Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepsza kampania wyborcza w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIRANHA napisał:
Anonim napisał:
@PabloKNW - czytałem, że startujesz w wyborach, więc publiczne stwierdzenie "lokalny żul" nie licuje z powagą kandydata na radnego. Szczególnie dla Ciebie wszyscy mieszkańcy powinni być równi, bo ten właśnie jak go nazwałeś "lokalny żul" może być Twoim potencjalnym wyborcą, a jego głos może decydować o Twoim "tu bi or not tu bi". Nie jestem z Twojego okręgu, ale dla mnie jesteś "not tu bi".


Paweł Szkatuła tak właśnie nazywa mieszkańców Szczygłowic. Kandyduje do Rady Miasta, ciekawe co jeszcze tu napisze. Szkoda bo wydaje sie wartościowym młodym człowiekiem. No cóż, "my lokalni żule z twojego osiedla" pozdrawiamy cie Pawełku. Prayer przynajmniej jesteś szczery.



Jeszcze raz powtórzę. Przedstaw swój program wyborczy, albowiem nie warto się dalej ukrywać. Wiem kim jesteś, Twój lider chwalił się, że ma tutaj ludzi od tej czarnej roboty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki lider, można bliżej? jestem ciekaw, i proszę o odpowiedź odnośnie znacznej części diety na cele charytatywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polanski88



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 20
Skąd: Teraz Krywałd

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam dylemat. Nie wiem czy zagłosować na młodą Agnieszkę Kobryń czy na starego wyjadacza Darka Sarzałę, może warto też pomyśleć o Mateuszu Pogodzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz dylemat wybierz estetykę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polanski88



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 20
Skąd: Teraz Krywałd

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym trochę młodszej Rady Miasta. Prawda jest taka, że w Szczygłowicach jest 16 kandydatów z czego 3 otrzyma mandat, a do sprawowania tej funkcji nadaje się może 4.

Większość z nich to krzykacze, którzy nie wiedzą jak wygląda praca Radnego ale pchają się na ciepły stołeczek. Chyba jednak postawię na Kobryń. Jeżeli tak mądra i zaradna jak śliczna na plakacie to będzie dobrze. Program ma ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PabloKNW napisał:


A co do tematu, to przypomniało mi się, że niektórzy kandydaci rozdawali ulotki w dzień wszystkich świętych i to pod samym cmentarzem. Takie praktyki nie powinny mieć miejsca.


Przyganiał kocioł garnkowi. Sam w niedziele wieszasz plakaty a innym wytykasz. Paweł ogarnij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty w niedzielę rano powiesiłeś ten plakat, który porównywał sylwetki wszystkich kandydatów z naszego okręgu. Pani Krystynie Nowackiej dopisałes, że reprezentuje Platformę Obywatelską, a u mnie w rubryce gdzie widniał program wyborczy wszystkich kandydatów wpisałeś "brak". Miej trochę honoru, i skończ z czymś takim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, ale się ostro zrobiło Smile

polanski88, w okregu macie dwie ładne dziewczyny, ale pierwsze słyszę, żeby uroda była kryterium wyboru Wink

PIRANHA i PabloKNW ciekawą strategię wyborczą prezentujecie Shame on you Shame on you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaneta napisał:
Wow, ale się ostro zrobiło Smile

polanski88, w okregu macie dwie ładne dziewczyny, ale pierwsze słyszę, żeby uroda była kryterium wyboru Wink

PIRANHA i PabloKNW ciekawą strategię wyborczą prezentujecie Shame on you Shame on you



To jest po prostu zemsta ze strony ludzi, którzy nie znaleźli się na liście Prawa i Sprawiedliwości.

Szanowni Państwo, to nic innego jak tylko potwierdzenie tego, że na listach PiS-u są ludzie, którzy pracowali i przygotowywali się do tych wyborów od bardzo dawna. Nie może byc tak, że ktoś budzi się trzy miesiące przed wyborami, i na szybko wymyśla slogany jak w przypadku PIRANH'Y. To są miesiące, lata pracy zespołowej poprzez tworzenie wspólnego programu, a później odnajdywanie potrzeb swojego osiedla i jego mieszkańców.
Bardzo mi przykro, że doszliśmy do czegoś takiego.


Ostatnio zmieniony przez PabloKNW dnia Pon Lis 10, 2014 1:23 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słucham? Ty już chyba całkiem się pogubiłeś. Na spacerze po mszy zobaczyłem twoje nowe plakaty, same się chyba nie powiesiły. Zamiast się z tego wytłumaczyć, oskarżasz. Chyba za bardzo się już upolityczniłeś. Co jeszcze wymyślisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj sobie spokój. Jeżeli ktoś się upolitycznił to na pewno nie ja Brick wall . Życzę Ci powodzenia, ale naprawdę zaprzestań takich praktyk, nie warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł, mnie też jest przykro, że DOSZLIŚCIE do czego takiego. Jeśli w takich małych Szczygłowicach niektórzy kandydaci robią sobie wzajemnie małe i większe świństewka, strach pomyśleć, co dzieje się w większych okręgach.
Chłopaki, dajcie sobie powiedzieć, że wyborcy najmniej sugerują się plakatami, a Wy sami sobie robicie na tym forum czarny PR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Pablo nadal nie odpowiedziałeś na moje pytania?.
Jeżeli Pani Nowacka kandyduje z tego samego komitetu co duża część kandydatów którzy wcześniej byli w Platformie a teraz są w tym komitecie co Pani Nowacka porównanie do Platformy może nie idealne aczkolwiek mające sens, bo przeszło 50% kandydatów to prawie platforma z 4 lat temu.

I Pawle (Pablo) czytam ten wątek forum i wydaje mi się że to Ty siejesz zamęt, ludzie pytają się o kampanię, Ty nazywasz cześć Szczygłowiczan żulami? następnie okazuje się że kandydujesz i zaczyna się z Twojej strony atak, jakieś podważania że ktoś jest kandydatem i żądania żeby się ujawnił. Czemu wcześniej Ty się nie ujawniłeś. Więcej spokoju. A i jak już zdradzasz smaczki z komitetu PiS to dawaj więcej jestem ciekawy Smile .No i dieta i lider.
Pozdrawiam i jeszcze raz trochę spokoju.
P S Co do Twojego programu jakiś z forumowiczów coś pisał, to powiem że nie umiałem go znaleźć, nie jest dostępny, aż został umieszczony tu na forum, a szukałem na miastoknurów.pl i ni ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie co robi ta przyczepa na środku trawnika z banerem reklamujący wybory, gdzie jest policja lub straż miejska, wczoraj staliśmy sobie i akurat jechał i radiowozik policyjny i sm , niestety bez reakcji , a więc , możemy parkować na trawniku

PS , chyba nawet chodziło o p Jankowskiego, przyczepka stoi przy bloku nr 6 od strony ulicy


Ostatnio zmieniony przez huan75 dnia Pon Lis 10, 2014 11:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polanski88 napisał:
a ja mam dylemat. Nie wiem czy zagłosować na młodą Agnieszkę Kobryń czy na starego wyjadacza Darka Sarzałę, może warto też pomyśleć o Mateuszu Pogodzie?


na marginesie to skąd tej Pani się wziął akurat "menager" ????
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka