Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Królowie życia za publiczne pieniądze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Proszę Was... Zabawni jesteście... Że niby taśmy ujawniły jacy politycy są naprawdę? Że niby pokazały jak nas oszukują??? To Wy wszyscy jesteście tacy ślepi? Bo według mnie to od 25 lat nas oszukują i ruchają równo... Nic nowego z tych taśm nie wynika. Jak to ktoś powiedział: WSZYSCY POLITYCY SĄ TACY SAMI. ALE NIE WSZYSCY ZOSTALI JESZCZE NAGRANI.
Co Was tak dziwi? To, że robią inaczej a myślą inaczej??? Przecież z 80% Polaków jak nie więcej ma takie samo zdanie na temat sojuszu z USA jak Sikorski... Zresztą historia nas już tego nauczyła... Ale co on ma robić? Swoje myśli głosić głośno? Tego chcecie? Chcecie znowu wrócić do Związku Radzieckiego???
A to, że politycy kradną... A powiedzcie mi kiedy nie kradli?

Przez te pieprzone nagrania do czego my zmierzamy? Chcecie teraz aby każdy każdego mógł nagrywać? Przecież przez durny WPROST który to upublicznił POLSKA jako Państwo straciła w Europie bardzo dużo i bardzo dużo straci...
Także cieszcie się z taśm, cieszcie... Tylko nie płaczcie za niedługo jak cała Europa się od nas odwróci... I jak bez jej pomocy staniemy się jak to powiedzieli na taśmach.. "Państwem teoretycznym"
Ale Władimir nas przyjmie z otwartymi rękami Smile Tak jak Krym na którym teraz 90% ludzi nie ma za co chleba kupić Smile
Brawo.

Wow, prawie się z tobą zgadzam. Ale moim zdaniem na taśmach jest bardzo niewiele rzeczy, które świadczą o tym , że politycy chcą nas oszukiwać. Jak na tak szeroko zakrojoną akcje podsłuchową politycy wypadli nadzwyczaj pozytywnie. Gdyby podsłuchiwano PiS mielibyśmy dużo więcej do komentowania.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 4:36 pm    Temat postu: Re: Królowie życia za publiczne pieniądze Odpowiedz z cytatem

Benon napisał:

. Choremu psychicznie i ubezwłasnowolnionemu Arkadiuszowi K. sąd wymierzył karę pięciu dni pozbawienia wolności za kradzież wafelka o wartości 99 gr. Przypomnę: uczta notabli kosztowała podatników 1 435 zł. Jeżeli zatem prezes Belka byłby sądzony według tej samej miary co Arkadiusz K., to trafiłby do paki na prawie 20 lat.
Za wafelka Arkadiusz został skazany na kare grzywny - 100zł. Belka nie ukradł tych pieniędzy. To był fundusz reprezentacyjny, a panowie rozmawiali o sprawach zawodowych, a nie prywatnych, wiec koszty obiadu kwalifikują się. Choć muszę przyznać, że ta rozrzutność mi nie odpowiada. Marzę o politykach, którzy jeżdżą autobusami jak to bywało w Szwecji bodajże.

Łukasz Kopiszka napisał:
Ciekawa i dogłębna analiza tzw. afery taśmowej https://www.youtube.com/watch?v=4LNaHauW47s a tutaj rodzynek https://www.youtube.com/watch?v=4LNaHauW47s#t=458s

Ten filozof na jednym z ostatnich nagrań udowadniał, że łamiemy konstytucję, bo ta nakazuje wybory proporcjonalne, a proporcjonalność wg niego musi być proporcjonalnością prostą, co jest kompletna bzdurą. Powtarzał ciągle by nie wierzyć żadnym mediom ( w domyśle, żadnym tylko jemu) Nie liczyłbym na wiele mądrości z jego strony.


Jonas napisał:
Szkoda, ze Latkowskiemu mocniej abw nie przyrznelo. Bo publikowanie wypowiedzi pochodzacych z nilegalnego podsluchu na temat naszych stosunkow z USA w tych okolicznosciach jest oddawaniem Polski w darze Rosjanom.

Ta publikacja nie ma nic wspólnego z polska racja stanu. Oni spalą nasz kraj Po trupach do celu.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.


Ostatnio zmieniony przez horrrnet dnia Wto Cze 24, 2014 4:47 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Przyjacielu to powiedz mi kto obecnie się tam nadaje?
Opowiem Ci: NIKT
To co sobie tutaj gadamy to puste gadanie, bo tak samo jak my mówimy co powinno się zrobić to tak samo szlachta kiedyś siedząc w knajpie mówiła jak to będzie szabelką bić wroga... My Polacy słyniemy z gadania Smile

Ale jak Ty czy ja czy ktoś inny rzuci hasło: "Dość tego kłamstwa, idziemy na Belweder!!!" To uwierz mi pójdzie za nami max 5-10% narodu... Taka prawda Wink

Ludzie w PL są zmęczeni ciągłą wojną o lepsze jutro...


10% narodu to byłoby już coś.
Ale wtedy będzie problem natury logistycznej.
Nie starczy dla każdego wideł Smile

Ale mądrze prawisz chłopcze... słowa słowa a i tak zaraz afera rozejdzie się po kościach.
Tak jak było z większością sensacji ostatnio...

Mi już też nerwy przeszły... Idę zapłacić podatek co by chłopaki z wiejskiej miały skąd kraść...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś w necie wszyscy powtarzają taki dowcip cytuję:

Wraca mąż do domu i zastaje w nim zapłakaną żonę, która pakuje w pośpiechu walizki.
- Co robisz?! - pyta.
- Odchodzę! Zdradziłeś mnie! - odpowiada żona i rzuca w niego plikiem zdjęć, na których widać jak uprawia on seks z kochanką. Mąż ze spokojem przegląda zdjęcia Po czym zwraca się do żony:
- Kochanie, uspokój się! Wszystko się ułoży! Musimy tylko wyjaśnić kto te zdjęcia zrobił i dlaczego chce zniszczyć nasze małżeństwo
Dodatkowo można dodać że listonosz, który przyniósł kopertę ze zdjęciami siedział kiedyś w więzieniu i to podważa wiarygodność zdjęć Wink
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe...

A ja mam anegdotkę z życia ...


Siedzę sobie wieczorem w kuchni i nagle wbiega zapłakana córka i krzyczy:
Tato Tato w pokoju jest złodziej, zrób coś...
Ja szybko zrywam się, wbiegam do pokoju ... patrzę...a tam tylko włączony telewizor i premier przemawia...

Ahhh.... życie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
hehehe...

A ja mam anegdotkę z życia ...


Siedzę sobie wieczorem w kuchni i nagle wbiega zapłakana córka i krzyczy:
Tato Tato w pokoju jest złodziej, zrób coś...
Ja szybko zrywam się, wbiegam do pokoju ... patrzę...a tam tylko włączony telewizor i premier przemawia...

Ahhh.... życie Wink

Myślę, że powinieneś to skonsultować z lekarzem specjalistą.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiziamizia napisał:
dziś w necie wszyscy powtarzają taki dowcip cytuję:

Wraca mąż do domu i zastaje w nim zapłakaną żonę, która pakuje w pośpiechu walizki.
- Co robisz?! - pyta.
- Odchodzę! Zdradziłeś mnie! - odpowiada żona i rzuca w niego plikiem zdjęć, na których widać jak uprawia on seks z kochanką. Mąż ze spokojem przegląda zdjęcia Po czym zwraca się do żony:
- Kochanie, uspokój się! Wszystko się ułoży! Musimy tylko wyjaśnić kto te zdjęcia zrobił i dlaczego chce zniszczyć nasze małżeństwo
Dodatkowo można dodać że listonosz, który przyniósł kopertę ze zdjęciami siedział kiedyś w więzieniu i to podważa wiarygodność zdjęć Wink

Dodatkowo trzeba skorygować, że na zdjęciach mąż nie uprawia seksu z kochanką, tylko uśmiecha się do ekspedientki, prawdopodobnie próbując podejść do kasy bez kolejki, a listonosz chyba stał w kolejce przed mężem.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
pytam_sie napisał:
hehehe...

A ja mam anegdotkę z życia ...


Siedzę sobie wieczorem w kuchni i nagle wbiega zapłakana córka i krzyczy:
Tato Tato w pokoju jest złodziej, zrób coś...
Ja szybko zrywam się, wbiegam do pokoju ... patrzę...a tam tylko włączony telewizor i premier przemawia...

Ahhh.... życie Wink

Myślę, że powinieneś to skonsultować z lekarzem specjalistą.


... większość lekarzy to jeszcze większe złodzieje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
tasknw napisał:


Ale jak Ty czy ja czy ktoś inny rzuci hasło: "Dość tego kłamstwa, idziemy na Belweder!!!" To uwierz mi pójdzie za nami max 5-10% narodu... Taka prawda Wink

Ludzie w PL są zmęczeni ciągłą wojną o lepsze jutro...

5-10% z ilu? Powiedzmy pomiędzy 20 a 60 rokiem życia to sporo ponad połowa Polaków czyli co najmniej 20 mln ludzi . Z tego 5 -10% to od 1 mln do 2 zbuntowanych. Gratuluje optymizmu!
Myślisz, że Ukraińcy byli mniej zmęczeni niż okrutnie gnębieni Polacy?


Racja, raczej chodziło mi o kilka-kilkanaście tysięcy Polaków. Widać z matmą jestem na bakier...

I raczej nie porównuj obecnej sytuacji na Ukrainie do obecnej sytuacji w Polsce a raczej do sytuacji w Polsce w 89 roku. A to duża różnica.
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj już mamy reperkusje: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-the-national-interest-krytycznie-o-slowach-sikorskiego-nt-sojuszu-z-usa/qjr4m działań karierowicza - Naczelnego Latkowskiego. Wysoka cena za tzw. wolność słowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
Tutaj już mamy reperkusje: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-the-national-interest-krytycznie-o-slowach-sikorskiego-nt-sojuszu-z-usa/qjr4m działań karierowicza - Naczelnego Latkowskiego. Wysoka cena za tzw. wolność słowa.



... bla bla bla.. reperkusje...
JONAS czytałeś artykuł dokładnie czy tylko oglądałeś obrazki ?

Cytat:

Zdaniem Bandowa wypowiedź Sikorskiego na temat sojuszu z USA powinna być "sygnałem do przebudzenia dla Ameryki". Autor uważa, że "ci, którzy najmocniej przyssali się do amerykańskiego smoczka, zdają się okazywać najmniej szacunku Ameryce" i powtarza, że "prawdziwym frajerem w tym układzie jest Waszyngton".

W tym kontekście Bandow wyraża opinię, że "Waszyngton powinien ponownie rozważyć, kogo chroni przed kim, rezerwując »wartościowe« sojusze dla krajów, które w zamian oferują coś znaczącego Ameryce".


Może teraz amerykanie zmienią swoje realne stanowisko...
Uważam, że więcej będzie zmian na plus niż na minus.
Może to będzie pod publikę a może zaczniemy dostawać coś więcej niż okruchy ze stołu... może jakieś większe okruszki... do polskiej puszki....

Bo moim zdaniem Wy wszyscy patrzycie tylko na pozory.
Wolicie nadal mieszkać w zagrzybionym starym drewnianym domu...

Czasami trzeba zburzyć go i postawić nowy.

I taśmy - oczywiście pokazały tylko to co pewnie każdy robi ale coś może ruszą... cześć polityków będzie bardziej ostrożna... część może zacznie trochę myśleć...

Ogólnie jestem zwolennikiem publicznych kar ( usa ) i społecznego ostracyzmu. Wstyd i publiczne 'pranie brudów' ma największą skuteczność.

Jest GIT : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 1:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
Jonas napisał:
Tutaj już mamy reperkusje: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-the-national-interest-krytycznie-o-slowach-sikorskiego-nt-sojuszu-z-usa/qjr4m działań karierowicza - Naczelnego Latkowskiego. Wysoka cena za tzw. wolność słowa.



... bla bla bla.. reperkusje...
JONAS czytałeś artykuł dokładnie czy tylko oglądałeś obrazki ?

Cytat:

Zdaniem Bandowa wypowiedź Sikorskiego na temat sojuszu z USA powinna być "sygnałem do przebudzenia dla Ameryki". Autor uważa, że "ci, którzy najmocniej przyssali się do amerykańskiego smoczka, zdają się okazywać najmniej szacunku Ameryce" i powtarza, że "prawdziwym frajerem w tym układzie jest Waszyngton".

W tym kontekście Bandow wyraża opinię, że "Waszyngton powinien ponownie rozważyć, kogo chroni przed kim, rezerwując »wartościowe« sojusze dla krajów, które w zamian oferują coś znaczącego Ameryce".


Może teraz amerykanie zmienią swoje realne stanowisko...
Uważam, że więcej będzie zmian na plus niż na minus.
Może to będzie pod publikę a może zaczniemy dostawać coś więcej niż okruchy ze stołu... może jakieś większe okruszki... do polskiej puszki....

Bo moim zdaniem Wy wszyscy patrzycie tylko na pozory.
Wolicie nadal mieszkać w zagrzybionym starym drewnianym domu...

Czasami trzeba zburzyć go i postawić nowy.

I taśmy - oczywiście pokazały tylko to co pewnie każdy robi ale coś może ruszą... cześć polityków będzie bardziej ostrożna... część może zacznie trochę myśleć...

Ogólnie jestem zwolennikiem publicznych kar ( usa ) i społecznego ostracyzmu. Wstyd i publiczne 'pranie brudów' ma największą skuteczność.

Jest GIT : )
Daruj sobie te szczeniackie docinki. Reszta wypowiedzi jest tak samo niedojrzała jak i Twoje marzenia o lepszym domu. Prosty do zrozumienia fakt; skoro Ty sam nie potrafisz wypowiedzieć się z minimum szacunku dla uczestnika dyskusji to czego oczekujesz od polityków? Przecież oni nie spadają z drzew lecz wywodzą się z nas samych. Z czego budować nowy dom - z potrzaskanych cegieł? To już lepiej starać się wyremontować ten, który jest. Przynajmniej jeszcze stoi i na głowę nie kapie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
horrrnet napisał:

Myślę, że powinieneś to skonsultować z lekarzem specjalistą.


... większość lekarzy to jeszcze większe złodzieje Smile

Na szczęście jest jeszcze kilku uczciwych ludzi takich jak ty. A może sądzisz, że jestes jedynym uczciwym?

Każdy osądza po sobie. Złodziej widzi wszędzie złodziei.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
horrrnet napisał:
tasknw napisał:


Ale jak Ty czy ja czy ktoś inny rzuci hasło: "Dość tego kłamstwa, idziemy na Belweder!!!" To uwierz mi pójdzie za nami max 5-10% narodu... Taka prawda Wink

Ludzie w PL są zmęczeni ciągłą wojną o lepsze jutro...

5-10% z ilu? Powiedzmy pomiędzy 20 a 60 rokiem życia to sporo ponad połowa Polaków czyli co najmniej 20 mln ludzi . Z tego 5 -10% to od 1 mln do 2 zbuntowanych. Gratuluje optymizmu!
Myślisz, że Ukraińcy byli mniej zmęczeni niż okrutnie gnębieni Polacy?


Racja, raczej chodziło mi o kilka-kilkanaście tysięcy Polaków. Widać z matmą jestem na bakier...

I raczej nie porównuj obecnej sytuacji na Ukrainie do obecnej sytuacji w Polsce a raczej do sytuacji w Polsce w 89 roku. A to duża różnica.

Stwierdziłeś, że zmęczenie uniemożliwia protest. Pytam sie więc jak zmęczeni byli Ukraińcy?
To nie musi byc porównywanie do sytuacji w Polsce. Ale twoje porównanie jest obraźliwe dla ofiar tamtego reżimu. Jakby nie manipulować teraz mamy demokratyczne wybory i wszelkie porównania roku 89 do Polski dzisiejszej są nieuczciwe.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Benon



Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 36

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 11:47 pm    Temat postu: Świńskie ryje i wołowe policzki Odpowiedz z cytatem

Świńskie ryje i wołowe policzki

Syf, kiła i mogiła – w takich czasach żyję,
Gdy wołowe policzki jedzą świńskie ryje.

Choć niemałe dochody inny z ryjów ma,
Za publiczne pieniądze stawia foie gras.

Brak umiaru, korupcja, obłudna ekskuza –
Trzeba całą tę trzodę posłać do szlachtuza.
_________________
benon.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka