Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Apteka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorcia9998



Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 9

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 10:15 am    Temat postu: Apteka Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Dzisiaj odkryłam przypadkiem prawdopodobnie najtańszą aptekę w Knurowie. Mianowicie w tym nowym "centrum handlowym" przy machoczku. Byłam dziś bardzo mile zaskoczona. Dla porównania kupuję córce witaminy. Od zawsze płaciłem za nie w aptece na merkurach ok. 26 zł. A tam 19,99. Dla mnie to spora różnica. Dodatkowo w gratisie dostałam wodę morską do noska. Więc jeżeli ktoś miesięcznie sporo wydaje na lekarstwa to możliwe, że dużo zaoszczędzi Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo dobrze wiedzieć o taniej aptece w okolicy. Ja najtańszą jaką znalazłam to w Gliwicach na Zwycięstwa.

Porównanie cen z aptekami w Przyszowicach i Gierałtowicach:

Vitrum Calcium - Gliwice 19.90, Wioski - 39,00
Accard - Gliwice 5,70,Wioski około 8,00
Prenatal (swego czasu jak kupowałam) - Gliwice 32,00-36,00 na przestrzeni 1,5 roku, na wioskach i w innych aptekach powyżej 52,00

Ciekawe jak cenowo wygląda w tej aptece, o której piszesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze jeszcze trochę taniej jest w zdrovicie na szpitalnej. Kupowałem kiedyś herbapect dla dziecka , w centrum handlowym 17 a tam 14,50. Są tam w pobliżu 2 apteki i muszą się pilnować z cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej kupuję w św. Barbary na rogu Szpitalnej i Batorego Wink ceny często porównywalne z tymi na internecie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka