Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 1:19 am    Temat postu: Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów Odpowiedz z cytatem

Witam od dziś tutaj będę zamieszczał informację o swojej pracy w Radzie Miasta Knurów oraz na swoim facebooku pozdrawiam Smile
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 1:32 am    Temat postu: Pierwsza Sesja Rady Odpowiedz z cytatem

Wybraliśmy: 1 Przewodniczącego Rady jednogłośnie pana Tomasza Rzepę, 2 v-ce przewodniczących Rady, Lokalne media nie piszą że kandydatów zgłoszonych na vce przewodniczących Rady Miasta Knurów było trzech: Henryk Hibszer zgłoszony przez radnego Jana Furgol, zdobył 17 głosów, Jerzy Pach zgłoszony przez radnego Janusza Szydło zdobył 19 głosów i Ja zgłoszony przez radnego Marka Sanecznika zdobyłem 4 głosy, teraz widać ilu radnych stanowi prawdziwą opozycję jest ich 4... Nadmienie że Tomasza Rzepa na przewodniczącego Rady zgłosił nie radny Wspólnie dla Knurów a do którego Pan Rzepa należy a Radny Maria Gruszka z Moja Gmina 3 Uchwaliliśmy wysokość wynagrodzenia Prezydenta Knurowa na podobnym poziomie do dotychczasowego 4 Zadeklarowałem się do pracy w dwóch komisjach stałych Rady: Komisja Sportu, Turystyki, Rekreacji i Promocji Zdrowia i Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Porządku i Spraw Socjalnych pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 1:52 am    Temat postu: Druga Sesja- nadzwyczajna Odpowiedz z cytatem

Wybraliśmy: 1 Przewodniczących Komisji: Komisja Rewizyjna
Przewodniczący: Adam Sobierajski przeciw, Komisja Gospodarki, Ochrony Środowiska i Finansów
Przewodniczący: Marian Gruszka wstrzymałem się Komisja Sportu, Turystyki, Rekreacji i Promocji Zdrowia
Przewodniczący: Joachim Machulik wstrzymałem się Komisja Oświaty i Kultury
Przewodniczący: Barbara Gawlińska-Twardawa wstrzymałem się Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Porządku i Spraw Socjalnych
Przewodniczący: Janusz Szydło za 2 Składy Komisji Komisja Rewizyjna
Przewodniczący: Adam Sobierajski
Skład: Jan Furgoł, Antoni Krzyszczuk, Henryk Kurowski, Leszek Rejkowicz za Komisja Gospodarki, Ochrony Środowiska i Finansów
Przewodniczący: Marian Gruszka
Skład: Jan Furgoł, Henryk Hibszer, Tomasz Mazur, Jerzy Pach, Andrzej Porada, Marek Sanecznik, Franciszek Szafarz za Komisja Sportu, Turystyki, Rekreacji i Promocji Zdrowia
Przewodniczący: Joachim Machulik
Skład: Robert Furtak, Maciej Kandzior, Antoni Krzyszczuk, Tomasz Mazur, Jerzy Pach, Andrzej Porada, Adam Sobierajski, Paweł Szkatuła wstrzymałem się Komisja Oświaty i Kultury
Przewodniczący: Barbara Gawlińska-Twardawa
Skład: Przemysław Dulias, Andrzej Porada, Adam Sobierajski, Franciszek Szafarz, Janusz Szydło wstrzymałem się Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Porządku i Spraw Socjalnych
Przewodniczący: Janusz Szydło
Skład: Piotr Barchański, Robert Furtak, Maciej Kandzior, Henryk Kurowski, Leszek Rejkowicz, Marek Sanecznik, Franciszek Szafarz, Paweł Szkatuła wstrzymałem się Poza tym uchwaliliśmy środki w kwocie 14 000 zł na progi spowalniajace przy ulicy Ułanów i ponad 27 000 zł na adaptację strychów w rejonie Koloni pod mieszkania w jednym i drugim przypadku głosowałem za pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 2:19 am    Temat postu: Posiedzenie Komisji Sportu 02,12,2014 Odpowiedz z cytatem

Zgłosiłem wniosek formalny ws zwiększenia w budżecie Gminy Knurów środków na dotację dla organizacji o charakterze sportowym z planowanych 340 tys zł do 475 tys zł zaproponowałem skad wziaść środki min z planowanych 28 000 zł na zakup prasy dla Urzędników chciałem przesunać 20 000 zł na ten cel, głosowanie: 1 za- ja, 2 głosy wstrzymujace się Adam Sobierajski i Paweł Szkatuła, 5 głosów przeciw: Antoni Krzyszczuk, Tomasz Mazur, Jerzy Pach, Andrzej Porada i Joachim Machulik nieobecny na głosowaniu: Robert Furtak Zgłosiłem wniosek formalny ws zwiększenia w budżecie Gminy Knurów środków na nagrody dla utalentowanej sportowo młodzieży z planowanych 24 000 zł do 39 000 zł kosztem prasy dla urzędników niestety pan Przewodniczący: Joachim Machulik zgłosił "kontr wniosek" o "nie głosowanie" mojego wniosku głosowanie nad wnioskiem pana Przewodniczącego: Joachim Machulika 7 za: Antoni Krzyszczuk, Tomasz Mazur, Jerzy Pach, Andrzej Porada, Adam Sobierajski, Robert Furtak i Joachim Machulik, 1 głos wstrzymujacy się: Paweł Szkatuła i 1 głos przeciw- ja wniosek prasa w Urzędzie jest środki na sport niestety takie jak w projekcie głosowałem też na Komisji przeciw projektowi budżetu jako jedyny Radny ponieważ w ww częściach się z nim nie zgadzam pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 2:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Machulik... głosował przeciw. C

Cóź a coś innego wyczytałem na jego stronie.

Cytuję:

"Nie trzeba mówić, jak ważny jest dla rozwoju dzieci i młodzieży sport"
Źródło: http://adamrams.pl/member/joachim-machulik
- Hipokryzja +100

Ważniejsza gazetka niż zachęcanie młodzieży... rotfl...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matador007



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 120

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się taka otwartość działania bardzo podoba, mam jedynie wątpliwość co do głosowania na przewodniczącego rady... jednogłośnie na człowieka, który nie zamieszkuje w Knurowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jovita



Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 10:13 am    Temat postu: Praca RM Odpowiedz z cytatem

Wave Witam po raz pierwszy na tym forum. Długo czekałam na aktywowanie konta, a wiec na możliwość wejścia na forum ... Widocznie moderator musiał się zastanowić, czy mnie wpuścić tu do Szacownego Grona.
W końcu... huraaa.. jest aktywacja!
Bardzo się cieszę z tych relacji z poczynań RM. W tym roku zamierzam wybrać się raz i drugi na posiedzenia. Interesuje mnie, co robi tam radny z mojego okręgu, nad czym tam dzielnie pracuje )).
Pozdrawiam
_________________
jovita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@maciekknw

Gratuluję odwagi, aby w ten sposób informować wyborców o swojej pracy w Radzie Miasta. Działalność gminy powinna być jawna, także im więcej takich informacji tym ludzie będą mieli większą świadomość tego co tak naprawdę dzieje się w mieście.
Niestety w Knurowie dąży się do tego aby była dezinformacja , przykładem jest spółka gminna PWiK która zastrzegła firmom wykonującym zadanie w gminie aby nie podawała żadnych informacji dziennikarzom odnośnie realizowanych inwestycji. Dla tej spółki najlepiej jest gdy panuje chaos i nikt się tym nie interesuje, a zapewniam Was, że bardzo dużo ciekawych rzeczy realizuje o których mieszkańcy nie mają zielonego pojęcia.
Druga sprawa, tzw termomodernizacja 10 budynków na III Kolonii.
Nikt nie wie, że nakłania się ludzi do opuszczenia lokali w każdy możliwy sposób, jednych prośbą drugich groźbą, oczywiście na razie nie przygotowano dla Nich żadnej ciekawej oferty.

Jeśli chodzi o pierwszą sesję portal Lubię Knurów podał informację, że byłeś wśród kandydatów na wiceprzewodniczącego:)
Nie jesteś osamotniony. Wydaje mi się , że podjąłeś się trudnego zadania podając informacje w taki sposób, życzę Ci dużo wytrwałości i sukcesu:)
Materiał filmowy który pewnie nie jeden chciałby obejrzeć :

https://www.facebook.com/video.php?v=1572386842993858&set=vb.1559173334315209&type=2&theater
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starka



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 126

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo doczekałam się informacji których nie doczytała bym się w Naszej prasie:))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Panie Macieju za odwagę. Pierwszy radny który informuje nas wyborców, obiektywnie co się dzieje w wewnątrz rady. Proszę o więcej informacji, dzięki Panu będziemy bardziej świadomi.
P.S Nie wyobrażam sobie krytyki postów Pana Macieja obiektywizm w 100%. Nic dodać nic ująć.

Pan Machulik mnie zaskoczył....

I informacja ,że miasto (rozumiem że rocznie ) przeznacza aż 28 tysięcy zł na prasę, to rozumiem że chyba każdy pracownik ma Playboya czy Playgirla CKM i temu podobne, podkreślam każdy pracownik, Mi się wydaje że to jest lobbing ze strony miasta na rzecz wydawnictw etc.

Również rozmawiałem, z jednym z radnych i chciałem zadać pytanie retoryczne czy prawdą jest że na samochód służbowy prezydenta wydaje się rocznie 3000 na mycie auta, 7000 na naprawę, 4000 na serwis i płyny eksploatacyjne wydaje się 5000 zł rocznie. Ja myję swój samochód za max 50 do 100 zł - ręczna samoobsługowa myjnia (jeżeli kierowca jest opłacany to sam powinien szorować samochód...), naprawa to modlę się żeby rocznie nie wydać 300 zł a samochód mam 10 letni a tutaj nowy samochód naprawa 7000 !!!!!!zł chyba kogoś dotują, i pierwszy raz w życiu słyszę żeby w samochód aż 5000 zł wpakować w plyny eksploatacyjne, albo ktoś państwowe rozdaje i bierze do domu, albo oni chyba borygo piją jak się wódka skończy.... Ciekawe gdzie jest serwisowany samochód 4000 zł wyrzucone w błoto. Poco serwisować jak koszt napraw jest 7000 zł. Wiadomo że nie wszystkie kwoty są w 100% wykorzystane ale znając życie dotacje trzeba w 100% zrealizować.
I teraz pytanie czy obciąć w 50% te wydatki i w zamian wysłać dzieci na obóz na przykład sportowy. Ktoś się wozi dla wygody, a dzieci nie mają jak spędzać aktywnie czasu. Trochę jestem zbulwersowany wydatkami na Luksusy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:

P.S Nie wyobrażam sobie krytyki postów Pana Macieja obiektywizm w 100%. Nic dodać nic ująć.


A ja jednak spróbuję: przed wyborami obiecywał rozprawić się z radnymi, którzy nie mieszkają w Knurowie, a po wyborach udziela poparcia kandydatowi na przewodniczącego Rady. Czy tak miało być? Czy może jednak punkt widzenia nowego radnego, zależy od punktu siedzenia?
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:


Jeśli chodzi o pierwszą sesję portal Lubię Knurów podał informację, że byłeś wśród kandydatów na wiceprzewodniczącego:)
Nie jesteś osamotniony. Wydaje mi się , że podjąłeś się trudnego zadania podając informacje w taki sposób, życzę Ci dużo wytrwałości i sukcesu:)
Materiał filmowy który pewnie nie jeden chciałby obejrzeć :

https://www.facebook.com/video.php?v=1572386842993858&set=vb.1559173334315209&type=2&theater


Za Was też braveheart trzymam kciuki działajcie razem aby odczarować Knurów nas mieszkańców i sprowadzić na ziemię, bo mam wrażenie że ludzie są niedoinformowani, myślą że jest jak Muniek Staszczyk śpiewał "jest super więc o co ci chodzi" i głosują na ładnego starego Ramsa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

golarz_filip napisał:
Jackal napisał:

P.S Nie wyobrażam sobie krytyki postów Pana Macieja obiektywizm w 100%. Nic dodać nic ująć.


A ja jednak spróbuję: przed wyborami obiecywał rozprawić się z radnymi, którzy nie mieszkają w Knurowie, a po wyborach udziela poparcia kandydatowi na przewodniczącego Rady. Czy tak miało być? Czy może jednak punkt widzenia nowego radnego, zależy od punktu siedzenia?


Po owocach ich ocenimy. Nie mi oceniać, zainteresowany może odpowie. Ja powiem tak masz rację za pierwszym razem popełnił błąd, ale teraz wpisy świadczą o jego bezinteresowności, i chęci pomocy innym!!!!
Sory ale 28 tyś na gazetki.... On ma rację lepiej wysłać młodzież gdzieś, inwestujmy w młodych, a nie w coś co można za mniejsze pieniądze, elektronicznie prenumerować!!!! Papier jest drogi wersje elektroniczne bardzo tanie, i powiem Ci tak jako urzędnik nikt tego nie czyta!!!!! w urzedach, poza naczelnikami, kierownikami bo to ich obowiązek być na bieżąco, więc kupować dla 5 max 10 osób za 28 tyś gazety to pomyłka. Każdy racjonalny zarządca manager powie Ci tak wystarczy kupić 2 -3 egzemplarze i zaopatrzyć bibliotekę w urzędzie gdzie będzie periodyk przechowywany spokojnie rocznie wystarczy do 1000 max 5000 zł.!!!! Dla mnie przekręt zamawiać coś co jest potem makulaturą - wiem ktoś potem tą makulaturę sprzedaje - zawsze kilkaset złotych do kieszeni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak trzymać panie Macieju!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo! I kciuki trzymane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 1 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka