Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpitalniak kochany w Niemczech większość kopali jest pozamykanych a pracownicy i emeryci cały czas dostają deputat węglowy do są prawa nabyte i nikt im tego nie zabiera tak jak w naszym cudownym kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chopper5 napisał:
szpitalniak kochany w Niemczech większość kopali jest pozamykanych a pracownicy i emeryci cały czas dostają deputat węglowy do są prawa nabyte i nikt im tego nie zabiera tak jak w naszym cudownym kraju.
zgadzam się, ale po pierwsze nie jesteśmy w Niemczech tylko w Polsce i szkoda czasu na porównania, po drugie prawa nabyte? ok, to gdzie mój deputat?jestem czynnym pracownikiem
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To możemy dajmy wszystkim deputaty, górnikom węgiel, piekarzom chleb, cukiernikom ciasta i tak dalej i tak dalej. Niby ludzie narzekają na socjalizm, że teraz tylko wolny rynek. Ale jak zabiera się coś co powstało za komuny to jest to znowu źle. Więc może pora skończyć że rozpasaniem pewnych grup społecznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chopper5 napisał:
szpitalniak kochany w Niemczech większość kopali jest pozamykanych a pracownicy i emeryci cały czas dostają deputat węglowy do są prawa nabyte i nikt im tego nie zabiera tak jak w naszym cudownym kraju.


w Niemczech koniec fedrowania = koniec deputatów
źródło z 2015r. : http://nettg.pl/news/129364/niemcy-deputaty-do-lamusa
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 9:21 pm    Temat postu: DRUGA KARETKA DLA KNUROWA!!! Odpowiedz z cytatem

Kolejny punkt mojego programu wyborczego zrealizowany. Punkt najważniejszy, bo dotyczący bezpieczeństwa i życia mieszkańców naszego miasta. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które wsparły mój pomysł (także tym, które na początku moich starań o drugi zespół ratownictwa medycznego dla Knurowa mnie krytykowały i twierdziły że to niemożliwe, nie w naszych kompetencjach itd.). Jestem szczęśliwy że udało się ten cel osiągnąć. Pora na kolejne wyzwania...

Poniżej link do artykułu:

http://naszknurow.pl/knurow-bedziemy-mieli-druga-karetke/

Pozdrawiam serdecznie Smile

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SQT napisał:
To możemy dajmy wszystkim deputaty, górnikom węgiel, piekarzom chleb, cukiernikom ciasta i tak dalej i tak dalej. Niby ludzie narzekają na socjalizm, że teraz tylko wolny rynek. Ale jak zabiera się coś co powstało za komuny to jest to znowu źle. Więc może pora skończyć że rozpasaniem pewnych grup społecznych.


a może dajmy wszystkim godne wynagrodzenie aby mogli żyć i nie czekać od 10 do 10. wtedy nikt nie będzie chciał żadnego deputatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 8:09 am    Temat postu: Re: DRUGA KARETKA DLA KNUROWA!!! Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Kolejny punkt mojego programu wyborczego zrealizowany. Punkt najważniejszy, bo dotyczący bezpieczeństwa i życia mieszkańców naszego miasta. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które wsparły mój pomysł (także tym, które na początku moich starań o drugi zespół ratownictwa medycznego dla Knurowa mnie krytykowały i twierdziły że to niemożliwe, nie w naszych kompetencjach itd.). Jestem szczęśliwy że udało się ten cel osiągnąć. Pora na kolejne wyzwania...

Poniżej link do artykułu:

http://naszknurow.pl/knurow-bedziemy-mieli-druga-karetke/

Pozdrawiam serdecznie Smile

Cytat:
Nowe pojazdy zastąpią te, które zostały już wyeksploatowane i przejechały około 300-400 tys. km. Karetki są narażone nie tylko na awarie, ale również na kolizje podczas akcji. – To po części wynika też z charakteru pracy. Ratownicy czasami muszą wymusić pierwszeństwo. W takich sytuacjach dość często dochodzi do kolizji. Wynika to po części też na pewno z nieuwagi niektórych kierujących – tłumaczy Adam Lubas, kierownik zarządzania flotą WPR w Katowicach.
http://katowice24.info/nowe-karetki-w-katowicach/
To będzie dodatkowa karetka czy tylko wymiana starych? Jeśli tylko wymiana to jaki był w tym Pana udział jak jest to robione "odgórnie"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie nowa karetka, która będzie drugą karetką wraz z zespołem ratownictwa medycznego stacjonującą w Knurowie. Tym samym będziemy mieli dwa zespoły ratownictwa medycznego w naszym mieście. Jaki był mój udział? Nie będę się na ten temat rozpisywał, bo nie o to chodzi, jednak jeśli chce Pan/Pani koniecznie wiedzieć zachęcam do prześledzenia moich działań w temacie drugiej karetki pogotowia ratunkowego dla Knurowa od początku kadencji RM Knurów (obecnej) tj od 2014 roku.

Pozdrawiam serdecznie
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hank82



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 108
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek K. radny który spełnia obietnice a nie rzuca słów na wiatr.
_________________
in omnia paratus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 8:41 pm    Temat postu: Zapraszam na posiedzenia Komisji. Odpowiedz z cytatem

Jutro odbędzie się ,,narada" w sprawie nazw ulic, czyli wspólne posiedzenie wszystkich Komisji stałych Rady Miasta Knurów (o 15.00) a zaraz po nim o godzinie 16.00 posiedzenie Komisji do spraw Budżetu Obywatelskiego, na którym opiniować będziemy projekty zgłoszone przez mieszkańców Knurowa do edycji BO 2018. Oba posiedzenia będą w Ratuszu Miejskim przy ul Niepodległości (I piętro sala sesyjna). Serdecznie zapraszam Smile
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 10:16 pm    Temat postu: ZMIANA NAZW ULIC- POSIEDZENIE KOMISJI ŁĄCZONYCH Odpowiedz z cytatem

Ważna informacja dla mieszkańców ulic: Jedności Narodowej, Generała Ziętka, 26 Stycznia i Dywizji Kościuszkowskiej. Wczoraj zebrały się wszystkie komisje stałe Rady Miasta Knurów w sprawie nadania nowych nazw lub utrzymania obecnych dla wyżej wymienionych ulic. Na wczorajszym posiedzeniu mieliśmy podjąć wstępną decyzję na podstawie dokumentów przesłanych przez IPN oraz propozycji nazw zgłoszonych przez mieszkańców Knurowa. Ustawa nakazuje RM podjęcie decyzji w sprawie ,,zakwestionowanych" przez IPN nazw do 2 września bieżącego roku. W tej sprawie będzie jeszcze w sierpniu zwołana nadzwyczajna sesja Rady Miasta Knurów, na której radni poprzez podjęcie stosownych uchwał zdecydują jak będzie. Warto podkreślić iż zgodnie z nową ustawą, jeśli radni nie zmienią zakwestionowanych nazw może to w oparciu o opinię IPN zrobić za nich Wojewoda Śląski tak zwanym ,,zarządzeniem zastępczym", jeżeliby tak się stało to Wojewoda zdecydowałby o nowej nazwie za nas. Wobec tego faktu zaproponowałem by nazwy ulic, które zgodnie ze stanowiskiem IPN-u są ,,nie do obronienia", chodzi tutaj o Dywizji Kościuszkowskiej i Generała Ziętka zastąpić. Dywizji Kościuszkowskiej nazwą Żołnierzy Wyklętych, tutaj padła również propozycja ze strony radnego Mariana Gruszki by przyjąć nazwę Dywizjonu 303, zaś radny Tomasz Mazur zaproponował nazwę Dywizjonu Kościuszkowskiego. Odbyło się głosowanie nijako tajne, bo na karteczkach, moja propozycja uzyskała 1 głos, 2 głosy były nieważne, 1 głos był za nazwą Dywizjonu Kościuszkowskiego a 15 za propozycją radnego Gruszki Dywizjonu 303. Projekt uchwały w tej sprawie, który zostanie zgłoszony na sesję RM będzie więc mówić o nowej nazwie Dywizjonu 303. Jeśli chodzi o ulicę Generała Ziętka, Zaproponowałem po przegranym głosowaniu w sprawie nazwy dla ulicy Dywizji Kościuszkowskiej również nazwę Żołnierzy Wyklętych, jednak pozostali radni większością głosów zdecydowali by na razie tą nazwę utrzymać, wskazywałem na ,,niebezpieczeństwo" wydania w tej sprawie ,,zarządzenia zastępczego" przez pana Wojewodę, ale większość zdecydowała że w moimi odczuciu ,,zaryzykujemy" i na razie nie będziemy tej nazwy zmieniać. W sprawie ulicy 26 Stycznia radny Barchański był za zmianą nazwy, jednak większość Rady w głosowaniu zdecydowała że tej nazwy nie zmienimy, tylko napiszemy uzasadnienie, które w swoim piśmie proponuje IPN, jeśli chcemy tę nazwę pozostawić niezmienioną. Za niezmienianiem tej nazwy zagłosowała większość radnych, przeciw byli (czyli za zmianą nazwy) radni Joachim Machulik, Piotr Barchański i Adam Sobierajski, od głosu w tej sprawie wstrzymałem się ja i radny Tomasz Mazur. W sprawie nazwy ulicy Jedności Narodowej, większość radnych postanowiła tej nazwy nie zmieniać i napisać uzasadnienie zgodne z ,,podpowiedzią" wynikającą z pisma IPN-u, decyzja ta byłą jednogłośna. Na większości posiedzenia nieobecna była radna Barbara Gawlińska-Twardawa, w związku z tym nie brała udziału w niektórych głosowaniach, nieobecni wogóle na posiedzeniu byli radni Janusz Szydło i Marek Sanecznik.
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wynika ze komuniści sprzątają po siebie by nie było po nich śladu gratulacje.Tym bardziej ze jak nasi radni tego nie zrobią to gora za was zrobi czystkę. Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parafrazując słowa pewnego utworu jednego z posłów Kukiz'15 chcę zapytać:
Dekomunizacja? A co to K... jest?!?

Czas na szeroko pojęte rozliczenie komuny i jej działaczy minął bezpowrotnie. Teraz to jedynie niebezpieczne eksperymentowanie z przeszłością...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 9:34 pm    Temat postu: PORTAL SAMORZĄDOWY Odpowiedz z cytatem

Dziś dowiedziałem się o inicjatywie Portalu Samorządowego, dzięki której każdy może wesprzeć swoim głosem radnego, z którego działaniami się zgadza.
Szanowni Państwo, jeśli zgadzacie się z tym co robię, jako radny miasta Knurów, proszę o głos wsparcia. Każdy może zagłosować tylko raz w ciągu doby.
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie Wink

http://www.portalsamorzadowy.pl/ocen-radnych/osoba/maciej-kandzior,5544.html
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 11:18 am    Temat postu: Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Knurów Odpowiedz z cytatem

Dziś o godzinie 15.00 w Ratuszu Miejskim przy ul Niepodległości odbędzie się Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Knurów, na której podejmiemy 13 uchwał, 3 z nich dotyczą nazw ulic, lecz tylko jedna ją zmienia, zmianie ulegnie nazwa ulicy Dywizji Kościuszkowskiej na Dywizjonu 303. Zapraszam serdecznie na sesję.
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następny
Strona 80 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka