Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Catering na komunię

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nicole



Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 39

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 6:26 am    Temat postu: Catering na komunię Odpowiedz z cytatem

Witam
Proszę o poradą gdzie mogę zamówić pyszny catering na Komunię Interesuje mnie tylko forma zimnej płyty i ciepłej kolacji? Być może jakieś pyszne koryto? Sama nie wiem Ostatnio koleżanka zamówiła takie koryto w Zielonym Ogrodzie i była zawiedziona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia w Szkole Podst. nr 7- sałatki pycha Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam trzeba rok wcześniej się umówić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam doświadczenia w kwestii zamawiania cateringu w okolicy, ale jeśli chodzi o koryto to polecam z Chudowa z Oberży Czarny Koń. Mają kilka możliwości, w zależności od tego na ile osób ma być to koryto. Myślę, że sam typowy catering też można u nich zamówić. A przynajmniej popytać czy dałoby radę.

Samo koryto pycha ! I faktycznie wielkość porcji odpowiednia. My zamówiliśmy na urodziny dla 20 osób 2 koryta przewidziane na 10 osób. Jedzenia wystarczyło dla gości i nawet nam zostało zarówno mięsa, klusek, jak i surówek na drugi dzień na obiad Smile mmmm odsmażane kluski <3 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka