Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmuszą nas do akceptowania gejów na siłę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostra homopropaganda faktycznie irytuje. Tak samo jak każda poprawność polityczna rozkręcona do poziomu ultra. Ale czy akurat LGBT powinni obrywać najbardziej za to, że w krajach rozwiniętych politpoprawność doprowadzono nieraz do absurdu? No i czy za te stulecia chowania się w piwnicy nie należy się od społeczeństwa coś w rodzaju emocjonalnej rekompensaty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

USA to nie jest kraj ultra poprawny politycznie. To Sąd Najwyższy uznał, że homoseksualiści maja prawo do zawierania małżeństw i dotyczy to całego kraju - brak tego prawa uznał za niezgodny z amerykańską konstytucją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
. Kiedy ich "odmienność" została w miarę zaakceptowana zaczęli domagać się wszechobecnej tolerancji czy też uprzxywilejowania ze względu na swą "odmienność". ..

O jakim uprzywilejowaniu mówisz? Ciągle słyszę ten argument ale nigdy nie słyszałem jakich to przywilejów homoseksualiści się domagają.
Dyskryminacja ze względu na orientacje seksualną w cywilizowanym świecie jest niezgodna z prawem. Nie rozumiem dlaczego jakiejkolwiek dyskryminowanej grupie ma wystarczać akceptowanie "w miarę". Jak by to zabrzmiało gdyby ktoś napisał, że kiedyś "odmienność" czarnych została " w miarę zaakceptowana" a oni zaczęli domagać się "wszechobecnej tolerancji" dla swojego koloru skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opty, źle mnie zrozumiałeś. Wyjąłeś zdanie z całej wypowiedzi i się go uczepiłeś.
Jak było wcześniej wspomniane homoseksualizm był piętnowany i wręcz tępiony, uznawany za przestępstwo. Z biegiem czasu społeczeństwo przestało piętnować ten typ odmienności. W tej chwili mamy taką sytuację, że zewsząd zalewa nas tęczowa rewolucja, jak nie gender to lgbt, parady wolności i inne takie. To jest po prostu męczące. Wszyscy wiedzą, że homoseksualiści żyją wśród nas i w mniejszym lub większym stopniu ich akceptują, ale taka sytuacja nie może być powodem do zalewania całego społeczeństwa "tęczowymi" manifestami.
Jakiś czas temu polscy celebryci zaczęli ujawniać swoją odmienną orientację, potem nastąpiła próba forsowania ideologii gender, paradyrówności, niedawno akcje z Konchitą (2 x Eurowizja), teraz jakaś masakra na FB. Za chwile dojdzie do tego, że aby nie wyjść na homofoba będzie musiał zaliczyć homoseksualną "przygodę"...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez tyle lat uznawano homoseksualizm jako coś tak obrzydliwego, że czasem nawet karano to śmiercią. Do dziś homofobia jest bardzo mocno w nas zakorzeniona. Jak można zwalczyć tę niechęć jeśli nie poprzez pokazywanie, że to są normalni ludzie? Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Conchite Wurst mój wewnętrzny odruch był negatywny, mimo moich liberalnych poglądów. Dziś tyle razy już ją widziałem, że przestałem to odczuwać. Gdyby jej nie "lansowano" nie wyleczyłbym sie z tej niechęci. Kiedy byłem dzieckiem, normą była niechęć do mieszanych, czarno białych par, szczególnie kiedy mężczyzna był czarny, a kobieta biała. Dziś się przyzwyczailiśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą. Jednakże w tej chwili to lansowanie odmienności przybiera chory obrót. "Albo nas tolerujesz i jesteś z nami, albo jesteś homofobem i będziemy Cię ciągać po sądach i piętnować".
Tak to odbieram.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No moim zdaniem, jeśli nie tolerujesz to jesteś homofobem. Czy to nie zasada homofobii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę tolerował jak homosie same sobie "zrobią" dziecko. Póki co natura wygrywa z odmieńcami i nie dała im technicznych możliwości aby to zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małżeństw, które nie moga mieć dzieci też nie tolerujesz? Od kiedy to możność posiadania dziecka jest wyznacznikiem czyjejś wartości? To wszystko pic na wodę. Szukasz jedynie dziury w całym by zracjonalizować swoje fobie.
Gdyby natura tak nie znosiła gejów to juz dawno powinni wyginąć. Ciekawa jest natura fobii wobec nich. Facet gej to mniejsza konkurencja dla pozostałych, więc hetero powinni być zadowoleni z ich istnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
No moim zdaniem, jeśli nie tolerujesz to jesteś homofobem. Czy to nie zasada homofobii?


Niezupełnie... Ja osobiście staram się być neutralny. Daleko mi do bezgranicznej tolrancji. Po prostu mniejszości mi nie przeszkadzają do momentu aż nie usiłują mi na siłę narzucać swoich racji...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co rozumiesz przez "narzucanie swoich racji"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
Małżeństw, które nie moga mieć dzieci też nie tolerujesz?

Bezpłodność to jest choroba więc nie porównuj normalnej rodziny do gejów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uważasz homoseksualizmu za chorobę? To gdzie widzisz różnicę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jest to choroba ? Jak chcesz to leczyć ? elektrowstrząsami ?
Jestem podobnego zdania co Xander, rób sobie w domu co tylko chcesz, nie obchodzi mnie to. Nie lubię tylko takiego promowania na siłę. Najlepsze jest to, że tacy normalni ludzie homoseksualni nie afiszują się z tym, często nawet nie wiadomo, że dany znajomy jest innej orientacji. Czy komuś to przeszkadza ? nie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opty: Bezpardonowe afisszowanie się ze swoją odmiennością, usiłowanie wprowadzenia ideologii gender, lansowanie lgbt i wreszcie wmawianie mi, że muszę to tolerować bo tak właśnie należy postąpić...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka