Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jovita



Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 31

PostWysłany: Nie Gru 07, 2014 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A właściwie sądząc po wieku niektórych Radnych takie drzemanie czy pochrapywanie na długich i męczących posiedzeniach będzie pewnie nierzadkim zjawiskiem. Szanuję ludzi starszych, jednak trudno uwierzyć w młodzieńczy wigor u 70-latków. I to na starcie działalności.
_________________
jovita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 5:47 pm    Temat postu: Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa Publicznego, P 02,12,2014 Odpowiedz z cytatem

Witam jeszcze takie małe streszczenie z posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa Publicznego na v-ce przewodniczącego ww Komisji został wybrany Robert Furtak wstrzymałem się na posiedzeniu Komisji zgłosiłem wniosek formalny o zaproszenie na któreś z posiedzeń Dyrektora Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach pana Artura Borowicza głosowanie: ja za Radni: Janusz Szydło,Piotr Barchański, Robert Furtak, Henryk Kurowski, Leszek Rejkowicz, Franciszek Szafarz, Paweł Szkatuła wstrzymali się od głosu Radny: Marek Sanecznik nieobecny wniosek "przeszedł" głosowanie nad opinia nt budżetu: ja i Piotr Barchański wstrzymaliśmy się, Radni: Janusz Szydło, Robert Furtak, Henryk Kurowski, Leszek Rejkowicz, Franciszek Szafarz, Paweł Szkatuła byli za Chciałem bardzo serdecznie podziękować Radnym: Janusz Szydło,Piotr Barchański, Robert Furtak, Henryk Kurowski, Leszek Rejkowicz, Franciszek Szafarz, Paweł Szkatuła za to że wznieśli się ponad podziałami i nie głosowali przeciw mojemu wnioskowi dla dobra mieszkańców myślę że wspólnie osiągniemy cel: Druga Karetkę na Stałe w Knurowie Thumbsup pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek, działaj dalej Thumbsup
ale pisząc relacje z głosowań stosuj zasady interpunkcji, bo trzeba się domyślać o co chodzi.
No i dziwię się co to za porozumienie ponad podziałami wstrzymując się od głosu? Dontknow

DO ROBOTY RADNI!!!

A to znaczy, że TYLKO TOBIE zależy na dodatkowej karetce, a pozostałym to tak już nie bardzo zależy, bo trzeba siedzieć, wysłuchać argumentów dyrektora WPR, przemyśleć, przedyskutować, przedstawić sprawę wysokiej radzie. A jak wiadomo lepiej kupić gazety i sobie poczytać za darmochę niż płacić na utrzymanie karetki i ekipy dyżurnej.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że odpowiednią postawą przełamałeś stare nawyki i wygodnictwo. Radni nagle zorientowali się , że jednak działasz w słusznej sprawie i na kolejnym głosowaniu życzę Ci głosów poparcia:)

https://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRAWO !!! przed wyborami starałem się poszukać trochę na temat programu kandydatów z mojego okręgu ale w sumie nic konkretnego nie znalazłem. Same frazesy, które napisałoby dziecko z gimnazjum typu: " po wyborze chciałbym zajmować się kulturą, sportem i edukacją", sratatata. Jak zerknąłem po innych kandydatach, bardzo pozytywne wrażenie zrobił na mnie Pana program, wszystko ładnie wypisane co chce Pan osiągnąć, jasne i konkretne cele, wiedział Pan co chce zrobić. Gdyby Pan kandydował z mojego okręgu miałby Pan mój głos. Bardzo się cieszę, że udało się Panu dostać bo zawsze świeże spojrzenie może tylko pomóc w rozwoju naszego miasta. Życzę dużo samozaparcia i wytrwałości w dążeniach do zamierzonych celów i wielu sukcesów w czasie 4-letniej kadencji w Radzie Miasta.

P.S. Kolejny raz zaimponował mi Pan opisami z sesji rady na naszym forum BRAWO !!!! OBY TAK DALEJ !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję Panie Maćku że będzie Pan systematycznie aktualizował informacje o poczynaniach naszych radnych bezradnych oraz jak na razie jednego radnego który daje radę!. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna



Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 61

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się Pana zaangażowanie, widzę że mandat radnego traktuje Pan poważnie.
Uważam, że wszystkie decyzje radnych powinny być podejmowane w sposób jawny, aby każdy Radny mógł być rozliczony przez wyborców i poniósł konsekwencje swoich działań.
Jeżeli Przegląd Lokalny jest dotowany przez UM w Knurowie, to sugeruję aby sprawy omawiane na sesjach wraz z wynikami głosowania mogły być opublikowane w PL. Informacje docierałyby wtedy do większej grupy mieszkańców, może udział mieszkańców w wyborach byłby większy, bo wtedy wiedza na temat co dzieje się w mieście byłaby większa.
Poza tym, jestem zainteresowana, jak wybrani radni wywiązują się ze swoich obowiązków.
Powodzenia Panie Macieju
_________________
Krystyna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że się nie zapisałeś do Komisji Rewizyjnej. Tam faktycznie jest sporo do sprawdzania i z Twoim sposobem funkcjonowania w tej Radzie mógłbyś sporo zdziałać albo zakwestionować.
Ci którzy się choć trochę interesują tą lokalną polityką wiedzą doskonale, że Nasi reprezentanci w gminie to nie są chodzące ideały i należy ich ciągnąć w górę ze swoimi decyzjami aby były bardziej przemyślane i racjonalne.

https://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Maciek zajmiesz się również tym pomysłem ? Smile
http://miastoknurow.pl/39708,potrzebne-dodatkowe-oswietlenie-przejsc-dla-pieszych-list-czytelnia.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 8:35 pm    Temat postu: Spotkanie Klubu Gazety Polskiej Odpowiedz z cytatem

W ubiegłym tygodniu brałem udział w:spotkaniu, które odbyło się w Knurowskiej cukierni "Maszkiety" było to spotkanie Klubu Gazety Polskiej w trakcie spotkania przedstawiłem swoje dotychczasowe działania jako Radny Rady Miasta Knurów oraz poinformowałem o koncepcji dalszych działań , chciałem bardzo serdecznie podziękować Klubowi Gazety Polskiej Ziemii Gliwickiej za zaproszenie na to spotkanie oraz zadeklarować regularne uczestnictwo w spotkaniach Klubu, warto podkreślić iż udział w ww spotkaniu wzięło również dwóch innych Radnych: Radny Miasta Knurów Paweł Szkatuła oraz Radny Powiatu Gliwickiego Krzysztof Leśniowski Pozdrawiam Smile
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
A może Maciek zajmiesz się również tym pomysłem ? Smile
http://miastoknurow.pl/39708,potrzebne-dodatkowe-oswietlenie-przejsc-dla-pieszych-list-czytelnia.html
nie ma problemu, choć większość z tych dróg to drogi powiatowe jednak ja uważam że każda sprawa zgłaszana przez mieszkańców powinna spotkać się z interwencją radnego dlatego że to my radni jesteśmy na "garnuszku" Was podatników; będę interweniował na najbliższej Komisji bezpieczeństwa; niebawem opublikuję harmonogram dyżurów Radnych Rady Miasta, pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co mogę z pełną świadomością napisać: właściwy człowiek na właściwym miejscu. Oby tak dalej, trzymam kciuki Thumbsup Wave
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marbastone



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 13

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Macieju. Liczę również na to, że ogarnie Pan temat wyremontowanej ulicy Lotników. Póki co to w połowie jej części stoją samochody praktyczie wyłączając jeden pas z ruchu. Jest to i niebezpieczne i zwyczajnie - uciążliwe dla mijających się samochodów. Proszę wpłynąć na włodarzy naszego miasta by wprowadzić na tym odcinku zakaz postoju ! Fakt, że modernizacja ulicy zmniejszyła ilość miejsc parkingowych , ale i tak są jeszcze wolne miejsca na jednym i drugim końcu ulicy więc blokujący ten pas jezdni najwyżej nie będą parkować przed samą klatką tylko kilka metrów dalej.
Liczę na Pana i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 11:36 pm    Temat postu: Koncert Zespołu "Forteca" w "Grzejnik Cafe&am Odpowiedz z cytatem

Wczoraj uczestniczyłem w Koncercie Zespołu "Forteca" w "Grzejnik Cafe" z Okazji Upamiętnienia 33 Rocznicy Ogłoszenia Stanu Wojennego w Polsce na Zaproszenie Przewodniczącego NSZZ Solidarność KWK Knurów-Szczygłowice Krzysztofa Leśniowskiego, w tym świetnym wydarzeniu uczestniczyli również min Piotr Barchański, Roman Głód, Piotr Stachurski, licznie zgromadzeni Członkowie Klubu Gazety Polskiej oraz wielu Członków Środowisk Patriotycznych; pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior


Ostatnio zmieniony przez maciekknurow dnia Pon Gru 15, 2014 1:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marbastone napisał:
Panie Macieju. Liczę również na to, że ogarnie Pan temat wyremontowanej ulicy Lotników. Póki co to w połowie jej części stoją samochody praktyczie wyłączając jeden pas z ruchu. Jest to i niebezpieczne i zwyczajnie - uciążliwe dla mijających się samochodów. Proszę wpłynąć na włodarzy naszego miasta by wprowadzić na tym odcinku zakaz postoju ! Fakt, że modernizacja ulicy zmniejszyła ilość miejsc parkingowych , ale i tak są jeszcze wolne miejsca na jednym i drugim końcu ulicy więc blokujący ten pas jezdni najwyżej nie będą parkować przed samą klatką tylko kilka metrów dalej.
Liczę na Pana i pozdrawiam.
Zgłoszę to na najbliższej Komisji bezpieczeństwa tj we wtorek pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 3 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka