Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmuszą nas do akceptowania gejów na siłę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
Bardzo tendencyjnie napisany artykuł. Tylko czemu kurcze nie wkomponują Mahometa w tęcze. Myślę, że by się nie obraził.

Zwróciłbyś uwagę sąsiadowi, żeby nie śmiecił pod blokiem? A czy równie łatwo zrobiłbyś to samo w stosunku do drugiego, który znany jest ze swojej agresji i wiadomo, że przywaliłby ci w gębę za zwrócenie mu uwagi? Pewnie nie. Czy to oznacza, że cos z toba nie jest w porządku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdjęcie dwóch mężczyzn - homoseksualistów, którzy przytulają swojego syna urodzonego chwilę wcześniej przez wynajętą surogatkę.
TO JEST NORMALNE ???????????????????????????

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
Jonas napisał:
secundo napisał:
A jak wam się podoba podejście Kościoła do homo? Bo jak dla mnie to szczyt hipokryzji.
To Himalaje hipokryzji biorąc pod uwagę lobby gejowskie w Watykanie jak i w naszym episkopacie. Tylko z uwagi na ten stan geje powinni siedziec cicho bo jak tak dalej będą zwalczać KK to biorąc pod uwagę wrogów Kościoła wewnątrz i z zewnątrz może dojść do tego co dzieje się na zachodzie. Tam na duchowej pustyni wyrasta nowa/stara religia. A w szariacie gejów traktuje się tak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3108860/Gripped-ankles-man-held-100ft-drop-bloodthirsty-crowd-wait-watch-dropped-death-ISIS-executioner-hope-survive-finish-off.html

Brzmi to tak jakbyś żonie też mówł, że powinna siedzieć cicho kiedy czasem ją zlejesz, bo w szariacie będzie miała dużo mniej do powiedzenia i będziesz mógł ją bić prawie bezkarnie. Oczywiście nie sugeruję, że bijesz żonę, ale wskazuję na sposób argumentacji.
Możesz odczytywać sposób argumentacji jak chcesz. Moim zdaniem twoja jest niskich lotów. Jeśli masz problem z agresją i bijesz swojego parnera to jest twój problem i jego. Swoich problemów emocjonalnych nie imputuj innym z czego jestes znany. Myślę, że jeszcze wiele razy musiałbyś nicki zmienić aby dość do wprawy z właściwym odczytywaniem postów innych użytkowników bez wciskania swoich trzech groszy do cudzych wypowiedzi.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyraźnie zaznaczyłem, że niczego ci nie imputuję tylko wskazuję na błędny, a właściwie podły sposób argumentacji. Za to twoje imputowanie mi problemów jest oczywiste. Ciągle to robisz, zarzucasz mi coś czego ja nie robię a robisz to sam. Jak to nazwać?
Twoja argumentacja, że prześladowani powinni być wdzięczni, że nie prześladują ich bardziej jest dość popularna. Nie trzeba się niczego domyślać. Słyszałem ją już dziesiątki razy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
ami napisał:
@Secundo Nie bardzo wiem dlaczego wypowiadasz się w odniesieniu do Kościoła i nawet nie wiem czy jest za czy przeciw. Niemniej jednak najogólniej rzecz ujmując Kościół potępia zło czynione przez człowieka a nie samego człowieka, ocenia jego postępowanie nie jego samego to tak najogólniej więcej choćby tu http://zapytaj.wiara.pl/pytanie/pokaz/aeec0

Dlatego, że wydaje mi się to ważne, gdy 90 proc. gejów należy do KK. Ja znam doktrynę i katechizm, tym bardziej ten sposób stawiania problemu mnie intryguje. Bo myślę, że jest ogromny fałsz w komunikacie "jesteś dobry, Bóg kocha cię takim, jakim Cię stworzył", kiedy jednocześnie mówi się temu samemu człowiekowi "ale twoje najgłębsze pragnienia, twoje szczęście, miłość i emocje są bardzo złe, grzeszne, zostaniesz potępiony, jeśli ich nie stłumisz". Wydaje mi się to stwarzaniem straszliwych konfliktów i wprost produkowaniem bardzo chorych osobowości!

Ale to jest sednem doktryny chrześcijańskiej. Że człowiek jest zły i grzeszny i jedynym sposobem by mógł sobie pomóc jest stanie się niewolnikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
zdjęcie dwóch mężczyzn - homoseksualistów, którzy przytulają swojego syna urodzonego chwilę wcześniej przez wynajętą surogatkę.
TO JEST NORMALNE ???????????????????????????


20 lat temu miałbym negatywne odczucia oglądając to zdjęcie. Dziś wzbudza ono we mnie sympatię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
zdjęcie dwóch mężczyzn - homoseksualistów, którzy przytulają swojego syna urodzonego chwilę wcześniej przez wynajętą surogatkę.
TO JEST NORMALNE ???????????????????????????




Jak nigdy ale w pełni zgadzam się Smile
Ale wyobraź sobie, że zamiast tych dwóch facetów są dwie 'konczity' ...

Kiedyś człowiek poznając kobietę nie zastanawiał się czy ma ptaszka...
Dzisiaj już trzeba...
Jutro będziemy musieli się zastanawiać czy ma tylko jednego .... Roflguy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy

http://wiadomosci.onet.pl/slask/rzeczpospolita-rap-o-zabijaniu-gejow-to-nie-przestepstwo/5993dl
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Very Happy Very Happy Very Happy

http://wiadomosci.onet.pl/slask/rzeczpospolita-rap-o-zabijaniu-gejow-to-nie-przestepstwo/5993dl


Jonas napisał:

Co ma do tego co było kiedyś? Jeśli ja nikogo nie dyskryminuje ze względu na ideologię, przynależność religijną czy seksualną to mam prawo by mi nikt nie narzucał czy do czegoś zmuszał. Wobec tego protestuje i temu się sprzeciwiam i tego tyczy się ten wątek.


Jak widać to nie tylko kiedyś ale i dzisiaj. Ciekaw jestem jakie byłbyby komentarze gdyby jakis gejowski zespół zaśpiewał, że trzeba zabijac heteroseksualistów. No tak, hetero wszystko wolno, a homo broń Boże by domagali się zbyt wiele, bo to przeciez skandal, przesada, wszechobecna lansowanie czy ultra poprawność.

Do teraz nie dowiedziałem się do czego dokładnie nas się zmusza i w jaki sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarzucałeś mi że stwierdziłem że homoseksualizm to choroba, a tak nie było. Nie doczekałem się odpowiedzi. Widać kłamałeś i nadal masz zamiar kłamać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
opty napisał:
Ja nie uważam tego za chorobę, ale zonku, tak.

.... Pokaż gdzie napisałem że homo to choroba ? Zacytuj konkretny post, ale post, a nie twoją interpretację.

A czym wg ciebie jest homoseksualizm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyjemy w Polsce zatem tutaj się nie popiera i popierać nie będzie gejowej propagandy. Od jakiegoś czasu widać, że są jednostki które chcąc się zachodowi przypodobać staja się bardziej papiescy niż papież ale to zakompleksione indywidua, które z czasem stracą impet samozagłady. Nikt tutaj do łóżka ludziom nie zagląda. Rośnie akceptacja wobec konkubinatu także siłą rzeczy wzrośnie akceptacja wobec różnego rodzaju dewiacji o ile nie będą groźne dla innych. Proces ten mogą zakłócić akcje, które jak ktoś już napisał mogą odnieść skutek odwrotny do zamierzonego. Jest całkiem wiele państw na świecie gdzie gejów traktują dużo mniej pobłażliwe niż u nas jest i niewiele, które idą inną drogą. Polska jest w komfortowym środku. Komfortowym także dla gejów.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W których to krajach gorzej traktuje się gejów a z którymi chcesz porównywać Polskę? Z Arabią Saudyjską? Gdyby w latach 70 tych w Polsce obowiazywało rasistowskie prawo, też można by argumentować, że w RPA czarni maja gorzej. I co z tego? Jesteśmy częścią Europy a fundamentem Europy jest tolerancja. Choćbyś nie wiem jak nie zaklinał rzeczywistości, i tak twoje poglądy i uprzedzenia skazane są na wymarcie.
Impet samozagłady??? Bądź poważny.
Epitet "zakompleksione indywidua" to częśc akcji "Internet bez chamstwa" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Zarzucałeś mi że stwierdziłem że homoseksualizm to choroba, a tak nie było. Nie doczekałem się odpowiedzi. Widać kłamałeś i nadal masz zamiar kłamać.
Nie zarzuciłem ci że "stwierdziłeś". To kłamstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas czasem to mnie zadziwiasz Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka