Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmusz? nas do akceptowania gejów na si??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 1:33 pm    Temat postu: Zmusz? nas do akceptowania gejów na si?? Odpowiedz z cytatem

Ostatnie wydarzenia zmuszaj? mnie - osob? wzgl?dnie tolerancyjn? do wydania krzyku sprzeciwu a, ?e tylko w paru forach mog? co? od siebie napisa? plus prezentowanie swojego stanowiska w?ród znajomych to jet to krzyk zbyt cichy. Niedawno Irlandia potem USA w imi? wolno?ci zezwala na ma??e?stwa w obr?bie jednej p?ci. OK nie boli mnie to, ni zi?bi ni grzeje ale zaraz potem wszyscy nagle s? t?czowi. Z rado?ci, ze strachu czy po to by by? trendy? My?l?, ?e raduj? si? tylko geje.

Dla porz?dku wyja?niam, ?e s?owo gej wywodzi si? z j?zyka angielskiego gdzie kiedy? oznacza?o cz?owieka beztroskiego, weso?ka. Z czasem s?owo to zaadaptowano by zast?pi? inne wulgarne s?owa okre?laj?ce osoby homoseksualne. Okre?lenie gej jest stosowane wobec obu p?ci a nie tak jak w np. Polsce tylko wobec homoseksualnych m??czyzn. Ale to tyle dygresji.

Jestem obecnie pod wp?ywem serialu sense8 w re?yserii Wachowskich ze Straczy?skim do spó?ki. Jak same nazwiska mówi? w serialu jest troch? polskich akcentów. Uda?o si? Wachowskim zrobi? dobry serial na miar? tego czego si? od Nich oczekuje. Cho? nawet Wachowskim zdarzaj? si? potkni?cia jak przy "Jupiter Ascending". W sense8 potkni?ciem mo?e by? poziom promowania gejowstwa. Cho? to nie jest tylko potkni?cie ale promocja porównywalna z przemoc? jak? narzuc? ca?ej Europie nied?ugo.

Chcesz mie? lepsza prac?, ubiega? si? o przyj?cie na uniwersytet b?dziesz musia? milcze? lub g?o?no wbrew sobie deklarowa? postaw? tolerancyjn?. Tak ju? jest na tzw. zachodzie. Jak jeste? nietolerancyjny to jeste? rugowany towarzysko czy zawodowo. Czy terror ten s?u?y tolerancji? Jak b?dzie w Polsce?
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
opty

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam film Gra tajemnic, histori? jednego z najwybitniejszych umys?ów w dziejach nauki, którego nieolerancyjne spo?ecze?stwo doprowadzi?o do samobójstwa.
http://www.filmweb.pl/film/Gra+tajemnic-2014-644005
i ?wietny serial komediowy Nowoczesna rodzina
http://www.filmweb.pl/serial/Wsp%C3%B3%C5%82czesna+rodzina-2009-518115
Dobre lekarstwo na homofobi?.

W jakiej sprawie musisz milcze?? Co chcia?bys wyrazi?? Moim zdaniem powinni?my akceptowa? wszystkich ludzi jesli nie robi? niczego z?ego, szczególnie jesli nie krzywdz? innych ludzi. Czy geje kogos krzywdz??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy t?pienie osób które s? przeciwne homosiom, to nie jest nietolerancja ?
Powrót do góry
secundo

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:

Zale?y, jak s? przeciwne. Je?eli do tego stopnia, ?e musz? wkopa? gejowi do odbytu butelk? a? p?knie (jak w FR), to t?pi? surowo. Je?eli tak, ?e musz? obrazi?, upokorzy?, wy?mia? w twarz, t?pi?.
Powrót do góry
zonku

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy nie mówi? o przemocy, ale oni zakazuj?c nietolerancji, sami s? nietolerancyjni.
Powrót do góry
opty

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:

W jaki sposób to "t?pienie" si? odbywa? Czy jai? homofob pope?ni? samobójstwo prze?ladowany przez zwolenników tolerancji? Czy homofobów skazywano na kary wi?zienia, nakazywano leczenie i bito na ulicach czy traktowano z obrzydzeniem? Co sprawia ?e czujesz si? tak krzywdzony?
Powrót do góry
opty

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Znaczy nie mówi? o przemocy, ale oni zakazuj?c nietolerancji, sami s? nietolerancyjni.

Nikt ci nie ka?e gejów kocha?. W czym si? objawia twoja nietolerancja? Czy jesli kto? jest nietolerancyjny wobec niepe?nosprawnych, kobiet czy czarnych to te? to jest w porz?dku?
Powrót do góry
Jonas

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat nie dotyczy gejów i ich problemów w polskim spo?ecze?stwie bo o tym kto chce mo?e pogada? w innym, dedykowanym w?tku. Tu problem opisany przeze mnie tyczy si? ograniczania wolno?ci w imi? poprawno?ci politycznej wobec mniejszo?ci seksualnych. Ograniczanie wolno?ci s?owa w tak drastyczny sposób gdzie awans zawodowy b?dzie zale?a? od naszej postawy wobec gejów jest tak samo szkodliwy z punktu widzenia stosunków spo?ecznych jak i przemoc fizyczna cho? oczywi?cie o innym ci??arze gatunkowym.

Co do przytaczanego tu filmu przez horrrnet 2 - Gra Tajemnic to nie wiem z uwagi na co zosta? uznany g?ówny bohater jako najwybitniejszy umys?. Ka?dy kto by? w muzeum nauki w Londynie widzia? maszyny licz?ce nie mniej zaawansowane od tych stworzonych przez Turinga pochodz?ce ze wcze?niejszych okresów. Oczywi?cie inni ze wzgl?du na to, ?e by? gejem b?d? go gloryfikowa? nadmiernie pomijaj?c Zygalskiego, Ró?yckiego, Rejewskiego bez których Turing nie skojarzy?by algorytmów z mechanik?. Ale oczywi?cie Anglo-Saski ?wiat dyktuje kto jest najwybitniejszym umys?em, kto jest trendy a kto terroryst?. S? i tacy na s?owia?skiej ziemi, którzy b?d? robi? za papugi i przyczynia? si? do bezmy?lnego zabijania cywilizacji.
opty

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem temat "Zmusz? nas do akceptowania gejów na si??" dotyczy gejów. Nie dotyczy tego jaki wk?ad maja Polacy w rozszyfrowanie Enigmy. Z twojego postu wynika ?e to "t?pienie" polega na tym , ?e twój awans zawodowy zale?y od postawy wobec gejów. Do?c niejasne to okre?lenie. Na czym ta negatywna postawa mia?aby polega?? Gdyby? np. w czasie pracy plu? na wspó?pracownika bo on jest gejem to jestem za tym by ci? wywali? za to z pracy, a nie tylko blokowa? twój awans. Czy negatywna postawa wobec kobiet , niepe?nosprawnych lub czarnych te? powinna by? ca?kowicie tolerowana? Mo?e wi?c by? sprecyzowa? na czym ta twoja negatywna postawa wobec gejów ma polega??
O jakim "tak drastycznym ograniczeniu wolno?ci s?owa mówisz"? To znów ogólniki. Przy tak ogólnym stwierdzeniu u?ycie okre?lenia "drastyczne ograniczenie" brzmi bardzo niejasno. Porównanie tego zupe?nie niejasnego ograniczenia do przemocy fizycznej to ju? czysta propaganda.
Nie jestem fachowcem, podobnie jak ty by rozstrzyga? jak wielkim umys?em by? Touring. Jest to zreszt? do?? ma?o istotne i zupe?nie nieweryfikowalne. By? naukowcem wybitnym i nie sposób oceni? czy to libera?owie go przeceniaj? czy homofobi próbuj? umniejszy? jego zas?ugi i talent. Je?li mam si? pomyli? to wol? kogos przeceni? ni? niedoceni?, szczególnie je?li tworzone przez homofobów prawo doprowadzi?o go do samobójstwa. Insynuacje , ?e jego zas?ugi s? przeceniane bo by? gejem sa etycznie bardzo niebezpieczne.
Z tym "zabijaniem cywilizacji" to juz ca?kiem przesadzi?e?. Cywilizacja Europy to tolerancja. Jak mo?na uto?samiaj?c cywilizacj? z prawem do wyra?ania obrzydzenia wobec innych ludzi, którzy swoimi zachowaniami nie wyrz?dzaj? nikomu krzywdy. My?lisz, ?e w czasach kiedy w skazywano gejów na kare wi?zienia cywilizacja by?a na wy?szym poziomie ni? dzi? kiedy odczuwasz, ?e zmusza si? ciebie ( w sposób nawet w przybli?eniu nie tak drastyczny) do tolerowania gejów?
Powrót do góry
Jonas

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
Moim zdaniem temat "Zmusz? nas do akceptowania gejów na si??" dotyczy gejów.
To jest twoje zdanie i jak wida? z historii twojej tu pisaniny pod ró?nymi nickami przewa?nie nikt si? z nim nie zgadza?.
opty napisał:
Nie dotyczy tego jaki wk?ad maja Polacy w rozszyfrowanie Enigmy.
Ty wywo?a?e? temat tego filmu wi?c mo?e przesta? offtopowa? to raz a dwa przesta? za to obwinia? innych
opty napisał:
Z twojego postu wynika ?e to "t?pienie" polega na tym , ?e twój awans zawodowy zale?y od postawy wobec gejów. Do?? niejasne to okre?lenie.
Gdzie tak jest napisane? Mój awans zawodowy nie jest tu tematem ale mo?e cie bardzo interesuje bo sam szans nie masz? Ja pisz? o faktach ty mo?esz o mitach ale bez insynuacji w moim kierunku. OK?
opty napisał:
O jakim "tak drastycznym ograniczeniu wolno?ci s?owa mówisz"? To znów ogólniki. Przy tak ogólnym stwierdzeniu u?ycie okre?lenia "drastyczne ograniczenie" brzmi bardzo niejasno. Porównanie tego zupe?nie niejasnego ograniczenia do przemocy fizycznej to ju? czysta propaganda.
Ty ca?y czas piszesz niejasno, prowokujesz i insynuujesz. Sam jeste? tub? dla liberalnej propagandy wi?c najpierw zrób rozrachunek sam ze sob? potem pomagaj w tym innym.
opty napisał:
Nie jestem fachowcem, podobnie jak ty by rozstrzyga? jak wielkim umys?em by? Touring. Jest to zreszt? do?? ma?o istotne i zupe?nie nieweryfikowalne. By? naukowcem wybitnym i nie sposób oceni? czy to libera?owie go przeceniaj? czy homofobi próbuj? umniejszy? jego zas?ugi i talent. Je?li mam si? pomyli? to wol? kogo? przeceni? ni? niedoceni?, szczególnie je?li tworzone przez homofobów prawo doprowadzi?o go do samobójstwa.
Jak sam napisa?e? wcze?niej, ?e temat nie "dotyczy tego jaki wk?ad maja Polacy w rozszyfrowanie Enigmy" zatem nie dotyczy te? filmu na ten temat i tej tematyki. Sam sobie przeczysz i sam nie trzymasz si? tematu tego w?tku. Skup si?!
opty napisał:
Insynuacje , ?e jego zas?ugi s? przeceniane bo by? gejem sa etycznie bardzo niebezpieczne.
Etycznie bardzo niebezpieczne jest by tutaj wraca? pod innym nickiem i dalej insynuowa? innym u?ytkownikom twoich chorych podejrze?. Skoro ci? wyrzucono to znaczy, ?e by? powód. My?l?, ?e mi?dzy innymi dlatego, ?e takie insynuacje wobec innych u?ytkowników przychodzi?y ci tu zbyt ?atwo i nieuprawnienie.
opty napisał:
Z tym "zabijaniem cywilizacji" to ju? ca?kiem przesadzi?e?. Cywilizacja Europy to tolerancja. Jak mo?na uto?samiaj?c cywilizacj? z prawem do wyra?ania obrzydzenia wobec innych ludzi, którzy swoimi zachowaniami nie wyrz?dzaj? nikomu krzywdy. My?lisz, ?e w czasach kiedy w skazywano gejów na kare wi?zienia cywilizacja by?a na wy?szym poziomie ni? dzi? kiedy odczuwasz, ?e zmusza si? ciebie ( w sposób nawet w przybli?eniu nie tak drastyczny) do tolerowania gejów?

Co ma do tego co by?o kiedy?? Je?li ja nikogo nie dyskryminuje ze wzgl?du na ideologi?, przynale?no?? religijn? czy seksualn? to mam prawo by mi nikt nie narzuca? czy do czego? zmusza?. Wobec tego protestuje i temu si? sprzeciwiam i tego tyczy si? ten w?tek.
wujek W?adek

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Homoseksuali?ci to niebezpieczne nacja. Dobrze wiem, ?e w Gliwicach raz dwójka gejów zacz??a usilnie podrywa? mojego znajomego i ma?o brakowa?o, a sprawa wyl?dowa?a, by w s?dzie. Wi?kszo?? gejów jest niebezpiecznych dla spo?ecze?stwa sam lider zespo?u Bayer Full w programie Kuby Wojewódzkiego mówi?, ?e zosta?, te? napadni?ty przy wieczornym klubie (nie by? to klub dla gejów) na ekip? homoseksualistów dla i on na równie? niezbyt ciekawe zdanie w tej kwestii.
Powrót do góry
secundo

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujek W?adek napisał:
Homoseksuali?ci to niebezpieczne nacja. Dobrze wiem, ?e w Gliwicach raz dwójka gejów(...)

W Gliwicach to piku?, ale w Przyszowicach i Czerwionce s? najbardziej niebezpieczni) Wszyscy faceci nosz? grube kalesony na okoliczno?? ataku.

Ostatnio zmieniony przez secundo dnia Pon Cze 29, 2015 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
LeGolas

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Secundo Mr. Green Mr. Green

Kurt Cobain
Powrót do góry
Jonas

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
wujek W?adek napisał:
Homoseksuali?ci to niebezpieczne nacja. Dobrze wiem, ?e w Gliwicach raz dwójka gejów(...)

W Gliwicach to piku?, ale w Przyszowicach i Czerwionce s? najbardziej niebezpieczni) Wszyscy faceci nosz? grube kalesony na okoliczno?? ataku.
kalesony mozna sci?gn??. Najlepsz? metoda to umieszczenie cia?a obcego w newralgicznym miejcu. Nikt nie lubi t?oku.
Xander_cage

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ca?a ta sytuacja jest delikatnie mówi?c dziwna / chora / popier....
Homoseksualizm istnia?, istnieje i b?dzie istnie? dopóki istnieje cz?owiek my?l?cy.
Kiedy? homoseksuali?ci (geje, lesbijki) ?yli w podziemiu, boj?c si? napi?tnowania i odrzucenia spo?ecznego. Kiedy ich "odmienno??" zosta?a w miar? zaakceptowana zacz?li domaga? si? wszechobecnej tolerancji czy te? uprzxywilejowania ze wzgl?du na sw? "odmienno??". Jako, ?e akcja rodzi reakcj? momentalnie odezwali si? ludzie, którzy nie akceptuj? odmienno?ci, ale siedzieli cicho aby nie narusza? panuj?cej równowagi.
No i si? zacz??o: marsz wolno?ci kontra "prawilniaki", palenie t?czy, pi?tnowanie odmienno?ci, wstawianie t?czowych fotek na FB, s?owem klub weso?ego szampana...
Osobi?cie nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem jednych i drugich. Staram si? zachowa? neutralno??. Je?li homoseksuali?ci chc? tolerancji to niech nie zalewaj? ca?ego spo?ecze?stwa wiecznym u?alaniem si? nad swoj? odmienno?ci? i brakiem wobec niej tolerancji. Je?li chc? zalegalizowania zwi?zków partnerskich - niech maj?, zróbmy to z po?ytkiem dla konkubinatów heteroseksualnych. Za?o?? si?, ?e je?li zako?czy si? pi?tnowanie homofobii i "nietolerancji" to homofobia zniknie i pojawi si? tolerancja. Jak pisa?em wcze?niej jestem neutralny w tej kwestii, ale moja neutralno?? zako?czy si? w momencie, w którym kto? b?dzie mi na si?? narzuca? swoj? racj? w tym temacie, czy te? wpaja? moim dzieciom t?czowe ideologie typu "gender" bez wcze?niejszego zapytania mnie o zgod?.
Wszyscy mamy prawo do równo?ci, wolno?ci i spokojnej egzystencji, i ?adna ze stron nie ma prawa domaga? si? ?adnego uprzywilejowania.

Pozdrawiam
Xander

Ps. Celowo nie wspominam o prawe do wychowywania dzieci bo temat jest niemi?osiernie skomplikowany...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: