚWIADCZENIE
2019-02-24

Niniejszym, Aneta Nowak – Właścicielka Biura Detektywistycznego DAMkA, oświadcza że wie z czym i wobec kogo zalega oraz ile.

Nie potrzebujemy - i knurowskie SCPR również - durnych wpisów gdziekolwiek od osób, które chcą w ten sposób tylko i wyłącznie wykazać się umiejętnością znajdywania informacji, a także zdyskredytować nas i właścicielkę.

Ponadto, gdyby wszyscy nasi klienci płacili w terminie za zlecenia, które dali Anecie, to nie byłoby sytuacji w kontekście finansowym, w jakiej prywatna detektyw się znajduje. Na chwilę obecną ich zaległość w sumie to blisko 20 tysięcy złotych.

Jednocześnie informujemy, że każdemu, kto nam zalega (niezależnie od kwoty), założymy sprawy w Sądzie, by w końcu otrzymać zaległości.

*Pieniądze zbierane przez knurowskie Stowarzyszenie Cztery Pory Roku będą przeznaczone na cele opisane w danej zbiórce i/lub z innego źródła, ale na cele statutowe organizacji pozarządowej.

I robimy nadal swoje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie projektu dotyczącego przeciwdziałania mowie nienawiści:

rekrutacja nastoletnich mieszkańców powiatu gliwickiego/liderów potrwa do końca marca br.

zbiórka pieniędzy potrwa do 12 kwietnia br.


Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post przeniesiony

Aneta Nowak napisał:
3 września br. w knurowskim Komisariacie Policji złożyłam zawiadomienie o przestępstwie dotyczącym zabójstwa (76-77-letniego) Romana Leśniaka z Knurowa.

Okaże się czy i co tutejsze organy ścigania ustalą…

Nie ukrywam, że w ostatnim czasie, na północy Polski, konsultowałam ów sprawę, bazując na poniżej wymienionym moim długim materiale, z emerytowanym Policjantem. Do sprawy podszedł obiektywnie i z dystansem, a w odpowiedzi powiedział mi, że doszło - po stronie organów ścigania zajmujących się sprawą na bieżąco - do zaniechania, błędów, że nie zrobili wszystkiego, co i powinni, i mogli, dlatego na chwilę obecną nie da się jednoznacznie stwierdzić czy to było samobójstwo, czy, np. zabójstwo.
I też to zeznałam, i jest w/w zdanie zaprotokołowane.


Na pewno przyda im się dość trochę czasu, ponieważ dołączyłam długi materiał, na podstawie tego, co zebrałam, począwszy od 14-15 lutego 2016 roku.

Policjant, który mnie przesłuchiwał w ramach w/w zawiadomienia zachował się w porządku, czyli tak jak powinien.

Moim zdaniem w/w Leśniak został zabity. Podałam też okoliczności i sprawcę...

_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2020 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy artykuł w Przeglądzie Lokalnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2020 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Ciekawy artykuł w Przeglądzie Lokalnym.


http://przegladlokalny.eu/news-4261-pl-umowa-z-detektywem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka