Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oświadczenie majątkowe radnego niezgodne z prawdą?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radny Pach Przewodniczącym?
Nigdy na to się nie zgodzi. Zbyt długo już się zadekował w tej Radzie aby teraz sobie ściągać kłopoty. Zastępca Przewodniczącego to idealne stanowisko.
Finansowo wyróżniony, pracy nie za wiele i znów można pod ludźmi dołki kopać, szczególnie tymi niepokornymi, którzy szkodzą Pierwszemu.
Wiem coś o tym bo dotknęło mnie to w bezpośredni sposób i moją Rodzinę również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:

Finansowo wyróżniony, pracy nie za wiele i znów można pod ludźmi dołki kopać, szczególnie tymi niepokornymi, którzy szkodzą Pierwszemu.

braveheart popadasz w paranoję ktoś miał uzasadnione obawy że Radny Sanecznik skłamał w oświadczeniu majątkowym a ty doszukujesz się podwójnego dna. gdybym był na miejscu radnego cieszyłbym się że odpowiednie służby utna podejrzenia wobec mnie, no chyba żebym miał coś na sumieniu.
braveheart napisał:

Wiem coś o tym bo dotknęło mnie to w bezpośredni sposób i moją Rodzinę również.

Jakoś mi się wydaje że w tych czasach "uwalenie" człowieka nie jest takie łatwe więc w miarę możliwości nakreśl sytuację - a tak to tylko słowa, można rzec oczernianie.

Zawirowania z miejscem zamieszkania Sanecznika, zawirowania z jego oświadczeniem majątkowym, kreowanie się na jednego sprawiedliwego w morzu zła - moim zdaniem coś tu nie pasuje, jeden ma rację cały świat się myli.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Prokuratura wyjaśni sprawę Sanecznika, nie mam co do tego wątpliwości, ale pewnie będzie już po wyborach i cień rzucony na jego dobre imię jest dla pozostałych bezcenny.
Przypominam, że do niedawna radny wachał się jeszcze czy nie wystartować na stanowisko Prezydenta i byłby dobrym kontrkandydatem.
Proste metody które się stosuje dla niepokornych w tym mieście zadziałały i znów jest okazja aby się cieszyć i radować jacy My jesteśmy dobrzy i niezniszczalni.

Jeśli chodzi o mnie i moją Rodzinę spotkało mnie również coś podobnego.
Postanowiono mnie również ukarać za wypowiedzi na forum i radny Pach dobrze wie jaką krzywdę wyrządził mnie i mojej Rodzinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matador007



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 120

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomnę raz jeszcze, ze problem zamieszkiwania nie posiada tylko jeden radny, jest ich czterech! Najbardziej rozbawił mnie radny Rzepa, który kupił dom pod Rybnikiem (zgodne z oświadczeniem majątkowym), mieszka tam cała rodzina, żona, dzieci, a on uparcie twierdzi, że zamieszkuje na terenie Gminy Knurów Violent Jak rozumiem, całym domem, remontami, egzystencją zajmuje się żona.... no chyba że są po rozwodzie
Wystarczy przeprowadzić Panie Przewodniczący Rady np. wywiad środowiskowy, a nie stosować podwójnych standardów jak mówi radny Dulias Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1964



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
Jeśli chodzi o mnie i moją Rodzinę spotkało mnie również coś podobnego.
Postanowiono mnie również ukarać za wypowiedzi na forum i radny Pach dobrze wie jaką krzywdę wyrządził mnie i mojej Rodzinie


Jakiś konkret? Bo tak może napisać każdy, ale podpada to pod pomówienie, bez dowodów i konkretów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matador007



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 120

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co "konkret", komu to potrzebne? Ważne, że same osoby zainteresowane wiedzą o tym i nie sądzę, aby było to pomówienie.
Konkret był jak zostały ujawnione nazwiska radnych dot. zamieszkiwania! I co?! Wiemy jak się to zakończyło! Pod "dywanikiem" ! A miały być podobno pozwy do sądu o naruszenie dóbr osobistych itp. Dobra zostały naruszone, ale nas mieszkańców, że te osoby do tej pory zasiadają w RM i pobierają wynagrodzenie ze środków publicznych! Liar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1964



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matador007 napisał:
A po co "konkret", komu to potrzebne? Ważne, że same osoby zainteresowane wiedzą o tym i nie sądzę, aby było to pomówienie.


Jeśli ktoś robi z siebie publicznie ofiarę i wskazuje konkretne osoby, które miały mu zaszkodzić to wypada napisać o co chodzi. Ja też mogę napisać, że X czy Y naraził mnie na problemy, publicznie wpłynę na reputację takiej osoby, a później się okaże, że chodziło o jakieś bzdury. Chyba, że chcemy specjalnie kreować teorie spisku, niedomówień i inne takie? Do mnie takie argumenty nie przemawiają.

Wspomniany radny jest w pewnym sensie osobą publiczną, ponieważ został wybrany głosami wyborców, więc jeśli ktoś go oskarża o jakąś krzywdę publicznie, to powinno być powiedziane jasno i wyraźnie o co chodzi. Chociażby po to, żeby on sam później mógł mieć prawo do obrony. A jak ktoś nie chce podawać o co chodzi, to niech publicznie nie oskarża. I nie chodzi o to, że bronię Pacha, ale wydaje mi się, ze powinno się trzymać jakiś standardów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1964 :

A jakie Ty zamierzasz standardy wskazywać i określać ich trend, skoro nawet (***ąc) nie wnikając w przytoczoną sytuację, występujesz na tym pchlim targowisku jako "1964".

Standardem przyzwoitości byłoby by się przynajmniej podpisać, a nie ukrywać pod nickiem. Wtedy nie było by mowy o oczernianiu i pomówieniach.


Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:

Przypominam, że do niedawna radny wachał się jeszcze czy nie wystartować na stanowisko Prezydenta i byłby dobrym kontrkandydatem.

Przypominam że póki ktoś nie jest skazany prawomocnym wyrokiem to nie ma przeciwwskazań do kandydowania. Prędzej p. Sanecznik ocenił że mam małe szanse na wygraną z Ramsem niż wyimaginowane ataki na jego osobę spowodowały rezygnacje z kandydowania na urząd Prezydenta Miasta Knurów. Zwykła kalkulacja polityczna bez drugiego dna.
braveheart napisał:

Proste metody które się stosuje dla niepokornych w tym mieście zadziałały i znów jest okazja aby się cieszyć i radować jacy My jesteśmy dobrzy i niezniszczalni.

Martynologia Sanecznikowska

braveheart napisał:

Jeśli chodzi o mnie i moją Rodzinę spotkało mnie również coś podobnego.
Postanowiono mnie również ukarać za wypowiedzi na forum i radny Pach dobrze wie jaką krzywdę wyrządził mnie i mojej Rodzinie

Jak tylko będę mieć chwilkę to napiszę do Przewodniczącego Rady Miasta e-mail'a o możliwym przekroczeniu uprawnień przez radnego Pacha względem mieszkańca "braveheart". Zażądam także by skierował to do odpowiednich instytucji więc może będziesz wzywany na świadka.
Pozdrawiam.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrota41



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 193

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Sanecznik był jedynym sensownym kandydatem, ktory mógłby stanąc przeciwko Ramsowi. Dlatego nalezało Go zdyskredytować. Fakt, popełnił "ZBRODNIĘ" za co od razu skierowano sprawe do Prokuratury. Ale jak życie pokazało -pozostali, którzy niczym nie zagrażają obecnie panującemu - zostali oszczędzeni. Inne prawo? Tutaj słowa uznania dla Pana Duliasa i Pani Kocierzowej -ktorzy nie bali sie o tym powiedziec. Moim zdaniem ten sposób pozbywania się osób niewygodnych - jest w urzędzie opanowany do perfekcji. "Cel uświęca środki" ....
_________________
Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R.



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 82

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kogoś tak łatwo można uciszyć, to raczej nie nadaje się na prezydenta. To w kwestii przytaczanych tu teorii spiskowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrota41



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 193

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R. napisał:
Jeśli kogoś tak łatwo można uciszyć, to raczej nie nadaje się na prezydenta. To w kwestii przytaczanych tu teorii spiskowych.


Hmmm, ciekawa teoria. Czasem trudno się zniżyć tak nisko, aby osiągnąc poziom drugiej strony ....
_________________
Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matador007



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 120

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że pani Kocierz poruszona jest sytuacją panującą w Radzie na trzy miesiące przed wyborami??? Przez 3,5 roku była milczącym barankiem w stadzie pana Pierwszego! Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Wy nie umiecie zrozumieć jednej rzeczy ? Że Sanecznik sam pisał oświadczenie majątkowe i jeżeli napisał w nim nieprawdę to poniesie konsekwencje. To że ktoś go nie lubi czy chce oczernić nie ma nic wspólnego z tym ze jest uzasadnienie (w opinii RM) że Radny Sanecznik złamał prawo. Urzędnik nie skierowałby sprawy do prokuratury gdyby chodziło tylko o jego "atak".
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R.



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 82

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stokrota41 napisał:

Hmmm, ciekawa teoria. Czasem trudno się zniżyć tak nisko, aby osiągnąc poziom drugiej strony ....


Ale prezydent powinien być liderem i jednocześnie fighterem, który nie przejmuje się takimi historiami. Jeśli jako kandydat wysypuje się na pewnych sprawach i wycofuje z walki, to co będzie gdy zdobędzie stanowisko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka