Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowska brygada zwalcza zło w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2016 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitan MAGIC napisał:
max napisał:
O jej... jacy jesteście złośliwi. Jak to łatwo oceniać będąc z boku i nie mając pojęcia jak to wyglądało. Zrobili co mogli.... więc po co płacić za dalszą usługę, skoro prawdopodobieństwo sukcesu jest już znikome. Ot, i tajemnica.
Dajesz do zrozumienia wszystkim, że knurowskie biuro detektywistyczne jest do niczego i nie potrafi rozwiązać powierzonej sprawy do końca. I kto tu jest złośliwy?


Oczerniać innych jest łatwo kiedy jest się anonimowym prawda ?
Może przedstaw się człowieku z imienia i nazwiska jeżeli masz minimum honoru.

Nie trudno chyba zauważyć, że rocznie na świecie znika w niewyjaśnionych sytuacjach wiele tysięcy osób... i nie każdego udaje się odnaleźć nawet przy zatrudnieniu najlepszych biur oraz zaangażowaniu policji wojska itd.

Twierdząc, że knurowskie biuro jest do niczego również stwierdzasz, że knurowska policja jest do niczego i wiele innych osób, która zaangażowały się.

A Ty co zrobiłeś aby pomóc odszukać tego człowieka ?
Podrapałeś się po nosie podczas czytania artykułu i to wszystkie pewnie.

Ale oceniać czyjąś pracę - oczerniać jest łatwo.
Pewnie dowartościowałeś się, poczułeś się lepiej...

Gratuluje poziomu i kultury.
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawę dotyczącą poszukiwań zaginionego Romana Leśniak moje biuro było zaangażowane społecznie... Nie wzięłam ani grosza.
I nie o kwestie finansowe tu chodzi...
Pomimo tego, że od jakiegoś czasu nie mamy pozwolenia na zaangażowanie się w poszukiwania, to jeśli trafimy na zaginionego, to oczywiście zrobimy to, co należy, niezależnie od tego czy komuś się to podoba czy nie.

Hejterzy niech myślą sobie, co chcą, skoro nie mają nic lepszego do roboty jak właśnie hejtowanie mnie... Ja robię swoje!

Za chwilę będę rozwiązywać knurowskie zaginięcie sprzed 50-ciu lat. To nie będzie łatwe zadanie. Rodzina zaginionego chce naszej pomocy. Również w tą sprawę moje biuro będzie zaangażowane społecznie. Szczegóły podam niebawem i liczę na współpracę Smile

Dzięki za dotychczasową pomoc tym, którzy pomagają! Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 11:45 am    Temat postu: historyczna zagadka Odpowiedz z cytatem

Od kilku m-cy ustalam co się stało z zaginionym 70-letnim Bolesławem Nowak z Myśligoszcz.

Info znajdują się w artykule PL pod linkiem: http://przegladlokalny.eu/detektyw-rozwikla-zagadke-sprzed-50-lat

Sprawa nie jest prosta, chociaż dotychczas dość trochę ustaliłam, a z Waszej strony, jeśli ktoś coś wie, proszę o pomoc odnośnie funkcjonowania ORMO - najlepiej patrolu szczygłowickiego - w 1967 roku...

Jedno jest pewne - z zaginionym coś, ale nie wiem na 100% co, zrobiło ORMO. Albo pobili go na śmierć i gdzieś na terenie miasta pozbyli się zwłok (może ktoś wie czy i gdzie były takie miejsca zwłaszcza w części szczygłowickiej), albo pobili go, ale nie na śmierć, ale dostał głuchoniemoty, następnie gdzieś go przetrzymali - w jakimś zakładzie specjalnym - w którym rozchorował się na gruźlicę płuc, a w połowie listopada 1967 roku przywieźli go do Szpitala Psychiatrycznego w Rybniku jako NN (wiem, że wtedy mieli takowego pacjenta, ale nie wiadomo na 100% czy chodzi o naszego zaginionego). Zaginiony mógł być NN, ponieważ w październiku 1967 roku Posterunek Milicji Obywatelskiej odesłał jego dowód osobisty do MO Człuchów.

Zgłaszać się można do mnie na priv bądź e-mailowo: sekretariat@damka.biz lub telefonicznie: 0 609 108 694.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Sro Cze 29, 2016 12:19 pm    Temat postu: info od BDD Odpowiedz z cytatem

Przypominamy, że…

nadal szukamy SPRAWCY/SPRAWCÓW zdarzeń, do których doszło najpierw 2 stycznia 2016 roku pomiędzy północą a 3.00 nad ranem, później 11 lutego 2016 roku kilka minut po godzinie 18.00.

Za pierwszym razem doszło do spalenia w sumie kilkunastu kontenerów na śmieci w kilku punktach na terenie miasta Knurów, tj. przy ulicy: Wilsona 16 i 18, Sokoła 1, 1-go Maja 2 i 7, Batorego 6 oraz Mieszka I 1 i 3, a za drugim razem spalił się kontener i sporo śmieci w śmietniku przy ul. Szpitalnej 8 w Knurowie.

*Pomiędzy wyżej wymienionymi zdarzeniami również na terenie osiedla Szczygłowice podpalono kontenery na śmieci.

Minęło kilka miesięcy…

Dotychczas ustaliliśmy, że po stronie sprawcy stoi kilku młodych mężczyzn, ubierających się w dresy, którzy – bardzo możliwe, że – są z osiedla Kolonia w Knurowie. Jak dotąd w tamtej części miasta do tego rodzaju zdarzeń nie doszło oraz mamy info, że to może być ktoś właśnie stamtąd, ale ci, którzy znają ich, nie wskażą tych osób, ponieważ obawiają się o swoje zdrowie/życie.

Zwracamy się z prośbą – do każdego, kto coś wie w sprawie - o informacje, które pomogą nam w przeprowadzeniu kolejnych czynności detektywistycznych.

Zapewniamy anonimowość!

Z góry dziękujemy za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani detektyw z koloniji sprawcy a skąd pani ma niby te informacje a może to dresiarze z osiedla?A jak tam sprawa herbatek zaginionych sprawca się znalazł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Pani detektyw z koloniji sprawcy a skąd pani ma niby te informacje a może to dresiarze z osiedla?A jak tam sprawa herbatek zaginionych sprawca się znalazł?


1. nie mogę podać źródła, skąd mam takie a nie inne info;
2. sprawa w toku - i przypominam, że nie o herbatę chodzi, a o bezprawne dorobienie klucza do drzwi lokalu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Pani detektyw z koloniji sprawcy a skąd pani ma niby te informacje a może to dresiarze z osiedla?A jak tam sprawa herbatek zaginionych sprawca się znalazł?


... również to może być właśnie sam 'krzysiu' Wink
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 3:40 pm    Temat postu: międzynarodowo... Odpowiedz z cytatem

Dawno tu nic nie pisałam... zajęta byłam... ale dziś pochwalę się jedną sprawą... Smile

Kończę polsko-rosyjskie zlecenie, nad którym pracowałam od kilku m-cy.

Wynajął mnie obywatel Rosji, abym ustaliła miejsce pobytu jego byłej żony i ich dwójki dzieci.

Sprawa ta do zwyczajnych nie należy i to nie tylko, dlatego że jest o charakterze międzynarodowym… Pojawił się wątek porwania rodzicielskiego i nielegalnego pobytu w Polsce wśród Rosjan.

Zebrałam niezbędne dowody dla klienta, między innymi w Warszawie w ciągu ostatnich dwóch dni, dzięki którym – poprzez organy ścigania – będzie mógł ściągnąć dzieci do siebie. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
durdzi



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 92

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewna kobieta gdzieś z zapadłej wioski w Rosji miała męża tyrana i okrutnika
Regularnie ciulał ją i dwójkę małych dzieci Dochodziło nawet do molestowania dzieciaczków Lokalne władze nie chciały kobiecie pomóc. Tym bardziej że mąż miał powiązania z wierchuszką. Żadnej pomocy znikąd.
Zdarzyła się okazja że kobieta mogła ucieć od psychola i schronić się u znajomych Rosjan w Polsce Zaczęła normalnie żyć a rebiata powoli zapominali o koszmarze. Dopóki słynna knurowska brygada nie odnalazła nieszczęśników i nie zakablowała do psychola. Kobieta teraz będzie szyć rękawiczki z Chodorkowskim na syberii a dzieciaczki mamusi już nie zobaczą
A teraz pani Aneto niech mi Pani udowodni że zmyślam


Ostatnio zmieniony przez durdzi dnia Pią Sie 12, 2016 10:11 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj pani Aneto czy wszystko pani przemyślała?Czy znowu się pani bezsensownie lansuje i robi krzywdę rodzinie?Ale klient dobrze zapłacił napewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, że coś się dzieje, można ogłosić w końcu sukces (przecież złodziej herbaty nadal nieuchwytny), jest kasa na zusy a to, że komuś się zrobiło niedźwiedzią przysługę to się nie liczy. Lans we wsi i portfolio zadowolone... Jakie miasto taki detektyw...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Sob Sie 13, 2016 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@durdzi, krzysiu i rss20: faktycznie, nudzi Wam się w Knurowie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bartie



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 81

PostWysłany: Sob Sie 13, 2016 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rss20 napisał:
Ważne, że coś się dzieje, można ogłosić w końcu sukces (przecież złodziej herbaty nadal nieuchwytny), jest kasa na zusy a to, że komuś się zrobiło niedźwiedzią przysługę to się nie liczy. Lans we wsi i portfolio zadowolone... Jakie miasto taki detektyw...


... po co tyle złośliwości ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
durdzi



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 92

PostWysłany: Sob Sie 13, 2016 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aneto, Nie odpuszczę Pani. Gramy dalej.
Dzieci już są w drodze do zaślinionego lubieżnika Matka właśnie wysłuchała akt oskarżenia zastanawiając się czy kiedykolwiek zobaczy dzieci a Pani nadal jest dumna że zwalczyła zło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Sie 14, 2016 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak tam sprawa zaginionych herbatek?Jeszcze nie rozwiązana taki dobry detektyw z pani przecież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka