Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklep rowerowy - Bojków ul. Knurowska
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andziunia



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 126
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 8:15 am    Temat postu: Sklep rowerowy - Bojków ul. Knurowska Odpowiedz z cytatem

Witam. Kupiłam w zeszłe wakacje tam skuter, okazał się lipą teraz w ogóle nie odpala, jest to jakieś badziewie. Znajomy już próbował go naprawic - nawet zna się na mechanice i skuterach, no ale nie udało się. Nie da się go odpalić. Gdy wcześniej miałam problem ze skuterem i nie odpalał, jak brat zadzwonił do serwisu czy jest taka możliwość, żeby przyjechali po niego powiedzieli, że na koszt nasz, jak brat zapytał ile to powiedziano, że to się uzgadnia jak już go zawiozą.

No i mam pytanie orientuje się ktoś ile może biorą za km ??
Czy mam go pchać 6 km do nich ?? ;/

Jakie macie opinie na temat tego sklepu ??
Ja wiem jedno, że już nigdy tam nic nie kupię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak.. Jak przeczytałem nagłówek, to wiedziałem, że będą narzekania. Moja opinia na temat tej hurtowni - beznadzieja. Obsługa na żenująco niskim poziomie, minimalne zainteresowanie klientem, a po zakupie towaru - totalny jego brak. Popełniłem ten błąd i kupiłem tam kiedyś rower. To był mój pierwszy i ostatni zakup w tym miejscu. Sprzęt psuł się notorycznie, a po prowizorycznych naprawach na miejscu niejednokrotnie nie zdążyłem nawet dojechać do domu. Potencjalnym nabywcom polecam sklepy na poziomie, jak np. sport-service na rynku w Gliwicach - rewelacja. Jedno jest pewne, nigdy nikomu nie polecę hurtowni w Bojkowie. Pozdrawiam Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakwi



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 136

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyałanczam się do opinii Wilq'a. Ja kupiłem skuter wprawdzie gdzie indziej ale ta hurtownia jest na liście autoryzowanych serwisów. Chciałem zrobić przegląd i kilka napraw mi odmówili tłumacząc to tym, że skuter nie był u nich kupiony. Rozmowa z kimś kogo tam tytułują kierownikiem bardzo nieprzyjemna i chamska. Zgłosiłem sprawę do importera i delikatnie polecił mi sobie ich odpuścić bo szkoda słów i walki z nimi. Więc równiez stanowczo wszystkim odradzam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ipiteck



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 12

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza sie, w moim rowerze tam kupionym pekla rama...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakość obsługi swoją drogą, bo rzeczywiście nie jest z tym tam najlepiej, ale nie spodziewajcie się że jakiś chiński rower za który zapłaciliście 200 zł będzie się dobrze sprawował. Kupiłem tam rower poskładany przez polską firmę (Unibike) z części porządnej jakości. W ciągu dwóch lat i pięciu tysięcy kilometrów przebiegu nie zepsuło się NIC, oprócz kilku przebitych dętek.
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co jak chcesz porządny rower to ponad 1000 zł pewnie ze skuterami jest podobnie jeden sezon i na śmietnik. Ja też kiedyś kupiłem tani rower do dnia dzisiejszego oryginalna pozostała w nim tylko rama.
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andziunia



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 126
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za skuter dałam ok 3000 zł. Była to ostatnia rzecz jaką tam kupiłam..
Gdy skuter był na przeglądzie pierwszy raz mieli naprawić migacz, owszem naprawili, ale zepsuli licznik - nie pokazywał prędkości. Nie wiem czy można to nazwać przeglądem skoro oni nawet hamulca nie do ciągli. A Ci "mechanicy" to znają się tak na rzeczy jak ja, nic nie potrafią zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam kupiłem rekawiczki na rower - naszczescie jeszcze sie nie zepsuły, hehhe - mało uzywane
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, że obsługa jest tam przebezczelna, kompletnie ignorują klientów, robią łaskę na każdym kroku. Z szeregowymi mechanikami na hali pod względem kultury i chęci pomocy może ciut lepiej, ale wszyscy funkcyjni tam to granda. Parę miesięcy temu byłem mimowolnie świadkiem rozmowy klienta (zepsuty skuter) z jakimś kierownikiem, który traktował tego chłopaka jak ostatniego ciecia i idiotę. Chciałem tam kupić części za ok 500 zł i zostałem tak bezczelnie potraktowany przy finalizowaniu transakcji, że zostawiłem towar, zrezygnowałem z zakupu i chociaż przez cały dzień potem jeździłem po innych sklepach po połowie Śląska, nie żałuję i wszystkim polecam taką postawę. Osobiście byłem w szoku, jak taki rezerwat chamstwa może się utrzymywać na rynku. Nigdy więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andziunia



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 126
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś zapcham ten skuter nawet te 6 km, ale tak ich opierdo*le, że nie będą wiedzieć co mówię. Dam im do soboty czas niech go naprawiają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mialem tam kupic rower .... Smile

NIech sie bujaja !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andziunia



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 126
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci radzę nie kupuj Smile
Możesz szybko żałować...

Wczoraj jeden mechanik powiedział, że to nie wina mechaników którzy tam pracują tylko narzędzi na jakich oni pracują.. szef nie powie, że on złe ma narzędzie tylko woli powiezieć, że mechanicu do bani ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna reklama dla tego sklepu , ale sami sa sobie winni taka krytyka jest zdrowa i poprawia serwis Thumbsup
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, moze za duzo wymagam, ale jak chcialem kupic rower to przez 20 minut nikt nie podszedl aby doradzic, spytac czy w czyms pomoc itp, poogladalem tylko rowerki i wyszedlem, zreszta ceny wydawaly sie dosyc wysokie, a marki roweru i tak w wiekszosci nie znalem. kupilem calkiem dobry sprzecik w Gliwicach w centrum i nie zaluje, serwis ok, mila i dobra obsluga:)
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony polecam Wam sklep rowerowy w Przyszowicach . Może trochę dalej ale myślę, że jak już się ktoś wybiera to te parę kilosków to nie problem . Nie ukrywam że znam chłopaków i raczej solidnie podchodzą to tematu , a i z ceną za rewerek idzie trochę po negocjować.
Poza tym nigdy nie słyszałem żeby byli chamscy albo opryskliwi dla Klientów.

Sorry za krypto reklamę, ale jak widzę co się dzieje na Bojkowskiej to mnie ciary przechodzą po plecach.

Pozdr
Arc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka