Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stadion na Krywałdzie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

1. Wiem więcej niż się panu/ pani o ciekawym loginie R. wydaje

2. Skoro zdaniem pana lub pani R. likwidator działa na szkodę wierzycieli to powinien jeśli ma taką szeroką wiedzę złożyć doniesienie o podejrzeniu popełnia przestępstwa niegospodarności przez likwidatora

3. Chciałbym żeby stadion na Dworcowej dalej funkcjonował a na Krywałdzie niech będzie szkółka pilkarska i oczywiście lekkoatletyka jak dawniej niech to będzie obiekt z okolo 2000 widownią i z boiskami treningowymi jak dawniej no i oczywiście parking oraz budynek gospodarczy na terenie obiektu

4. Co do wyborów samorządowych myślę że Prezydent się zdziwi

5. A co do Dudka to najpierw się go spytaj osobo o loginie R. a później pisz taka mała rada.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
R.



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 82

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Witam

1. Wiem więcej niż się panu/ pani o ciekawym loginie R. wydaje 😉



W takim razie życzę powodzenia w wyborach i wykorzystania tej wiedzy, skoro ona taka ogromna. Oby tylko wiedza pokrywała się z faktami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, również życzę powodzenia i wykorzystania Pana/Pani wiedzy dla dobra mieszkańców Miasta bo Knurów to Więcej niż Miasto to Nasze codzienne życie

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli na prawde startujesz na radnego to tym tematem lekko się pogrążyłeś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
Jeśli na prawde startujesz na radnego to tym tematem lekko się pogrążyłeś


1
Obawiam się że nie dorównuje Tobie inteligencją więc proszę wytłumacz mi o co chodzi? Może pomyliłeś temat?


2
Skąd pewność że startuję? Skąd pewność że do Rady Miejskiej?


Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dorównujesz mi inteligencją? A to jakieś wyścigi są czy jak? Kurcze, były potajemne testy IQ a może się tak dowartościowujesz? Jeden tu pisał o grubości portfela teraz ty o inteligencji no no ciekawie zamienia się to forum ale ok, wyjaśnię.
AD 1
Stadion nie jest własnością miasta tylko klubu sportowego więc nie za bardzo widzę tutaj winy miasta, że stadion jest zaniedbany bo to nie ich teren. Miasto chciało przejąć te ziemie o czym jak pisał R. było już kilka artykułów ale likwidator nie wyraża chęci. Po drugie nie widzę zbytnio sensu w przejmowaniu i pompowaniu ogromnej ilości pieniędzy w obiekt który jest na bardzo dużych szkodach górniczych. Miasto posiada już stadion na dworcowej, bardzo dobry kompleks na orliku więc po co kolejny? Bo ma wartość sentymentalną? To teraz dla wartości sentymentalnej mamy wszyscy pakować kupe kasy by to stało?
AD 2

Skąd pewność? Nie zaprzeczyłeś na moje pytanie które Ci zadałem czy startujesz jedynie odpowiedziałeś "prezydent się zdziwi" więc wnioskuje, że startujesz do rady miasta bo na prezydenta to nie masz szans.

Piszesz by otworzyć tam szkółkę piłkarską, powiedz mi po co? Orlik ma zaplecze, dobre boisko więc jaki to sens? Teraz pewnie zaczną się na mnie hejty typu "je** blokers!", "wysłannik Ramsa!" itp. ale rozczaruje wszystkich, mieszkałem na Krywałdzie 18 lat, na tym boisku miałem lekcje W-F i jest żal jak patrzę na stan tego co zostało ale sensu w ratowaniu nie widzę a tym bardziej wstydu dla miasta jakby ono było najbardziej winne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1534747806738936&id=100006111942758&set=pcb.1534748156738901&source=49&refid=17&_ft_=app_id.25554907596
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1534747806738936&id=100006111942758&set=pcb.1534748156738901&source=49&refid=17&_ft_=app_id.25554907596
Widziałem te zdjęcia w pierwszym poście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Ujawnij swoją tożsamość choćby przez priv, wtedy nikt Ci nie zarzuci że jesteś po tej czy tamtej stronie, chyba że jesteś

2. Widzę że masz zdolności analityczne twierdząc że nie mam szans bycia Prezydentem Knurowa. Znajdując Twoją tożsamość być może ktoś z czytelników lub nawet ja zaproponujemy Ci pracę Przy Analizach Wyborczych

3. Jeśli piszesz anonimowo że 18 lat mieszkałeś lub laś na Krywałdzie to jest tak jakbym ja napisał anonimowo że 20 lat mieszkałem w Zakopanem i na wf skakałem na skoczni jak ktoś to może zweryfikować? Nie może dlatego jesteś niewiarygodny

4. A okolo 160 000 zl co roku na wynagrodzenie Prezydenta i po okolo 160 000 zl na każdego v-ce Prezydenta wydawać możemy?

5. Jak sądzisz ile osób byłoby zainteresowanych uprawianiem lekkoatletyki na tym Stadionie? Przeczytałeś / laś ze zrozumieniem moje posty na ten temat?

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2014 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba być analitykiem wyborczym by stwierdzić, czy ktoś ma szanse wygrać wybory czy nie, chciałbyś startować Twoja wola i życzę jak najlepiej. Po co mam udowadniać czy mieszkałem?. Nie chcesz wierzyć to nie, przecież nie zmuszam a to czy jestem dla Ciebie wiarygodny najmniej mnie obchodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2014 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Dziękuję za życzenia 😊

2. Nie tylko dla mnie ale dla wszystkich ludzi którzy to czytają 😄

3. Szkoda bo może byś zrobił karierę w polityce 😉

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2014 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do polityki się nie pcham bo kompletnie mnie to nie interesuje, zostawie to zawodowcom Wink Po drugie raczej z Krywałdu nie jesteś jeśli chodziłeś do MSP nr 9 więc i tak moje imie i nazwisko nic Ci by nie powiedziało.
Źródło http://maciejkandzior.prv.pl/platforma.html

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2014 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaryzykuj uwiarygodnisz się 😉
Ja na Krywałdzie spędziłem czasy licealne😁 dobre to były czasy😉 znam sporo ludzi z Krywałdu 😊 mój przyjaciel tam mieszka i dzięki niemu poznałem cały Krywałd w trakcie wycieczek rowerowych las z leśniczówką 😁 bardzo dobrze teren stawu, stadionu znam wszystkie ulice na Krywałdzie i jak chcesz mogę Cię oprowadzić 😊 dobrze znam też działki byłem tam na osiemnastce😉
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2014 7:36 am    Temat postu: Stare już mineło. Odpowiedz z cytatem

Na stadionie w Krywałdzie odbywały się nie tylko mecze piłkarskie ale i zawody lekkoatletyki, mitingi, uniwersjady itd.To tu z Ramsem [gdy mieszkał i chodził do szkoły na Krywałdzie] grało się w piłkę na treningowym i biegało na zawodach między szkolnych. Większość finansował ERG, nagrody jak i stroje do ćwiczeń oraz utrzymywał boisko, po upadku w związku z szkodami kwk. Szczygłowice stadion przejęła Conkordia odbywały się mecze drugiej drużyny obsługę i utrzymanie spoczywało na kwk Knurów każdy oddział musiał dawać pracownika na boiska w Zabrzu, Gierałtowicach, Knurowie nawet w Rudach, i nie tylko. Po zmianach skończyło się sponsorowanie piłkarzy i klubów.Boisko na Krywałdzie jest suche [sprawny drenaż płyta idealnie płaska] po zbiorniku za boiskiem niema śladu i komary nie tną teraz rosną tam grzyby wczoraj zebrałem 5 kg samych czerwonych.No i jest sporo miejsc do parkowania na Dworcowej byłem raz i pozbyłem się kołpaków i anten [kolonija] na pewno tam nie pojadę. Mokro brudno i ten słownik kibiców, zaorać i zasiać kukurydze.
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2014 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Zaryzykuj uwiarygodnisz się 😉
Ja na Krywałdzie spędziłem czasy licealne😁 dobre to były czasy😉 znam sporo ludzi z Krywałdu 😊 mój przyjaciel tam mieszka i dzięki niemu poznałem cały Krywałd w trakcie wycieczek rowerowych las z leśniczówką 😁 bardzo dobrze teren stawu, stadionu znam wszystkie ulice na Krywałdzie i jak chcesz mogę Cię oprowadzić 😊 dobrze znam też działki byłem tam na osiemnastce😉
Mieszkałem tam jak pisałem wcześniej 18 lat więc Twoje oprowadzanie mnie po np. ogródkach działkowych bo byłeś tam na 18-nastce rozbawiło mnie, dzięki za poprawę humoru z samego rana. Nie wiem czemu tego nie chcesz zakodować, nie obchodzi mnie to ale przyjmij do wiadomości. Tak jak pisał Przyrodnik, stadion był sponsorowany z zewnątrz, sponsorzy się skończyli i stadion padł. Jedyne pretensje można mieć do zarządu klubu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka