Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MMA czy KSW jeden wielki wstyd!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 11:37 am    Temat postu: MMA czy KSW jeden wielki wstyd! Odpowiedz z cytatem

Otwieram onet.pl i tam na największym okienku widzę coś przerażającego. Oto cytat; (zresztą możecie sprawdzić sami) "Polacy gromili, choć jeden z naszych faworytów uległ. Polski Czeczen Ażijew wygrał po ciężkiej przeprawie z... tuńczykiem. Szczecinianin Bedorf zwyciężył po precyzyjnym ciosie w wątrobę, który przy okazji złamał przeciwnikowi kilka żeber."
Niedługo zabijanie na ringu stanie się najpopularniejszym sportem w Polsce i wszystko to będzie nazywało się galą. Oczywiście młodzi, którzy mimowolnie i nie tylko stali się fanami takich "gal" będą próbować swoich sił na ulicy za przeciwnika mogą wybrać właśnie Ciebie! Choć Ty nie do końca będziesz się na to zgadzał.
Popularyzowanie przemocy i nazywanie tego galą D'oh! jest największym nieporozumieniem i przekrętem ostatnich lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijając MMA, od dawna zastanawia mnie komu podoba się najzwyklejszy boks. Przychodzą ludzie elegancko ubrani, oglądać jak dwa byczki walą się po mordach. Naprawdę pasjonujące....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knw-78



Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 146

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się wydaje, że tu nie chodzi o MMA czy KSW, tylko o tego kogoś kto wpisywał to do tego okienka. Ostatnimi czasy coraz więcej takich baboli się onetowi zdarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas Applause popieram.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 100% popieram Jonasa, Zonka i Chopera5. Ale gdy kończą się wakacje, cały Knurów obsrany jest reklamami boksu i innych "technik samoobrony" dla dzieci...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To podniety mordercze to jest ohyda, ale nauka samoobrony to jednak zupełnie coś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sensey



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 104

PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To właśnie na treningach wykorzystywana jest ta energia, która mogła by zostać ulokowana w inny, zły sposób. Zamiast siedzieć na ławeczce, czy gdzieś w knajpach, młodzi ludzie uprawiają sporty walki i na prawdę daleko im do pobicia kogoś na ulicy bez powodów. Sporty walki to nie tylko rozwój fizyczny, ale także duchowy, uczą samodyscypliny, pokory i szacunku dla człowieka. Ludzie nieraz przekraczają swoje granice fizyczne i mentalne podczas treningu, wylewając tony potu na sali.

Nie uczymy się sztuk walki, by wyjść na ulicę i lać każdego, który się nawinie. Trenujemy dla siebie, dla własnej satysfakcji z osiąganych sukcesów, bo co trening radzimy sobie lepiej i podejmujemy kolejny krok. Trenujemy też dlatego, żeby wiedzieć jak zachować się w razie zagrożenia, oczywiście gdyby ktoś mnie, lub kogoś innego zaatakował, wiemy jak zareagować.

A tak swoją drogą, to chłopaki powinni się bić, taka nasza natura. Lepiej na sali podczas sparingu pod kontrolą, niż na ulicy, czy w lesie. Kto ochroni nasze kobiety, dzieci, jeżeli facet będzie biegał w fartuszku po kuchni, lub w sukience w balecie?

Przesadzacie i to grubo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sensey napisał:
A tak swoją drogą, to chłopaki powinni się bić, taka nasza natura. Lepiej na sali podczas sparingu pod kontrolą, niż na ulicy, czy w lesie. Kto ochroni nasze kobiety, dzieci, jeżeli facet będzie biegał w fartuszku po kuchni, lub w sukience w balecie?

Przesadzacie i to grubo.
gdyby tak to wszystkie chłopaki się biły to byśmy teraz zamiast pisać puszczali do siebie znaki dymne, lub chrząkali uzupełniając swoje "wypowiedzi" gestami. No oczywiście jeśli w wyniku różnicy zdań byśmy się wcześniej nie pozabijali. Natura ludzka jest na szczęście dużo bardziej skomplikowana niż się miłośnikom nawalania wydaje. Nikt tu nie przesadza w przeciwstawianiu się kulturze pięści. Możesz i masz ludzkie prawo się bronić i bronić swojej rodziny ale lubowanie się jak inni naparzają się w ringu/klatce robiąc sobie krzywdę jest chore!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim odczuciu same walki nie są złem samym w sobie. To człowiek a najważniejsze trener kształtuje osobę. Jeżeli trenerzy są dobrzy, karzą za używanie przemocy dla rozrywki, to nie ma dużego zagrożenia. Gorzej jeżeli młodym daje się "narzędzie" (trning) który używają z nierozwagą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal założę się z Tobą, że negatywne wypowiedzi w tym temacie są w 100% od osób które NIGDY nie były na treningu. Liczy się tylko ich racja. Bo ich racja jest bardziej ichsza niż innych Wink
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sensey napisał:
To właśnie na treningach wykorzystywana jest ta energia, która mogła by zostać ulokowana w inny, zły sposób. Zamiast siedzieć na ławeczce, czy gdzieś w knajpach, młodzi ludzie uprawiają sporty walki i na prawdę daleko im do pobicia kogoś na ulicy bez powodów. Sporty walki to nie tylko rozwój fizyczny, ale także duchowy, uczą samodyscypliny, pokory i szacunku dla człowieka. Ludzie nieraz przekraczają swoje granice fizyczne i mentalne podczas treningu, wylewając tony potu na sali.

Nie uczymy się sztuk walki, by wyjść na ulicę i lać każdego, który się nawinie. Trenujemy dla siebie, dla własnej satysfakcji z osiąganych sukcesów, bo co trening radzimy sobie lepiej i podejmujemy kolejny krok. Trenujemy też dlatego, żeby wiedzieć jak zachować się w razie zagrożenia, oczywiście gdyby ktoś mnie, lub kogoś innego zaatakował, wiemy jak zareagować.

A tak swoją drogą, to chłopaki powinni się bić, taka nasza natura. Lepiej na sali podczas sparingu pod kontrolą, niż na ulicy, czy w lesie. Kto ochroni nasze kobiety, dzieci, jeżeli facet będzie biegał w fartuszku po kuchni, lub w sukience w balecie?

Przesadzacie i to grubo.



... jasne, że lepiej trenować coś niż chlać i lać się w knajpach czy lasach...

Chociaż ustawki w lasach mają swój plus. Zawsze jest szansa, że metodą selekcji naturalnej ktoś 'odpadnie'. Ale to inny temat...

Ale... nie przesadzajmy pisząc tak górnolotnie o treningach w boksie czy mma...

To jest zwykłe prostackie napierd.... się po mordach ( boks ) albo walenie w głowę na ziemi z łokcia ... nie trzeba walić się po mordach żeby być 100% facetem... nie idźmy w jakieś prostackie stereotypy...

A jak ktoś chce trenować swój charakter... to niech zapisze się na AikiDo, Kendo itd... to są prawdziwe Sztuki Walki ... a nie boks...

Idąc tropem, że taka jest natura to zaraz będzie porywali cudze żony, partnerki, zaciągali do domu i bzykali...BO TAKA JEST NATURA...

Tak kiedyś było Smile Trzeba było zapewnić w miarę duże potomstwo bo i tak ułamek tylko był w stanie przeżyć kilkadziesiąt lat ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Jackal założę się z Tobą, że negatywne wypowiedzi w tym temacie są w 100% od osób które NIGDY nie były na treningu. Liczy się tylko ich racja. Bo ich racja jest bardziej ichsza niż innych Wink
temat nie dotyczy treningów. Ja bynajmniej nie o treningach tutaj wcześniej pisałem. Owe 100% istnieje tylko w Twojej głowie. Trzymajmy się tematu proszę.

Sztuki walki to odrębny temat i jestem jak najbardziej za ich popularyzacją jeśli oczywiście alternatywą jest jakieś MMA czy KSW albo inne bzury. Sam byłem na pokazach kung fu i kilka treningów odbyłem. Choć z drugiej strony nie chciałbym aby Ci, którzy są zupełnie tym nie zainteresowani byli oceniani jako tzw "cioty" czy tym podobne.

Niestety lub stety dzieciństwo spędziłem wśród blokowisk i choć za komuny brutalność w Polsce nie była tak trendy jak teraz to swoje musiałem wywalczyć. Tylko, że z tego się wyrasta - prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie się zaczyna KSW czy MMA? Nie na treningu? To mnie uświadom...
Zresztą szkoda tej gadki.. Nie podoba Ci się? To nie oglądaj. Proste. Nikt Ci nie każe. Podoba Ci się zbieranie kamyków? Zbieraj. Kasztanów? Zbieraj.

Z Twojej wypowiedzi wynika, że każdy kto trenuje mieszane sztuki walki, no może nie każdy ale większość zaraz wyjdzie na ulice i będzie naparzać bezbronnych ludzi... ŻENADA. Jakoś o tym nie słychać aby tak się działo. Dorabiacie swoje chore filozofie i swoje chore racje do sytuacji... A może zazdrość? Bo innym cos wychodzi? Coś sie chce w życiu robić? Nie siedzą w sieci i nie hejtują? Mają swoją pasję i wkładają w to całe swoje życie. LEJĄ SIĘ PO MORDACH ALE LEGALNIE!!! LEJĄ SIĘ PO SWOICH MORDACH! A nie po Waszych! I nic wam do tego jak będzie wyglądała morda Różala czy Bedorfa. To jest ich sprawa. A jak Ci się jednemu i drugiemu nie podoba to zwyczajnie przyciśnijcie na pilocie ZMIEŃ KANAŁ albo CZERWONY GUZIK. A na ONECIE przewiń pasek na dół, tam masz plotki,blogi, poczytaj....

Jest coś/ktoś/ cokolwiek czego się nie doczepicie????
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
A gdzie się zaczyna KSW czy MMA? Nie na treningu? To mnie uświadom...


Jeszcze raz powtarzam (jak mawiał towarzysz Sofronow mądremu wystarczą dwa słowa a innemu to i referatu mało) nie o treningach tu mowa czy o sportach walki ale o popularyzowaniu czasem nawet agresywnemu popularyzowaniu brutalizmu, łamania żeber itp. i przedstawiania tego jako sportu a eventów tego typu jako gali. Uważam, że środowisko MMA w Polsce jest mocno kryminogenne i dla społeczeństwa niebezpieczne – patrz ostatnie wiadomości.

Forum dyskusyjne jak sama nazwa stoi służy dyskusji. Zdaje się, że to już pisałem i muszę się powtarzać, co więcej pisałem to w odpowiedzi do Ciebie właśnie. Tutaj znowu cytat Sofronowa aż się prosi o przytoczenie.
Wciskasz komuś czego nie napisał, nadinterpretujesz, wyciągasz zupełnie mylne wnioski na podstawie swoich przypuszczeń a sugerujesz, że to innych domniemania.

Albo masz dziwną odmianę ADHD albo tworzysz sobie znaną rzeczywistość i próbujesz nam tu wszystkim ją imputować. Lepiej skonsultować czy Twoje postrzeganie świata jest zgodne z postrzeganiem większości.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to widocznie coś ze mną jest nie tak, albo mi się wydaję, ale od 6 postu rozmowa zeszła na inny tor (w tym treningów i tego co się na nich wynosi...)

a Ty chłopczyku lubiący cytować i wyrywać z kontekstu tylko to co Ci pasuje nie próbowałeś rozmowy przekierować na tor obrany przez Ciebie w pierwszym poście....

Przypomnę Ci bo chyba sam nie wiesz o czym piszesz Smile

Jonas napisał:
sensey napisał:
A tak swoją drogą, to chłopaki powinni się bić, taka nasza natura. Lepiej na sali podczas sparingu pod kontrolą, niż na ulicy, czy w lesie. Kto ochroni nasze kobiety, dzieci, jeżeli facet będzie biegał w fartuszku po kuchni, lub w sukience w balecie?

Przesadzacie i to grubo.
gdyby tak to wszystkie chłopaki się biły to byśmy teraz zamiast pisać puszczali do siebie znaki dymne, lub chrząkali uzupełniając swoje "wypowiedzi" gestami. No oczywiście jeśli w wyniku różnicy zdań byśmy się wcześniej nie pozabijali. Natura ludzka jest na szczęście dużo bardziej skomplikowana niż się miłośnikom nawalania wydaje.


I co ten Twój post ma wspólnego z PROMOWANIEM w mediach bicia się? Bo SAM pisząc to zmieniasz bieg dyskusji.. Smile

Jonas napisał:

Forum dyskusyjne jak sama nazwa stoi służy dyskusji. Zdaje się, że to już pisałem i muszę się powtarzać, co więcej pisałem to w odpowiedzi do Ciebie właśnie. Tutaj znowu cytat Sofronowa aż się prosi o przytoczenie.
Wciskasz komuś czego nie napisał, nadinterpretujesz, wyciągasz zupełnie mylne wnioski na podstawie swoich przypuszczeń a sugerujesz, że to innych domniemania..

Powiedz mi czy Ty masz jakiś kompleks małego... człowieczka??? W dyskusji nie tylko Ty bierzesz udział i może nie do Ciebie było to kierowane??

A może ja się ustosunkowałem do tego:
secundo napisał:
To podniety mordercze to jest ohyda,.

Albo:
pytam_sie napisał:

Ale... nie przesadzajmy pisząc tak górnolotnie o treningach w boksie czy mma...
To jest zwykłe prostackie napierd.... się po mordach ( boks ) albo walenie w głowę na ziemi z łokcia ...


Mi się wydaję, że to co pisałem nie było napisane do Ciebie... hmm No ale mogę się przecież mylić, bo wiesz lepiej ode mnie Smile

Jonas napisał:
Albo masz dziwną odmianę ADHD albo tworzysz sobie znaną rzeczywistość i próbujesz nam tu wszystkim ją imputować. Lepiej skonsultować czy Twoje postrzeganie świata jest zgodne z postrzeganiem większości.


BTW odbiegając od tego co mi jest i jakie mam odmiany ADHD... Czy koniecznym jest aby poglądy każdego człowieka były takie same jak poglądy większości? Jeżeli jest inaczej to ten człowiek już jest marginesem?
Gratuluje podejścia Smile

A teraz zrób to co lubisz najbardziej, napisz co mi jest i po ubliżaj trochę Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka