Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy ma ktoś stare zdjęcia Knurowa?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antonina_415



Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 3
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 9:41 pm    Temat postu: Czy ma ktoś stare zdjęcia Knurowa? Odpowiedz z cytatem

Robię prezentację o naszym mieście i potrzebuję zdjęcia różnych zakątków Knurowa z dawnych lat. Najlepiej od lat 60 - 70 do początku 2000, ale starsze i trochę nowsze także będą mile widziane. Znalazłam nieco fotografii w internecie, ale to nadal trochę mało. Najbardziej zależy mi na zdjęciu starego przedszkola przy ulicy Kazimierza Wielkiego, na miejscu którego stoi teraz C. H. U. Planeta (o ile dobrze pamiętam było to stare przedszkole) oraz zdjęciach uliczek, bloków, sklepów itp.

Jeśli ktoś dysponowałby jakimikolwiek fotografiami i mógłby przysłać na mój e-mail antonina415a@gmail.com lub dodać pod tematem, byłabym bardzo wdzięczna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka