Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Concordia Knurów - Sezon piłkarski 2014/2015 - IV liga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:

Xander, dziwie się szczególnie Tobie, że masz jakieś wątpliwości. Przez lata na tym forum prezentowałeś postawę zero tolerancji. Teraz kiedy policja zachowała się wzorowo, Ty wyrażasz jakieś dziwne opinie. Po co te elaboraty? Po co kopać się z koniem.


@Rotmistrz: Ja nie mam żadnych wątpliwości! W mojej opinii akcja była przeprowadzona prawidłowo co z resztą potwierdzają autorytety w tej dziedzinie (byli antyterroryści) czyli p. J. Dziewulski i Grzegorz 'Cichy" Mikołajczyk. W polemikę wdałem się celowo aby razem z secundo przeanalizować zajście (on jako teoretyk, ja jako praktyk) i myślę, że doszliśmy do porozumienia na zasadzie wymiany argumentów. Moja postawa się nie zmieniła i nie zmieni.
A co do chłopaków z ochrony: Tak spartaczonej roboty dawno nie widziałem! W tym względzie zgadzam się z secundo. To jest ewidentne niedopełnienie obowiązków służbowych. Nie istotne czy dorabiają na zleceniu, czy są na etacie. Nikt ich na to zabezpieczenie przymusowo nie delegował. Jeśli piszę się na taką imprezę to robię to za co mi płacą. Nie mówię, że mieli się bić, wystarczyło okazać trochę starań o to by kibolstwo nie wylało się na murawę i przez radio poprosić o wsparcie OPP, tymczasem te patałachy nawet kasków nie raczyli założyć, tarcze jak mniemam leżały na trawce a oni stali i biernie przyglądali się akcji. Celowo nie wspomniałem o kontroli przy wejściu na stadion bo to jeszcze większa kpina. Cała ta akcja jest też ich zasługą bo gdyby na kilkadziesiąt sekund przyblokowali ogrodzenie nie wylała by się na murawę taka ekipa, a policja na pewno przyszła by ze wsparciem.

@secundo:Ocenę tego czy była salwa ostrzegawcza czy nie zostawmy, niech to analizują eksperci, technicy i dochodzeniowcy. Swoje wzajemne racje znamy poczekajmy na wyniki postępowania wyjaśniającego. OK?

Tyle ode mnie,

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
poczekajmy na wyniki postępowania wyjaśniającego. OK?

Dla odmiany możemy poroztrząsać z punktu widzenia policjantów. Wydaje mi się, że oni nie byli profesjonalni, ale mimo to uważam, że oni też są ofiarami. Bo wystawiono ich w za małej liczbie, jak listek figowy, na pożarcie. Ich tam było 13-15 (nie chce mi się liczyć). I w kontraście do ochroniarzy, nie splamili się biernością czy udawaniem interwencji, a to by im uratowało dupy. Starali się spełnić obowiązek, neutralizować zagrożenie, może zbłądzili w ocenie, czy i jak było duże. Myślę, nawet wiem, że np. bójki kibolskie w Knurowie nie umywają się do tych w Ruchu czy Gieksie. A nie wiem - jeśli to byli chłopcy z OPP - jakie i skąd mieli doświadczenia. Może posterunkowy, który by się wychował na miejscowym boisku, umiałby precyzyjniej wyczuć tym policyjnym siódmym zmysłem, czy to było śmiertelne zagrożenie czy ostrzejsza głupawa itd. To też jest przesłanka do wniosków dla przełożonych policjantów, że maski na łbach te same, ale nierówna Legia Chudowowi...

Drugie ciekawe pytanie, co będzie ze stadionem miejskim. Bo jeżeli zaorają (a są teraz podstawy), to wyhodują potwora. Jest inna opcja, przyznaję idealistyczna, żeby na tych gruzach, na nieszczęściu i wszechstronnej kompromitacji zacząć odbudowę sportu w mieścinie. Z pięknym, zadbanym stadionem, który będzie dumą i lekarstwem dla tych sfrustrowanych młodych testosteronów. Bo oni muszą gdzieś walczyć. I niech to się dzieje według starych dobrych wzorów a nie tak załośnie na murawie i ulicy, jak teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
@kibic2: Zrobiłem to w innym temacie ale specjalnie dla Ciebie zrobię to jeszcze raz:
POCISKI NIEPENETRACYJNE to środek przymusu bezpośredniego wymieniony w Art. 12 pkt.11 ustawy z dnia 24.05.2013r. który może być miotany z broni palnej lub innych do tego celu przeznaczonych urządzeń.
Zastosowanie amunicji niepenetracyjnej to zastosowanie ŚPB którego można użyć lub wykorzystać na zasadach określonych w Art.11 ustawy, a nie użycie broni palnej (Art. 4 pkt 7: użyciu broni palnej – należy przez to rozumieć oddanie strzału w kierunku osoby z zastosowaniem amunicji penetracyjnej.), której można użyć lub wykorzystać na zasadach określonych w Art.45 ustawy.

Połapałeś kolego?

Pozdrawiam
Xander


Ps. To jest POLICJA!!!


Kolegów to możesz mieć na komendzie a nie mnie !!
Jeśli taki jesteś mądry to rozumie że jeśli Ty np przejedziesz na czerwonym świetle to wg Ciebie milicja też może strzelać do Ciebie bo złamałeś przepis !! Strzelajmy do wszystkich co popełnią wykroczenia do tych co jadą po pijaku przecież na pewno stwarzają większe zagrożenie niż Śp. Dawid ! Dmuchasz do alkomatu wykazuje Ci ileś tam promili to kulka po co sądzić ?!. Są inne środki broń to ostateczność !! na filmie ewidentnie widać że celują powyżej pasa że nie są oni atakowani nie zagraża im nic wystarczył by strzał w górę i pewnie by wszyscy uciekli!! a nie strzelać jak do kaczki bo jak byś był obiektywny to byś widział że on tam praktycznie sam jest gdzie strzelają !! Dlaczego nie użyli gazu, pałek petard tych ogłuszających jest wiele innych środków broń to ostateczność !! Ile jeszcze ludzi musi zginąć żeby nieporadny milicjant został ukarany ??!! Nie broń tak kolegów bo niedługo wyjdą pewne kwiatki jeszcze niestety zbyt mało wiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
citizen



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 122
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Secundo sądzisz, że ci nabuzowani testosteronem pseudo kibice przenieśliby swoją energię na np. bieganie po boisku w charakterze piłkarzy?? Wątpię...

Niezależnie od tego jaka infrastruktura sportowa byłaby w ZWNM to jak ktoś ma potrzebę "ponaparzania się" to i tak to zrobi. To adrenalina.

Znajomy, który jest mocno związany ze środowiskiem piłkarskim opowiadał o znanych mu osobach, które na co dzień są przedsiębiorcami w garniturach a jak przychodzi mecz to wkładają bluzę z kapturem i mają niebywałą radość uczestnicząc w bitkach z innymi kibolami. Taka podwójna osobowość...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarianL



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 19

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze coś pamiętam (choć wtedy byłem dzieckiem) ze stanu wojennego: oprócz akcji w kopalni Wujek (tam robotnicy atakowali przy użyciu niebezpiecznych narzędzi: kilofy, łańcuchy, kamienie, itp. i doszło do strzelaniny z broni palnej za co do dziś sądzi się Kiszczaka), zawsze policja (nawet ZOMO) najpierw pałowała (zresztą głównie o to zawsze były pretensje pokrzywdzonych). Natomiast w Knurowie pierwszą czynnością (oczywiście nie liczę formowania się szeregu) było użycie broni (tylko gładkolufowej, ale tutaj zadziałała jak broń ostra). Oczywiście mogę się zgodzić: po co wbiegał - ja też byłem na meczu, nie wbiegłem na boisko i żyję. Ale wyczuwam niebezpieczeństwo: za niedługo jak policja dostanie większe uprawnienia to może dojść do tego, że tylko coś się głośniej krzyknie do policjanta (np. podczas kontroli drogowej) i będzie następował strzał. Dobrze żeby popierający policje pomyśleli o tym ci, którzy obecnie tak bardzo popierają policję.
Do Xandera: a czy ty wiesz coś o konsekwencjach za wtargnięcie do niewłaściwego mieszkania w Katowicach? Ja nie pracuje w policji a o naganach dowiedziałem się przy okazji informacji w internecie o pozwie poszkodowanych przeciw bezpośrednim agresorom (czyli tym którzy wtargnęli do mieszkania). Mogę stąd wnioskować, że pewnie nie dostali żadnego odszkodowania za błędną akcję od policji. Czyli każde twoje słowo na temat śledztwa, odszkodowania, konsekwencji itp. było fałszywe i miało tylko za zadanie zdezorientować czytelników (może jesteś jakimś agentem policji w sieci??)
Tak na marginesie dziwi mnie, że śledztwo w sprawie wydarzeń w Knurowie prowadzi komenda śląska, która już jedną sprawę zamiotła pod dywan. Wprawdzie tym razem jest już inny Komendant (na razie mu wierzę - na szczęście gen. Działo trzyma się już bardzo daleko od naszego województwa - oby jak najdalej), ale obawiam się, że nie wszystko bedzie należycie wyjaśnione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia, jak doszło do zamieszek. Byłem z dziewczyną. Od innych wiem, że Dawid zbiegł na murawę po flagę Radzionkowa - mówi Łukasz, najlepszy przyjaciel.

Po co 27-letniemu mężczyźnie flaga? - To taki rytuał. Bierze się flagę przeciwnika, później się ją pali. W ten sposób pokazuje się swoją przewagę


Zewsząd słyszę że to ja będąc katolem jestem nawiedzony...

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17867435,Dobry_kumpel_i_ojciec__aktywny_kibic.html#ixzz3ZKzaswPT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abc napisał:
Nie mam pojęcia, jak doszło do zamieszek. Byłem z dziewczyną. Od innych wiem, że Dawid zbiegł na murawę po flagę Radzionkowa - mówi Łukasz, najlepszy przyjaciel.

Po co 27-letniemu mężczyźnie flaga? - To taki rytuał. Bierze się flagę przeciwnika, później się ją pali. W ten sposób pokazuje się swoją przewagę


Zewsząd słyszę że to ja będąc katolem jestem nawiedzony...

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17867435,Dobry_kumpel_i_ojciec__aktywny_kibic.html#ixzz3ZKzaswPT



To wygląda jak artykuł sponsorowany przez pseudokibiców.
Zapewne to ufoludki rzucały race, kamienie itd.

Idąc podejściem i 'stylistyką myślową' wyborczej można również stwierdzić, że Trynkiewicz czy jak mu tak było jest świetnym pedagogiem bo ma świetny kontakt z dziećmi a Hitler był wybitnym specjalistą od marketingu...a Osama to efektywny trener osobisty.

Autor artykułu zapomniał chyba, że kibic siedzi na trybunie Smile
A co wstąpiła w Dawida ? To samo co zawsze. Wystarczy poczytać FB.
Wyraźnie planowali rozpier..... No i udało mi się... więc skąd teraz ich takie oburzenie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
abc napisał:
Nie mam pojęcia, jak doszło do zamieszek. Byłem z dziewczyną. Od innych wiem, że Dawid zbiegł na murawę po flagę Radzionkowa - mówi Łukasz, najlepszy przyjaciel.

Po co 27-letniemu mężczyźnie flaga? - To taki rytuał. Bierze się flagę przeciwnika, później się ją pali. W ten sposób pokazuje się swoją przewagę


Zewsząd słyszę że to ja będąc katolem jestem nawiedzony...

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17867435,Dobry_kumpel_i_ojciec__aktywny_kibic.html#ixzz3ZKzaswPT



To wygląda jak artykuł sponsorowany przez pseudokibiców.
Zapewne to ufoludki rzucały race, kamienie itd

Byłeś tam ze się wypowiadasz oglądaj dalej tvn i inne tv

Nikt nie rzucał w policjantów w czasie wybiegniecia na murawę kamieniami racami. Nie wprowadzaj ludzi w błąd klamco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

citizen napisał:
Secundo sądzisz, że ci nabuzowani testosteronem pseudo kibice przenieśliby swoją energię na np. bieganie po boisku w charakterze piłkarzy?? Wątpię...

Niekoniecznie, ale to jedyny kierunek. Po prostu byłyby pojemniejsze ramy dla ucywilizowanej agresji. Nic nowego, od tysięcy lat ćwiczone. Jest ładnie, są kosze i kwiatki - trudniej śmiecić. Jest elegancki stadion (kosztował krocie, zazdroszczą nam z innych miast) - trudniej niszczyć. Jest dobra drużyna - więcej dumy mniej frustracji. Jest robota - mniej picia i awantur nocą, bo trzeba wstać. Jest policjant miejscowy, nieprzywieziony z Katowic - trudniej uderzyć, bo kolega. Itd, itp. Ja wierzę, że to działa.

A alternatywa? Rudery, bieda, marazm, ukryty odkładany wstyd i wściekłość, brzydko wszędzie, rdza, wali się w oczach a jeszcze urzędnik arogancki nie przyjedzie lśniącą limuzynką zobaczyć. My z innego gorszego świata, "oni" z lepszego i nad nami. I jak wtedy budować sensowną wspólnotę?

Dobra baza (infrastruktura) podaje wiele możliwości rozładowania ciśnień, które są normalne, rozwojowe u młodych ludzi. Dla jednych box, dla drugich kręgle, dla trzecich strzelanie farbami - dzisiaj to wszystko trzeba kupić, a oni przecież nie mają kasy. Władze publiczne komercjalizują wszystko dookoła. I spirala się nakręca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibic2 napisał:
pytam_sie napisał:
abc napisał:
Nie mam pojęcia, jak doszło do zamieszek. Byłem z dziewczyną. Od innych wiem, że Dawid zbiegł na murawę po flagę Radzionkowa - mówi Łukasz, najlepszy przyjaciel.

Po co 27-letniemu mężczyźnie flaga? - To taki rytuał. Bierze się flagę przeciwnika, później się ją pali. W ten sposób pokazuje się swoją przewagę


Zewsząd słyszę że to ja będąc katolem jestem nawiedzony...

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17867435,Dobry_kumpel_i_ojciec__aktywny_kibic.html#ixzz3ZKzaswPT



To wygląda jak artykuł sponsorowany przez pseudokibiców.
Zapewne to ufoludki rzucały race, kamienie itd

Byłeś tam ze się wypowiadasz oglądaj dalej tvn i inne tv

Nikt nie rzucał w policjantów w czasie wybiegniecia na murawę kamieniami racami. Nie wprowadzaj ludzi w błąd klamco


Na początku w policjantów może i nie Smile
Wtedy wynik policja - kijbole byłby może większy.

Ale na murawę szły race na początku dlatego mecz został przerwany.

A w policjantów były rzucane możliwe, że i kamienie - co widać na jednym z filmów na YT - podczas reanimacji.

Poza tym błagam Cię, nie róbcie teraz z siebie świętoszków co na mecze jeździcie pokojowo... Smile Zaraz się okaże, je połowa z kibiców to prawie ministranci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/mecz-w-knurowie-rekonstrukcja-wydarzen,539672.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/mecz-w-knurowie-rekonstrukcja-wydarzen,539672.html

Bardzo dobra rekonstrukcja. Z 2 zastrzeżeniami.

1) jeżeli trzy pierwsze strzały były z nabojów hukowych, to zasadniczo zmienia ocenę postępowania policji na plus. ALE trzeba rozwiać wątpliwość, czy na pewno były hukowe. Bo widać, że funkcjonariusz wyraźnie mierzy ze strzelby a przy hukowym w magazynku celowanie w kibica jest co najmniej dziwne.

2) ekspert-b. antyterrorysta twierdzi, że jest ogromny rozrzut z broni gładkolufowej i opisuje: z 15 m nawet 1-1,5 m na trzy oddane (ze statywu) strzały próbne. Jest to kompletnie niewiarygodne przy informacjach producenta po strzelaniach próbnych dla 90 proc. wyników: 50 cm na 50 m, czy 15 cm na 15 m a to dokładnie 10x celniej. Gdyby broń gładkolufowa była faktycznie aż tak nieobliczalna w celności, to właściwie nie można by jej używać (bo wiadomo, że ugodzenie w głowę może spowodować śmierć lub kalectwo).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia, jak doszło do zamieszek. Byłem z dziewczyną. Od innych wiem, że Dawid zbiegł na murawę po flagę Radzionkowa - mówi Łukasz, najlepszy przyjaciel.


Tylko że gdy on zaszczycił swoją obecnością murawę boiska, flagi były już zdjęte. Rozumiem że kibole Radzionkowa oddali by mu w klatce flagę. Wystarczy obejrzeć film...


Bardzo ważna informacja, tutaj jej jeszcze nie widziałem:


Perełka z forum kibicowskiego:



Na filmie rzeczywiście widać, że w czasie gdy padają strzały, segment ogrodzenia upada. Mało tego, na zdjęciach od stron kiboli z Radzionkowa, widać wyraźnie że zdjęto zabezpieczenie właśnie z owej bramki, czyli nic nie trzeba było piłować.



Tutaj widać wyraźnie, że nie ma tego wihajstra blokującego, na prawo od ręki człowieka z czerwonymi paskami na rękawie:

http://ultrasruch.com/uploads/show/14co.jpg
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice


Ostatnio zmieniony przez Rotmistrz dnia Czw Maj 07, 2015 10:52 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kibic2: Masz rację zdecydowana większość moich kolegów to mundurowi, ale mam również przyjaciół kibiców (nie myl z kibolami). Wracając do sedna skoro wszyscy (kibole) jesteście takimi ekspertami i uważacie że prawo jest po waszej stronie dlaczego nie złożycie do prokuratury zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa?
Zaręczam Ci, że gdyby funkcjonariuszy OPP było ze 20 więcej to nikt nawet by nie pomyślał o strzelaniu a cała ekipa która wybiegła na murawę do dziś moczyłaby zadki w kojącym naparze z rumianku.
Jeżeli Twoim zdaniem demolowanie miasta w odwecie za interwencję, która nastąpiła po rozpoczęciu przez Was zadymy jest ok to gratuluję. Nie mam zamiaru z Tobą więcej polemizować.

@MarianL:Odnośnie wtargnięcia do niewłaściwego mieszkania były wyciągane konsekwencje dyscyplinarne i przyznane odszkodowanie ale poszkodowanym to nie wystarczyło i stąd pozew z powództwa cywilnego (to jest normalna procedura). Wracając jednak do sprawy: póki co nie toczy wdrożone zostały procedury wyjaśniające które przeprowadza Prokuratura Okręgowa w Gliwicach i na zlecenie minister MSWiA Wydział Kontroli KWP Katowice. A i masz rację jestem tajnym agentem Evil or Very Mad

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,17869879,Knurow___miasto_twierdza__Policja_gotowa_na_pogrzeb.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka